problem ze ścierającymi się podkładami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-06-14, 17:54   #1
tolakarola
Przyczajenie

problem ze ścierającymi się podkładami

Witam
Moja cera jest problematyczna, pojawiają się wypryski i mam rozszerzone pory, cera ogółem jest wysuszona ale jednak tłuści się ;/ malowałam się kiedyś zwykłymi podkładami ale strasznie mnie zapychały i twarz piekła mnie gdy zmywałam cały makijaż. Ogólnie nie wyglądało to dobrze, zawsze podkreślone skórki i zważony po kilku godzinach w szkole czy na słońcu podkład...postanowiłam więc, że zacznę używać minerałów i tak robię jestem bardzo zadowolona z krycia i końcowego efektu podkładów Annabelle Minerals ale mimo wszystko podkład po kilku godzinach w szkole zbiera się w załamaniach i ciastoli (w szkole moja cera zachowuje się inaczej niż gdzie indziej nie wiem czy tylko ja tak mam!?). Mimo że staram się nałożyć podkładu jak najmniej gdy całuje się z lubym podkład po prostu się ściera ;/ tak miałam w przypadku każdego podkładu ;/ wyglądam komicznie gdyż na brodzie, nosie i policzkach w okolicy nosa mam plamy ;/ proszę pomóżcie mi ;/ muszę się malować gdyż mam lekkie przebarwienia na policzkach z resztą jest w miare okej zdarzą sie niespodzianki ale nieduże jaki podkład mineralny wybrać żeby nie ścierał się przy kontakcie z ręką i twarzą chłopaka ?
tolakarola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 13:24   #2
nuinek
Raczkowanie

Dot.: problem ze ścierającymi się podkładami

skoro buzia Ci się tłuści to nie ma wyjścia, podkład będzie się ścierał niestety ja noszę ze sobą pędzelek i podkład i po prostu poprawiam make up w ciągu dnia + używaj bibułek matujących na tłuste partie

ŻADNA ILOŚĆ POCZUCIA WINY
NIE NAPRAWI BŁĘDÓW PRZESZŁOŚCI I
ŻADNA ILOŚĆ NERWÓW NIE JEST W
STANIE ZMIENIĆ PRZYSZŁOŚCI.
nuinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 11:21   #3
Lirriel
Zadomowienie

Żaden podkład mineralny Ci nie zapewni tego, co byś chciała, więc bez sensu porzucać służące Ci Annabelle. Ale czy utrwalasz podkład pudrem? Bo nic nie mówisz na ten temat. A to jednak coś pomaga. Polecam puder Jadwiga, przy okazji ma działanie antybakteryjne, a w dodatku pięknie wygląda na buzi, bardzo naturalnie, szczególnie nakładany puszkiem.
Lirriel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 12:11   #4
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Cera wysuszona, która się tłuści to oznaka złej pielęgnacji. Zrób sobie jakąś kurację nawilżającą i jak już nie będziesz mieć problemu z suchością skóry to okaże się jaki typ cery masz naprawdę. W tej chwili skóra woła o nawilżenie i nie otrzymując go tłuści się.
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 17:44   #5
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Cera wysuszona, która się tłuści to oznaka złej pielęgnacji. Zrób sobie jakąś kurację nawilżającą i jak już nie będziesz mieć problemu z suchością skóry to okaże się jaki typ cery masz naprawdę. W tej chwili skóra woła o nawilżenie i nie otrzymując go tłuści się.
Dokładnie tak

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nuinek Pokaż wiadomość
skoro buzia Ci się tłuści to nie ma wyjścia, podkład będzie się ścierał niestety ja noszę ze sobą pędzelek i podkład i po prostu poprawiam make up w ciągu dnia + używaj bibułek matujących na tłuste partie
Jeśli skóra jest tłusta to nakładanie na sebum ,w którym są bakterie podkładu nie jest najlepszym pomysłem. Zwłaszcza jeśli dziewczyna ma cere skłonna do zapychania

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:09   #6
nuinek
Raczkowanie

Przeciez nie każe jej nakładać make upu na tłusta twarz a dopiero po usunieciu sebum bibulkami. Wydawało mi się to oczywiste. Sama mam taką cere.

I chodzi o drobne poprawki a nie kolejne warstwy tapety

Edytowane przez nuinek
Czas edycji: 2015-06-23 o 19:12
Stary 2015-06-23, 19:51   #7
Loyd
Zakorzenienie

bibułka niewiele zmienia. Nie myje twarzy, wręcz przeciwnie. Masz dobrą cere skoro jej to nie przeszkadza, ja bym miała dramat, ale zdaje sobie sprawę że czasami trzeba mieć makijaż całey dzień. Mimo wszystko to nie jest dobry pomysł w przypadku skłonnej do zapychania cery.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Stary 2015-06-23, 20:00   #8
nuinek
Raczkowanie

Wiesz ja stosuję minerały i po prostu lekko omiatam pędzlem buzię. Jakbym miała nakładać jakoś drogeryjny podkład w płynie pewnie też miałabym opory

Stary 2015-06-24, 08:18   #9
Loyd
Zakorzenienie

ja tez uzywam minerałów , choć nie tylko oczywiscie

Odpowiedz

Tagi
cera problematyczna, makijaż a trądzik, przebarwienia plamy twarz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości