Prosze O Rade !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-13, 11:18   #1
vergissmeinnicht
Raczkowanie

Prosze O Rade !!!

Witam wszystkie wizazanki ,
mam prosbe....juz od dluzszego czasu korci mnie zeby maxymalnie zmienic kolorek wlosow,strasznie podobaja mi sie rozne odcienie brązu,najbardziej jakis gleboki nie za ciemny czekoladowy kolorek,jednak boje sie ze braz najzwyczajniej w swiecie moze mi nie pasowac (cale zycie mam jasne blond wloski)...boje sie rowniez ze juz w razie jakbym sie zdecydowala na koloryzacje, to farba moze mi nie pokryc tak jasnych wloskow,lub tez szybko sie wyplucze .....Prosba do wizazanek z brazowymi wloskami!! Jakie farby sa w miare trwale i jakie polecilybyscie kolorki...bardzo prosze o pomoc...zeby bylo latwiej wklejam zdjecie z gory wielkie dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lida czarno-biale....jpg (21,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lida from saylor.jpg (96,0 KB, 61 załadowań)
vergissmeinnicht jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 12:10   #2
julietka02
Przyczajenie

Dot.: Prosze O Rade !!!

ja wlasnie niedawno dokonalam takiej zmiany z blondu na braz,wybralam naturalny braz Polly Brillance,kolor bardzo ladny nie za ciemny ,nie za jasny,na pewno sie bedzie wyplukiwal ,bo mlam juz wlosy od farbowania i woda byla zabarwiona,ale coz ..wszystkie farby polozone po raz pierwszy na rozjasnione wlosy maj to do siebie,ze sie wyplukujaoza tym moge polecic ta farbe bo jest super a odzywka dalaczona do niej rewelacyjna
mysla ,ze ladnie bedzie Ci w brazie nie za ciemnym i jesli moge doradzic to proponuje dla Ciebie prosta grzywka i wlosy skrocic ciut za ramiona
pozdrawiam
julietka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 12:28   #3
NeskaCaffe_
Raczkowanie

Wdg mnie w blondzie wyglądasz bardzo bardzo dobrze jedynie co to to np zmieniłabym odcięn blondu...na jakis złoto miodowy(ciemnjeszy niz masz) i zorbiła jasne pasemka gdzienigdzie..no i podcieła wloski ale oczywiscie skoro chcesz brązik to polecam farby retical preference(wdg mnie sa to nalepsze farby z tych dostepnych w sklpeach)Odcieniów brazu z tej seri farb jest sporo wiec jest w czym wybierac
NeskaCaffe_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 12:51   #4
wiolafrytka
Zadomowienie

Ja tez bym Ci proponnowała zostac przy blondzie bo Ci bardziej pasuje niz jakis braz ale tak jak pisze NeskaCaffe_ zmienic odcien blondu poza tym masz długie ładne włosy warto je niszczyc farbami? no a potem dochodzi jescze walka z odrostami ...
wiolafrytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 13:48   #5
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney

Ja tez uwazam ze ladnie Ci w blondzie, tylko zmienilam bym odcien, na jakis chlodny ale kilka tonow ciemniejszy
sweeney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 14:09   #6
vergissmeinnicht
Raczkowanie

tzn jakis ciemny blondzik?...nie chcialabym zadnego miodowego bo wygladaja troszeczke zotlo(pomaranczowo)....a co do grzywki to mialam i juz nigdy w zyciu nie chce do niej wracac ......moje wloski po prostu sie nie nadaja ,sa za puszyste i za geste....a codziene prostowanie na dobre by im nie wyszlo....
Stary 2005-11-13, 14:14   #7
NeskaCaffe_
Raczkowanie

Zrób sobie sloneczny blondzik...taki świetlisty (nie zołty) zołte wloski wychodza zawyczaj po rozjaniaczu:/ Ja Cie widze w takim wlasnie zlotym blondzie i w delikatnych lokach jesli masz grube włoski to moze sproboj zorbic delikatna trwala (lekka trwala tak to sie chyba nazywa) wdg mnie byloby Ci w takich falach bardzo korzystnie
Stary 2005-11-13, 15:32   #8
ila78
Rozeznanie

szczerze mówiąc to masz karnacje idealna na blondzik ja sobie Ciebie nie wyobrażam inaczej patrząc na te zdjęcia, ale jak znam zycie, jak tak bardzo kusi, to się prędzej czy później robi zmianę ja sama miałam wszystkie odcienie na głowie, choc zawsze byłam naturalna blondynką, jak widac powróciłam . Może kolor mokka ? jest w safirze coś takiego jak na zdjęciu? a najlepiej wklej jakies zdjęcia jaki kolorek Ci się marzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif long-hairstyles6.gif (13,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg saf_pic_5066_0_sl.jpeg (1,7 KB, 175 załadowań)
ila78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 15:34   #9
ila78
Rozeznanie

aha- ale ja pozostałabym przy blondzie
ila78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 17:10   #10
kaska222
Moderator

moze z jasnych brazow farba moim zdaniem najlepsze sa z Loreala np:taki jak zalaczam pod spodem,bo ciemne kolory niewyobrazam sobie, Ciebie masz za jasna karnacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0510_loreal_tea_li.jpg (39,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2067_179114937_19_H112835_L.jpg (24,1 KB, 37 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 09:46   #11
vergissmeinnicht
Raczkowanie

ehh chyba macie racje.....ten kolorek na drugim zdjeciu baaaaaardzo mi sie podoba...ale to chyba balejaz ( ????) jaka farbe kupic zeby wyszedl wlasnie taki kolorek ????
Stary 2005-11-14, 11:44   #12
NeskaCaffe_
Raczkowanie

wiesz co z tego co widze to tam sa chyba 3 kolorkiciemny i dwa jasne w podobnych odcieniach Fajny balejarz, sliczny ale o takie cos to chyba juz do fryzjiera trzeba sie udacAle te ciemne refleksy (pasemka) w tym baleyagu dobrze by sie komponowaly z twoimi oczkami i rzesami kotre malujesz chyba na ciemno?(czy to naturalnie?)
Stary 2005-11-14, 19:45   #13
vergissmeinnicht
Raczkowanie

hehe oczywiscie ze pomalowane........oj chcialabym miec takie naturalne bardzio bym chciala chyba sie jednak do fryzjera bede musiala wybrac bo sama nic ciekawego nie stworze na tej glowie dzieki za pomoc sciskam mocno
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości