Metamorfoza Shini :) Poradźcie! :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-06-16, 21:01   #1
shini
Zakorzenienie

Talking

Metamorfoza Shini :) Poradźcie! :D

Dziewczyny, chciałabym coś zmienić zwłaszcza w swoich włosach, od dawna mam tę samą fryzurę i kolor...Tylko żadnej grzywki, nienawidzę ich i źle mi działają na cerę. Na jakiś ciemny kolor też nie wiem czy się zdecyduję, ale może coś doradzicie ?

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/271/2674376_asia.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/271/2674379_asia2.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/271/26...308_150724.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2674379_asia2.jpg (7,7 KB, 430 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2674378_20150308_150724.jpg (19,4 KB, 382 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2015-06-16 o 21:45 Powód: Załączenie zdjeć - regulamin.
shini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 22:37   #2
kallina_2014
Wtajemniczenie

a rude?

untitled.png

Moim zdaniem wygladałabys super.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-06-16 o 23:06 Powód: post pod postem
kallina_2014 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 23:14   #3
meetmepaulina
Przyczajenie

Dot.: Metamorfoza Shini :) Poradźcie! :D

Najmniej inwazyjne nowe uczesanie - coś mi się wydaje, że bardzo ładnie byłoby Ci w koczku albo w takim luźnym kucyku http://www.besthairsalonokc.com/wp-c...es-2014-12.jpg wystarczy powyciągać lekko włosy, żeby sterczały i nie były przyczesane do głowy. Zupełnie inny i o wiele ciekawszy efekt niż ulizany zwykły kitek.
Myślę, że zmiana koloru nie jest konieczna, chyba, że masz taką mocną ochotę na zmiany. Ja bym raczej pokombinowała z kształtem tej fryzury, np nadała trochę obiętości robiąc fale od linii poniżej uszu albo je wyprostowała i dała przedziałek dosyć mocno z boku. Ładna dziewczyna jesteś, więc dużo fryzur Ci będzie pasować.

meetmepaulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 23:53   #4
ThinkingAboutUs
Rozeznanie

troszkę sianko, zadbaj
ThinkingAboutUs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 00:07   #5
shini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
troszkę sianko, zadbaj
Uwierz, że dbam o włosy Niestety przechodzę kurację Izotekiem i włosy tak jak skóra są wysuszone

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez meetmepaulina Pokaż wiadomość
Najmniej inwazyjne nowe uczesanie - coś mi się wydaje, że bardzo ładnie byłoby Ci w koczku albo w takim luźnym kucyku http://www.besthairsalonokc.com/wp-c...es-2014-12.jpg wystarczy powyciągać lekko włosy, żeby sterczały i nie były przyczesane do głowy. Zupełnie inny i o wiele ciekawszy efekt niż ulizany zwykły kitek.
Myślę, że zmiana koloru nie jest konieczna, chyba, że masz taką mocną ochotę na zmiany. Ja bym raczej pokombinowała z kształtem tej fryzury, np nadała trochę obiętości robiąc fale od linii poniżej uszu albo je wyprostowała i dała przedziałek dosyć mocno z boku. Ładna dziewczyna jesteś, więc dużo fryzur Ci będzie pasować.
Dziękuję za radę Średnio lubię spinać włosy, jakoś najlepiej czuję się w rozpuszczonych i od lat tylko w takich chodzę Ale często słyszę, że ładnie by mi było w spiętych, czas się chyba przełamać Kusi mnie żeby sobie zrobić jaśniejszy brąz, ale boję się, bo nigdy nie zmieniałam koloru włosów, poza rozjaśnianiem

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
a rude?

Załącznik 5998300

Moim zdaniem wygladałabys super.
Do rudych nie jestem przekonana Myślałam o jaśniejszym brązie, ale pewnie nie będę na tyle odważna
Stary 2015-06-18, 09:41   #6
kate_w
Raczkowanie

Jesteś prześliczna i włosy też masz super.
Większość znanych mi blondynek, które zafarbowały na ciemniejsze potem mocno żałowała, bo twierdziły, że już nigdy te włosy nie odrosły im tak jasne jak miały.

Pokombinuj z fryzurami na takich włosach, jakie masz. Koczki, kitki, kłosy, dobierane warkocze, opaski z kwiatów. Spróbuj je "oszczędzić", bo są naprawdę piękne i jest Ci w nich bardzo ładnie.
Możesz też np kupić sobie pastę do robienia kolorowych zmywalnych pasm, np różową albo morską.
kate_w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 11:23   #7
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kate_w Pokaż wiadomość
Jesteś prześliczna i włosy też masz super.
Większość znanych mi blondynek, które zafarbowały na ciemniejsze potem mocno żałowała, bo twierdziły, że już nigdy te włosy nie odrosły im tak jasne jak miały.

Pokombinuj z fryzurami na takich włosach, jakie masz. Koczki, kitki, kłosy, dobierane warkocze, opaski z kwiatów. Spróbuj je "oszczędzić", bo są naprawdę piękne i jest Ci w nich bardzo ładnie.
Możesz też np kupić sobie pastę do robienia kolorowych zmywalnych pasm, np różową albo morską.
Przeciez to jest bzdura, farbowanie wlosow nie wplywa na kolor tych odrastajacych.

Ja mysle, ze fajnie moglby wygladac ciemny blond, ten wydaje mi sie nieco za jasny.
Stary 2015-06-20, 22:35   #8
shini
Zakorzenienie

Dziewczyny nie wiem dlaczego od początku nie mogę edytować swojego postu...;/ Wrzucam więc tutaj zdjęcia zrobione dzisiaj- fryzura tak na szybko- taki koczek z gumki, na nic innego nie miałam siły, mega się pochorowałam, dzisiaj trochę lepiej się czułam i szliśmy na obiad z chłopakiem Co sądzicie?
P.S. Przez leki antydepresyjne i w ogóle same stany depresyjno- lękowe (po początkowej utracie wagi, ale znacznie mniejszej) przybyło mi jakieś 17-18 kg Wcześniej wyglądałam hmmm inaczej :/ Na wakacje mam plan wziąć się za siebie, teraz mam wrażenie, że we wszystkim wyglądam grubo :/ Waga stoi w miejscu, biorę też Izotek i czasem nawet nie mogę się schylić z bólu kręgosłupa, ale obiecałam sobie, że w wakacje choćbym padała pójdę na siłownię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150620_140125.jpg (89,1 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150620_140301.jpg (71,0 KB, 375 załadowań)
Stary 2015-06-21, 10:43   #9
beacik2
Raczkowanie

http://www.besthairsalonokc.com/wp-c...es-2014-12.jpg
Do obecnej sytuacji podnieś "kopułkę" na szczycie głowy, jak na fotce. To wyszczupli.
Kreski idą za nisko. Razem z brwiami robią wrażenie opadniętych oczu.
Kreski i brwi up!
beacik2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 12:46   #10
201703060948
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
P.S. Przez leki antydepresyjne i w ogóle same stany depresyjno- lękowe (po początkowej utracie wagi, ale znacznie mniejszej) przybyło mi jakieś 17-18 kg Wcześniej wyglądałam hmmm inaczej :/ Na wakacje mam plan wziąć się za siebie, teraz mam wrażenie, że we wszystkim wyglądam grubo :/ Waga stoi w miejscu, biorę też Izotek i czasem nawet nie mogę się schylić z bólu kręgosłupa, ale obiecałam sobie, że w wakacje choćbym padała pójdę na siłownię
Uważałabym na Twoim miejscu, żeby nie pisać za dużo o sobie online.
201703060948 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 13:42   #11
shini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Uważałabym na Twoim miejscu, żeby nie pisać za dużo o sobie online.
A czy ja kogoś zabiłam żeby się wstydzić napisać to online ?
Choruję i nie wstydzę się tego...W każdym razie brwi takie robią mi kosmetyczki, teraz sama skubię odrastające włoski i przyciemniam je tuszem do brwi, bo mi się nie chce iść do kosmetyczki Sama nie podejmę się nadania innego kształtu brwiom, ale zasugeruję to kosmetyczce jak będę Z kreskami jest taki problem, że są takie jak mi się narysują Ale będę się starać żeby były wyżej, to jak to wyjdzie to już inna sprawa.
Dlaczego nie można tutaj edytować postów? Pod każdym swoim postem mam tylko funckje odpowiedzi i cytowania a nie edycji...?
Stary 2015-06-21, 14:52   #12
Zilka
Rozeznanie

Cytat:
A czy ja kogoś zabiłam żeby się wstydzić napisać to online ?
Choruję i nie wstydzę się tego...

Życzę dużo zdrówka
Zilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 15:51   #13
shini
Zakorzenienie

Ok Dziewczyny, postarałam się narysować kreski wyżej Co do włosów to myję je teraz co 3-4 dni, zanim zaczęłam brać Izotek musiałam codziennie. Zauważyłam, że dzień po myciu są sianowate i nie da się ich niczym okiełznać a potem wyglądają lepiej Zdjęcie zrobiłam przed chwilą, łeb myłam w środę i będę myć dzisiaj wieczorem. Co do brwi to pójdę w lipcu do kosmetyczki w swoim rodzinnym mieście, jej najbardziej ufam, nie chcę żadnych cienkich czy coś, ale jakieś sugestie co powinnam jej powiedzieć odnośnie kształtu itd. Po zawsze zdaję się na osobę, która mi te brwi robi. Proszę tylko o zmieszanie henny przede wszystkim brązowej i troszkę czarnej żeby nie były mega mocne. Co do wiązania włosów to muszę się tego nauczyć, poza gumką do włosów nie mam nic innego, powinnam kupić coś do spinania np. te takie "krokodyle" do koka?
Zrobiłam sobie makijaż używając cieni L'Oreal Disco Smoking. Nie użyłam tylko czarnego cienia- zamiast niego eyelinera czarnego. Myślicie, że pasują do mojego typu urody?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150621_153256.jpg (61,4 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150621_153407.jpg (62,9 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150621_153413.jpg (59,2 KB, 132 załadowań)
Stary 2015-06-22, 09:33   #14
beacik2
Raczkowanie

Co do brwi to pójdę w lipcu do kosmetyczki w swoim rodzinnym mieście, jej najbardziej ufam, nie chcę żadnych cienkich czy coś, ale jakieś sugestie co powinnam jej powiedzieć odnośnie kształtu itd. Po zawsze zdaję się na osobę, która mi te brwi robi. Proszę tylko o zmieszanie henny przede wszystkim brązowej i troszkę czarnej żeby nie były mega mocne. Co do wiązania włosów to muszę się tego nauczyć, poza gumką do włosów nie mam nic innego, powinnam kupić coś do spinania np. te takie "krokodyle" do koka?
Zrobiłam sobie makijaż używając cieni L'Oreal Disco Smoking. Nie użyłam tylko czarnego cienia- zamiast niego eyelinera czarnego. Myślicie, że pasują do mojego typu urody?[/QUOTE]
Czuję do Ciebie sympatię ale chwilowo mam lenia i zaraz jadę do lekarza. Jak Ci zależy i mnie zachęcisz wszystko Ci opiszę o oczach i "kopułce".
Stary 2015-06-22, 13:39   #15
shini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beacik2 Pokaż wiadomość
Co do brwi to pójdę w lipcu do kosmetyczki w swoim rodzinnym mieście, jej najbardziej ufam, nie chcę żadnych cienkich czy coś, ale jakieś sugestie co powinnam jej powiedzieć odnośnie kształtu itd. Po zawsze zdaję się na osobę, która mi te brwi robi. Proszę tylko o zmieszanie henny przede wszystkim brązowej i troszkę czarnej żeby nie były mega mocne. Co do wiązania włosów to muszę się tego nauczyć, poza gumką do włosów nie mam nic innego, powinnam kupić coś do spinania np. te takie "krokodyle" do koka?
Zrobiłam sobie makijaż używając cieni L'Oreal Disco Smoking. Nie użyłam tylko czarnego cienia- zamiast niego eyelinera czarnego. Myślicie, że pasują do mojego typu urody?
Czuję do Ciebie sympatię ale chwilowo mam lenia i zaraz jadę do lekarza. Jak Ci zależy i mnie zachęcisz wszystko Ci opiszę o oczach i "kopułce".[/QUOTE]
Nie wiem jak miałabym Cię zachęcić xD Jeśli chcesz to opisz jeśli nie masz czasu/ chęci/ ochoty to nie ma problemu
Stary 2015-06-22, 17:17   #16
beacik2
Raczkowanie

Cześć shini. Chodziło tylko o to czy obserwujesz wątek i odpiszesz bo czasem się gdzieś "naprodukuję", serce na dłoni a potem nic...
Więc do tematu.
  1. Jest szansa trochę upiększyć brwi. Wiadomo, że całkiem ich nie zmienimy ale sporo można. Przygotuj ołówek kolorowy, może być nawet zielony i mleczko do demakijażu. Rysuj sobie brwi tak, że w części bliżej nosa akcentuj bardziej dół a w części od strony skroni akcentuj górę. Powoli zobaczysz mniej smutne brwi. Wyćwicz to i z tą wiedzą (i ołówkiem) pójdź do kosmetyczki na hennę i wyjaśnij (narysuj) o co chodzi. Jak jest bystra to skuma. Jak nie to z niej zrezygnuj.
  2. Życie przed Tobą i jeszcze się nauczysz sama robić hennę. Kosmetyczki przeważnie robią na jedno kopyto, ja jestem zawsze zawiedziona. Proszę o brwi "z krzaczkiem" zwane plemnikami a robią mi równe babciowe krechy jak tory tramwajowe. Nauka henny jest prosta bo.... trenujesz na zwykłej wodzie a nie na utlenionej. Poświęć parę groszy na hennę i skośny pędzelek. Do nauki kup żelową bo jest łatwiejsza w rozprowadzaniu. Ja już uznaję tylko proszkową. Potem sama wyczujesz. Ćwiczysz tak jak w pkt. 1. Zmywasz watką z wodą.
Ponadto dodaję linki o brwiach. https://www.youtube.com/watch?v=niXewPWLD68, https://www.youtube.com/watch?v=k3NnWP7Gaks
3. Masz ładne gładkie powieki i możesz wszystko na nich ociągnąć. Teraz chodzi o podniesienie zewnętrznych kącików. Panuje moda na eyeliner ale Ty jesteś wyjątkiem, któremu to nie pasuje. Zrezygnuj. Korzystaj z kredek i cieni w taki sposób, że nie ciągniesz koloru do samego kącika zewnętrznego tylko "kończysz" go wcześniej plus lekko do góry. W kąciku wewnętrznym jaśniej, a od miejsca gdzie zaczyna się tęczówka wprowadzasz delikatnie kolory coraz ciemniejsze. Właśnie ta dziewczyna z redlipstickmonster tak to ma na sobie. Zobacz.
Przy oczach "idących w dół" nie tuszujemy dolnych rzęs. Henna i cieniowanie im wystarczy.
  1. Kopułka. Potrzebujesz: grzebień do tapirowania, grzebień z 4 pazurkami na uchwycie. Suszarką nadajesz włosom kierunek. Tapirujesz pasmami, lakierujesz, zostawiasz na parę minut w spokoju do wyschnięcia. Układasz pazurkami, kopułka jest. Co zrobisz z tyłu – Twój wybór. Znam więcej metod, bardziej zaawansowanych ale myślę że na dziś wystarczy. Co Ty na to ?
Stary 2015-06-23, 10:53   #17
beacik2
Raczkowanie

Ja "pracuję" na takie brwi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Socha.jpg (57,9 KB, 172 załadowań)
Stary 2015-06-23, 12:21   #18
Alneonka
Raczkowanie

Jesteś bardzo ładna.
Co do fryzury to tak jak już wcześniej ktoś pisał, wydaje mi się, że trzeba "napuszyć" górę głowy.
Kreska eyelinerem jakoś dziwnie wygląda, może lepiej jakiś cień?
Alneonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 13:27   #19
shini
Zakorzenienie

Mam zarówno eyeliner jak i cień, hmm faktycznie może z eyelinera zrezygnuję w takim razie Tu jeszcze moje foto, o dziwo wyszłam nawet ładnie, bo generalnie jestem mega niefotogeniczna xD
Co do brwi to przekażę kosmetyczce te sugestie, serio nie podejmę się sama majstrowania przy nich, jak byłam dzieckiem zgoliłam sobie pół brwi jak chciałam sobie nadać ładniejszy kształt haha Tylko maszynkę miałam pod ręką xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150516_161345.jpg (89,8 KB, 208 załadowań)
Stary 2015-06-23, 17:11   #20
beacik2
Raczkowanie

Coraz ładniej. I jeszcze ten uśmiech..
Trenuj, wszystkiego się nauczysz. I pokazuj.
Ja ostatnio trenowałam 2 m-ce nowy makijaż, taki z lat 70. Próby, próby są konieczne.

Powodzenia.
Stary 2015-06-23, 19:07   #21
shini
Zakorzenienie

To foto to akurat sprzed treningów, robiłam je nie wiem miesiąc temu czy coś takiego xD Na każdy zdjęciu wychodzę inaczej a na niektórych tylko ładnie
Stary 2015-06-23, 19:38   #22
Anonimka1988
Zadomowienie

Masz naprawdę ciekawą urodę, troszkę jak taka delikatna porcelanowa laleczka I moim zdaniem jesteś fotogeniczna. Więcej wiary w siebie, a będzie dobrze
Anonimka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:26   #23
victorion
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Jesteś ładna, masz bardzo fajny typ urody.

Brwi rzeczywiście do popracowania, a jeśli chodzi o kolor włosów to uważałabym z tą "chęcią" na jasny brąz. Na zdjęciach masz chłodną oprawę oczu a ciężko uzyskać chłodny odcień brązu... wszystkie lubią rudzieć :/ (od 7 lat bez przerwy farbuję na wszystkie odcienie brązu). Może chłodny ciemny blond? Ten co masz teraz wydaje mi się zbyt jasny.

Jeśli chodzi o kreski, to niestety też mam z nimi problem, ale wyjątkowo podkręcają makijaż i podkreślają oczy. Może spróbuj kresek bez jaskółki? Ja robię coś podobnego do nr 2 - zawsze wychodzi i nie ma problemu z wyciąganiem do góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy-kreski.jpg (60,4 KB, 131 załadowań)
victorion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 20:41   #24
beacik2
Raczkowanie

Z góry sorki bo to nie tylko do Shini. Macie za duże parcie na modę bez patrzenia na rozmaite kształty na twarzy. Ta sprawa z eyelinerami kojarzy mi się z owczym pędem na kolejne nowe okulary dla kobiet. Np. nagle cała Polska nosi czarne. I się tym oszpeca. Ma czołgo-pogrzeb na twarzy.
Dla Ciebie Shini, jak już bardzo chcesz jest wyłącznie dwójka z tej fotki - linia robiona nie wcześniej niż od końca źrenicy. Długo się naszukałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png eyeliners.png (754,2 KB, 136 załadowań)
Stary 2015-06-24, 21:33   #25
shini
Zakorzenienie

Tak mi się podobają kreseczki, ech szkoda, że mam takie dziwne oczy. Nie znoszę ich kształtu Ostatnio się nie maluję poza podkładem, nie chce mi się, więc nie mam jak popróbować Na początku lipca dopiero zrobię brwi, bo tamtej w rodzinnej miejscowości kosmetyczce w miarę ufam. Proszę też o pomoc w doborze ceni, obecnie dysponuję dopiero co otworzoną paletką L'Oreal Disco Smoking, nowymi paletkami: Bourjois 05 rose vintage- potrójne cienie, Mary Kay at Play oraz paletką Sleek Glory, ale ten beż najjaśniejszy i obok dwa brązy mi się skończyły już i użuywaną już swporo paletką potrójnych cieni Bourjois 06 Violet Romantic. Mam róż do policzków Max Factor Creme Puff Blush Lovely Pink. Tusz teraz kończę L'Oreal Million Lashes So Couture Black i czeka w zapasie nowiutki Max Factor Clump Defy Extension False Lash Effect. Co do brwi to używam brązowego żelu z Wibo, ale wiem, że muszę je uregulować (tylko trochę sama wyskubuję teraz odrastające włoski) i zafarbować tylko nie wiem na jaki kolor, bo kiedyś kosmetyczka proponowała mi bardziej grafit, ale odmówiłam, bo zawsze mi robili na brąz zmieszany z mniejszą ilością czarnego. A i podkład to Vichy Dermablend najjaśniejszy plus puder Dermablend. Co do szminek, to nie używam za bardzo, stawiam zawsze na mocniejsze oczy, poza tym na Izoteku mam usta jak wąż i muszę je ciągle balsamować. Mam mnóstwo balsamów i jedną szminkę z Yves Rocher, nie mogę jej teraz znaleźć, ale mam ją nałożoną na zdjęciu z pierwszego postu. No i kilka czarnych eyelinerów Jakieś sugestie co do cieni zwłaszcza ?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

I niech mi ktoś proszę powie, czemu tutaj nie można edytować postów, też tak macie? W innych miejscach, chociażby na wymianach czy dermatologii normalnie je edytuje...
Stary 2015-06-25, 09:31   #26
beacik2
Raczkowanie

Jeny. Jesteś taka sympatyczna, że aż mnie wzruszasz.
Pierwsze pytanie jakie sobie zadajemy co do cieni jest: matowe czy perłowe ? To jest ISTOTA.
Jeśli chcesz mieć obie kolekcje to maty od rana, perłowe na wieczór, imprezę itp.
Kolory możesz mieć prawie wszystkie, oprócz różowego (rumieniec na policzkach).
Dla Twojej urody nie wolno używać miedzi, cegły, zgniłych zieleni. I trenuj, trenuj. Już to pisałam. Makijaż to trening a potem nawet art.
Szminka jest ładna ta różowa ze zdjęcia z uśmiechem.

P.S.Ta z fotek ładnie matuje i unosi zewnętrzne kąty oczu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg rozenek bez makijażu.jpeg (226,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozenek maty.jpg (34,7 KB, 76 załadowań)
Stary 2015-06-25, 09:57   #27
pospolita_rzecz
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Arrow Dot.: Metamorfoza Shini :) Poradźcie! :D

Może zerkniesz, jak byś wyglądała w innych kolorach?
Wiem, że nie jestem artystką...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shini1.jpg (15,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shini2.JPG (17,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shini3.JPG (17,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shini4.JPG (18,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shini5.JPG (19,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shini6.JPG (17,5 KB, 15 załadowań)

Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi.
Przede wszystkim to jednak tylko woda.

- Albert Einstein -

pospolita_rzecz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 12:09   #28
shini
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1435219038
Śliczny kolor Kurdę fryzura też super, ale nie chciałabym grzywki, chociaż w tej mi chyba byłoby ładnie

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez beacik2 Pokaż wiadomość
Jeny. Jesteś taka sympatyczna, że aż mnie wzruszasz.
Pierwsze pytanie jakie sobie zadajemy co do cieni jest: matowe czy perłowe ? To jest ISTOTA.
Jeśli chcesz mieć obie kolekcje to maty od rana, perłowe na wieczór, imprezę itp.
Kolory możesz mieć prawie wszystkie, oprócz różowego (rumieniec na policzkach).
Dla Twojej urody nie wolno używać miedzi, cegły, zgniłych zieleni. I trenuj, trenuj. Już to pisałam. Makijaż to trening a potem nawet art.
Szminka jest ładna ta różowa ze zdjęcia z uśmiechem.

P.S.Ta z fotek ładnie matuje i unosi zewnętrzne kąty oczu.
Co do matu i perłowych cieni to kiedyś na dzień malowałam się chłodnymi brązami, beżem (maty) itd., ale mi się znudziło, teraz lubię mieć mocny makijaż niezależnie od pory dnia i używam takich cieni na jakie mam ochotę, nie zawsze tylko jestem pewna czy pasują kolorystycznie do mojej gęby xD
Stary 2015-06-25, 13:03   #29
shini
Zakorzenienie

Odgrzebałam jeszcze stare fotki sprzed przytycia Wydaje mi się, że wyglądałam dużo lepiej
Wtedy jeszcze chyba prostowałam czasem włosy xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1157634_579557175437667_525239158_n.jpg (51,4 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1069931_561002747293110_1439221363_n.jpg (47,5 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 954807_698549200205130_6797860522203547616_n.jpg (54,4 KB, 197 załadowań)
Stary 2015-06-25, 15:19   #30
Anonimka1988
Zadomowienie

Cytat:
Odgrzebałam jeszcze stare fotki sprzed przytycia Wydaje mi się, że wyglądałam dużo lepiej
Wtedy jeszcze chyba prostowałam czasem włosy xD
A mnie się teraz bardziej podobasz, jakoś tak słodziutko i serdeczniej wyglądasz, ale długie włosy są jak najbardziej dla Ciebie
Anonimka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości