Pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-13, 18:04   #1
Zará
Raczkowanie

Unhappy

Pomóżcie

Och drogie wizażystki Mam problem i chyba tu mogę się jedynie poradzić. Więc tak. Od razu powiem, że mam 14 lat oraz mam włosy takie do ramio, pocieniowane, proste, w końcu chciałabym cos zmienić - na grzywkę. No i właśnie się zastanawiman nad taka (znalazłam je w zbiorze fryzur z grzywką) http://www.wizaz.pl/forum/attachment...hmentid=146178, tyle, aby ta grzywka była jeszcze krótsza, lub nad http://www.wizaz.pl/forum/attachment...hmentid=146150 ... bardzo mi się one podobają, ale wydaje mi sie, że one (zwłaszcza ta druga, boska *___*) są dla mnie nieodpowiednie :/ Bo trzeba je modelować srututu, a mama (w któraj mam 'poparcie') mówi, żeone mi przyklapną i będą nici z fryzury... czy to rzczywiście wymaga modelewania itepe? Czy ta pierwsza też? Jejku, bo ja mam na te fryzurkie wielka chcice... a jeżeli to nie jest AZ TA skomplikowane (w co wątpie) to co jest potrzebne?

Bardzo prosiłabym o pomoc kogoś, kto mógłby mi pomóc ;(
Zará jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:22   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Dot.: Pomóżcie

jak widac na zdjeciu fryzki te sa wypielgnowane i dobrze wyczesane, wiec wiadomo aby uzyskac yaki efekt, wazne jest dobre stzryzenie oraz modelowanie, ale jezeli masz podatne wlosy to mysle ze troche dobrej pianki i lekkie modelowanie [pozwoli na to aby fryzurka sie utrzymala
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:32   #3
Zará
Raczkowanie

Gaga, heh dzięki za odpowiedź, ale ja do szkoły często mam na 7. i to chyba odpada ;( A czy jakby zawsze były - no nie wiem - rozczesane itepe to by cos dało?
Stary 2005-11-13, 18:43   #4
malalka
Zakorzenienie

GG do malalka

uwazam ze moglabys sobie zrobic taka fryzurke(ta druga faktycznie jest swietna)
powiem ci jak bylo ze mna.. moje wlosy sa ogolnie malo podatne na ukladanie a na dodatek dosc slabe i cienkie.. czyli jednym slowem cos strasznego :/ ale niecale 3tyg temu uparlam sie by cos zmienic i z dosc dlugich prostych wlosow mam teraz fryzurke bardzo mocno wycieniowana, z grzywka.
balam sie ze bedzie problem z ukladaniem, ale kupilam dobra pianke, do tego Gume do wlosow Joanny i problemu nie ma. ja tez chodze do szkoly i z reguly rano nie mam na nic czasu

zgadzam sie z Gaga-jesli pojdziesz do dobrego fryzjera to nie bedzie klopotu
malalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:52   #5
Zará
Raczkowanie

Malalka, może i masz racje... moje są cieniutkie i takie siakie :/ Ale może rzeczywiście... naciagnę mamę na jakiegoś dobrego fryzjera to może i mi ciś doradzi A i jeszcze jedno. A z tymi piankami to jest jakieś problem? Długo się je nakłada itepe? I jaką proponujecie? A co do porady z fryzurą - radzcie dalej, bedę Wam wdzięczna ^_-
Stary 2005-11-13, 18:55   #6
malalka
Zakorzenienie

GG do malalka

no pianke nakladasz z reguly na wilgotne wlosy, rozczesujesz i ukladasz, np. szczotka.
a Gume nakladam rano, jak juz mam suche wlosy, tylko po to zeby fajnie ulozyc koncowki i grzywke.
powodzenia z fryzurka!
malalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:57   #7
Zará
Raczkowanie

Malalka, dzięki
Zastanawiam się jeszcze nad taką fryzurkę, jaką mam na avie (tzn ta kobieta, nie ja :P) lub nad taką (pół)okrągła... którą byście mi doradzili? Nie mam swojej foci, łiiiiiii ;(
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości