Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-20, 18:14   #2071
platekrozy
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny jakie bibułki matujące polecacie ? Wazne zeby po przyłożeniu nie ściągały podkładu

platekrozy jest offline  
Stary 2015-06-20, 18:21   #2072
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
śliczne
dzięki
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2015-06-20, 18:23   #2073
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie bibułki matujące polecacie ? Wazne zeby po przyłożeniu nie ściągały podkładu
Inglot.
Nie polecam Bobbi Brown, Essence, Wibo i Theatric .

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2015-06-20, 18:25   #2074
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja wlasnie chcialam sobie stopy zrobic, ale maly sie obudzil
Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Czy jakaś dobra duszyczka z kartą Gold w S. mogłaby złożyć na siebie mini zamówienie dla mnie?
Byłabym niezmiernie wdzięczna. W razie czego proszę o PW.
chodzi o -20%, czy jakas wieksza znizka? jesli -20%, to do konca miesiacapowinien dzialac kod matras15

buahhot jest offline  
Stary 2015-06-20, 19:12   #2075
xPoziomkax
Zakorzenienie

Hej Kochane W końcu wróciłam do domu o innej godzinie niż 23:00 Szybko looknę ostatnie strony, co tam u Was słychać, bo nawet się nie oszukuję, że zdążę nadrobić wszystko Dojazdy do roboty mnie wypompowują, zabierają 4 dodatkowe godziny z dnia... Bardzo chciałabym w końcu znaleźć mieszkanie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-06-20, 19:15   #2076
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Inglot.
Nie polecam Bobbi Brown, Essence, Wibo i Theatric .
Również byłam zadowolona z tych Inglotowych. Wiecie czy nadal można je kupić taniej przy zakupach innych rzeczy?

tenebra jest offline  
Stary 2015-06-20, 19:29   #2077
xmdln
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja wlasnie chcialam sobie stopy zrobic, ale maly sie obudzil

chodzi o -20%, czy jakas wieksza znizka? jesli -20%, to do konca miesiacapowinien dzialac kod matras15
, ale chodzi mi o darmową dostawę.
xmdln jest offline  
Stary 2015-06-20, 20:05   #2078
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja zaszłam dziś po egzaminie do Super Pharm i fajne promo mają Odebrałam lakier za grosz, kupiłam bazę pod niego, ale już top coatu nie było jakieś podstawowe pierdoły, i ( za zakupy od 35 zł ) ten płyn micelarny z dermiki za 9.99 i płyn wybielający zęby za 14.99 ( ciekawa go jestem ).

No i krem ze świetlikiem pod oczy z flosleku za 5 zł w słoiczku, bo pamiętam, że ktoś chwalił
Jaki kolor wybrałaś? Daj znać czy dobra jest ta baza, bo dziś się nad nią zastanawiałam

Jeśli lubisz żele pod oczy, to powinien się sprawdzić. Ja go nie lubiłam, był za lekki i prawie nie nawilżał.
neath jest offline  
Stary 2015-06-20, 20:21   #2079
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane W końcu wróciłam do domu o innej godzinie niż 23:00 Szybko looknę ostatnie strony, co tam u Was słychać, bo nawet się nie oszukuję, że zdążę nadrobić wszystko Dojazdy do roboty mnie wypompowują, zabierają 4 dodatkowe godziny z dnia... Bardzo chciałabym w końcu znaleźć mieszkanie
Bidulka trzymam kciuki żeby szybko się Wam udało znaleźć fajne mieszkanko

aniyam jest offline  
Stary 2015-06-20, 20:21   #2080
basia296
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ja tez dostalam dzisiaj faktury zaleglych zamowien i potwierdzenia wysylek niby z dzisiaj tego co juz u mnie dwa dni lezy... jesli wczesnej tych maili nie dostalas wczesniej to mozliwe ze ta sama sytuacja co u mnie, wyslali zalegle.
Ja też dostalam takie maile. Tyle , ze wcześniej już je miałam i zamówienie oczywiscie też mam od tygodnia u siebie.
basia296 jest offline  
Stary 2015-06-20, 20:43   #2081
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Bidulka trzymam kciuki żeby szybko się Wam udało znaleźć fajne mieszkanko
Oj kciuki się przydadzą Kochana.. Bo takie dojeżdżanie naprawdę wykańcza
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-06-20, 20:46   #2082
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsze są Shiseido, te niebieskie.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Oj kciuki się przydadzą Kochana.. Bo takie dojeżdżanie naprawdę wykańcza
Ja też życzę Ci szybkiego znalezienia fajnego mieszkanka .
OlaM jest offline  
Stary 2015-06-20, 20:54   #2083
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też życzę Ci szybkiego znalezienia fajnego mieszkanka .
Dzięki Słońce
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-06-20, 21:11   #2084
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Czy jakaś dobra duszyczka z kartą Gold w S. mogłaby złożyć na siebie mini zamówienie dla mnie?
Byłabym niezmiernie wdzięczna. W razie czego proszę o PW.
nie da się wstawic innego adresu(miasta)już próbowałam wstawić kiedyś dla innej Wizażanki

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2015-06-20, 21:13   #2085
xmdln
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
nie da się wstawic innego adresu(miasta)już próbowałam wstawić kiedyś dla innej Wizażanki
O kurczę, nie miałam pojęcia. Dziękuję za informację.
xmdln jest offline  
Stary 2015-06-20, 21:34   #2086
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Dziewczyny miałam parę razy hybrydy i moje paznokcie są w opłakanym stanie,jaką odżywkę skuteczną polecacie?
Nie mogę straszyć takimi paznokciami,a w poniedzialek muszę do pracy,co robić,co robić? :'(

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2015-06-20, 21:55   #2087
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Dziewczyny miałam parę razy hybrydy i moje paznokcie są w opłakanym stanie,jaką odżywkę skuteczną polecacie?
Nie mogę straszyć takimi paznokciami,a w poniedzialek muszę do pracy,co robić,co robić? :'(
Spróbuj domowych sposobów typu: podgrzana oliwa z cytryną lub podobne. Cieńsza, zniszczona płytka paznokciowa może źle zareagować na chemię drogeryjnych odżywek, zwłaszcza formaldehydy.
Raz dałam się namówić na hybrydy i podziękuję.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-06-21, 10:01   #2088
sabinkasob
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny ja wczoraj świętowałam urodziny, dziś jestem lekko zakręcona mąż zabrał synka na spacer, żebym mogła dojść do siebie i trochę odpocząć, więc nadrabiam internety. Wpadło mi kilka zielonych na zakupy i tak dumam co mi trzeba coś bym kliknęła... w sumie mam ochotę na trzy rzeczy ale chyba się jeszcze wstrzymam, pomyślę, a i tak pewnie kliknę
sabinkasob jest offline  
Stary 2015-06-21, 10:46   #2089
kilianna
Zakorzenienie

cześć dziewczyny, kojarzę, że już kiedyś było to poruszane, ale nie pamiętam niestety odpowiedzi. Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i mi odp., to będę wdzięczna
zamówiłam z D. podkład, niestety, po 1 uzyciu zaczęła mnie swędzieć twarz, zrobiłam się strasznie czerwona, pomogło jak zmyłam. Ewidentnie uczulenie,bo kremu nie zmieniałam ani żadnego innego kosmetyku codziennego. Zamawiałam ze sklepu internetowego.
Jak to jest ze zwrotem kosmetyku napoczętego? Przyjmą go, jak odeślę i zaznaczę powód - uczulenie? Orientuje się ktoś? Bo jeśli mam ponieść jeszcze koszty transportu i okaże się, że takiego mi nie przyjmą, to machnę ręką i może komuś podaruję ten podkład.
kilianna jest offline  
Stary 2015-06-21, 11:44   #2090
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, kojarzę, że już kiedyś było to poruszane, ale nie pamiętam niestety odpowiedzi. Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i mi odp., to będę wdzięczna
zamówiłam z D. podkład, niestety, po 1 uzyciu zaczęła mnie swędzieć twarz, zrobiłam się strasznie czerwona, pomogło jak zmyłam. Ewidentnie uczulenie,bo kremu nie zmieniałam ani żadnego innego kosmetyku codziennego. Zamawiałam ze sklepu internetowego.
Jak to jest ze zwrotem kosmetyku napoczętego? Przyjmą go, jak odeślę i zaznaczę powód - uczulenie? Orientuje się ktoś? Bo jeśli mam ponieść jeszcze koszty transportu i okaże się, że takiego mi nie przyjmą, to machnę ręką i może komuś podaruję ten podkład.

Rozmawiałam na ten temat z paniami z D. kilkakrotnie nawet (zawsze się upewniałam przed zakupem, czy w razie wystąpienia uczulenia nadal obowiązuje zasada, że przyjmują napoczęty produkt) - za każdym razem potwierdzały

Mnie za to wczoraj podkusiło i poszłam do stacjonarnej S. bez makijażu - chciałam kupić paletkę Chocolate Bar i poszukać jakiegoś podkładu dla siebie. Tak olana nie zostałam chyba jeszcze nigdy. Co prawda konsultantka podeszła do mnie, jak zobaczyła, że się rozglądam i spytała czego szukam, ale jak powiedziałam o paletce, to skwitowała to krótkim "nie ma" i poszła dalej Musiałam za nią lecieć, żeby dopytać co znaczy że "nie ma" - w tej chwili? W ogóle w tym sklepie? No to się dowiedziałam, że nie ma to nie ma, mam sobie sprawdzić i kliknąć na stronie. Pełen profesjonalizm Po podkład wylądowałam już w D., tam przynajmniej miłe panie pracują.
I właśnie chciałam się spytać, czy któraś z Was ma może ten nowy podkład Lancome, Miracle Cushion? Bo właśnie się zastanawiam nad jego zakupem, tylko zastanawiam się trochę nad łatwością aplikacji? Wczoraj byłam prawie zdecydowana, ale teraz się waham coś.

W sklepie Pachnąca Wanna jest dzisiaj -25% z kodem 21CZERWCA, do tego od 75 zł darmowa wysyłka.

And I can't escape,
can't wash this away.

Edytowane przez Annieee
Czas edycji: 2015-06-21 o 11:46
Annieee jest offline  
Stary 2015-06-21, 13:12   #2091
umman
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
Mnie za to wczoraj podkusiło i poszłam do stacjonarnej S. bez makijażu - chciałam kupić paletkę Chocolate Bar i poszukać jakiegoś podkładu dla siebie. Tak olana nie zostałam chyba jeszcze nigdy. Co prawda konsultantka podeszła do mnie, jak zobaczyła, że się rozglądam i spytała czego szukam, ale jak powiedziałam o paletce, to skwitowała to krótkim "nie ma" i poszła dalej Musiałam za nią lecieć, żeby dopytać co znaczy że "nie ma" - w tej chwili? W ogóle w tym sklepie? No to się dowiedziałam, że nie ma to nie ma, mam sobie sprawdzić i kliknąć na stronie. Pełen profesjonalizm .
Nazbierają sobie batów w końcu takim podejściem do klienta

umman jest offline  
Stary 2015-06-21, 17:07   #2092
Penny90
Wtajemniczenie

Cytat:
Rozmawiałam na ten temat z paniami z D. kilkakrotnie nawet (zawsze się upewniałam przed zakupem, czy w razie wystąpienia uczulenia nadal obowiązuje zasada, że przyjmują napoczęty produkt) - za każdym razem potwierdzały

Mnie za to wczoraj podkusiło i poszłam do stacjonarnej S. bez makijażu - chciałam kupić paletkę Chocolate Bar i poszukać jakiegoś podkładu dla siebie. Tak olana nie zostałam chyba jeszcze nigdy. Co prawda konsultantka podeszła do mnie, jak zobaczyła, że się rozglądam i spytała czego szukam, ale jak powiedziałam o paletce, to skwitowała to krótkim "nie ma" i poszła dalej Musiałam za nią lecieć, żeby dopytać co znaczy że "nie ma" - w tej chwili? W ogóle w tym sklepie? No to się dowiedziałam, że nie ma to nie ma, mam sobie sprawdzić i kliknąć na stronie. Pełen profesjonalizm Po podkład wylądowałam już w D., tam przynajmniej miłe panie pracują.
I właśnie chciałam się spytać, czy któraś z Was ma może ten nowy podkład Lancome, Miracle Cushion? Bo właśnie się zastanawiam nad jego zakupem, tylko zastanawiam się trochę nad łatwością aplikacji? Wczoraj byłam prawie zdecydowana, ale teraz się waham coś.

W sklepie Pachnąca Wanna jest dzisiaj -25% z kodem 21CZERWCA, do tego od 75 zł darmowa wysyłka.

Co do Lancome Miracle Cushion to odradzam Jestem wielką fanką cushion wszelkiego rodzaju, ale tych azjatyckich. Jakość Lancome jest żenująca, trwałość również. A przynajmiej tej wersji poduszki, którą wypuścili na rynek europejski. I w dodatku z ceną ich porąbało, zwłaszcza za taki badziew (w porównaniu do azjatyckich poduszek).
Jeśli masz ochotę na jakiś lekki podkład własnie w formie poduszki to polecam Laneige i HERA Do kupienia np na truskawce, ebayu
Kolory są raczej jasne, ale większość ma SPF50 i naprawdę dobrą jakość.
Używa się ich MEEEGA łatwo i mega przyjemnie. Zazwyczaj w pudełku są dwa wkłady, zazwyczaj również uniwersalne Po wykończeniu swojego pierwszego pudełka (opakowanie + 2 wkłady) możesz dopupić pojedynczy wkład tej samej firmy lub innej (mam Laneige i HERA i oba wkłady pasują

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-06-21, 20:05   #2093
korinka3
Melissa Lejdi :)

Martusia widziałaś?
http://answear.com/426791-melissa-ba...irl-sweet.html
Jest 38. Wchodzi kod 50zł od 200zl dobierz np. Podkolanówki z gatty. Kod to pz50

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Martusia, gorące życzenia z okazji rocznicy oby Wasze wszystkie marzenia się spełniły - nawet te najmniejsze
Poziomka za mieszakanie
Ja lecę muszę wykorzystać te ostatnie dni nad morzem - pogoda o dziwo dopisuje - nawet teraz świeci piękne słonko

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2015-06-21 o 18:38
korinka3 jest offline  
Stary 2015-06-21, 21:38   #2094
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Martusia, gorące życzenia z okazji rocznicy oby Wasze wszystkie marzenia się spełniły - nawet te najmniejsze
Poziomka za mieszakanie
Ja lecę muszę wykorzystać te ostatnie dni nad morzem - pogoda o dziwo dopisuje - nawet teraz świeci piękne słonko
Dziękuję Kochana A Tobie miłego wypoczynku Kochana
Martusia wszystkiego co najlepsze, zgody, miłości, zrozumienia i wytrwałości
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-06-21, 22:30   #2095
kilianna
Zakorzenienie

Cytat:

dzięki! no więc odsyłam

kilianna jest offline  
Stary 2015-06-21, 23:53   #2096
Tutli
Zadomowienie

Cytat:
Hmm? Przecież w każdej opcji dostawy można wybrać inny adres

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline  
Stary 2015-06-22, 07:31   #2097
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
maarthusia pamiętam, że w weekend masz rocznicę, najlepszego życzę
Dziękuję, Kochana

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja nic nie usuwałam . Może po prostu się nie załadowało
Na pewno się załadowało, bo widziałam na stronie nieważne, i tak promocja średnia w tej perf.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Wygrałam aparat Nikon Coolpix w konkursie Biedronki ale się cieszę!!
super!

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Martusia widziałaś?
http://answear.com/426791-melissa-ba...irl-sweet.html
Jest 38. Wchodzi kod 50zł od 200zl dobierz np. Podkolanówki z gatty. Kod to pz50

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Martusia, gorące życzenia z okazji rocznicy oby Wasze wszystkie marzenia się spełniły - nawet te najmniejsze
Poziomka za mieszakanie
Dziękuję, Kochana

Widziałam przeceny na answear, ale muszę niestety oszczędzać
Zazdraszczam wypoczynku przydałaby mi się chwila oddechu od wszystkiego

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Dziękuję Kochana A Tobie miłego wypoczynku Kochana
Martusia wszystkiego co najlepsze, zgody, miłości, zrozumienia i wytrwałości
Dziękuję bardzo
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-22, 10:20   #2098
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Ojej a co tu tak cicho?

aniyam jest offline  
Stary 2015-06-22, 10:35   #2099
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Ja dziś odebrałam dwie paczuchy w tym jedna z Francji i normalnie mam orgazma

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-06-22, 10:38   #2100
tenebra
Zakorzenienie

To ja pooftopuję

Polecacie jakąś odżywkę/olejek do skórek, który byłby dobry w działaniu i wygodny do stosowania, nie spływający itd. Tak co jak się nałoży to nie trzeba się brudzić i wmasowywać tylko zostawić i niech się wchłania. Chciałabym mieć coś co mogę szybko chlapnąć przy komputerze i żeby nie uświniło mi klawiatury.

btw na truskawie cienie Laura Mercier pojedyncze w kilku kolorach są za 21zł sztuka wzięłam jeden, ale jeszcze 2 mnie kuszą zobaczę jak z jakością tego co dojdzie to może domówię

tenebra jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości