Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-11, 10:09   #901
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Amyzku a moze zanim pchać się w Chanela stestować rodzime Arkanę, Siquens serum z kroplomierzem, Femi ?
albo yonelle ktory teraz w promocji w D? Ja bym radziła w te tory isc
Po wtopie z podocznymi Bobbi Brown, It'sPotent,C all about eyes się łobraziłam bo tyle siana wydane a efekty słabe.czytaj żadne.. to juz rosiek kosztowal ulamek tego i jakis fun byl

pomyślę aczkolwiek Yonelle miałam jakies próbki i to nie moje klimaty jakoś dermokosmetyki robią mojej skórze więcej szkód niż pożytku ale rozejrzę się za tymi które wymienilaś dzięki

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:11
amyz jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:12   #902
Rapsodia
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja Siquensa i Dermedica nie polecam, zrobił mi na twarzy spustoszenie, a jak mnie zapchały , ale wiadomo każdemu co innego pasuje i trzeba samemu próbować. C all about eyes to dla mnie też było nijakie, krzywdy nie robiło, ale efektów żadnych nawet miałam tego roll-ona i też guzik

A Arkana to kótry to?? Nie znam jeszcze tego
Siquens krem jakis byl beznadziejny, wcisnelam TZ ale serum z pipetą było ok nawet nawilżało i fajne pod fluid.
Co z Dermedica nie polecasz? ja lubie Hydrain np
Arkanę poleciła mi kosmetyczka mam serum i krem masełkowy w stylu antigravity C,
http://sklep.arkana.pl/279-odzywczy-...eam-50-ml.html
ogolnie tez przyzwoita jakość

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pomyślę aczkolwiek Yonelle miałam jakies próbki i to nie moje klimaty jakoś dermokosmetyki robią mojej skórze więcej szkód i pożytku ale rozejrzę się za tymi które wymienilaś dzięki
ja mam suche policzki i tłuste czoło to jest wyzwanie
Yonelle ma świetne opakowania, i mi akurat maska pasuje. Algorithm dzienny z D tez fajoski

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:14   #903
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
....

ja mam suche policzki i tłuste czoło to jest wyzwanie
Yonelle ma świetne opakowania, i mi akurat maska pasuje. Algorithm dzienny z D tez fajoski
tak jak ja: czoło latarnia, policzki i koło nosa pustynia, broda wulkany plus cera wrażliwa i naczynkowa dobrze, że tak dużo próbek mam do potestowania w domu to może znajdę jakiś kosmetyczny cud

Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:16
liv87 jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:16   #904
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Siquens krem jakis byl beznadziejny, wcisnelam TZ ale serum z pipetą było ok nawet nawilżało i fajne pod fluid.
Co z Dermedica nie polecasz? ja lubie Hydrain np
Arkanę poleciła mi kosmetyczka mam serum i krem masełkowy w stylu antigravity C,
http://sklep.arkana.pl/279-odzywczy-...eam-50-ml.html
ogolnie tez przyzwoita jakość

Z Dermedica miałam micela, krem i serum nawadniające Hydrain3 - dla mnie porażka. Arkany nigdy nie miałam muszę się temu bliżej przyjrzeć

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie. (... ) Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-06-11, 10:21   #905
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
tak jak ja: czoło latarnia, policzki i koło nosa pustynia, broda wulkany plus cera wrażliwa i naczynkowa dobrze, że tak dużo próbek mam do potestowania w domu to może znajdę jakiś kosmetyczny cud
To jak u mnie:/

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Mam weekend w napięciu, moja magisterka będzie przechodzić antyplagiat i jak będzie ok to pon-wt spocznie w dziekanacie
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:27   #906
liv87
Guerlain Lover

Jakby któraś z was znalazła idealny krem/serum na takie własnie problemy to dajcie znać może któraś już znalazła??? Sama nawet nie wiem w jakie kremy mam celować... Ostatnio miałam próbkę Guerlain Super Aqua Serum i świetnie mnie nawilżył (jak jeszcze żadne serum/krem!), ale prztłuszcza mi czoło, więc nadaje się najlepiej na noc. Mam jeszcze próbkę wersji light, której nie używałam, więc może akurat to pomoże? Tylko cena oczywiście zbójecka

liv87 jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:31   #907
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooo dzięki! Moja mama lubię Euphorię to mam nadzieję, że Manifesto też jej podejdzie.
Ja Manifesto uwielbiam, nie jest to słodki ulepek, choć czuję w nim głównie wanilię, ale taką przydymioną, z nutami drzewnymi. Zapach jest trwały, a flakonik elegancki.
Stary 2015-06-11, 10:34   #908
mal00nie
Zakorzenienie

przyszła torba - jest w porzo - ogromniasta
a błyszczyk większy niż myślałam i jest love (paradise pink)

mal00nie jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:35   #909
amyz
Chanel Lady

Cytat:
a próbowałaś się przyjrzeć swojej diecie? Czytałam ostatnio o czymś takim co się zwie patofizjonomika - w skrócie chodzi o to, że każda częśc naszej twarzy odzwierciedla to co dzieje się w danym narządzie w organizmie. I tak np przebarwienia i pryszcze na czole sygnalizują problemy z jelitami, a broda to obszar ewentualnych problemów ginekologicznych. skoro masz tak że tylko brodę Ci atakują pryszczole a reszta w miarę ok to kremem raczej nic nie zdziałasz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość

Mam weekend w napięciu, moja magisterka będzie przechodzić antyplagiat i jak będzie ok to pon-wt spocznie w dziekanacie
na pewno będzie ok :kciuki
amyz jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:36   #910
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Jakby któraś z was znalazła idealny krem/serum na takie własnie problemy to dajcie znać może któraś już znalazła???
Ja znalazłam ideał do mojej suchej, alergicznej skóry Cure Solutions z Yves Rocher i oczywiście...został wycofany

Cytat:
Ja przez takie testy właśnie nabawiłam się alergii. Lepiej wybrać jakiś delikatny apteczny krem, nawet dla dzieci, i dać odpocząć skórze.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:38
cosmetix jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:37   #911
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
a próbowałaś się przyjrzeć swojej diecie? Czytałam ostatnio o czymś takim co się zwie patofizjonomika - w skrócie chodzi o to, że każda częśc naszej twarzy odzwierciedla to co dzieje się w danym narządzie w organizmie. I tak np przebarwienia i pryszcze na czole sygnalizują problemy z jelitami, a broda to obszar ewentualnych problemów ginekologicznych. skoro masz tak że tylko brodę Ci atakują pryszczole a reszta w miarę ok to kremem raczej nic nie zdziałasz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Pollinaa jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:45   #912
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

A wiecie może czy na iperfumy jakoś te próbki podpisują? Bo nabrałam do koszyka z 200 sztuk i nie chcę potem dostać zonka i zgadywać
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:47   #913
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A wiecie może czy na iperfumy jakoś te próbki podpisują? Bo nabrałam do koszyka z 200 sztuk i nie chcę potem dostać zonka i zgadywać
Mają przyklejoną naklejkę taką 'cenową' z kodem kreskowym i nazwą perfum przyszalałaś ładnie z próbkami!
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:48   #914
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Perfum podpisują

Nadprogramowo dostałam tą próbkę dkny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1434016071233.jpg (69,8 KB, 59 załadowań)
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:52   #915
201606201234
Konto usunięte

Przyszła torba ale jest cała urąbana - do prania. Błyszczyk ciemniejszy niż myślałam narazie nie otwieram, nie wiem czy go chce. Biore się za testowanie próbki Orange Sanguine o której liv pisała
201606201234 jest offline  
Stary 2015-06-11, 10:54   #916
liv87
Guerlain Lover

Cytat:

Też o tym słyszałam, a moja koleżanka z pracy namawia mne, abym sobie zrobiła kompleksowe testy alergiczne, bo ona też unika teraz tego, co jej wyszło podczas tych testów i cerajej się też polepszyła. Ale wydała na te testy ok. 600-800 zł

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ja znalazłam ideał do mojej suchej, alergicznej skóry Cure Solutions z Yves Rocher i oczywiście...został wycofany

Ja przez takie testy właśnie nabawiłam się alergii. Lepiej wybrać jakiś delikatny apteczny krem, nawet dla dzieci, i dać odpocząć skórze.
Mam kilka aptecznych też. Z moich ostatnio używanych kremów najlepiej wypadł Korres z granatem do mieszanej oraz wspomniane serum Guerlain.

Cytat:
woow napisz jakie

liv87 jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:01   #917
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Przyszła torba ale jest cała urąbana - do prania. Błyszczyk ciemniejszy niż myślałam narazie nie otwieram, nie wiem czy go chce. Biore się za testowanie próbki Orange Sanguine o której liv pisała
Nie była w folii? Jaki kolor błyszczyka?
Margo25 jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:07   #918
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mają przyklejoną naklejkę taką 'cenową' z kodem kreskowym i nazwą perfum przyszalałaś ładnie z próbkami!
No przeglądam od godziny koszyk i staram się trochę zejść z ceny, bo masakra i siekierezada Ale mam już po prostu dość żebrania o próbki w Syforze, bo za każdym razem się czuję jak intruz, a nie zawsze zamierzam im zostawiać choćby 30 zeta, byleby dostać 1-2 próbki, a tego wymagają niestety. A pewnie tak oszczędzają, by sobie zabierać do domu lub na handel Bo ja widzę te ich chytre oczy ilekroć o coś proszę. A dla kogo ta próbeczka, a to pani się może w sklepie popsikać przecież Tylko że po 3 zapachach max nie ma możliwości odczuć kolejnych. Choć ostatnio wyczaiłam w jednym serialu, że ponoć ziarna kawy niemielone neutralizują zapach przy niuchaniu dużej ilości perfum Ale już sobie wyobrażam ich miny jak im wchodzę do tej ich sterylnej Syforki z otwartą paczką kawy, pewnie te jaśnie szanowne ☠☠☠☠☠☠☠encje pomyślą, że psychiczna weszła do sklepu Ech, chyba zacznę im kłamać po tych sklepach, żeby wyżebrać cokolwiek

Ale żeby nie było, nie wszystkich pracowników S. uważam za dno i sto metrów mułu Tylko mam wrażenie, że ci uczciwi szybko stamtąd wylatują A ci gorsi zawsze się najdłużej trzymają. Ostatnio mnie i mamę zlała jedna taka blondyna tak ostentacyjnie, że wyszłam zszokowana ze sklepu. Proszę panią o to, by poszukała, czy coś jej zostało jeszcze z serii z karmelem (bo strasznie ubolewam, że jej nie ma, ale czasem im zostają pochowane pojedyncze sztuki czegoś jeszcze) i długo stałam przy perfumach. Jak wyczaiła, że chcę tylko powąchać i wziąć próbkę, to odeszła. A jak za nią pobiegłam i się pytam o tę serię z karmelem (jakikolwiek produkt), to mi krzyczy lasencja w twarz, że dla mnie nic w tym sklepie nie ma A przecież nie byłam ubrana jak menelka Mama też nie
Stary 2015-06-11, 11:12   #919
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Nie była w folii? Jaki kolor błyszczyka?
Była w folii, ale są ślady od dołu torby brudne brr jakby ktoś ją postawił na podłodze w brudnym magazynie
Błyszczyk mam perfect nude
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150611_114258.jpg (151,5 KB, 106 załadowań)
Stary 2015-06-11, 11:13   #920
dianor
Rozeznanie

Cytat:
Amyzku a moze zanim pchać się w Chanela stestować rodzime Arkanę, Siquens serum z kroplomierzem, Femi ?
albo yonelle ktory teraz w promocji w D? Ja bym radziła w te tory isc
Arkanę też miałam ochotę potestować bo mają fajne mini zestawy za 39zł, jednak koszty dostawy to przegięcie.
arkana mini set
dianor jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:14   #921
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Choć ostatnio wyczaiłam w jednym serialu, że ponoć ziarna kawy niemielone neutralizują zapach przy niuchaniu dużej ilości perfum Ale już sobie wyobrażam ich miny jak im wchodzę do tej ich sterylnej Syforki z otwartą paczką kawy, pewnie te jaśnie szanowne ☠☠☠☠☠☠☠encje pomyślą, że psychiczna weszła do sklepu Ech, chyba zacznę im kłamać po tych sklepach, żeby wyżebrać cokolwiek
to prawda z tą kawą a w S mają taką kawę na stanie (nawet jest normalnie wystawiona koło tych pasków na które się psika perfumami (nie wiem jak się to nazywa) i mi Sprzedawczynie tam często same proponują powąchanie tej kawy jak mam ochotę coś potestować perfumowego
amyz jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:18   #922
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Ja właśnie nie zawsze widzę te ziarenka kawy w S. W każdym razie dziękuję serialowi Dom Grozy za prawidłowe info, tyle lat w nieświadomości człowiek tkwił
Stary 2015-06-11, 11:18   #923
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Była w folii, ale są ślady od dołu torby brudne brr jakby ktoś ją postawił na podłodze w brudnym magazynie
Zareklamuj, może Ci przyślą drugą
Błyszczyk ładnie wygląda.
Margo25 jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:19   #924
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
No przeglądam od godziny koszyk i staram się trochę zejść z ceny, bo masakra i siekierezada Ale mam już po prostu dość żebrania o próbki w Syforze, bo za każdym razem się czuję jak intruz, a nie zawsze zamierzam im zostawiać choćby 30 zeta, byleby dostać 1-2 próbki, a tego wymagają niestety. A pewnie tak oszczędzają, by sobie zabierać do domu lub na handel Bo ja widzę te ich chytre oczy ilekroć o coś proszę. A dla kogo ta próbeczka, a to pani się może w sklepie popsikać przecież Tylko że po 3 zapachach max nie ma możliwości odczuć kolejnych. Choć ostatnio wyczaiłam w jednym serialu, że ponoć ziarna kawy niemielone neutralizują zapach przy niuchaniu dużej ilości perfum Ale już sobie wyobrażam ich miny jak im wchodzę do tej ich sterylnej Syforki z otwartą paczką kawy, pewnie te jaśnie szanowne ☠☠☠☠☠☠☠encje pomyślą, że psychiczna weszła do sklepu Ech, chyba zacznę im kłamać po tych sklepach, żeby wyżebrać cokolwiek

Ale żeby nie było, nie wszystkich pracowników S. uważam za dno i sto metrów mułu Tylko mam wrażenie, że ci uczciwi szybko stamtąd wylatują A ci gorsi zawsze się najdłużej trzymają. Ostatnio mnie i mamę zlała jedna taka blondyna tak ostentacyjnie, że wyszłam zszokowana ze sklepu. Proszę panią o to, by poszukała, czy coś jej zostało jeszcze z serii z karmelem (bo strasznie ubolewam, że jej nie ma, ale czasem im zostają pochowane pojedyncze sztuki czegoś jeszcze) i długo stałam przy perfumach. Jak wyczaiła, że chcę tylko powąchać i wziąć próbkę, to odeszła. A jak za nią pobiegłam i się pytam o tę serię z karmelem (jakikolwiek produkt), to mi krzyczy lasencja w twarz, że dla mnie nic w tym sklepie nie ma A przecież nie byłam ubrana jak menelka Mama też nie
Nie musisz przychodzić ze swoją paczką kawy stoją słoiczki na półkach. Widziałam w D. oraz S. Trochę testowania i będziesz umiała odróżnić więcej niż 3 zapachy przy każdej wizycie. Moja koleżanka od pół roku szkoli sobie sama węch przy każej wizycie w perfumerii (poczatkowo psikała tylko trzy, teraz już nie liczy) i może teraz psikać na paseczki w perfumerii ile chce

liv87 jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:35   #925
sylwia1986sz
Zadomowienie

W C. do zamówień powyżej 99zł 4 miniatury do wyboru gratis.
Wchodzą kody PREZENT1, PREZENT2
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:38   #926
rickybobby
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość

Hmmm, nie wchodzą, mam na 109 w koszyku.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2015-06-11 o 11:45
rickybobby jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:46   #927
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Myślałam, ze te kody wchodzą od 99zł

Oferta cienka, bo 4 miniatury można mieć za 78 zł zamawiając 2 x mini krem

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
nie smutaj

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Moje torby wydają się być czyste Baby Doll jest śliczny ale szkoda mi go otwierać
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:52   #928
madzialenn
Zakorzenienie

:OOO
Dostałam kartkę od sephory, 20% zniżki na cały asortyment i 30% zniżki przy zakupach od 600zł!! również na cały asortyment !

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:54   #929
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Dostałam kartkę od sephory, 20% zniżki na cały asortyment i 30% zniżki przy zakupach od 600zł!! również na cały asortyment !
ooo fajnie 30% to już jest coś, ale limit też spory
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-06-11, 11:56   #930
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Jest na to jakiś kod? Chodzi mi o 30%?
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości