Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-26, 15:49   #4651
cosmetix
Makeup challenge winner

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wiem co to znaczy szukanie pracy, wrecz depresja i bezsilnosc... To jest straszne uczucie.. Czlowiek czuje sie bezuzyteczny...
Ja pamietam jak skladalam CV do glupiego Rossmanna i mnie nie chcieli Az mam ochote zrobic pstryczka kierowniczce i powiedziec jej ze pracuje w renomowanej perfumerii i zeby wiedziala co stracila
Gratuluję podejścia i uporu Mogę potwierdzić. Mam znajomą w Rossmanie, bierze nocki, nosi ciężkie skrzynki. Pracownik jest jednocześnie od uzupełniania produktów na półce i obsługi klientów. Klienci mają naprawdę masę pytań, a przecież to zasadniczo sklep samoobsługowy. To jest naprawdę praca cięższa niż by się wydawało.
A jak awansujesz, to poganiasz innych

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja nie ogarniam czemu nie chcą pracownika za którego nic nie płacą... ja nie proszę o etat nawet
Cytat:
Nawet nie liczę na stałe zatrudnienie:/
Kiedyś na targach pracy na uczelni jedna firma z Wawy szukała pracowników na praktyki wakacyjne i jako główną zaletę ich oferty przedstawiali "nie musicie nam za te praktyki płacić, są zupełnie za darmo". Szkoda tylko ze nie jestem z Wawy, ani nawet z województwa...
Gdybym miała znajomości, to nawet bym się nie wahała Za granicę na zmywak nie wyjadę, czy tam opiekować się emerytem. Dobrze że nie mam rodziny na utrzymaniu
A nie myślałaś, żeby samej stworzyć sobie miejsce pracy? Jakiej pracy szukasz? W łódzkiem praca jest, niestety tylko fizyczna dla osób niewykwalifikowanych. Moja wspólnota na przykład poszukuje sprzątaczek i naprawdę mamy kłopot ze znalezieniem rzetelnej osoby.

W życiu nie pracowałabym za darmo. Doświadczenie można zdobywać samemu. Jest wiele kursów, chociażby internetowych.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To jeszcze nic. W mojej "branży" za staż trzeba płacić np. 700zł co miesiąc. Praca pełnoetatowa oczywiście i na co najmniej 3 miesiące, ale bywa, że i rok.
Na darmowy staż specjalne wymagania i rozmowy kwalifikacyjne, a potem baj baj i następny pracownik jako darmowa siła robocza. Możliwość stałego zatrudnienia to bajeczka.
Skończyłam jedne studia, niedługo kończę drugie i co? I jajco, mam doła strasznego, czuję się oszukana przez kraj, rozważam wyjazd do UK, choć nie chcę. Na co mi było tyle lat starań i nauki, było postawić na znajomości i bezczelność
Jeśli myślisz o wyjeździe, to się lepiej pospiesz. Powoli zamykane są rynki pracy i nakładane ograniczenia imigracyjne. Coraz więcej krajów wymaga dobrej znajomości języka potwierdzonej zdanym egzaminem państwowym. Zaczęłam pracować w wieku 17 lat, ale jak teraz patrzę, to rzeczywiście jest gorzej z pracą w Polsce (mówię o rynku łódzkim). I też myślę o wyjeździe na stałe, a nie tylko okresowo.

Z jakiej branży jesteś?

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
maarthusia, aniyam wszystkiego najlepszego kochane!!! Dużo prezentów i milion kosmetyków:ro za:

A ja biedna od niedzieli siedzę ze skręconą kostką i nie mam ochoty na żadne zakupy co najmniej 10 dni muszę męczyć się ze szyną
Jak tam Twoja kostka? Mam nadzieję, że lepiej

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-26 o 17:54
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-26, 16:13   #4652
Pollinaa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A nie myślałaś, żeby samej stworzyć sobie miejsce pracy? Jakiej pracy szukasz? W łódzkiem praca jest, niestety tylko fizyczna dla osób niewykwalifikowanych. Moja wspólnota na przykład poszukuje sprzątaczek i naprawdę mamy kłopot ze znalezieniem rzetelnej osoby.

W życiu nie pracowałabym za darmo. Doświadczenie można zdobywać samemu. Jest wiele kursów, chociażby internetowych.
Jestem planistą przestrzennym. Bez doświadczenia nikt mi nie zleci napisania studium gminy, czy miejscowego planu... Nie założę biura projektowego, bo uprawnień bez stażu pracy też nie zdobędę. W moim przypadku jedyne miejsca pracy to urzędy i takie biura, dlatego staż z pup jest jedyną szansą:/
Szukam też w spółdzielniach mieszkaniowych, bo mam też pojęcie o nieruchomościach, ale cisza...

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2015-08-26 o 16:15
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-26, 16:28   #4653
amyz
Chanel Lady

wklejam Sisleya z gratisu w S rzeczywiście jest 5 produktów + 1 próbka jak na zdjeciu na stronie S wszystko w ładnym pudełeczku
są to:
1. Eau Effiace płyn do demakijażu twarzy i oczu - 30 ml
2. maseczka z czarnej róży - 10 ml
3. emulsja ekologiczna 10 ml
4. balsam pielęgnacyjny na okolice oczu i ust 5 ml
5. concentrate eclat anti-age (krem przeciwzmarszczkowy ) - 3 ml (cena 30 ml to w S ponad 1560 zł
6. próbka w saszetce 2 ml podkładu anti-age w kolorze 20 soft rose (nie taki zły odcień dla mnie)

wiec generalnie jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sis1.jpg (126,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sis2.jpg (97,1 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-08-26 o 16:33
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 16:33   #4654
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Jestem planistą przestrzennym. Bez doświadczenia nikt mi nie zleci napisania studium gminy, czy miejscowego planu... Nie założę biura projektowego, bo uprawnień bez stażu pracy też nie zdobędę. W moim przypadku jedyne miejsca pracy to urzędy i takie biura, dlatego staż z pup jest jedyną szansą:/
Szukam też w spółdzielniach mieszkaniowych, bo mam też pojęcie o nieruchomościach, ale cisza...
Aha rozumiem. Nie wiem, czy wiesz, ale UM Łodzi zleca projekty planowania przestrzennego biurom projektów z Wrocławia i innych miast, więc chyba jest krucho ze specjalistami w Łodzi.
Możesz się popytać w biurach, które robią projekty woonerfów na przecznicach Piotrkowskiej. Warto też wpadać na konsultacje dla mieszkańców miasta. W wielu miejscach są potrzebni specjaliści od rozrysowania przebudowy skwerów, placyków, boisk np. projekt obywatelski przy stawach Jana. Często mieszkańcy muszą złożyć wstępne projekty i wtedy jest potrzebny ktoś, kto to opracuje. Zawsze jakaś praktyka.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-26 o 17:54
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-26, 16:34   #4655
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wklejam Sisleya z gratisu w S rzeczywiście jest 5 produktów + 1 próbka jak na zdjeciu wszystko w ładnym pudełeczku
Super! Zestaw ma taką wartość, że nic tylko schować do witryny i podziwiać.

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 16:37   #4656
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:

To u mnie na przykład było tak, że moja 1 praca niby w zawodzie była na studiach. Gazeta Wyborcza zrobiła mi 2 tygodnie okresu próbnego, po którym mieli mnie zatrudnić na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Mega się cieszyłam, bo byłam na 1 roku, podpisałam umowę, do tej pory kasy za pracę nie ujrzałam. Nie poszłam się kłócić, by mieć wpis w CV (wyraźnie zaznaczono albo hajs albo wpis w CV i pochwała redaktorów), po mnie kolejnych tak rypcowali. TVN24 trzeba za staż płacić i najlepsi zostaną, prawda jest taka, że na ogół zostaje znajomy znajomego, ja miałam okazję się przebić (a raczej po prostu ktoś dał mi szansę i we mnie uwierzył i się o mnie bił), ale że też nie po trupach do celu, to nie siedzę zamiast Jarka Kuźniara A i tak wolałabym być krytykiem filmowym Też sobie powtarzałam, że nie pracuję za darmo, a życie mnie zweryfikowało, że konkurencja (nawet mimo przebicia) jest tak silna w korpo, że zanim ci zapłacą, to i tak musisz im przez jakiś czas za darmo oddać krwawicę, by w ogóle pracę utrzymać Wiem, że to błędne koło, bo z jednej strony student zgadza się pracować za darmo, by po studiach mieć w ogóle pracę, a i pracodawcy kantują jak mogą, a chleb, wodę i kosmetyki mieć trzeba, to się człowiek na prawie wszystko zgodzi
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-08-26, 16:43   #4657
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Aha rozumiem. Nie wiem, czy wiesz, ale UM Łodzi zleca projekty planowania przestrzennego biurom projektów z Wrocławia i innych miast, więc chyba jest krucho ze specjalistami w Łodzi.
Możesz się popytać w biurach, które robią projekty woonerfów na przecznicach Piotrkowskiej. Warto też wpadać na konsultacje dla mieszkańców miasta. W wielu miejscach są potrzebni specjaliści od rozrysowania przebudowy skwerów, placyków, boisk np. projekt obywatelski przy stawach Jana. Często mieszkańcy muszą złożyć wstępne projekty i wtedy jest potrzebny ktoś, kto to opracuje. Zawsze jakaś praktyka.
Niestety nie mieszkam w Łodzi, mam 60 km w jedną stronę, a w ciemno, bez jakiejkolwiek pracy się nie przeprowadzę. O zlecaniu wiem, ale warunki zabudowy jeszcze urząd robi sam
A co do rysowania projektów - nie mam programu, studencka licencja wygasła, a pełna wersja 4tys...

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2015-08-26 o 16:45
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-26, 16:44   #4658
amyz
Chanel Lady

Cytat:
zgadzam się. Warto próbować wstrzelić się w taką niszę. Dodatkowo, jeżeli masz teraz czas (to do Polliny oczywiście) spróbuj nauczyć sie sama (czy przez jakiś kurs) kosztorysowania - to trochę niedoceniana dziedzina a jednak potrzebna Będziesz mogła pochwalić się że nie tylko umiesz to rozrysować i zaprojektowac ale też możesz od razu powiedzieć ile to będzie kosztować. Planistom i innym projektantom z uprawnieniami nie chce się wykonywać kosztorysów (bo albo nie umieją albo za mało to opłacalne w stosunku do kasy którą mogą wziąć za kolejny projekt wykonany w tym czasie w którym musieliby robić kosztorys) a zawsze wycena jest konieczna przy projekcie - zlecają to więc innym. Do tego nie trzeba mieć uprawnień trzeba tylko umieć. A jest to proste to może być twój atut

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-08-26 o 16:46
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 16:47   #4659
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
zgadzam się. Warto próbować wstrzelić się w taką niszę. Dodatkowo, jeżeli masz teraz czas (to do Pooliny oczywiście) spróbuj nauczyć sie sama (czy przez jakiś kurs) kosztorysowania - to trochę niedoceniana dziedzina a jednak potrzebna Będziesz mogła pochwalić się że nie tylko umiesz to rozrysować i zaprojektowac ale też możesz od razu powiedzieć ile to będzie kosztować. Planistom i innym projektantom z uprawnieniami nie chce się wykonywać kosztorysów (bo albo nie umieją albo za mało to opłacalne w stosunku do kasy którą mogą wziąć za kolejny projekt wykonany w tym czasie w którym musieliby robić kosztorys) a zawsze wycena jest konieczna przy projekcie - zlecają to więc innym. Do tego nie trzeba mieć uprawnień trzeba tylko umieć. A jest to proste to może być twój atut
Poszukam czegoś w sieci, może jest jakiś przewodnik, zauważyłam dzisiaj w moim mieście dwie oferty dla kosztorysantów właśnie
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-26, 16:56   #4660
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
chyba tak zrobie

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Poszukam czegoś w sieci, może jest jakiś przewodnik, zauważyłam dzisiaj w moim mieście dwie oferty dla kosztorysantów właśnie
spróbować zawsze warto ja jestem co prawda z nieco innej branży inżynieryjnej niż Ty ale to zawsze jest podobnie - nieważne czy to projekt budynku, parku, skweru czy rury z gazem. Zawsze padają dwa pytania: 1. jak to będzie wyglądać 2. ile to będzie kosztować na 2 pytanie odpowiada zawsze kosztorysant

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Niestety nie mieszkam w Łodzi, mam 60 km w jedną stronę, a w ciemno, bez jakiejkolwiek pracy się nie przeprowadzę. O zlecaniu wiem, ale warunki zabudowy jeszcze urząd robi sam
A co do rysowania projektów - nie mam programu, studencka licencja wygasła, a pełna wersja 4tys...
Autocada w wersji studenckiej teraz każdy moze pobrac wystarczy wpisac adres www jakiejś technicznej uczelni gdy program zapyta i tyle działa i nie krzyczy o klucz tyle ze przy wydrukach pisze ze to wersja edukacyjna
Edit: zdresztą jakbyś się rzeczywiście w coś takiego wkręciła to dostaniesz dofinansowanie na zakup programu, kompa i co Ci tam jeszcze potrzebne

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-08-26 o 16:57
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 16:58   #4661
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
spróbować zawsze warto ja jestem co prawda z nieco innej branży inżynieryjnej niż Ty ale to zawsze jest podobnie - nieważne czy to projekt budynku, parku, skweru czy rury z gazem. Zawsze padają dwa pytania: 1. jak to będzie wyglądać 2. ile to będzie kosztować na 2 pytanie odpowiada zawsze kosztorysant
Autocada w wersji studenckiej teraz każdy moze pobrac wystarczy wpisac adres www jakiejś technicznej uczelni gdy program zapyta i tyle działa i nie krzyczy o klucz tyle ze przy wydrukach pisze ze to wersja edukacyjna
Musiałabym przeinstalować komputer, drugi raz nie daje się zainsalować- próbowałam już na różne sposoby:/
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-26, 17:32   #4662
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Wiesz ja kiedyś pracowałam jako grafik i to jeszcze w czasach kiedy mało kto miał komputer, a Photoshop wydawał się czarną magią. Na pewno w necie znajdziesz jakąś okrojoną wersję softu albo freeware, na którym można ćwiczyć. Zawsze też można wrzucić po raz kolejny wersję próbną na drugiego kompa. A już jak znasz AutoCad czy Solid Works to bezrobotna nie jesteś.
Możesz mieszkać w dowolnym miejscu - projekty i tak wysyłasz przez Internet przecież.

Pomyśl o zrobieniu jakiegoś portfolio, czyli fizycznego dowodu na to, że coś potrafisz. Może lubisz projektować mieszkania lub ogrody? - projekty zabudowy kuchennej, szaf wnękowych? Parę razy trzaskałam znajomym takie projeciki, nawet z animacją. Parę groszy z tego było.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-26 o 17:53
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-26, 17:37   #4663
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz ja kiedyś pracowałam jako grafik i to jeszcze w czasach kiedy mało kto miał komputer, a Photoshop wydawał się czarną magią. Na pewno w necie znajdziesz jakąś okrojoną wersję softu albo freeware, na którym można ćwiczyć. Zawsze też można wrzucić po raz kolejny wersję próbną na drugiego kompa. A już jak znasz AutoCad czy Solid Works to bezrobotna nie jesteś.

Pomyśl o zrobieniu jakiegoś portfolio, czyli fizycznego dowodu na to, że coś potrafisz. Może lubisz projektować mieszkania lub ogrody? - projekty zabudowy kuchennej, szaf wnękowych? Parę razy trzaskałam znajomym takie projeciki, nawet z animacją. Parę groszy z tego było.
To nie moja skala, nas uczyli projektowania całych kwartałów, nie pojedynczych działek czy budynków, bo od tego są architekci:/
Dla mnie ogrody, kuchnie, to czarna magia.

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2015-08-26 o 17:38
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-26, 17:44   #4664
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
To nie moja skala, nas uczyli projektowania całych kwartałów, nie pojedynczych działek czy budynków, bo od tego są architekci:/
Dla mnie ogrody, kuchnie, to czarna magia.
Rozumiem, ale dobrze być wciąż w kontakcie z jakimś softem do programowania.
Tak jak pisały dziewczyny, podzlecanie to nagminna praktyka.
A masz jakieś uprawnienia na projektowanie placów zabaw i tym podobnych instalacji?

Co do projektowania zabudowy kuchennej - jest np. taki darmowy program PRO100. Robisz np. znajomemu projekt kuchni dla wynajętego stolarza -zamówienie kuchni w Studiu jest o wiele droższe.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-26 o 17:53
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-26, 17:46   #4665
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Rozumiem, ale dobrze być wciąż w kontakcie z jakimś softem do programowania.
Tak jak pisały dziewczyny, podzlecanie to nagminna praktyka.
A masz jakieś uprawnienia na projektowanie placów zabaw i tym podobnych instalacji?

Co do projektowania zabudowy kuchennej - jest np. taki darmowy program PRO100. Robisz znajomemu projekt kuchni dla wynajętego stolarza, bo zamówienie kuchni w Studiu jest o wiele droższe.
Nie mam żadnych uprawnień, by je zdobyć musiałabym mieć jakiś staż pracy w zawodzie:/ Place zabaw to też nie moja działka, za mały obszar:/

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2015-08-26 o 17:47
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-26, 18:31   #4666
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ok, to wstawiam
Boskie zbiory, jak nie będziesz miała co z nimi zrobić to ja chętnie przygarnę szczególnie te guerlaina, helenkę i naked

Cytat:
nie wiem jak u Korrinki ale u mnie niestety nie dają w gratisach cementu czy rur
ja pracuje w finansach ale w robotyce też nikt mi nie chce w gratisie żadnych robotów dać

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nikogo nie malowałam boję się, że mogę komuś zrobić krzywdę - wsadzić kredkę do oka czy cuś wolę siebie malować
Zrobić krzywdę to jeszcze spoko, ale jakbym kogoś umalowąła to by dopiero wyglądał jak krzywda

Cytat:
Ja sie nawet kredką sama nie umiem umalować, ani konturować twarzy
Nigdy nie próbowałam konturowania, nie umiem, nawet nie próbuję, niedawno dopiero odkryłam jak fajnie wyglądam z rozświetlaczem

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Czy w S. stacjonarnie jest limitka G.? Chociaż chyba wolałabym poczekać na vipy z 20%. Co to za vipy w ogóle z tylko 15%
No coś S nie popisała się na te Vipy

Cytat:
wklejam Sisleya z gratisu w S rzeczywiście jest 5 produktów + 1 próbka jak na zdjeciu na stronie S wszystko w ładnym pudełeczku
są to:
1. Eau Effiace płyn do demakijażu twarzy i oczu - 30 ml
2. maseczka z czarnej róży - 10 ml
3. emulsja ekologiczna 10 ml
4. balsam pielęgnacyjny na okolice oczu i ust 5 ml
5. concentrate eclat anti-age (krem przeciwzmarszczkowy ) - 3 ml (cena 30 ml to w S ponad 1560 zł
6. próbka w saszetce 2 ml podkładu anti-age w kolorze 20 soft rose (nie taki zły odcień dla mnie)

wiec generalnie jestem zadowolona
O matko lecę do sąsiadów po moją pakę Czyli zestaw podobny do tego co wklejałam z e-glamour na przeszło 800 zł ?

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Muszę mu ołtarzyk zrobić, kwiatki i świeczki wokoło, wiadomo

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

O i ladymakeup wysłało mi już mój pędzel

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Właśnie przeliczyłam sobie wartość tych próbek z Sisley i jestem w szoku

1. Eau Effiace płyn do demakijażu twarzy i oczu - 30 ml ( normalna cena 385 zł ) - za próbkę wyszło 38,50
2. maseczka z czarnej róży - 10 ml ( 499 zł ) - wyszło 83,17
3. emulsja ekologiczna 10 ml ( 759 zł ) - wyszło 60,72
4. balsam piel. na okolice oczu i ust 5 ml ( 435 zł ) - wyszło 72,50
5. concentrate eclat anti-age (krem przeciwzmarszczkowy ) - 3 ml (cena 30 ml to w S ponad 1569 zł - wyszło 156,90
6. próbka w saszetce 2 ml podkładu anti-age w kolorze 20 soft rose (589 zł ) - wyszło 39,27

Łącznie próbki - 451,06 zł

Się Sephora postarała, oby więcej takich promocji było

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 19:00   #4667
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Właśnie przeliczyłam sobie wartość tych próbek z Sisley i jestem w szoku

1. Eau Effiace płyn do demakijażu twarzy i oczu - 30 ml ( normalna cena 385 zł ) - za próbkę wyszło 38,50
2. maseczka z czarnej róży - 10 ml ( 499 zł ) - wyszło 83,17
3. emulsja ekologiczna 10 ml ( 759 zł ) - wyszło 60,72
4. balsam piel. na okolice oczu i ust 5 ml ( 435 zł ) - wyszło 72,50
5. concentrate eclat anti-age (krem przeciwzmarszczkowy ) - 3 ml (cena 30 ml to w S ponad 1569 zł - wyszło 156,90
6. próbka w saszetce 2 ml podkładu anti-age w kolorze 20 soft rose (589 zł ) - wyszło 39,27

Łącznie próbki - 451,06 zł

Się Sephora postarała, oby więcej takich promocji było

o matko i córko nie liczyłam tego wcześniej, tylko zerknęłam na ten krem za 1569 zł bo nie wiedziałam co to takiego mam dwa takie zestawy wiec jestem bogata prawie jak w totka wygrać

muszę z tego miejsca podziękować Sephorze za udany gratis i życzyć im (i nam) jak najwięcej takich
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 19:02   #4668
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
o matko i córko nie liczyłam tego wcześniej, tylko zerknęłam na ten krem za 1569 zł bo nie wiedziałam co to takiego mam dwa takie zestawy wiec jestem bogata prawie jak w totka wygrać

muszę z tego miejsca podziękować Sephorze za udany gratis i życzyć im (i nam) jak najwięcej takich
ja z ciekawości policzyłam i mnie zatkało

Dołączam się do życzeń i oby więcej takich okazji

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 19:11   #4669
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Nie mam żadnych uprawnień, by je zdobyć musiałabym mieć jakiś staż pracy w zawodzie:/ Place zabaw to też nie moja działka, za mały obszar:/
wiesz, teraz takie czasy, że każdy musi być bardziej uniwersalny. Nie możesz koncentrować się tylko stricte na swojej wąskiej branży (no chyba że jesteś w tym super-mega specjalistą - ale dopiero co studia skończyłaś więc taka specjalizacja to za parę lat może) tym bardziej że jak sama piszesz ciężko u Ciebie w mieście znaleźć pracę. Podstawy ze studiów dla różnych branż masz, w końcu to inżynierskie studia (prawda?) wiec liznęłaś co nieco innych tematów, więc to nie powinien być problem rozszerzyć kompetencje o pokrewne tematy. Ja pracuję w zawodzie wyuczonym, ale często zdarza się, że muszę wykonać w związku z nią pracę nie związaną do końca z moimi kompetencjami - coś o co powinien robić ktoś po studiach informatycznych, elektrycznych czy czasem architektonicznych ale traktuję to jako szansę na rozwój i kolejną umiejętność do wpisania w CV. Niestety masz taką specjalność że chyba ciężko będzie Ci znaleźć coś dokładnie w punkt z Twoim wykształceniem - po prostu nie ma aż takiego zapotrzebowania na rynku na to. Musisz rozszerzyć kompetencje, dołożyć coś od siebie, coś czego nie umieją inni którzy z Tobą kończyli studia. Tak niestety jest w tym momencie w tym kraju. Oczywiście nie wykluczam, że będziesz miała kiedyś szczęśliwy dzień i akurat ktoś z UM miasta, w dziale gospodarki przestrzennej pomyśli - Wieśka idzie na emeryturę, nikt znajomy nie ma córki/syna/kuzynki na to stanowisko, weźmy kogoś "z ulicy" i akurat trafi na Ciebie oczywiście życzę Ci tego i będę trzymać kciuki żeby tak się stało ale licz się z tym że małe na to szanse niestety w tym kraju. Się rozpisałam

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
ja z ciekawości policzyłam i mnie zatkało

Dołączam się do życzeń i oby więcej takich okazji
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 19:14   #4670
Pollinaa
Zakorzenienie

Amyz masz rację nie jestem inżynierem niestety:/
Próbuję się załapać na szkolenie z grafiki, może to mi pomoże

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2015-08-26 o 19:16
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-26, 19:20   #4671
amyz
Chanel Lady

Cytat:
na pewno graficy są pożądani na rynku trzymam za powodzenie
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 19:21   #4672
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Trzymam żeby się udało

Ma ktoś może jakieś przecieki co będzie w ofercie miesiąca na wrzesień w D. ??

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 19:22   #4673
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-26, 20:13   #4674
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Hehe ta z dobrym portfolio, własną działalnością i niskimi oczekiwaniami finansowymi

Dostałam dzisiaj info o tych "vipach" Syforowych szkoda, że ostatnio on-line ciągle są kody na -15% szauuu

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline  
Stary 2015-08-26, 20:14   #4675
annaszel
Rozeznanie

Cytat:
OOOOO fuuuuujjjjj
Się boję oglądać
annaszel jest offline  
Stary 2015-08-26, 20:29   #4676
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Hehe ta z dobrym portfolio, własną działalnością i niskimi oczekiwaniami finansowymi

Dostałam dzisiaj info o tych "vipach" Syforowych szkoda, że ostatnio on-line ciągle są kody na -15% szauuu

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
może i tak ale może gdy połączy grafikę z własnym wyuczonym zawodem to coś z tego będzie lepszego a tak na marginesie, to w większości zawodów w Polsce preferowani są specjaliści z dużym doświadczeniem, młodzi i z niskimi oczekiwaniami finansowymi

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Się boję oglądać
obejrzyj to nic straszącego, żadne włochate pająki ani obleśne typy. To coś z gatunku, cytując klasyka "czego to ludzie z głodu nie wymyślą" (cyt Kazimierz Pawlak film "kochaj albo rzuć")
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 20:33   #4677
przestrach
Raczkowanie

Cytat:
Mam nadzieję, że Ci się uda, ja długo szukałam pracy w zawodzie, ale to tak męskie środowisko, że nawet bezpłatnych praktyk nie znalazłam . Pewnie nie pomogło też to, że na studiach sprzedawałam kosmetyki i pracowałam w kawiarni, takie babskie sprawy… Ale wysłanie pustego CV bez tych pozycji też nie pomogło.
Trzymam kciuki.

Mam chciejstwo na coś fajnego do włosów, możecie coś polecić nawilżającego? Do teraz moja pielęgnacją ograniczała się do szamponu, odżywki, maski biovax od wielkiego dzwonu. A tu tyle półek włosowych różności nieodkrytych, zaczęło kusić
przestrach jest offline  
Stary 2015-08-26, 20:39   #4678
annaszel
Rozeznanie

No gratis z pracy fajna rzecz. Ja pracuję w przemyśle farmaceutycznym i dziś dali nam suplement na włosy i paznokcie. I to bez okazji
annaszel jest offline  
Stary 2015-08-26, 20:44   #4679
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez przestrach Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Ci się uda, ja długo szukałam pracy w zawodzie, ale to tak męskie środowisko, że nawet bezpłatnych praktyk nie znalazłam . Pewnie nie pomogło też to, że na studiach sprzedawałam kosmetyki i pracowałam w kawiarni, takie babskie sprawy… Ale wysłanie pustego CV bez tych pozycji też nie pomogło.
Trzymam kciuki.

Mam chciejstwo na coś fajnego do włosów, możecie coś polecić nawilżającego? Do teraz moja pielęgnacją ograniczała się do szamponu, odżywki, maski biovax od wielkiego dzwonu. A tu tyle półek włosowych różności nieodkrytych, zaczęło kusić
ja do włosów mogę polecić ten krem: https://www.douglas.pl/douglas/W%C5%...eRef=G0GzlKScS

zużyłam parę próbek z D i fajny produkt zależy jakie masz włosy - ja mam przesuszone przez rozjaśnianie, cienkie i puszace się. Ten krem ułatwia rozczesanie, włosy są miękkie i lsniące używałam też zwykłego jedwabiu do włosów z Biosilku za 5 zł i też super produkt

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
No gratis z pracy fajna rzecz. Ja pracuję w przemyśle farmaceutycznym i dziś dali nam suplement na włosy i paznokcie. I to bez okazji
szkoda że u mnie w pracy jedyne co dają w gratisie to długopis albo kubek z okazji świąt
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 20:50   #4680
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Naked to bardzo słabe paletki według mnie. Kolory na oku zlewają się w jedno jak dla mnie, więc nie polecam ani trochę. Tak podobna do siebie kolorystyka, że szkoda pieniędzy. Boję się właśnie, że semi sweet będzie dla mnie zbyt pomarańczowa. Obejrzałam tyle swatchy w necie, że już sama nie wiem. Raz jestem zachwycona, a raz mi się wydaje, że nie jest warta tej kasy i lepiej kupić cocoa i coś jeszcze. Jasne, można by było wziąć i Zoeva i semi, ale czy ja to zużyje
Z chęci zakupu Naked zrezygnowałam szybciutko, wizyta w S. i szybkie testy mnie wyleczyły
Zoeva z kolei kusi nadal - bo cenowo i kolorystycznie wypadają bardzo dobrze, a i zachwalana jakość... tylko, no właśnie - kiedy ja bym to wszystko zużyła
Z kolei w Semi sweet właśnie na pomarańczkę liczę - nie dosłownie, ale miedziane i ciepłe brązy bardzo lubię i tego mi na jesień trzeba Swatchom zwykle nie wierzę, u mnie i tak wypada wszystko nieco inaczej. Bardziej wierzę w opis, że Semi jest bardziej "deep" i bardziej "warm", taka rekomendacja mi wystarcza Koło 1-3 września w końcu się po nią wybiorę... czemu wypłata dopiero pierwszego i czemu porządnych VIPów nie ma, tylko jakieś marne 15%

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Zoeva ma faktycznie sliczne paletki. Mam 4 zoevy i w tym zestawie Naturally yours jest najgorsza (raz użyłam leży w szafce) moim zdaniem. Zoeva nie ustępuje w niczym chocolate chociaz i tak mimo wszytsko mam zamiar dokupić semi sweet
Ja podejrzewam, że w 2 paletach Choclete sie zamknę paletkowo na najbliższe kilka lat. Dążę do minimalizmu, powoli mi się to udaje Ale boję sie, że jak "na żywo" obacze te Zoevy, to ulegnę
pannawiosna jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości