Wymalowane, wysuszone a i tak się odbija kołdra. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-07-09, 20:25   #1
bylejaki
Przyczajenie

Wymalowane, wysuszone a i tak się odbija kołdra.

Witam
Mam pytanie:

Malując sobie paznokcie na końcu nakładam wysuszacz do paznokci Sally Hansen DRY KWIK 30 s, potem jeszcze utwardzacz.
Paznokcie są super do czasu aż nie pójdę spać, rano wyodbijana kołdra. Paznokcie wyglądają po prostu niechlujnie

Dodam że paznokcie malowałam o różnych porach aby sprawdzić odbijanie. Mogę myć naczynia, przebierać się, wycierać ręce w ręcznik, a na drugi dzień i tak odbita kołdra.

Maluję tylko 2 warstwy lakieru, nie nakładam grubo.

bylejaki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 21:02   #2
Heru19
Rozeznanie

Dot.: Wymalowane, wysuszone a i tak się odbija kołdra.

może spróbuj z innymi wysuszaczami czy utwardzaczami skoro pora malowania nic nie dała
Heru19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:47   #3
agaszak
Zakorzenienie

Hej

Wysuszacze/topy utwardzające są różne, różnie też współpracują z lakierami. Moje sprawdzone to INM do kupienie online w sklepie euro fashion, z tych drogeryjnych polecam ( zużyłam chyba z 5 buteleczek) Sally Hansen Insta dri- taki w czerwonej buteleczce i nowy, tez z Sally Hansen Diamond Flash. Oba topy świetne i sprawdzone. Moje paznokcie, pomalowane nawet na godzinę przed pójściem spać, nie mają odbitych pościelowych wzorków.
agaszak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 21:41   #4
Trelek
Raczkowanie

Utwardzacz NA Dry Kwik to trochę dziwna kolejność... Wysuszacz powinno dawać się na końcu.

Ten widocznie Ci nie służy

Spróbuj tych polecanych wyżej lub dodatkowo jeszcze:
Seche Vite
Poshe
Sally Hansen Dries Instantly

W przypadku Seche Vite i Poshe dostępne są miniaturki na allegro, więc możesz przetestować. Raczej nie ma bata, żeby cokolwiek się po tym odbiło.
Stary 2015-07-22, 16:26   #5
kozunia90
Przyczajenie

Mam identyczny problem! I wlasnie przeszukuje na wizażu posty jak temu zaradzic. Uzywam tylko zwyklych lakierow- zadnych hybryd. Maluje dwie warstwy lakieru, tez nie nakladam grubo a jednak czesto- prawie zawsze zdarza mi sie po przebudzeniu rano miec odciski po poscieli. Okropnie to wyglada!
Oczywiscie stosuje utwardzacz po pomalowaniu oraz przyspieszacz lakieru- oba preparaty sa z firmy Bourjois. Te konkretne preparaty stosuje obecnie jednak nie mysle zeby byla to ich "wina" poniewaz wczesniej stosowalam utwardzacz i wysuszacz z innej firmy i tez ten sam defekt
Chyba musialabym malowac paznokcie z samego rana zeby do wieczora faktycznie zdazyly wyschnac
Czytalam juz, ze zimna woda utwardza lakier- chyba musze sprobowac. Zastanawiam sie tez nad suszarka do paznokci. Jesli nie to juz nie wiem co mi pomoze...
kozunia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 16:40   #6
vivinn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kozunia90 Pokaż wiadomość
Czytalam juz, ze zimna woda utwardza lakier- chyba musze sprobowac. Zastanawiam sie tez nad suszarka do paznokci. Jesli nie to juz nie wiem co mi pomoze...
Pomoże Ci top wysuszający marki, która się w tym specjalizuje Poshe, Seche Vite, INM Out the Door, Sally Hansen Quick Dry - nie ma szans, żeby nie wysuszyły lakieru.
Zimna woda to mit
Stary 2015-07-30, 14:36   #7
Frutellka xD
Zadomowienie

Jak nakładasz wysuszacz to nie nakładaj utwardzacza... Jako wysuszacz olecam Sally Hansen Ista Dri czarwona butelka 5 minut i nie mam żadnych pościelowych wzorków

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 15:24   #8
laureeeen
Przyczajenie

A może jak dasz wysuszacz i utwardzasz to już jest tego za dużo i stąd ten problem ? Bo masz już jednak za dużo wartstw ?
laureeeen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 20:47   #9
koralowanka
Raczkowanie

zdecydowanie dołączam się do dziewczyn, które polecają seche vite! paznokcie zazwyczaj maluję przed spaniem i nigdy nie zdarzyły mi się pościelowe wzorki
koralowanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 14:47   #10
LadyGiraffe
Przyczajenie

Ok, rozumiem przyśpieszacz, utwardzacz, ale może warto odczekać dłuższą chwilę po malowaniu zanim się położy spać.

Niestety żaden z tych wyśmienitych środków nie działa aż tak cudownie. To jest chyba jedyny słuszny wniosek - nie malować paznokci na noc :P
LadyGiraffe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 18:02   #11
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez LadyGiraffe Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem przyśpieszacz, utwardzacz, ale może warto odczekać dłuższą chwilę po malowaniu zanim się położy spać.

Niestety żaden z tych wyśmienitych środków nie działa aż tak cudownie. To jest chyba jedyny słuszny wniosek - nie malować paznokci na noc :P
Seche działa już po dwóch minutach lakier jest suchy i mega utwardzony i nawet jak polozysz sie wtedy spać to masz zero odgnieceń
201606220925 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 17:59   #12
jbak
BAN stały

he he tez mi się to często zdarzało- przestałam malować późno- minimum godzine przed spaniem musze skończyć malowanie :P
jbak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 12:05   #13
OlkaPe
Raczkowanie

ja odkąd używam Dry&Go Drops sally hansen to się pozbyłam problemu, ale nie maluję też później niż godzinę-dwie przed spaniem
Stary 2015-10-06, 12:30   #14
britnay
Zakorzenienie

Baza pod lakier- problem

Witam. Nosze krótkie paznokcie, jakakolwiek próba zapuszczenia paznokci zawsze kończy się strasznie rozdwojonymi paznokciami już w pierwszym tygodniu. Zakupiłam więc odżywkę do rozdwajających się paznokci Sally Hansen, którą można stosować również jako baze pod lakier. Malując paznokcie, zawsze nakładam dwie warstwy lakieru i na końcu top coat Sally Hansen Instra Dri. Odkąd zaczęłam stosować odżywkę pod lakier, zaczęły się problemy. Jakby nie było, jest to kolejna warstwa lakieru. Nakładając lakier na odżywkę, lakier nie chce się dobrze rozprowadzać, robi smugi (tak jak to robią zgęstaniałe lakiery, natomiast bez bazy rozprowadza się dobrze) No i mam problem z wysychaniem lakieru. Lakier z zewnątrz jest suchy, ale przez długi czas nie chce całkowicie wyschnąć, co skutkuje ciagłymi wgniotkami w lakierze- przez co muszę manicure rozpoczynać na nowo. Proszę o jakieś rady i wskazówki. Co mogę robić źle?
britnay jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:04   #15
swinka_morska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Nakładając lakier na odżywkę, lakier nie chce się dobrze rozprowadzać, robi smugi (tak jak to robią zgęstaniałe lakiery, natomiast bez bazy rozprowadza się dobrze) No i mam problem z wysychaniem lakieru. Lakier z zewnątrz jest suchy, ale przez długi czas nie chce całkowicie wyschnąć, co skutkuje ciagłymi wgniotkami w lakierze- przez co muszę manicure rozpoczynać na nowo. Proszę o jakieś rady i wskazówki. Co mogę robić źle?
Tutaj powyżej sama sobie odpowiedziałaś - Twój lakier i odżywka poprostu się nie lubią. Zdarza się tak czasem. Napisz, co to za lakier - nie spotkałam jeszcze takiego działania. Zresztą, ostatnio mam wrażenie, że produkty SH najlepiej współpracują same ze sobą, a z innymi lakieram... różnie z tym bywa
swinka_morska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 14:40   #16
OlkaPe
Raczkowanie

Dot.: Baza pod lakier- problem

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Witam. Nosze krótkie paznokcie, jakakolwiek próba zapuszczenia paznokci zawsze kończy się strasznie rozdwojonymi paznokciami już w pierwszym tygodniu. Zakupiłam więc odżywkę do rozdwajających się paznokci Sally Hansen, którą można stosować również jako baze pod lakier. Malując paznokcie, zawsze nakładam dwie warstwy lakieru i na końcu top coat Sally Hansen Instra Dri. Odkąd zaczęłam stosować odżywkę pod lakier, zaczęły się problemy. Jakby nie było, jest to kolejna warstwa lakieru. Nakładając lakier na odżywkę, lakier nie chce się dobrze rozprowadzać, robi smugi (tak jak to robią zgęstaniałe lakiery, natomiast bez bazy rozprowadza się dobrze) No i mam problem z wysychaniem lakieru. Lakier z zewnątrz jest suchy, ale przez długi czas nie chce całkowicie wyschnąć, co skutkuje ciagłymi wgniotkami w lakierze- przez co muszę manicure rozpoczynać na nowo. Proszę o jakieś rady i wskazówki. Co mogę robić źle?
Czy ta odzywka jest zalecana jako baza? sh ma wiele produktow, moze to nie byl najlepszy wybor do takiego zastosowania, albo wchodzi w jakas reakcje z lakierem ktorego uzywasz
Stary 2015-10-23, 11:40   #17
gviazdka91
Raczkowanie

Też miałam ten problem. Od kiedy używam przyspieszacza Sally Hansen Insta Dry to mogę malować paznokcie nawet 15 minut przed pójściem spać. Tylko nic już potem nie nakładam, żadnych utwardzaczy.
gviazdka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 19:31   #18
asiaczek2000
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gviazdka91 Pokaż wiadomość
Też miałam ten problem. Od kiedy używam przyspieszacza Sally Hansen Insta Dry to mogę malować paznokcie nawet 15 minut przed pójściem spać. Tylko nic już potem nie nakładam, żadnych utwardzaczy.
Uważam, że to najlepszy wysuszacz do lakieru ever. Polecam gorąco!
asiaczek2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 19:57   #19
chinskiejablko
Przyczajenie

Czasem zdarzają się lakiery, które nawet po kilku godzinach od wyschnięcia potrafią odbić się od pościeli.

Opracowałam sprytny sposób na ten kłopot. Przed położeniem się spać należy posmarować paznokcie cienką warstwą czegoś treściwego i tłustego (uwielbiana przeze mnie wazelina czy witamina A w maści albo długotrwale nawilżające sera, kremy). Należy uważać na kremy, które szybko wysychają, mogą nie zadziałać.
chinskiejablko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 10:25   #20
mirimah
Raczkowanie

najlepszy na świecie wysuszać to Sally Hansen Insta Dri. żadna kołdra mu nie straszna zużyłam już niezliczoną ilość buteleczek i nie zamienię na nic innego
mirimah jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości