Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-26, 21:03   #4681
annaszel
Rozeznanie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Wymyłam się właśnie żelem o zapachu mango z R. I fakt zapach obłędny ale jak mnie po nim skóra piecze i ciągnie :-(

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja do włosów mogę polecić ten krem: https://www.douglas.pl/douglas/W%C5%...eRef=G0GzlKScS

zużyłam parę próbek z D i fajny produkt zależy jakie masz włosy - ja mam przesuszone przez rozjaśnianie, cienkie i puszace się. Ten krem ułatwia rozczesanie, włosy są miękkie i lsniące używałam też zwykłego jedwabiu do włosów z Biosilku za 5 zł i też super produkt

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

szkoda że u mnie w pracy jedyne co dają w gratisie to długopis albo kubek z okazji świąt
A i to się zdarza
annaszel jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:04   #4682
Malinum
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
może i tak ale może gdy połączy grafikę z własnym wyuczonym zawodem to coś z tego będzie lepszego a tak na marginesie, to w większości zawodów w Polsce preferowani są specjaliści z dużym doświadczeniem, młodzi i z niskimi oczekiwaniami finansowymi

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

obejrzyj to nic straszącego, żadne włochate pająki ani obleśne typy. To coś z gatunku, cytując klasyka "czego to ludzie z głodu nie wymyślą" (cyt Kazimierz Pawlak film "kochaj albo rzuć")
Oczywiście się z Tobą zgadzam. Trzeba próbować, stale się rozwijać i uwierzyć w siebie. Do tego wszystkiego płeć nam nie ułatwia sprawy
Czekałam na vipy, bo parę rzeczy w S. Kupić muszę, ale bez -20% się wstrzymam. Dawno mi tak dobrze denkowanie nie szło co do karty gold, oni faktycznie liczą transakcje z ostatniego roku czy od założenia karty?
Malinum jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:06   #4683
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Oczywiście się z Tobą zgadzam. Trzeba próbować, stale się rozwijać i uwierzyć w siebie. Do tego wszystkiego płeć nam nie ułatwia sprawy
Czekałam na vipy, bo parę rzeczy w S. Kupić muszę, ale bez -20% się wstrzymam. Dawno mi tak dobrze denkowanie nie szło co do karty gold, oni faktycznie liczą transakcje z ostatniego roku czy od założenia karty?
Z ostatnich 12 miesięcy

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:14   #4684
annaszel
Rozeznanie

Cytat:
może i tak ale może gdy połączy grafikę z własnym wyuczonym zawodem to coś z tego będzie lepszego a tak na marginesie, to w większości zawodów w Polsce preferowani są specjaliści z dużym doświadczeniem, młodzi i z niskimi oczekiwaniami finansowymi

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

obejrzyj to nic straszącego, żadne włochate pająki ani obleśne typy. To coś z gatunku, cytując klasyka "czego to ludzie z głodu nie wymyślą" (cyt Kazimierz Pawlak film "kochaj albo rzuć")
No dobra. Zaryzykuję
annaszel jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:23   #4685
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
z jednej strony tak z drugiej nie ja pracuję w "męskiej" branży - budowlanej i czasem płeć pomaga zatrzepocze człowiek rzęsą, zrobi minkę słodkiej głupiej blondynki i zaraz znajdzie się ktoś kto za Ciebie robotę odwali, coś naprawi, coś przyniesie ale fakt, początki są trudne

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
No dobra. Zaryzykuję
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 21:25   #4686
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
z jednej strony tak z drugiej nie ja pracuję w "męskiej" branży - budowlanej i czasem płeć pomaga zatrzepocze człowiek rzęsą, zrobi minkę słodkiej głupiej blondynki i zaraz znajdzie się ktoś kto za Ciebie robotę odwali, coś naprawi, coś przyniesie ale fakt, początki są trudne
O tak , też czasami udaję "blondynkę" i wykorzystuję to, że jestem kobietą

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:31   #4687
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O tak , też czasami udaję "blondynkę" i wykorzystuję to, że jestem kobietą
a te głupie chłopy zawsze się na to nabierają
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 21:32   #4688
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
a te głupie chłopy zawsze się na to nabierają
Dokładnie A jacy dumni, że mogą pomóc i czują sie potrzebni

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:36   #4689
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Dokładnie A jacy dumni, że mogą pomóc i czują sie potrzebni
no właśnie

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

mam pytanie z innej "beczki"" czy orientujecie się w którym sklepie kupię fajne szlafroki - dla niej i dla niego? potrzebuję dla rodziców na rocznicę ślubu ale o ile wiem gdzie można kupic fajne damskie to o męskich nie mam koncepcji muszę stacjonarnie bo potrzebne mi to na piątek
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 21:37   #4690
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
no właśnie
To znaczy, że ich nie wykorzystujemy, tylko sprawiamy, że czują się potrzebni i podwyższamy ich ego itp Czyli robimy im dobrze

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:42   #4691
amyz
Chanel Lady

Cytat:
To znaczy, że ich nie wykorzystujemy, tylko sprawiamy, że czują się potrzebni i podwyższamy ich ego itp Czyli robimy im dobrze
oczywiście że tak. Dbamy o nich, żeby nie wpadli w depresję, czuli się męsko i jak obrońcy "słabej" płci można powiedzieć że to dobry uczynek
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 21:44   #4692
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
oczywiście że tak. Dbamy o nich, żeby nie wpadli w depresję, czuli się męsko i jak obrońcy "słabej" płci można powiedzieć że to dobry uczynek
z ust mi to wyjęłaś

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:45   #4693
amyz
Chanel Lady

Cytat:
z ust mi to wyjęłaś
jak my się dla tych chłopów poświęcamy
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 21:48   #4694
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Wymyłam się właśnie żelem o zapachu mango z R. I fakt zapach obłędny ale jak mnie po nim skóra piecze i ciągnie :-(
no coś Ty ale szkoda, bo zapach obłędny

buahhot jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:49   #4695
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
jak my się dla tych chłopów poświęcamy
Oj tak Bo my takie bidulki jesteśmy

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:53   #4696
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Oj tak Bo my takie bidulki jesteśmy
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 21:57   #4697
xxxescapismxxx
Pani Pech

W D. Próbka guerlain royale na noc 3 ml ;-)
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-08-26, 21:58   #4698
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dziewczyny zalozylam watek wymiankowy Zerknijcie jesli chcecie http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post52551658
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-08-26, 22:03   #4699
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
W D. Próbka guerlain royale na noc 3 ml ;-)
klikłam mini - zam pomysle czy opłacić
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 22:04   #4700
kjd3
only smart shopping

Cytat:

mam pytanie z innej "beczki"" czy orientujecie się w którym sklepie kupię fajne szlafroki - dla niej i dla niego? potrzebuję dla rodziców na rocznicę ślubu ale o ile wiem gdzie można kupic fajne damskie to o męskich nie mam koncepcji muszę stacjonarnie bo potrzebne mi to na piątek
Świetne szlafroki bywają w TK-Maxx.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-08-26, 22:05   #4701
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
klikłam mini - zam pomysle czy opłacić
mnie kusi kilka rzeczy z e-glamour, ale trzymam się dzielnie, jutro jeszcze przyjdzie mój pędzle Hakuro

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-26, 22:12   #4702
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Świetne szlafroki bywają w TK-Maxx.
przejdę sie tam jutro

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny zalozylam watek wymiankowy Zerknijcie jesli chcecie http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post52551658
ja bym się wymieniła za tą paletkę cieni ale nie wiem czego potrzebujesz
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-26, 22:26   #4703
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Z ostatnich 12 miesięcy
dziękuję to mi gold nie grozi

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Ach gdzie Ci mężczyźni mi się generalnie dobrze z facetami pracuje, ale cóż za tą samą pracę często nadal dostają więcej i nikt nie neguje ich kwalifikacji i umiejętności tak łatwo jak kobiet. I jak tu na mini zamówienia ciułać
Malinum jest offline  
Stary 2015-08-26, 22:34   #4704
Cerveza_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Z chęci zakupu Naked zrezygnowałam szybciutko, wizyta w S. i szybkie testy mnie wyleczyły
Zoeva z kolei kusi nadal - bo cenowo i kolorystycznie wypadają bardzo dobrze, a i zachwalana jakość... tylko, no właśnie - kiedy ja bym to wszystko zużyła
Z kolei w Semi sweet właśnie na pomarańczkę liczę - nie dosłownie, ale miedziane i ciepłe brązy bardzo lubię i tego mi na jesień trzeba Swatchom zwykle nie wierzę, u mnie i tak wypada wszystko nieco inaczej. Bardziej wierzę w opis, że Semi jest bardziej "deep" i bardziej "warm", taka rekomendacja mi wystarcza Koło 1-3 września w końcu się po nią wybiorę... czemu wypłata dopiero pierwszego i czemu porządnych VIPów nie ma, tylko jakieś marne 15%

Ja podejrzewam, że w 2 paletach Choclete sie zamknę paletkowo na najbliższe kilka lat. Dążę do minimalizmu, powoli mi się to udaje Ale boję sie, że jak "na żywo" obacze te Zoevy, to ulegnę
No mi coś odbiło i kliknęłam Anastasia Beverly Hills Shadow Couture World Traveler.
Zamiast kliknąć semi sweet na -15% to kupiłam paletkę bez zniżki i to sporo droższą. Być kobietą
Stary 2015-08-26, 22:35   #4705
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
przejdę sie tam jutro

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

ja bym się wymieniła za tą paletkę cieni ale nie wiem czego potrzebujesz
W sumie to nie wiem czego potrzebuje.. Moze cos do wlosow, moze jakies pedzle.. Hmm w sumie to nie wiem Cos co by mi sie przydalo Napisz co masz na wymianke
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-08-26, 22:40   #4706
buahhot
Marcelover ♥♥♥

dziewczyny podoba Wam sie jej kolor na ustach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (71,1 KB, 37 załadowań)

buahhot jest offline  
Stary 2015-08-26, 22:51   #4707
xPoziomkax
Zakorzenienie

W ogole, poczynilam dzisiaj male zakupkiii I byly jaja z tym CC kremem do ciala Bielendy Naczytalam sie duzo dobrych opinii o nim, a ze nogi mam okropne, cale w siniurach i bliznach po wiecznym drapaniu to taki specyfik mi sie przyda No i wlazlam do Rossmanna, a tam jakis krem DD czy cos - mysle sobie to to samo chyba, w promocji za 25 zl.. Wiec biere A pozniej wchodze do Hebe, a tam wlasnie jest BB a nie DD i to za 16,99 Polazlam do Rossmanna ten DD zwracac Baba na mnie patrzy jak na glupa "Ale my tutaj zwrotow nie przyjmujemy" A ja na nia patrze i mowie ze jak to, ze takie jest prawo konsumenta, przeciez nic nie otwieralam, paragon mam wtf w ogole A ona do mnie z wielkim fochem, to zapraszam do kasy i w ogole zaczyna mnie pouczac, ze prosze robic nastepnym razem bardziej przemyslane zakupy bla bla bla Co oni maja za polityke... Konsument ma prawo do zwrotu nieuzywanej rzeczy.. Jeszcze z paragonem! No porazka...

Kupilam tez te wasze zele Isana co polecalyscie No i bibulki matujace Wibo I jeszcze do Ziai weszlam po kremik pod oczy - czas zaczac uzywac chyba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11903476_1466594327002648_1553112940_n.jpg (67,6 KB, 50 załadowań)
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-08-26, 22:56   #4708
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
W ogole, poczynilam dzisiaj male zakupkiii I byly jaja z tym CC kremem do ciala Bielendy Naczytalam sie duzo dobrych opinii o nim, a ze nogi mam okropne, cale w siniurach i bliznach po wiecznym drapaniu to taki specyfik mi sie przyda No i wlazlam do Rossmanna, a tam jakis krem DD czy cos - mysle sobie to to samo chyba, w promocji za 25 zl.. Wiec biere A pozniej wchodze do Hebe, a tam wlasnie jest BB a nie DD i to za 16,99 Polazlam do Rossmanna ten DD zwracac Baba na mnie patrzy jak na glupa "Ale my tutaj zwrotow nie przyjmujemy" A ja na nia patrze i mowie ze jak to, ze takie jest prawo konsumenta, przeciez nic nie otwieralam, paragon mam wtf w ogole A ona do mnie z wielkim fochem, to zapraszam do kasy i w ogole zaczyna mnie pouczac, ze prosze robic nastepnym razem bardziej przemyslane zakupy bla bla bla Co oni maja za polityke... Konsument ma prawo do zwrotu nieuzywanej rzeczy.. Jeszcze z paragonem! No porazka...

Kupilam tez te wasze zele Isana co polecalyscie No i bibulki matujace Wibo I jeszcze do Ziai weszlam po kremik pod oczy - czas zaczac uzywac chyba
Jeżeli kupujesz w sklepie stacjonarnym to zwrot to jedynie dobra wola sprzedawcy http://www.zafinansowani.pl/ekonomia...o-konsumenckie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny podoba Wam sie jej kolor na ustach?
mi się podoba
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2015-08-26, 23:01   #4709
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jeżeli kupujesz w sklepie stacjonarnym to zwrot to jedynie dobra wola sprzedawcy http://www.zafinansowani.pl/ekonomia...o-konsumenckie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

mi się podoba
musze powaznie sie szastanowic nad zakupem tejze pomadki mi tez sie podoba, tyle ze ona jest sniada a ja blada

buahhot jest offline  
Stary 2015-08-26, 23:04   #4710
amyz
Chanel Lady

Cytat:
W sumie to nie wiem czego potrzebuje.. Moze cos do wlosow, moze jakies pedzle.. Hmm w sumie to nie wiem Cos co by mi sie przydalo Napisz co masz na wymianke
dobra pomyślę co mam na wymianę bo nie wiem
amyz jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości