Najlepsze balsamy do ciała - Strona 14 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-08-27, 17:02   #391
KaTiKu
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Jeżeli chodzi o dobrej jakości balsamy do ciała to świetnym rozwiązaniem są te bazujące na nieprzetwarzanych olejach np oliwkowym, kokoseowym, arganowym... itp. Są dostępne po relatywnie niskicch cenach. Moim ulubionym jest HerbOlive oliwkowy z aloesem jest lekki i super sie wchłania.
KaTiKu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 18:27   #392
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Te mają inny skład
Wiesz zmienili szatę graficzną, a że pomajstrowali również przy składzie to nic nie zrobisz Tak czy owak tylko taki balsam jest tej firmy
Silloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 21:25   #393
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olivka_1985 Pokaż wiadomość
Ja go najpierw lekko rozpuszczam, a potem po kąpieli jeszcze na mokre ciało wcieram. Można też wlać do wody w wannie - po kąpieli skóra jest nawilżona
Po prysznicu na mokrą skórę a potem ręcznikiem się powycierac ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 11:49   #394
Agnieszka_02
Raczkowanie

Chciałabym spróbować olejku do ciała w kremie, ale nie widziałam takiego produktu w żadnego producenta, chociaż koleżanka ze Stanów chwali podobny produkt, ale niestety jest dostępny tylko za oceanem. U nas coś podobnego może wprowadzi Bielenda, bo na ich stronie internetowej jest taki podobny produkt jako nowość.
Agnieszka_02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 11:18   #395
ann_adamczak
Przyczajenie

Ja nie bardzo lubię balsamy. Czuję się po nich bardzo "oblepiona". Jednak nie rezygnuję całkowicie z nawilżania, bo jak wiadomo trzeba to robić. Raz na kilka dni po kąpieli wcieram w jeszcze wilgotne ciało zwykłą oliwkę dla dzieci. Nie wycieram później ciała do sucha i jakoś się przemęczę przez noc, ale rano po prysznicu skóra jest super mięciutka.
ann_adamczak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 10:12   #396
makeup_lover
Raczkowanie

Uwielbiam oleje! Są mega dla mojej skóry. Najbardziej lubię olej kokosowy.
makeup_lover jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 00:17   #397
MyaMK
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ann_adamczak Pokaż wiadomość
Ja nie bardzo lubię balsamy. Czuję się po nich bardzo "oblepiona".
Też nie lubie takich które zostają na skórze. Zobacz sobie nowe balsamy z Natura Care, bo nieźle się wsmarowują i nie zostawiają na skórze takiego uczucia. Za to skóra czuć, że jest nawilzona. Ja mam energetyzujący. Jest dla skóry suchej, pozbawionej jędrności i radzi sobie też z cellulitem. Na opakowaniu jest, że ma w skąłdzie ekstrakt z alg i guarany, więc odnawia uszkodzony naskórek, nawilża, regeneruje i odżywia cerę. Kosztuje 9.99zł w Naturze, więc nic nie tracisz probując
MyaMK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 12:03   #398
kasiakluch
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_02 Pokaż wiadomość
Chciałabym spróbować olejku do ciała w kremie, ale nie widziałam takiego produktu w żadnego producenta, chociaż koleżanka ze Stanów chwali podobny produkt, ale niestety jest dostępny tylko za oceanem. U nas coś podobnego może wprowadzi Bielenda, bo na ich stronie internetowej jest taki podobny produkt jako nowość.
tez widzialam ta nowosc, kupilas? jak sie sprawuje? kusi mnie wizja swietnego nawilzenia i nie tlustego ciala Aczkolwiek, ja kupilam inna nowosc od nich-zmyslowy olejek regeneracyjny, szybko sie wchlania, wiec skóra jest natłuszczona, ale nie jakas oblepiona i przyjemnie, delikatnie pachnie
Stary 2016-09-24, 15:18   #399
Lena783
Raczkowanie

dove <3
Lena783 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 12:29   #400
simbami
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiakluch Pokaż wiadomość
tez widzialam ta nowosc, kupilas? jak sie sprawuje? kusi mnie wizja swietnego nawilzenia i nie tlustego ciala Aczkolwiek, ja kupilam inna nowosc od nich-zmyslowy olejek regeneracyjny, szybko sie wchlania, wiec skóra jest natłuszczona, ale nie jakas oblepiona i przyjemnie, delikatnie pachnie
olejek pod prysznic? też go mam świetnie pachnie
simbami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 12:19   #401
Zbyt_Szalona
Raczkowanie

Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia z balsamami, zawsze stosowałam oliwkę bo mam bardzo , ale to bardzo suchą skórę, ale niestety one są nieziemsko kłopotliwe, skóra długo jest tłusta. Tym razem kupiłam sobie balsam hydrolipidowy Natura Care, on jest do skóry bardzo suchej, więc dla mnie Jego bardzo dużą zaletą jest to, że mogę się wysmarować i zaraz ubrać. Fajnie pachnie i ciało jest długo nawilżone i delikatne.

Edytowane przez Zbyt_Szalona
Czas edycji: 2016-10-04 o 12:21 Powód: literówka
Zbyt_Szalona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 16:57   #402
klaudia_stefa
Raczkowanie

Nie widziałam nigdzie tego balsamu Natura care, ale poszukam w drogeriach... Ja używałam długi czas Neutrogeny, była ok, ale postanowiłam ją zmienić, żeby nie stosować za długo jednego kosmetyku. Teraz mam kremowe serum z bielendy, miód i mleko kozie, nawilżające. Bardzo ładnie pachnie, do tego nawilża i skóra jest miękka w dotyku. Wypróbuję jeszcze inne z tej serii
klaudia_stefa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 00:57   #403
agatanaturalnie
Od niedawna na wizażu! :)

Nie jestem fanką balsamów do ciała, a tym bardziej maseł czy oliwki. Niestety ze względu na moją chorobę niektóre miejsca mojego ciała muszę natłuszczać i wybieram najczęściej delikatne, lejące balsamy które się szybko wchłaniają. Po basenie czy dłuższym pobycie na słońcu oczywiście też się balsamuję. Ale prawdę mówiąc rzadko kupuje smarowidła do ciała. Ta forma pielęgnacji mnie nie kręci.

Wysłane z Huawei P8 Lite

Edytowane przez agatanaturalnie
Czas edycji: 2016-10-18 o 01:02
agatanaturalnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 10:58   #404
basia_pn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Nie jestem fanką balsamów do ciała, a tym bardziej maseł czy oliwki. Niestety ze względu na moją chorobę niektóre miejsca mojego ciała muszę natłuszczać i wybieram najczęściej delikatne, lejące balsamy które się szybko wchłaniają. Po basenie czy dłuższym pobycie na słońcu oczywiście też się balsamuję. Ale prawdę mówiąc rzadko kupuje smarowidła do ciała. Ta forma pielęgnacji mnie nie kręci.

Wysłane z Huawei P8 Lite
Ja po basenie muszę się nasmarować bo moja skóra robi się strasznie napięta i szorstka. Kiedyś nie używałam w ogóle balsamów, ale z wiekiem oczywiście wszystko się zmienia i moja skóra też zaczęła się "domagać" nawilżenia. Aktualnie używam lipidowego kremu regenerującego z Tołpy (http://tolpa.pl/cialo,k3), moja mama zaraziła mnie "miłością" do nich, może to za dużo powiedziane, ale zaufanie będzie na miejscu. Biorąc pod uwagę moją historię z najróżniejszymi podrażnieniami na skórze, boje się i sięgam tylko po te sprawdzone, przez kogoś
Neutrogena spisuje się na medal w taką pogodę jak dziś, uważam, że cena jest adekwatna do tego w jaki sposób nawilża np. krem do rąk. Od zimna zawsze pękała mi skóra, a po neutrogenie wszystko jest ok
basia_pn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 12:37   #405
braaap
Raczkowanie

Moim hitem jeśli chodzi o balsamy do ciała jest balsam firmy Isana z mocznikiem, ale ten o stężeniu 5%, bo niestety 10% jest dla mnie zbyt tłusty i jego aplikacja jest tragiczna...
braaap jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości