Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-07-19, 09:02   #361
rozwydrzona
Zadomowienie

Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Pokaż wiadomość
Ale w czym dokładnie widzisz różnicę w czasie sprzed pielęgnacji a obecnym?
na moje one wcześniej były "pseudotaflą" - chodzi o to, że nie wyglądały źle rozpuszczone, teraz są postrączkowane i rozpuszczone wyglądają dość źle.
Teraz czekam, że będą dłuższe, może będzie lepiej. Ale podcięłam ich sporo właśnie ze względu strączkowanie końcówek.

No a jeszcze w czasie sprzed totalnie, to na pewno są gładsze i samoistnie prostsze. Choć mają wykręcone dni...

Edytowane przez rozwydrzona
Czas edycji: 2015-07-19 o 09:04
rozwydrzona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 09:13   #362
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
na moje one wcześniej były "pseudotaflą" - chodzi o to, że nie wyglądały źle rozpuszczone, teraz są postrączkowane i rozpuszczone wyglądają dość źle.
Teraz czekam, że będą dłuższe, może będzie lepiej. Ale podcięłam ich sporo właśnie ze względu strączkowanie końcówek.

No a jeszcze w czasie sprzed totalnie, to na pewno są gładsze i samoistnie prostsze. Choć mają wykręcone dni...
A nie stosujesz zbyt obciążających, bogatych maseczek, odżywek, ciężkiego serum do zabezpieczania bądź zbyt dużo kosmetyków na raz?

Jeśli końcówki nie były zniszczone - suche, szorstkie, porozdwajane - to w 99% za ich strączkowanie mogę zrzucić na pielęgnację. U mnie było identycznie, z resztą dziewczyny dobrze wiedzą, że od czasu pielęgnacji i dłuższych włosów non stop walczę z ich strączkowaniem.

I jeśli o mnie chodzi, to sprawdza się zasada im mniej tym lepiej. Przerzucam się na bardzo lekkie odżywki, zrezygnowałam zupełnie z olejowania (niemal żadnych wymiernych efektów, a włosy potrafiły być o wiele bardziej obciążone). Zrezygnowałam z delikatnych szamonów na rzecz tylko z SLES (i ewentualnymi kuzynami, równie mocnymi). Nie używam bogatych masek częściej niż raz w tygodniu (tylko Biovaxy), na co dzień daję włosom odżywki albo bardzo lekkie (Balea, Kallos Cherry/Banana), albo silikonowe (John Frieda dla brunetek), albo zawierające dużo protein (Nivea Long Repair, Scandic La Strada). Wszystko na mniej więcej 3 minuty, nie dłużej.
Zabezpieczam silikonowym serum z Elseve, daję dosłownie kropelkę na długość włosów od ramienia do zapięcia stanika.

Na moich włosach sprawdza się zasada im mniej, tym lepiej. Oczyszczać, dawać dość często proteiny (jeśli lubią i lepiej po nich wyglądają) i bardzo lekkie produkty na krótki czas. Twoje włosy także wyglądają na niskoporowate i taka "dieta" może się u nich sprawdzić.
Stary 2015-07-19, 09:18   #363
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Cytat:

Strączkowanie kojarzy mi się głównie z marudzeniem włosów na kosmetyki. Niestety to jest bardzo indywidualna sprawa tutaj sama musiasz znaleźć winowajcę.

A czy Twoje włosy nie są przypadkiem podatne na kręcenie? To nie są takie bardzo delikatne fale? Moja znajoma ma włosy, które bardzo ale to bardzo delikatnie falują. Cięciem na prosto załatwia sprawę i włosy są prawie rozprostowane, tylko czasami daje o sobie znać ich natura.

Właśnie chojnie nałożyłam na włosy olej z lnianki i zamierzam z nim paradować tak z 6 godzin, a później ukręcić jakiś mix odżywek i masek. Ostatnio mało olejuję i funduję włosom ekstremalne przeżycia więc dzisiaj trochę je dopieszczę
Wolha wRedna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 09:21   #364
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Strączkowanie kojarzy mi się głównie z marudzeniem włosów na kosmetyki. Niestety to jest bardzo indywidualna sprawa tutaj sama musiasz znaleźć winowajcę.

A czy Twoje włosy nie są przypadkiem podatne na kręcenie? To nie są takie bardzo delikatne fale? Moja znajoma ma włosy, które bardzo ale to bardzo delikatnie falują. Cięciem na prosto załatwia sprawę i włosy są prawie rozprostowane, tylko czasami daje o sobie znać ich natura.
Jeśli włosy wywijają się naturalnie na końcach, to będą się "strączkować", bo włosy, jakby to napisać, dążą do skręcenia się/pofalowania. Można na to zaradzić albo stylizacją (np. na okrągłej szczotce, płaska prostuje lepiej, ale bardzo zjada objętość), albo...pielęgnacją i stylizacją, czyli pozwolić włosom się pofalować i pomagać im w tym.
Stary 2015-07-19, 09:28   #365
rozwydrzona
Zadomowienie

Kamilah, dzięki !
raczej też stosuję minimalizm, teraz we wakacje trochę im zarzucam masek i olejów (co mycie coś jednego), ale maski na pół godziny, oleje godzinę, nie więcej i to przed myciem.
Serum biovaxu jest długo szukanym zabiezpieczycielem Jedwabie i inne mgiełki mi tłuściły i strączkowały, kropelka tego serum jest akurat I końcówki wcześniej miałam mocno zniszczone, po ostatnim cięciu jednak, odkąd nie prostuję i zabezpieczam, jest ich mało. A było ono w lutym !
Popróbuję przestawić się na trochę na szampony z SLS, choć BD mi służy niezmiennie od lat, czasem oczyszczając mocniejszymi.
A co do olejowania - włosy wyglądają dużo lepiej nie po samym olejowaniu, ale dzień po, kiedy są odbite od głowy !
Więc zapodam im więcej protein )

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Kamilah, WOlha wRedna, w sumie macie rację, przed pielęgnacją były falująće na wszelkie strony, stąd prostowanie. A po zadbaniu zaczęły się wygładzać na długości i bywać proste, ale końce czasem świrują. Jednak najlepiej się trzymają prostości po Keratynowym Kallosie jako odżywce. Więc tak, brak im protein najwyraźniej. Jednak boję się, że z nimi przesadzę...
Stary 2015-07-19, 09:32   #366
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Kamilah, dzięki !
raczej też stosuję minimalizm, teraz we wakacje trochę im zarzucam masek i olejów (co mycie coś jednego), ale maski na pół godziny, oleje godzinę, nie więcej i to przed myciem.
Serum biovaxu jest długo szukanym zabiezpieczycielem Jedwabie i inne mgiełki mi tłuściły i strączkowały, kropelka tego serum jest akurat I końcówki wcześniej miałam mocno zniszczone, po ostatnim cięciu jednak, odkąd nie prostuję i zabezpieczam, jest ich mało. A było ono w lutym !
Popróbuję przestawić się na trochę na szampony z SLS, choć BD mi służy niezmiennie od lat, czasem oczyszczając mocniejszymi.
A co do olejowania - włosy wyglądają dużo lepiej nie po samym olejowaniu, ale dzień po, kiedy są odbite od głowy !
Więc zapodam im więcej protein )
Myślę, że nawet to może być dla nich za dużo, zwłaszcza tak często i mimo że przed myciem. Może zrób kiedyś taki eksperyment, że daj im maseczkę raz na 3-4 mycia, a pomiędzy tym lekką odżywkę dosłownie na minutkę po myciu. Masz bardzo lekkie i delikatne włosy i obawiam się, że ta pielęgnacja mimo wszystko może je obciążać. I nie zapominaj o zabezpieczeniu Tylko także w ilości minimum.

Cytat:
Kamilah, WOlha wRedna, w sumie macie rację, przed pielęgnacją były falująće na wszelkie strony, stąd prostowanie. A po zadbaniu zaczęły się wygładzać na długości i bywać proste, ale końce czasem świrują. Jednak najlepiej się trzymają prostości po Keratynowym Kallosie jako odżywce. Więc tak, brak im protein najwyraźniej. Jednak boję się, że z nimi przesadzę...
To brzmi bardzo podobnie jak opis moich włosów
Proteiny także je wygładzają. Widocznie nie chodzi o to, że brakuje im protein, ale że proteiny działają na nie właśnie w taki usztywniający i prostujący sposób.

Obserwuj włosy. Nie dawaj odżywki proteinowej co każde mycie, ale może co drugie. Jeśli suszysz je suszarką, to polecam stylizować końce przy pomocy letniego nawiewu i okrągłej szczotki
Stary 2015-07-19, 10:33   #367
"niusia"
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, że tę "fryzurę" sama wymyśliłam, chyba pierwszy raz w życiu, bo dotąd próbowałam tylko z mniejszym lub większym skutkiem (przeważnie mniejszym) kopiować pomysły z filmików na YT.
To jest upięcie dla nieogarniętych manualnie, trzeba tylko zapleść warkocz, związać cienką gumką na końcu i go po prostu złożyć w pionowy wałek, tak żeby schować dół warkocza i przypiąć czymś. Akurat Flexi rozmiar S sprawdza się tu idealnie, do zwykłego koka jest po prostu dla mnie za mała.

Tak, odkryłam ją wiosną ubiegłego roku, tylko nigdy nie używałam na skórę głowy.Potem zimą mi się skończyła, a w DE takich rzeczy nie ma, więc dopiero niedawno będąc w Polsce kupiłam kolejną flaszkę. Tym razem Kosmed z pokrzywą. Ale nie widzę w ogóle różnicy w rodzajach nafty, miałam z rycyną, z mikroelementami i jakąś bez niczego. A Ty widziałaś?
Bardzo ładna fryzura, myślę że większa spinka umocowałaby ją jeszcze lepiej. Ile zapłaciłaś za flexi8 z przesyłką? Dla mnie chyba niestety ta fryzura nie będzie odpowiednia, bo mam cienki warkocz.

Co do rodzajów nafty - również nie widzę większej różnicy, ale jeden rodzaj nafty lubiłam szczególnie, mianowicie z mikroelementami - był tam ekstrakt ze skrzypu, a moje włosy lubią tą roślinę zawsze i w każdej postaci. Poza tam bez różnicy.

Cytat:
a to sprzed prawie 3 lat... wydaje mi się, że teraz jest, nie dość, że krócej, to cieniej i gorzej...
Nie ma co rozpaczać nad gęstością włosów, o ile nie masz problemu z wypadaniem... Włosy nie muszą być supergęste żeby ładnie wyglądały
Co do olejowania - próbowałaś kłaść olej na całą noc?

Edytowane przez "niusia"
Czas edycji: 2015-07-19 o 10:35
"niusia" jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 11:05   #368
rozwydrzona
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość

Co do olejowania - próbowałaś kłaść olej na całą noc?
tak, jest przesuszenie. W ogóle więcej niż 3 godziny to masakra. Najlepiej godzinę do półtorej
Stary 2015-07-19, 11:23   #369
"niusia"
Wtajemniczenie

rozwydrzona - rozumiem, a stosujesz jakieś wcierki, przyśpieszasz porost?

Stary 2015-07-19, 11:29   #370
rozwydrzona
Zadomowienie

ogólnie pijam pokrzywę od dłuższego czasu. Mało systematycznie, ale ciągle bo lubię Co jakiś czas wcierałam eliksir GP, a teraz 5. dzień z Jantarem.
Stary 2015-07-19, 11:38   #371
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
tak, jest przesuszenie. W ogóle więcej niż 3 godziny to masakra. Najlepiej godzinę do półtorej
Oleje nie przesuszają, co najwyżej mogą puszyć włosy
Stary 2015-07-19, 14:22   #372
"niusia"
Wtajemniczenie

Wydaje mi się że z moimi włosami jest coraz lepiej, a szczególnie z końcówkami. Pierwsze zdjęcie z 25 kwietnia, a drugie z dzisiaj. W międzyczasie włosy zostały dwu lub trzykrotnie podcięte po parę cm.- już dokładnie nie pamiętam ale będzie jakieś 6 cm. Widac jakieś zmiany czy znowu zostanę skarcona za siepy? Prosze o szczerą opinię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg telefon fot 671.jpg (65,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 097.jpg (58,8 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez "niusia"
Czas edycji: 2015-07-19 o 14:37
Stary 2015-07-19, 15:35   #373
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Czyli dziegciowe paskudztwo ma jedną pozytywną cechę, nadaje piekny kolor Bo on na prawdę jest super

Dziękuję

Cytat:
Hahaha właśnie sobie wyobraziłam wcieranie w skalp kremu z filtrem, prawie jak olejowanie
Komu to się tutaj rok temu skalp opalił?

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Pokaż wiadomość
Chimay, nie wiem, gdzie Twój kolor miałby być mysi, już nie raz pisałam, że bardzo mi się podoba
Bo ja mam zerojedynkowy system oceny, w kategoriach "podoba się" - "nie podoba się". Jak mi się coś podoba, to nie analizuję tego zbytnio, a że zapuszczanie naturalek mi się spodobało, to szczegóły typu jaki odcień, nie bardzo mnie interesowało. Dopiero jak coś nie gra, to rozważam z każdej strony, tak jak z tym puszeniem, na które narzekałam 2 lata.

Cytat:
Napisane przez niusia Pokaż wiadomość
Bardzo ładna fryzura, myślę że większa spinka umocowałaby ją jeszcze lepiej. Ile zapłaciłaś za flexi8 z przesyłką?
Zamawiałam z niemieckiego cultmate, flexi kosztowała 16 euro, przesyłka na terenie DE 3,95 euro, za granicę 6,95.

Widzę, że teraz mają rozmiar M, którego wcześniej długo nie było. Pomyślę, czy sobie nie zrobić prezentu Robiłabym normalnego koka na większym rozmiarze.

Ten sklep ma też Ficcare, które chyba Tobie się podobały. Mnie akurat się one nie widzą.

Cytat:
Dla mnie chyba niestety ta fryzura nie będzie odpowiednia, bo mam cienki warkocz.
Cienki warkocz zawsze można porozciągać i zyskuje wizualnie na objętości.

Cytat:
Wydaje mi się że z moimi włosami jest coraz lepiej, a szczególnie z końcówkami. Pierwsze zdjęcie z 25 kwietnia, a drugie z dzisiaj. W międzyczasie włosy zostały dwu lub trzykrotnie podcięte po parę cm.- już dokładnie nie pamiętam ale będzie jakieś 6 cm. Widac jakieś zmiany czy znowu zostanę skarcona za siepy? Prosze o szczerą opinię.
No jeszcze trochę ich masz. Masz możliwość robić zdjęcia w dziennym świetle, na przykład z samowyzwalaczem albo żeby Ci ktoś cyknął? Bo na tych mało widać.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 16:57   #374
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Cytat:
Hm... trudno ocenić, bo wydaje mi się, że na pierwszym zdjęciu włosy były ugniatane na sylizatorze, a na drugim sa rozczesane. Dobrze zgaduję? Ale lekką róznice widzę na pewno. Na plus

Cytat:
Komu to się tutaj rok temu skalp opalił?

Cienki warkocz zawsze można porozciągać i zyskuje wizualnie na objętości.

No jeszcze trochę ich masz. Masz możliwość robić zdjęcia w dziennym świetle, na przykład z samowyzwalaczem albo żeby Ci ktoś cyknął? Bo na tych mało widać.
Mnie, przyznaję się Nadal nie wiem jak, bo nie pierwszy raz w życiu wystawiałam łepetynę do słońca, a nakrycia głowy nosze tylko zimą.

Potwierdzam, mój w wersji nierozciągniętej świata nie ogląda. Zawsze mu pomagam, żeby udawał, że jest grubszy. W wersji do podpięcia powinien rozciągać sie jeszcze ładniej i trwalej bo w końcu grawitacja go nie ciągnie aż tak do pierwotnej wersji.

Słuszna uwaga. Przydałby sie ktos do pomocy, żeby zdjęcia były z tej samej perspektywy, w lepszym oświetleniu i ostrości.

Wymieszałam maske Vatika, Kallosa Aloe, Sericala latte (jakaś kapka mi została) oraz olej z lnianki. Siedzę z tym pod folia i ręcznikiem i mam nadzieję, że moje krnąbrne gnojki docenią poświęcenie. Mam w pokoju cos pomiędzy 25-30 stopni

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-07-19 o 16:58
Stary 2015-07-19, 17:10   #375
"niusia"
Wtajemniczenie

No właśnie te włosy dzisiaj są tak samo traktowane jak te z 25 kwietnia. Jeśli chodzi o końce to lepiej nie będzie, prawie wszystko co stare jest już obcięte.

Stary 2015-07-19, 19:02   #376
92ana
Raczkowanie

A co powiecie na temat wcierki Jantar do włosów? Zastanawiam się nad zakupem szamponu i wcierki i chciałabym się od Was dowiedzieć jak się sprawdzają te produkty.
Stary 2015-07-20, 08:41   #377
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Hm... trudno ocenić, bo wydaje mi się, że na pierwszym zdjęciu włosy były ugniatane na sylizatorze, a na drugim sa rozczesane. Dobrze zgaduję?
Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie jak Wolha. Włosy na drugim zdjęciu wyglądają na bardziej puszyste, jakbyś mniej na nie nałożyła/inaczej wystylizowała. Jest trochę lepiej, ale prześwity widać cały czas. Tylko że są one dość wysoko, a na radykalne cięcie raczej się nie zgodzisz. Ja wciąż obstaję za podcięciem ich u fryzjera, ostrymi nożyczkami i w profesjonalny sposób.
Stary 2015-07-20, 09:30   #378
"niusia"
Wtajemniczenie

Ile bym ich nie obcięła to i tak będą wyglądać podobnie. Starych końcówke jest jeszcze może 2 cm. Po prostu takie mam włosy i inne nie będą. Zawsze był dużo gęściejsze u nasady niż na końcach.
Stylizowane są tak samo, ale zmieniłam pielęgnacje - tak się zachowują po oleju kokosowym i masce inebrya. Wcześniej był to olej z orzechów włoskich oraz maska biovax do zniszczonych/isana olejowa. Na takiej pielegnacji tak teraz lepiej się zachowują i łatwiej mi się z nimi obchodzić.

Edytowane przez "niusia"
Czas edycji: 2015-07-20 o 09:32
Stary 2015-07-20, 09:45   #379
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Ile bym ich nie obcięła to i tak będą wyglądać podobnie. Starych końcówke jest jeszcze może 2 cm. Po prostu takie mam włosy i inne nie będą. Zawsze był dużo gęściejsze u nasady niż na końcach.
Stylizowane są tak samo, ale zmieniłam pielęgnacje - tak się zachowują po oleju kokosowym i masce inebrya. Wcześniej był to olej z orzechów włoskich oraz maska biovax do zniszczonych/isana olejowa. Na takiej pielegnacji tak teraz lepiej się zachowują i łatwiej mi się z nimi obchodzić.
Czyli taka pielęgnacja bardziej im służy. Ważne, że ty widzisz jakieś zmiany w zachowaniu włosów, choć ja wciąż będę zdania, ze wiele by zyskały, gdybyś oddała je w ręce profesjonalisty i pozwoliła je ładnie podciąć Lepiej by się kręciły i przypuszczam, że wolniej przerzedzały.
Stary 2015-07-20, 09:59   #380
"niusia"
Wtajemniczenie

Kiedyś nawet fryzjerka zauważyła że mój pojedyńczy włos jest dużo cieńszy na końcu niż u nasady
Takie je już zostawię - mi się teraz podobają, są mocno odbite od skóry głowy. Może nie wyglądają jakoś imponująco,ale wydaje mi się że nie jest tragicznie no i będe je zapuszczać. Na skręcie mi jakoś specjalnie nie zależy i szczerze mówiąc mam już dosc tego cackania się z włosami, nie muszą być idealne - nawet w wątku mniej się już udzielam, ale Was stale podczytuję.

Edytowane przez "niusia"
Czas edycji: 2015-07-20 o 10:02
Stary 2015-07-20, 10:55   #381
kascysko
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
No właśnie te włosy dzisiaj są tak samo traktowane jak te z 25 kwietnia. Jeśli chodzi o końce to lepiej nie będzie, prawie wszystko co stare jest już obcięte.
Cytat:
Cytat:
Kiedyś nawet fryzjerka zauważyła że mój pojedyńczy włos jest dużo cieńszy na końcu niż u nasady
Takie je już zostawię - mi się teraz podobają, są mocno odbite od skóry głowy. Może nie wyglądają jakoś imponująco,ale wydaje mi się że nie jest tragicznie no i będe je zapuszczać. Na skręcie mi jakoś specjalnie nie zależy i szczerze mówiąc mam już dosc tego cackania się z włosami, nie muszą być idealne - nawet w wątku mniej się już udzielam, ale Was stale podczytuję.
Dla mnie nie zmieniło się nic, jedynie co, to podejrzewałam, że na drugim zdjęciu masz włosy rozczesane.

Co do pogrubionego - sama obserwowałam coś takiego długo, zanim zaczęłam regularnie (co w moim przypadku oznacza co 3 miesiące) podcinać włosy u fryzjera. U dobrego fachowca wszystkie warstwy/pasma zostaną pozbawione najbardziej zmęczonej części - końcówek.

U mnie dodatkowo zostało to poprzedzone eliminacją całej przerzedzonej części. Dzięki temu każdy nowy centymetr jest mój - 0,5-1cm co trzy miesiące u fryzjera. A włosów objętościowo jest tyle, że znajomi mnie czasami nie poznają I "chude końcówki" odeszły w niepamięć
kascysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 12:31   #382
daggmara
Z deszczem w butach

Cytat:
rzeczone wkupne... niestety, rzadzizna
Mam podobną długość obecnie

daggmara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 13:40   #383
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Przychodzę się pochwalić.
Pierwsze: zastosowanie Flexi8, która nie nadaje się do kitek ani zwykłego koka, a szkoda mi trzymać ją w szufladzie.
Drugie: nafta w akcji. Włosy świecą się tak bardzo, że prześwietlają zdjecia

Fajna ta spinka Co do drugiego zdjęcia to świetny efekt. Muszę w końcu wypróbować naftę bo jestem ciekawa jak sprawdzi się u mnie
Stary 2015-07-20, 16:25   #384
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Fajna ta spinka
Zamówiłam dwie następne Flexi podobają mi się tak bardzo, że nawet ich marne właściwości użytkowe mnie nie odstraszyły. Chociaż może akurat z rozmiarami M i L uda mi się coś samodzielnie zrobić. A jak nie to będę mieć kolejną biżuterię włosową, zresztą żadnej innej prawie nie noszę.

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Co do drugiego zdjęcia to świetny efekt. Muszę w końcu wypróbować naftę bo jestem ciekawa jak sprawdzi się u mnie
Spróbuj, to jest dość tania rzecz.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:36   #385
Viekki
Zakorzenienie

Cytat:
Karcić nie zamierzam, ale szczera być owszem: nadal widzę siepy jak się patrzy. Na obu fotach wyraźnie widać linię gdzie zaczynają się przerzedzenia.

Edytowane przez Viekki
Czas edycji: 2015-07-20 o 20:48
Viekki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 22:10   #386
Melanchton
Zakorzenienie

Cytat:
Ile bym ich nie obcięła to i tak będą wyglądać podobnie. Starych końcówke jest jeszcze może 2 cm.
A do obcięcia wciąż kwalifikuje się dziesięć-piętnaście. Nie trzeba być wielkim filozofem, żeby wywnioskować z tego, że zniszczenia idą w górę, ponieważ za mało podcinasz.

Moim zdaniem jest tak samo źle jak było, ale co ja tam wiem, nie będę uszczęśliwiać nikogo na siłę, jeśli ktoś woli mieć brzydkie i postrzępione włosy to jego sprawa. Tym bardziej cieszę się z moich równiusieńkich końcówek.
Stary 2015-07-21, 09:59   #387
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
A do obcięcia wciąż kwalifikuje się dziesięć-piętnaście. Nie trzeba być wielkim filozofem, żeby wywnioskować z tego, że zniszczenia idą w górę, ponieważ za mało podcinasz.

Moim zdaniem jest tak samo źle jak było, ale co ja tam wiem, nie będę uszczęśliwiać nikogo na siłę, jeśli ktoś woli mieć brzydkie i postrzępione włosy to jego sprawa. Tym bardziej cieszę się z moich równiusieńkich końcówek.
Ja to nazywam podcinaniem homeopatycznym
Stary 2015-07-21, 12:21   #388
"niusia"
Wtajemniczenie

Ostatnie wypowiedzi to lekka przesada - pokazują jak bardzo niektóre kobiety są głupie i puste i potrafią obrażać innych z powodów tak błahych jak przerzedzone końcówki. Wyobraźcie sobie , ze są osoby, dla których nieidealne włosy nie są końcem świata...
Tym samym kończę swoje udzielanie się w tym wątku, jak i na wizażu. Od zawsze robię wielkie oczy czytając o waszych zachowaniach, obsesji na punkcie włosów, kosmetyków czy składowaniu całych ich ton i dyskusjach polegających na obrażaniu/wyśmiewaniu tych osób których wygląd Wam się nie podoba- hobby godne pustaków..
Powodzenia

Edytowane przez "niusia"
Czas edycji: 2015-07-21 o 12:27
Stary 2015-07-21, 12:52   #389
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Cytat:
Ostatnie wypowiedzi to lekka przesada - pokazują jak bardzo niektóre kobiety są głupie i puste i potrafią obrażać innych z powodów tak błahych jak przerzedzone końcówki. Wyobraźcie sobie , ze są osoby, dla których nieidealne włosy nie są końcem świata...
Tym samym kończę swoje udzielanie się w tym wątku, jak i na wizażu. Od zawsze robię wielkie oczy czytając o waszych zachowaniach, obsesji na punkcie włosów, kosmetyków czy składowaniu całych ich ton i dyskusjach polegających na obrażaniu/wyśmiewaniu tych osób których wygląd Wam się nie podoba- hobby godne pustaków..
Powodzenia
Żadna z dziewczyn nie nazwała Cię głupią i pustą, tak jak Ty je przed chwilą, więc kto tu kogo obraża?

Radzę zastanowić się nad sobą, bo takie wypowiedzi tutaj wielkiej krzywdy Ci nie zrobią, ale w prawdziwym życiu możesz sobie kiedyś bardzo zaszkodzić.

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-07-21 o 12:55
Stary 2015-07-21, 12:57   #390
Pani_Herbatka
Rozeznanie

Nie ma co się obrażać- prosiłaś o opinie, dziewczyny wyraziły swoje zdanie. Patrząc na zdjęcia także stwierdzam, że na Twoim miejscu podcięłabym włosy o te 10cm u fryzjera. Końce byłyby zdecydowanie gęstsze!

Tagi
drożdże, placenta, pokrzywa, wcierki, zapuszczanie włosów

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości