Blizny po trądzikach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-06-06, 14:56   #1
Aler
Raczkowanie

Blizny po trądzikach.

Witam. Otóż od dłuższego czasu mam blizny po trądzikach, myślałem że zejdą same ale jednak nie... Zaczęły mnie trochę irytować bo zrobiło się ich sporo. Czytałem żeby stosować sok z cytryny, umoczyć w tym wacik i posmarować te miejsca, czy to działa i jest skuteczne ? Ile razy dziennie mogę coś takiego robić ? Czy muszę uważać na słońce dnia następnego ? Może jest jakiś lepszy sposób na usunięcie tych blizn ? Ile czasu zajmie taka kuracja sokiem z cytryny ?
Aler jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 15:06   #2
Aler
Raczkowanie

Dot.: Blizny po trądzikach.

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć na te pytania ? Nie wierzę, że na tak dużym forum i w tym dziale nikt tego nie wie...
Aler jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 15:23   #3
nord81
Przyczajenie

ja też zauważyłem że osoby na tym forum wyjątkowo niekontaktowe. Zastanawiam się po co jest to forum...

Edytowane przez nord81
Czas edycji: 2015-06-07 o 15:24
nord81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 21:08   #4
korba22
Przyczajenie

Cześć zacznijmy od tego ze nie ma blizn po trądzikach tylko po trądziku. Nie powinno się używać soku z cytryny do twarzy bo może podrażniac . Możesz używać Wit c ale w serum najlepiej zrobionym samemu wtedy mamy pewność że zastosowana Wit c jest stabilna i ze w ogóle znajduje się w kosmetyku . Na blizny polecam ci acnederm ale tylko regularne stosowanie daje efekty. Kuracje kwasami u kosmetyczki lub kosmetyki apteczne zawierające kwas np migdałowy tonik bądź krem bardzo dobre efekty dają retinoidy stosowane zewnętrznie ale są tylko na receptę i na efekty również trzeba czekać . Przy wszystkich kosmetykach które wymieniam trzeba stosować wysoki filitr 50+ i być cierpliwym .
korba22 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości