Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-20, 09:14   #3781
korinka3
Melissa Lejdi :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

dziewczyny, czy Wy kojarzycie czy urlop wychowawczy jest bezpłatny?
już wiem
- pracownik przebywający na urlopie wychowawczym podlega na mocy kodeksu pracy szczególnej ochronie – aby można było rozwiązać z nim umowę o pracę, muszą zaistnieć pewne przesłanki,
- urlop wychowawczy jest urlopem bezpłatnym – przebywający na nim pracownik nie dostaje ani wynagrodzenia, ani zasiłku, może zatem podejmować pracę zarobkową; dodatek z tytułu korzystania z urlopu wychowawczego nie przysługuje wszystkim pracownikom,

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2015-08-20 o 09:16
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-08-20, 09:17   #3782
cosmetix
Makeup challenge winner

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Właśnie rozwiązuje mój światowy problem mam UD naked 1 i UD naked 3 zakupione z sephory osobiście i mam 2 którą dostałam niby z zaufanego źródła, niby wszystko sie zgadza jakaś rzucająca się w oczy podróbka to na moje oko nie jest ale .....Patrzcie na zdjęcie czy te napisy w 2 są w dobrą stronę ? Szukam po kolekcjach blogerek i raz tak raz tak .... na stronie UD niby to poprawny układ ale na moje oko powinny być wszystkie w tą samą stronę ?

Możecie zerknąć ?

Zrób zdjęcie otwartej palety, to ocenimy, czy jest chińska. Napisy pod cieniami w podróbie nie są symetrycznie pośrodku cienia, ale odrobinę przesunięte.

Jaki termin przydatności ma kupon do Douglasa zapunkty Payback 1000PB?
Uzbierało mi się dużo punktów,ale teraz nie ma nic ciekawego i chcę poczekać na lepsze promocje.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-20 o 09:24
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:19   #3783
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Zaszalałam wczoraj w Biedzie i kupiłam 10 opak. naklejek (są cudne) oraz torbę krówek wiem, że to niezbyt zdrowe pożywienie, ale od czasu do czasu można się "nachemizować"
Krówki są super

A ja jestem wściekła na Answear i DPD. Dostałam wczoraj od nich info, że moje zamówienie po takim długim czasie jest wysłane, ale żadnego numeru przesyłki nic. W DPD bez nr przesyłki nie chcą mi nic powiedzieć. DPD zawsze wysyła sms, że będzie mniej więcej o takiej i takiej porze, smsa brak. Dzwoniłam do Answear Pani odszukała mi nr przesyłki i potwierdziła, że kurier dziś to dostarczy. Wchodzę na stronę DPD, wpisuję nr przesyłki i była ona we Wrocku już o 2 w nocy, ale jeszcze nie jest wydana kurierowi. Nie wiem czy dzisiaj będzie u mnie. I nie byłabym zła ani niecierpliwa, ale dziś wyjeżdżamy po pracy z TŻ do Karpacza i jutro mnie nie ma, więc kurier pewnie będzie ponownie w poniedziałek, a w poniedziałek też jeszcze mnie nie będzie Poczekam jeszcze trochę i jak dziś nie będzie wydana kurierowi do doręczenia to poproszę żeby mi przetrzymali do wtorku, a tak chciałam sukienkę na wyjazd

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:22   #3784
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Krówki są super

A ja jestem wściekła na Answear i DPD. Dostałam wczoraj od nich info, że moje zamówienie po takim długim czasie jest wysłane, ale żadnego numeru przesyłki nic. W DPD bez nr przesyłki nie chcą mi nic powiedzieć. DPD zawsze wysyła sms, że będzie mniej więcej o takiej i takiej porze, smsa brak. Dzwoniłam do Answear Pani odszukała mi nr przesyłki i potwierdziła, że kurier dziś to dostarczy. Wchodzę na stronę DPD, wpisuję nr przesyłki i była ona we Wrocku już o 2 w nocy, ale jeszcze nie jest wydana kurierowi. Nie wiem czy dzisiaj będzie u mnie. I nie byłabym zła ani niecierpliwa, ale dziś wyjeżdżamy po pracy z TŻ do Karpacza i jutro mnie nie ma, więc kurier pewnie będzie ponownie w poniedziałek, a w poniedziałek też jeszcze mnie nie będzie Poczekam jeszcze trochę i jak dziś nie będzie wydana kurierowi do doręczenia to poproszę żeby mi przetrzymali do wtorku, a tak chciałam sukienkę na wyjazd
Spokojnie jak o 2 w nocy paczka była w Twoim mieście, to powinnaś ją dziś dostać ja też nie zawsze dostaję smsy z DPD o doręczeniu
maarthusia jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:22   #3785
korinka3

Dzisiaj będzie tchibo
Stary 2015-08-20, 09:25   #3786
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Krówki są super

Powinna przyjść dzisiaj, kiedyś też miałam taką sytuację, że status na stronie się nie zmienił, ale paczkę doręczyli

Co więcej - przed chwilą dostałam wiadomość od DPD, że dzisiaj dostanę pakę z F&F, a na stronie nadal jako "przewidywana data doręczenia" widnieje 24.08

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:25   #3787
maarthusia

dla D. Kusi

Kod: PACO
maarthusia jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:25   #3788
tenebra
Zakorzenienie

Wczoraj poszłam do D. obejrzeć na żywo TF, a tu jeszcze pusty stand

Plazę w S. online mi wykupiłyście Stacjonarnie jej nie było

Swatche MAC Giddy (na górze, ew. po lewej stronie) i Dior Addict Extreme Cherie Bow, są bardzo podobne, na niektórych zdjęciach widać różnice w tonacji, ale jest ona uwydatniona, na żywo w zależności jak padnie światło, albo są prawie takie same albo Giddy jest bardziej żywo różowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150819_183837.jpg (66,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150819_183956.jpg (105,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150819_184203.jpg (85,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150819_184253.jpg (99,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150819_184300.jpg (105,6 KB, 6 załadowań)

tenebra jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:28   #3789
amyz
Chanel Lady

w D nowy prezent: 6ml wody perf Paco Rabane Olympea za zakupy za min 159 zł . Kod PACO

nie kusi jak to dobrze że D dba o stan mojego portfela

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:

dla D. Kusi

uprzedziłaś mnie mnie na szczęście nie kusi
amyz jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:30   #3790
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
Powinna przyjść dzisiaj, kiedyś też miałam taką sytuację, że status na stronie się nie zmienił, ale paczkę doręczyli
DPD wchłonęło Siódemkę i tym samym ich niesolidnych kurierów.
Mam największe problemy z przesyłkami z Clinique. Opłacone przesyłki są zostawiane bez mojej zgody sąsiadom z innego bloku. Poza tym informacja o wysyłce wchodzi z dużym opóźnieniem i nie zawsze wiadomo, sprawdzając status wcześnie rano, czy przesyłka dojdzie w tym dniu - czasem dochodzi, czasem nie. U mnie zero powiadomień SMS, a 2 razy musiałam zatrzymać ich samochód, bo raz zadzwonili i nie czekali, aż odbiorę domofon.

Pisałam już do Clinique, aby wprowadzili przesyłkę do paczkomatów, bo zwykle robię tam drobne zamówienia, które nie wymagają sprawdzenia przy kurierze.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-20 o 09:34
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:32   #3791
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Spokojnie jak o 2 w nocy paczka była w Twoim mieście, to powinnaś ją dziś dostać ja też nie zawsze dostaję smsy z DPD o doręczeniu
Zadzwoniłam do kuriera ( po wcześniejszych niemiłych perypetiach i wyjaśnieniu ich wymieniliśmy się numerami tel. ) stwierdził, że dla mnie specjalnie ją wziął i dziś dostarczy, bo wie, że jestem w gorącej wodzie kąpana i jak zobaczył nazwisko to od razu skojarzył . Będę miała paczuchę

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość

Co więcej - przed chwilą dostałam wiadomość od DPD, że dzisiaj dostanę pakę z F&F, a na stronie nadal jako "przewidywana data doręczenia" widnieje 24.08
No ja zazwyczaj rano dostaję sma lub maila, a dzis nic, ale już z kurierem się dogadałam

Cytat:

dla D. Kusi

Kurcze kusi , ale co tu brać i z kasą też krucho

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wczoraj poszłam do D. obejrzeć na żywo TF, a tu jeszcze pusty stand

Plazę w S. online mi wykupiłyście Stacjonarnie jej nie było

.
Wiesz, skoro na facetów działa tak jak u mnie wczoraj w pracy na kolegę to się zaraz rozeszła jak ciepłe bułeczki

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:36   #3792
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w D nowy prezent: 6ml wody perf Paco Rabane Olympea za zakupy za min 159 zł . Kod PACO

nie kusi jak to dobrze że D dba o stan mojego portfela

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

uprzedziłaś mnie mnie na szczęście nie kusi

Wrzuciłam do koszyka szminę TF i 2 zestawy Estee, do tego PACO, PODROZ oraz 15EYES, ale powstrzymałam się przydałby się jeszcze 1 fajny prezent
maarthusia jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:36   #3793
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj będzie tchibo
U mnie też i Home&You.

Spłukałam się na podręczniki córci; ta bezpłatna edukacja nie jest przeznaczona dla niezamożnych ludzi. Same zeszyty ćwiczeń, ( które muszą być nowe) kosztują 200 zeta + podręczniki + zeszyty.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:37   #3794
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Śliczny bardzo lubię bieliznę z HaMa (z wyprzedaży oczywiście)

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Zaszalałam wczoraj w Biedzie i kupiłam 10 opak. naklejek (są cudne) oraz torbę krówek wiem, że to niezbyt zdrowe pożywienie, ale od czasu do czasu można się "nachemizować"
Dzięki z kodem 25% z newslettera dałam za niego 35 zł , w biedrze super te naklejki były u mnie niestety nic już z nich nie zostało jak wczoraj byłam ale powiem Wam, że biedrona ma super soki vital fresh jabłko-wiśnia i jabłko-gruszka, które są 100% soku z owoców nie z jakiegoś soku zagęszczonego, pycha są ale rzadko można je dostać, wczoraj były i wzięłam wszystkie jakie mieli
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:40   #3795
maarthusia

Cytat:
Zadzwoniłam do kuriera ( po wcześniejszych niemiłych perypetiach i wyjaśnieniu ich wymieniliśmy się numerami tel. ) stwierdził, że dla mnie specjalnie ją wziął i dziś dostarczy, bo wie, że jestem w gorącej wodzie kąpana i jak zobaczył nazwisko to od razu skojarzył . Będę miała paczuchę

No ja zazwyczaj rano dostaję sma lub maila, a dzis nic, ale już z kurierem się dogadałam

Kurcze kusi , ale co tu brać i z kasą też krucho

Wiesz, skoro na facetów działa tak jak u mnie wczoraj w pracy na kolegę to się zaraz rozeszła jak ciepłe bułeczki
Super, że dostaniesz paczkę

wymiotło wszystkie Plazy po takiej reklamie

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki z kodem 25% z newslettera dałam za niego 35 zł , w biedrze super te naklejki były u mnie niestety nic już z nich nie zostało jak wczoraj byłam ale powiem Wam, że biedrona ma super soki vital fresh jabłko-wiśnia i jabłko-gruszka, które są 100% soku z owoców nie z jakiegoś soku zagęszczonego, pycha są ale rzadko można je dostać, wczoraj były i wzięłam wszystkie jakie mieli
Ja też za tyle kupuję bieliznę w stacjonarnym HaMie

Chodzi Ci o te soki 3-litrowe? Są super, też je lubię

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
U mnie też i Home&You.

Spłukałam się na podręczniki córci; ta bezpłatna edukacja nie jest przeznaczona dla niezamożnych ludzi. Same zeszyty ćwiczeń, ( które muszą być nowe) kosztują 200 zeta + podręczniki + zeszyty.
pamiętam ten ból w sierpniu podczas kupowania podręczników tyle kasy na to szło kiedyś podręczniki przechodziły w rodzinie przez kilka pokoleń, a teraz co roku to nowe - kompletnie bez sensu nabijają tylko kasę wydawnictwom
maarthusia jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:49   #3796
amyz
Chanel Lady

Cytat:
U mnie też i Home&You.

a co kupiłaś w Home&You? uwielbiam ten sklep jak jestem w galerii i go widze to omijam szerokim łukiem bo ja mogłabym tam wszystko kupić a najlepiej to tam zamieszkać
amyz jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:51   #3797
maarthusia

Cytat:
a co kupiłaś w Home&You? uwielbiam ten sklep jak jestem w galerii i go widze to omijam szerokim łukiem bo ja mogłabym tam wszystko kupić a najlepiej to tam zamieszkać
ja też ale widzę u siebie postęp, bo ostatnio tam nie wchodzę, nawet podczas różnych akcji wyprzedażowych w ogóle rzadko bywam w galeriach, żeby nie kusić losu
maarthusia jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:52   #3798
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Kupiłam poduszki do salonu, będzie odświeżanie wizerunku i potrzebuję nowych dodatków. Sklep też lubię, ale kupuję zwykle online, bo stacjonarnie przytłacza mnie tam nadmiar.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:54   #3799
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Korinko, moja przyjaciolka tak go okreslila. Niestety jest juz wyprzedany i nie moge znalezc go na stronje zalando. Jest to bardzo prosty plaszcz, na jeden guzik w kolorze szary melanz. Wyglada jak meski. Mam nadzieje, ze z timberlandami bedzie fajnie wygladac.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:54   #3800
Lethe69
Wtajemniczenie

Hej hej
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:56   #3801
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Kupiłam poduszki do salonu, będzie odświeżanie wizerunku i potrzebuję nowych dodatków. Sklep też lubię, ale kupuję zwykle online, bo stacjonarnie przytłacza mnie tam nadmiar.
online mają fajne promocje i mozna tanio fajne rzeczy kupic ja to tylko czekam az ikea otworzy sklep internetowy. Wtedy oficjalnie będę mogła ogłosić bankructwo albo znaleźć pracę na drugi i trzeci etat

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Hej hej
amyz jest offline  
Stary 2015-08-20, 09:57   #3802
MOgrama
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zrób zdjęcie otwartej palety, to ocenimy, czy jest chińska. Napisy pod cieniami w podróbie nie są symetrycznie pośrodku cienia, ale odrobinę przesunięte.
.
Jak wrócę z pracy to zrobię fotkę chociaż środek mnie nigdy nie martwił w porównaniu ze wzorcami.

To nie jest nowa paletka ale teraz zmieniłam koncepcje i wyjęłam 1 i 3 z ich ładnych kartonowych opakowań żeby po nie częściej sięgać ....no i nie zgadza mi się kierunek tych głupich napisów
Paletkę kupił mi mój ex TŻ i gwarantował oryginalność ale gwarantował również że będziemy żyć razem długo i szczęśliwie i z tym też mu nie wyszło Więc padł na mnie cień podejrzeń

Poza tym wczoraj kurier uratował mi życie Nastawiłam kasze i poszłam czekać te 15 minut, zadzwonił tel, zamknęłam drzwi do pokoju żeby lepiej słyszeć. Rozmowa mnie wyluzowała więc usiadłam jeszcze na komputerze coś oglądnąć..... i dzwoni dzwonek do drzwi, a ja wbiegam w chmurę dymu w przedpokoju
Nie wiem co biedak pomyślał ale musiał być zaskoczony kiedy otworzyłam drzwi, bo zapach spalenizny i dym wydobywający się z pomieszczenia ... a dama odbiera paczki z sephory

Odebrałam i pobiegłam ratować pożar Oczywiście dla kaszy było już za późno na ratunek, a w kuchni nadal można wyczuć zapach tragedii
MOgrama jest offline  
Stary 2015-08-20, 10:02   #3803
kjd3
only smart shopping

Cytat:
online mają fajne promocje i mozna tanio fajne rzeczy kupic ja to tylko czekam az ikea otworzy sklep internetowy. Wtedy oficjalnie będę mogła ogłosić bankructwo albo znaleźć pracę na drugi i trzeci etat
Dzięki, a są plany otwarcia Ikei w sieci?

kjd3 jest offline  
Stary 2015-08-20, 10:06   #3804
korinka3

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Korinko, moja przyjaciolka tak go okreslila. Niestety jest juz wyprzedany i nie moge znalezc go na stronje zalando. Jest to bardzo prosty plaszcz, na jeden guzik w kolorze szary melanz. Wyglada jak meski. Mam nadzieje, ze z timberlandami bedzie fajnie wygladac.
uwielbiam taki styl "timberlandowy" a buty timberland
Stary 2015-08-20, 10:22   #3805
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
uwielbiam taki styl "timberlandowy" a buty timberland
Ja lubie meskie elementy garderoby. Jeszcze bardzo czesto mam fuksjowe usta, wiec jest ten kontrast, ktory lubie.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-08-20, 10:30   #3806
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Dzięki, a są plany otwarcia Ikei w sieci?
czytałam jakiś czas temu wywiad z panią rzecznik sieci i mówiła że tak. Podobno do końca roku mają otworzyć ale nie wiem czy im się uda
amyz jest offline  
Stary 2015-08-20, 10:41   #3807
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Chodzi Ci o te soki 3-litrowe? Są super, też je lubię
Właśnie najlepsze jest to, że one smakują jak te 3-litrowe, ale są pakowane normalnie w litrowe kartony i można je do lodówy włożyć i szybciej wypić i cenowo też lepiej wychodzą po są po 3,5 zł za litr.
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-08-20, 10:47   #3808
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Właśnie najlepsze jest to, że one smakują jak te 3-litrowe, ale są pakowane normalnie w litrowe kartony i można je do lodówy włożyć i szybciej wypić i cenowo też lepiej wychodzą po są po 3,5 zł za litr.
To muszę się rozejrzeć na litrowymi

Mam 2 paki z tchibo i gratis kilo kawy

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Ta gratisowa kawa B&W to mieszanka arabiki i robusty, więc jakościowo najlepsza nie jest - ale może w smaku będzie dobra
maarthusia jest offline  
Stary 2015-08-20, 11:03   #3809
xxxescapismxxx
Pani Pech

Jeśli chodzi o wychowawczy można się starać o zasiłek 400 zł ale jeśli dochód na osobę nie przekracza kolo. 500 zł;-)

Mam shiny jest świetne i te pudełko we flamingi

Tatuaże ładne dostalam, ale krem do rak do masa pegow i ceareth a na opakowaniu ze naturalny bez parafiny itp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1440061364766.jpg (74,9 KB, 72 załadowań)
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-08-20, 11:10   #3810
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny, czy Wy kojarzycie czy urlop wychowawczy jest bezpłatny?
już wiem
- pracownik przebywający na urlopie wychowawczym podlega na mocy kodeksu pracy szczególnej ochronie – aby można było rozwiązać z nim umowę o pracę, muszą zaistnieć pewne przesłanki,
- urlop wychowawczy jest urlopem bezpłatnym – przebywający na nim pracownik nie dostaje ani wynagrodzenia, ani zasiłku, może zatem podejmować pracę zarobkową; dodatek z tytułu korzystania z urlopu wychowawczego nie przysługuje wszystkim pracownikom,
Tak, urlop wychowawczy jest bezpłatny.
Można się starać o dodatek, który wynosi 400 zł, ale załatwia się to w GOPS/MOPS i jego wydanie zalezne jest od dochodów w poprzednim roku.

Cytat:
Mam 2 paki z tchibo i gratis kilo kawy
Też mam
angelikaw jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości