Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-26, 08:59   #2491
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam ten zestaw Estee , nakupowałam go jak był w którymś katalogu ten i ten drugi, oczywiście jeszcze nie używałam, bo przecież kolejka do zużycia długa Ale ja i moja cera lubimy się z Estee.

A w ogóle to bardzo dobrze idzie mi denkowanie, zużyłam już wszystkie kremy do twarzy na dzień i na noc w saszetkach, zostało jeszcze kilkanaście mini tubek i oczywiście 9 pełnowymiarowych opakowań. No ale saszetek już się pozbyłam, teraz czas na maseczki w saszetkach
za denko
Ja wczoraj wymęczyłam jedną szminkę L'Oreala i peeling z tołpy

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anulaqa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaki jest kod na 20% do sephory?
Znalazłam tylko:
Paypal15- 15%
matras15
156BE

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-06-26 o 09:00
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:01   #2492
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Mam ten zestaw Estee , nakupowałam go jak był w którymś katalogu ten i ten drugi, oczywiście jeszcze nie używałam, bo przecież kolejka do zużycia długa Ale ja i moja cera lubimy się z Estee.

A w ogóle to bardzo dobrze idzie mi denkowanie, zużyłam już wszystkie kremy do twarzy na dzień i na noc w saszetkach, zostało jeszcze kilkanaście mini tubek i oczywiście 9 pełnowymiarowych opakowań. No ale saszetek już się pozbyłam, teraz czas na maseczki w saszetkach
za denko. Ja też dzielnie denkuję właśnie wczoraj zdenkowałam krem Supreme od Estee 50 ml więc muszę uzupełnić zapasy za to masek do twarzy i włosów (przez mini zakupy w D) to chyba przez dwa lata nie zdenkuję
amyz jest teraz online  
Stary 2015-06-26, 09:03   #2493
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
za denko
Ja wczoraj wymęczyłam jedną szminkę L'Oreala i peeling z tołpy

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

matras15
156BE
To i tak dobrze, ja już nie pamiętam kiedy ostatnio coś z kolorówki wymęczyłam, pomadki i błyszczyki tylko przybywają np zaraz przybędzie kurier z MACową Candy Yum Yum Ale za to dziś też wykończyłam jakiś dziwny różany balsam nawet nie wiem skąd to było

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za denko. Ja też dzielnie denkuję właśnie wczoraj zdenkowałam krem Supreme od Estee 50 ml więc muszę uzupełnić zapasy za to masek do twarzy i włosów (przez mini zakupy w D) to chyba przez dwa lata nie zdenkuję
Ja tak miałam przez kremy do twarzy w saszetkach, ciągle przybywało saszetek, mini tubek i normalnych opakowań No to teraz saszetek już brak

aniyam jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:07   #2494
AnulaQa
Zakorzenienie

A mnie krem pod oczy z Estee nie bardzo służył. Do czasu. Początkowo czułam, ze jest dla mnie za mocny, lekko mnie podrażniał. Nie byłam z niego zadowolona. Odstawiłam na jakiś czas. Powrót był przyjemny. Najpierw w obawie przed podrażnieniem stosowałam go naprzemiennie z innymi kremami a potem już tylko on. I bardzo go lubię. Najbardziej zaskakująca jest jego WYDAJNOŚĆ i KONSYSTENCJA. Dla przykładu treściwy AAE Rich Clinique pomimo gęstej i zbitej konsystencji był jakiś taki tępy i sprawiał trudności podczas nakładania. Hamował na skórze. A ten z Estee jest aksamitny, niesamowicie przyjemny. Efekty zauważalne. Cienie zmniejszone, skóra pod oczami nawilżona, gładka.
maarthusia

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
To i tak dobrze, ja już nie pamiętam kiedy ostatnio coś z kolorówki wymęczyłam, pomadki i błyszczyki tylko przybywają np zaraz przybędzie kurier z MACową Candy Yum Yum Ale za to dziś też wykończyłam jakiś dziwny różany balsam nawet nie wiem skąd to było
Już? Tak szybko?
Dziel się wrażeniami.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2015-06-26 o 09:05
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:08   #2495
maarthusia

Cytat:
daj znać, jaką dostaniesz NIESPODZIANKĘ ja się swojej paczuchy nie mogę doczekać , tyle dni abstynencji od klikania

Wczoraj zobaczyłam denko w jednym z cieni z paletki Bobbi cud
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:19   #2496
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A mnie krem pod oczy z Estee nie bardzo służył. Do czasu. Początkowo czułam, ze jest dla mnie za mocny, lekko mnie podrażniał. Nie byłam z niego zadowolona. Odstawiłam na jakiś czas. Powrót był przyjemny. Najpierw w obawie przed podrażnieniem stosowałam go naprzemiennie z innymi kremami a potem już tylko on. I bardzo go lubię. Najbardziej zaskakująca jest jego WYDAJNOŚĆ i KONSYSTENCJA. Dla przykładu treściwy AAE Rich Clinique pomimo gęstej i zbitej konsystencji był jakiś taki tępy i sprawiał trudności podczas nakładania. Hamował na skórze. A ten z Estee jest aksamitny, niesamowicie przyjemny. Efekty zauważalne. Cienie zmniejszone, skóra pod oczami nawilżona, gładka.
maarthusia

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Już? Tak szybko?
Dziel się wrażeniami.
Ja tam też bardzo lubię pielęgnację Estee
Szybko, szybko, kurier już dzwonił, że za chwilę będzie - tylko nie wiem ile trwa u niego to "za chwilę"

Cytat:
daj znać, jaką dostaniesz NIESPODZIANKĘ ja się swojej paczuchy nie mogę doczekać , tyle dni abstynencji od klikania

Wczoraj zobaczyłam denko w jednym z cieni z paletki Bobbi cud
Znając moje szczęście to pewnie jakiś badziew jak zawsze Wybrałam jeszcze próbkę niespodziankę Sisley i próbkę niespodziankę dla niej, więc pewnie jakiś krem 60+ albo podkład w kolorze dla murzynek

Zobaczyć denko w cieniach - moje marzenie od kilkunastu miesięcy Gratuluję

aniyam jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:21   #2497
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kliknęłam zamówienie w D. na 2 stówki. Teraz się zastanawiam, czy je opłacić.
Zrezygnowałam w końcu z pudru rozświetlającego Pupa i pomadki Pupa. Lakier mam jeszcze z akcji rossmanowskiej. Akurat kupiłam ten sam kolor, co jest teraz gratisem w D., po 9,99zł.
A pozbywać mi by się nie chciało. Nie mam tyle cierpliwości co Wy.
Ta marka nie jest zbyt popularna w Polsce, może ze względu na nazwę - mało osób ma skojarzenia z lalką i raczej kojarzy im się to drugie...
A mnie ten puder bardzo przypadł do gustu. Kupiłam go jakoś ze dwa lata temu, niemalże w ciemno. Na wizażu było mało opinii na jego temat, a jeśli już to niezbyt pochlebne, podobnie na blogach. Zdecydowałam się na odcień najjaśniejszy. I... takiego właśnie rozświetlenia oczekiwałam od Meteorytów, tymczasem efekt o jakim marzyłam dał mi puder Pupy. Daje miękkie, satynowe wykończenie bez iskrzących drobin. Wizualnie wygładzał i odmładzał twarz. Byłam zachwycona. Niestety nie nacieszyłam się nim długo. Tak bardzo o niego dbałam i ogladałam z każdej strony, że wypadł i upadł nieszczęśliwie, kantem, że to jego wypiekanie nawet nic nie pomogło. To co się dało przełożyłam do innego pudełka, rozkruszyłam do końca, wymieszałam z innym pudrem sypkim no i używałam. Wyrobiłam się w standardowe 3 s, studenci mają 10s przelicznik. Jak to mówią na innym forum: "kto wie, ten wie."
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:23   #2498
maarthusia

Cytat:
Ja tam też bardzo lubię pielęgnację Estee
Szybko, szybko, kurier już dzwonił, że za chwilę będzie - tylko nie wiem ile trwa u niego to "za chwilę"

Znając moje szczęście to pewnie jakiś badziew jak zawsze Wybrałam jeszcze próbkę niespodziankę Sisley i próbkę niespodziankę dla niej, więc pewnie jakiś krem 60+ albo podkład w kolorze dla murzynek

Zobaczyć denko w cieniach - moje marzenie od kilkunastu miesięcy Gratuluję

Ja niestety podczas składania zamówienia wczoraj miałam tak kaszańskie próbki do wyboru, że wzięłam niespodziankę dla niej i dla niego i jakiś krem Clarinsa jak mi wrzucą jakieś dziadostwa to się wkurzę żałuję, że nie było tego trio Alterny
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:28   #2499
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A mnie ten puder bardzo przypadł do gustu. Kupiłam go jakoś ze dwa lata temu, niemalże w ciemno. Na wizażu było mało opinii na jego temat, a jeśli już to niezbyt pochlebne, podobnie na blogach. Zdecydowałam się na odcień najjaśniejszy. I... takiego właśnie rozświetlenia oczekiwałam od Meteorytów, tymczasem efekt o jakim marzyłam dał mi puder Pupy. Daje miękkie, satynowe wykończenie bez iskrzących drobin. Wizualnie wygładzał i odmładzał twarz. Byłam zachwycona. Niestety nie nacieszyłam się nim długo. Tak bardzo o niego dbałam i ogladałam z każdej strony, że wypadł i upadł nieszczęśliwie, kantem, że to jego wypiekanie nawet nic nie pomogło. To co się dało przełożyłam do innego pudełka, rozkruszyłam do końca, wymieszałam z innym pudrem sypkim no i używałam. Wyrobiłam się w standardowe 3 s, studenci mają 10s przelicznik. Jak to mówią na innym forum: "kto wie, ten wie."
a który to puder?? podlinkujesz?
amyz jest teraz online  
Stary 2015-06-26, 09:42   #2500
AnulaQa
Zakorzenienie

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_268764.html
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:47   #2501
maarthusia

Miałam go - fajowy to był mój pierwszy "droższy" puder śliczne opakowanie, tylko napisy z wieczka bardzo szybko się wytarły (a gwoździ nie noszę w torebce) powinni to dopracować
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:53   #2502
amyz
Chanel Lady

dziękuję
amyz jest teraz online  
Stary 2015-06-26, 09:56   #2503
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

No i mam swojego Yum Yuma, jest boski Pomalowałam się i kolega z pracy mówi: " Noooooo Ania jaka świeżość, wyglądasz hmmm ........ apetycznie" Cokolwiek to znaczy Pierwszy raz mam na sobie taki wściekły kolor

Jako Niespodziankę dostałam płatki pod oczy Yonelle, dokładnie te https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000071685.html , więc calkiem przyzwoicie

Jako próbkę Sisley dostałam Energizing Foaming Exfoliant for th body aż 8 ml całkiem spora o to właśnie http://www.sisley-paris.com/en-US/en...dy-6-7-oz.html

No i jako próbkę niespodziankę Erisa naprawczy krem dermowypełniający na noc dla 60+

No i Altere i pełno makulatury, ale na lipiec magazynu nie dali

W sumie jestem zadowolona, szczególnie z rabatu na MACa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150626_094221.jpg (248,5 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-06-26 o 09:58
aniyam jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:57   #2504
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cześć Dziewczyny podczytuję Was, a nie mam czasu nawet napisać - jutro mam egzamin zawodowy i tonę w notatkach, a i w pracy kupa roboty. Dołączam do grona toreb Syforowych jest cudowna, uwielbiam ją, jednak się skusiłam i to chyba była ostatnia chwila, kiedy były jeszcze dostępne Wczoraj zamówiłam też mini tusze Estee i puder wykańczający ArtDeco z gratisowym błyszczykiem i kodem niespodzianka, ale opłacę dopiero po wypłacie.

Były dostępne zestawy Estee z kremem pod oczy????? Jeśli tak, to się chyba popłaczę, że przeoczyłam
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:01   #2505
maarthusia

Cytat:
No i mam swojego Yum Yuma, jest boski Pomalowałam się i kolega z pracy mówi: " Noooooo Ania jaka świeżość, wyglądasz hmmm ........ apetycznie" Cokolwiek to znaczy Pierwszy raz mam na sobie taki wściekły kolor

Jako Niespodziankę dostałam płatki pod oczy Yonelle, dokładnie te https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000071685.html , więc calkiem przyzwoicie

Jako próbkę Sisley dostałam Energizing Foaming Exfoliant for th body aż 8 ml całkiem spora o to właśnie http://www.sisley-paris.com/en-US/en...dy-6-7-oz.html

No i jako próbkę niespodziankę Erisa naprawczy krem dermowypełniający na noc dla 60+

super niespodzianka (też bym mogła dostać te płatki), a krem 60+

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny podczytuję Was, a nie mam czasu nawet napisać - jutro mam egzamin zawodowy i tonę w notatkach, a i w pracy kupa roboty. Dołączam do grona toreb Syforowych jest cudowna, uwielbiam ją, jednak się skusiłam i to chyba była ostatnia chwila, kiedy były jeszcze dostępne Wczoraj zamówiłam też mini tusze Estee i puder wykańczający ArtDeco z gratisowym błyszczykiem i kodem niespodzianka, ale opłacę dopiero po wypłacie.

Były dostępne zestawy Estee z kremem pod oczy????? Jeśli tak, to się chyba popłaczę, że przeoczyłam
Kilka miesięcy temu były zestawiki Estee z kremem pod oczy i płatkami żałuję, że nie kliknęłam więcej

Ja jeszcze nie nosiłam torby syforowej, ale dziś chyba ją wezmę i wdepnę do Osraya, bo widzę, że mają niezłe wyprz.

za egzamin
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:03   #2506
amyz
Chanel Lady

Cytat:

No i Altere i pełno makulatury, ale na lipiec magazynu nie dali

za prezent niespodziankę. Próbka niespodzianka to porażka ale ja już przywykłam do takich kaszańskich próbek
amyz jest teraz online  
Stary 2015-06-26, 10:08   #2507
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Trzymam kciuki za egzamin. Powodzenia

Cytat:
Daj znać co Ty dostałaś

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za prezent niespodziankę. Próbka niespodzianka to porażka ale ja już przywykłam do takich kaszańskich próbek
Dokładnie, dlatego ja staram się nie wybierać tej niespodzianki, ale tym razem nie było nic innego oprócz podkładów i erisowych kremów

aniyam jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:15   #2508
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:

Kilka miesięcy temu były zestawiki Estee z kremem pod oczy i płatkami żałuję, że nie kliknęłam więcej

Ja jeszcze nie nosiłam torby syforowej, ale dziś chyba ją wezmę i wdepnę do Osraya, bo widzę, że mają niezłe wyprz.

za egzamin
Ufff to mi ulżyło też mam kilka zestawów sprzed tych kilku miesięcy i są cudowne. Jakoś tak szybko czytałam i myślałam, że było kilka dostępnych wczoraj mam nadzieję, że jeszcze kiedyś je wrzucą

Łooo torbę możesz nieźle załadować, jest mega pojemna

Cytat:
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:25   #2509
kjd3
only smart shopping

Cytat:

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

za egzamin
Ja też poproszę coś fajnego jako niespodziankę.

Były też zestawy EL krem pod oczy + korektor.

Byłam wczoraj w Orsay'u; sporo rzeczy wyprzedają, ale trudno mi było coś znaleźć w moim rozmiarze. W końcu zdecydowałam się na bluzkę i w ostatnim dniu wykorzystałam rabat urodzinowy.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:27   #2510
maarthusia

Cytat:

Daj znać co Ty dostałaś

Dokładnie, dlatego ja staram się nie wybierać tej niespodzianki, ale tym razem nie było nic innego oprócz podkładów i erisowych kremów
Dam, dam tylko niech ten DHL już przyjedzie
Też nie lubię brać próbek niespodzianek, ale naprawdę nie miałam w czym wybierać były same murzyńskie podkłady i kremy dla mężczyzn. Nawet jednej próbki perfum nie było

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Ufff to mi ulżyło też mam kilka zestawów sprzed tych kilku miesięcy i są cudowne. Jakoś tak szybko czytałam i myślałam, że było kilka dostępnych wczoraj mam nadzieję, że jeszcze kiedyś je wrzucą

Łooo torbę możesz nieźle załadować, jest mega pojemna

Lepiej nie ładować za dużo, bo portfel tego nie wytrzyma
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:28   #2511
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Jak dobrze że nic mnie nie kusi

buahhot jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:28   #2512
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj w Orsay'u; sporo rzeczy wyprzedają, ale trudno mi było coś znaleźć w moim rozmiarze. W końcu zdecydowałam się na bluzkę i w ostatnim dniu wykorzystałam rabat urodzinowy.
To żeby było coś fajnego, potem się pochwal co to było

aniyam jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:29   #2513
Pollinaa
Zakorzenienie

Dziewczyny miała któraś ten krem BB 79Skin z boxa Charlize Mystery? Kusi mnie, ale boję się że będzie dla mnie murzyński:/

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2015-06-26 o 10:30
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:29   #2514
alttari
Rozeznanie

A zestaw isadory był i się zbyl a tak na niego poluje bo nie mam bronzera
Stary 2015-06-26, 10:29   #2515
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

Tego się obawiam - braku moich rozmiarów może w końcu się zdecyduję zamówić w sklepie online na razie się boję otrzymania wadliwych rzeczy u mnie w sklepach niektóre ubrania (szczególnie te jasne) są tak wymazane pomarańczowymi tapetami, że szok to chyba gimbaza przymierzała kilka razy były ostatnie sztuki fajnych rzeczy w moich rozmiarach, ale nie kupiłam, bo nie wiem, czy te plamiska zejdą w praniu
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:29   #2516
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dam, dam tylko niech ten DHL już przyjedzie
Też nie lubię brać próbek niespodzianek, ale naprawdę nie miałam w czym wybierać były same murzyńskie podkłady i kremy dla mężczyzn. Nawet jednej próbki perfum nie było
To prawda, ja chwilę po moim zamówieniu robiłam jakąś symulację to było tylko 6 próbek i same kremy i podkłady

aniyam jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:30   #2517
maarthusia

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
A zestaw isadory był i się zbyl a tak na niego poluje bo nie mam bronzera
Na pewno się jeszcze pojawi
maarthusia jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:32   #2518
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dziewczyny powiedzcie czym nakładacie podkład? Powiem Wam że jakiś czas temu kupiłam to jajo na kiju z natury i jestem zachwycona :-D nie wiedziałam, że takim pseudo Beauty blender można uzyskać taki ładny efekt na twarzy polecam naprawdę jeśli oryginalny Beauty blender działa tak samo to kiedyś się skuszę

buahhot jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:35   #2519
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Tego się obawiam - braku moich rozmiarów może w końcu się zdecyduję zamówić w sklepie online na razie się boję otrzymania wadliwych rzeczy u mnie w sklepach niektóre ubrania (szczególnie te jasne) są tak wymazane pomarańczowymi tapetami, że szok to chyba gimbaza przymierzała kilka razy były ostatnie sztuki fajnych rzeczy w moich rozmiarach, ale nie kupiłam, bo nie wiem, czy te plamiska zejdą w praniu
Często tak jest w stacjonarkach, szczególnie w Mohito, Orsayu itp. Zawsze trafiam na wypaćkane tapetą. To nie tylko gimbaza, ja widziałam jak taka super sucz brała sukienkę i jak ją oddawała to była masakra

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie czym nakładacie podkład? Powiem Wam że jakiś czas temu kupiłam to jajo na kiju z natury i jestem zachwycona :-D nie wiedziałam, że takim pseudo Beauty blender można uzyskać taki ładny efekt na twarzy polecam naprawdę jeśli oryginalny Beauty blender działa tak samo to kiedyś się skuszę
Ja mam oryginał jajka BB i bardzo je lubię, ale jak się spieszę to na szybko nakładam zazwyczaj pędzlem Hakuro H50S o tym http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...ladu-h50s.html , chyba bardziej lubię go niż BB, chociaż jajiem też jestem zachwycona

aniyam jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:36   #2520
maarthusia

Cytat:
Często tak jest w stacjonarkach, szczególnie w Mohito, Orsayu itp. Zawsze trafiam na wypaćkane tapetą. To nie tylko gimbaza, ja widziałam jak taka super sucz brała sukienkę i jak ją oddawała to była masakra
świetne określenie
O rety, co za babska
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości