Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-07-29, 22:42   #1141
paula5656
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tez zestaw za 135 nude? Chętnie też zobaczę foto, bo już sama nie wiem, który mi się bardziej podoba
Też byłam ciekawa tego zestawu, ale stwierdziłam, że może być za ciemny. Zamówiłam Blankety
Od dawna mam ochotę na szminki w kolorach nude, szarości, brudnego jasnego różu, może Wam coś przychodzi na myśl

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-07-29 o 22:44
paula5656 jest offline  
Stary 2015-07-29, 22:46   #1142
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
śliczna torebka włączyłaś mi chęć zakupu torebki a bransoletka też mi się bardzo podoba
No kurde tak misie spodobala... Te "koronkowe" wykonczenia mnie zauroczyly... Kurde no.. chyba kupie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-07-29, 22:47   #1143
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Mam ten puder i już go prawie nie używam, jedynie do poprawek tą małą wersję. Jak dla mnie to nic specjalnego, częściej używam Givenchy.
Jeśli chodzi o Maca to zawsze z niecierpliwością czekam na limitki Uwielbiam ich szminki i cienie, a najbardziej paletkę Cinderella
Paletka Cinderella to był jeden z moich najlepszych Macowych zakupów
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja to samo Uwielbiam dobrą bieliznę. Plus kosmetyki, perfumy, torebki, buty, ciuchy

Cytat:
Ja w te wakacje upolowałam w końcu dwie torebki Guess, przecenione o 50% Mało jest torebek, które mi się podobają, jak już to bardzo drogie, p oryginalnych fasonach, a tu się udało Najbardziej odrzucają mnie Korsy, wszystko jedno, czy podróbka, czy oryginał, co druga kobieta z nimi lata.
Pokaż torebki

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie dzisiaj rano ten fioletowy box w MACu - od dawna miałam ochotę na szminke Flat Out Fabulous, a jak jeszcze do tego błyszczol i konturówka, to trza brać
Z poprzedniego boxa, który właśnie w D., nabyłam jestem wielce zadowolona

A prezenty... przyznam się szczerze, że przestały mnie kręcić zapasy miniaturek albo chińskich dupsów czy innych nie trafionych zapachów... kupuje tylko to, co potrzebuję/chcę, bez zbędnych dodatków
Flat out Fabulous jest dobrze wybrałaś.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny paczajcie jaki prezent dzis dostalam od TZ Ot tak, bez okazji Kotelkowa srebrna bransoletka! Moja wewnetrzna kocia natura zostala zaspokojona!

Btw, bylam dzisiaj w F&F i kupilam sobie na promocjach staniki w dwupaku za 24 zl oba, kardigan za 70 zl i koszulo-sukienke za 43 zl Mega sie ciesze
Ładna bransoletka
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
czesc wiem ze zanudzam ale mam juz golda normalnie opijam wlasnie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Byłam też w Douglas sprawdzić to nowe urządzenie do dobierania podkładów. Jest nieźle, trafiło 3 podkłady, które aktualnie używam. Jak tak dalej pójdzie to wizażyści nie będą potrzebni .
Będą potrzebni Byłam na tym dobieraniu i wyszłam z za ciemnym podkładem - taka maszynka to nie wszystko.
Cytat:
Dziekuje dziewczyny Mega mi sie podoba

Od dwoch dni mam w glowie ta torebke... Co o niej myslicie? Pudrowy roz.. Pasowalaby mi do bransoletki http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...st=PRODUCT&s=5
Ładna torebka, bierz
neath jest teraz online  
Stary 2015-07-29, 22:49   #1144
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:

Od dwoch dni mam w glowie ta torebke... Co o niej myslicie? Pudrowy roz.. Pasowalaby mi do bransoletki http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...st=PRODUCT&s=5
bardzo ładna, do bransoletki idealna
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-07-29, 22:54   #1145
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Pokaż torebki

Ładna bransoletka

Będą potrzebni Byłam na tym dobieraniu i wyszłam z za ciemnym podkładem - taka maszynka to nie wszystko.

Ładna torebka, bierz
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
bardzo ładna, do bransoletki idealna
Hahahahahahaha zlamalyscie mnie Biere Jeszcze za taka cene.. Jakby kosztowala 200 zl to bym nie brala, ale tu 59
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-07-29, 23:05   #1146
xxxescapismxxx
Pani Pech

Mnie na szczescie nie kusicie ;-) zrobiłam sobie listę co mogę kupić i czego potrzebuję i się jej trzymam ;-) no chyba że naprawdę wielka okazja będzie ;-)

Zrobię chyba tylko zamówienie w YR, kurcze, był tam przeceniony podkład w pudrze, teraz wchodzę i normalna cena
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-07-29, 23:09   #1147
aga3304
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mnie na szczescie nie kusicie ;-) zrobiłam sobie listę co mogę kupić i czego potrzebuję i się jej trzymam ;-) no chyba że naprawdę wielka okazja będzie ;-)

Zrobię chyba tylko zamówienie w YR, kurcze, był tam przeceniony podkład w pudrze, teraz wchodzę i normalna cena
zarknij na wątku YR-przy zakupach za 200zł jest rabat 100 więc cena i tak całkiem korzystna

aga3304 jest offline  
Stary 2015-07-29, 23:12   #1148
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Hahahahahahaha zlamalyscie mnie Biere Jeszcze za taka cene.. Jakby kosztowala 200 zl to bym nie brala, ale tu 59
Bądźmy szczere - czy ktoś tu kiedykolwiek kogoś odwiódł od jakiegoś zakupu?! Szuka się poparcia dla swoich chciejstw, a potem pisze "złamałyście mnie"!

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-07-29 o 23:20
kjd3 jest offline  
Stary 2015-07-29, 23:50   #1149
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Dziewczyny paczajcie jaki prezent dzis dostalam od TZ Ot tak, bez okazji Kotelkowa srebrna bransoletka! Moja wewnetrzna kocia natura zostala zaspokojona!

Btw, bylam dzisiaj w F&F i kupilam sobie na promocjach staniki w dwupaku za 24 zl oba, kardigan za 70 zl i koszulo-sukienke za 43 zl Mega sie ciesze
śliczna

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Dziewczyny masakra..

Nasmarowalam się kremem revitalizing supreme od estee lauder..

Dobrze ze usiadlam na kompa i zmylam szybko..

Twarz zaczęła mi puchnąć.. nie no za taki lifting to ja dziękuję.. dobrze, ze mam leki.. oby mi zeszło do rana..
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-07-30, 00:15   #1150
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Ok to czekam na zdjęcia, patrzyłam na te słocze na necie, kusi dalej, nudziaki też

Tez zestaw za 135 nude? Chętnie też zobaczę foto, bo już sama nie wiem, który mi się bardziej podoba
Ten nudziakowy box już wyprzedany... chyba trzeba działać szybko i klikać w ciemno

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Pokaż torebki

Ładna bransoletka

Ładna torebka, bierz
Już od dawna zerkałam na FOF, ale to retro matte, a tych sie bałam no ale skoro Ruby woo dała u mnie rade, to FOF chyba też mnie nie zawiedzie I cieszy mnie też konturówka Heroine z tego zestawu - bo szminka Heroine też mnie kusi bardzo Zresztą, co mnie w MACu nie kusi
Najbardziej z nowych kolekcji MACa chciałam Instigator'a, a go ni ma Mam nadzieję, że w Katowickiej sie w sobotę pojawi...
pannawiosna jest offline  
Stary 2015-07-30, 07:19   #1151
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Kusicie znowu Meteorami a miałam oszczędzac :banghead::banghead:

Poszłam dziś spontanicznie do stacjo S i zakupiłam dwa mini zestawy Lancome dostałam gratis 2 próbki nowego serum z Clarinsa, próbkę perfum Marca J. I do tego robiona próbkę pianki glamglow więc jestem całkiem zadowolona jak za 88 zł
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Też znalazłam potrzebę zakupowa w D ale mało prezentów i próbki kiepskie. Może jutro będzie lepszy prezent i jakieś lepsze próbki rzucą :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za zakupy
Ja przedwczoraj przechodziłam obok syfory widziałam mnóstwo małych zestawów, ale nie weszłam do środka jestem z siebie dumna

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:

Śliczna branso uwielbiam takie słodkości
za zakupy - takie okazje lubię najbardziej

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
czesc wiem ze zanudzam ale mam juz golda normalnie opijam wlasnie
Gratuluję i oczywiście zazdraszczam straszliwie

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:

Śliczna za taką cenę grzech nie brać
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 07:22   #1152
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Bądźmy szczere - czy ktoś tu kiedykolwiek kogoś odwiódł od jakiegoś zakupu?! Szuka się poparcia dla swoich chciejstw, a potem pisze "złamałyście mnie"!
niestety tak jest

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
śliczna

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Dziewczyny masakra..

Twarz zaczęła mi puchnąć.. nie no za taki lifting to ja dziękuję.. dobrze, ze mam leki.. oby mi zeszło do rana..
O kurczaki to ja oddam wszystkie miniatury tego kremu mamie - bardzo go lubi ostatnio mam paranoję z nowymi kremami - po wtopie z Clarinsem boję się otwierać nowe
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 07:43   #1153
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Dziewczyny masakra..

o kurczaku. Ja go używam non stop i na szczęście nic mi nie jest. Ale każda cera reaguje inaczej i co jednemu pasuje drugiego uczula.
chociaż to puchnięcie to może było rozprostowywanie zmarszczek po prostu

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
za zakupy
Ja przedwczoraj przechodziłam obok syfory widziałam mnóstwo małych zestawów, ale nie weszłam do środka jestem z siebie dumna
ja tez jestem z Ciebie dumna

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

w D na kod REVLON dodaje się lakier do paznokci Revlon (chyba od 139 zł) . Bylo wczoraj info na fejsie ale już zdjęli nie wiem czemu. Ale kod działa

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-07-30 o 07:44
amyz jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 07:54   #1154
maarthusia

Cytat:
o kurczaku. Ja go używam non stop i na szczęście nic mi nie jest. Ale każda cera reaguje inaczej i co jednemu pasuje drugiego uczula.
chociaż to puchnięcie to może było rozprostowywanie zmarszczek po prostu

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

ja tez jestem z Ciebie dumna

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

w D na kod REVLON dodaje się lakier do paznokci Revlon (chyba od 139 zł) . Bylo wczoraj info na fejsie ale już zdjęli nie wiem czemu. Ale kod działa

Ale wolno chodzi strona D.
A pamiętasz, jaki kolor tego lakieru?

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Już zrobiłam symulację w D. i widzę, że dodają ten pachnący lakier mam jeden kolor i mnie ten zapach drażni

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

W ryło dużo fajnych butków po 99zł ale polecam wchodzenie w poszczególne kategorie (np. czółenka, sandały) i sortowanie po cenie jak się wejdzie w "wyprzedaż", "outlet" czy "całą kolekcję" i posortuje po cenie rosnąco, to nie pokazuje wielu modeli
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 07:57   #1155
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Ale wolno chodzi strona D.
A pamiętasz, jaki kolor tego lakieru?

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Już zrobiłam symulację w D. i widzę, że dodają ten pachnący lakier mam jeden kolor i mnie ten zapach drażni
kolor losowo dobierany tak pisało
wczoraj było to info a dziś widzę że zmienili to zdjęcie wczorajsze z powrotem na to z kosmetyczką może się pospieszyli ze zdjęciem ale kod wchodzi. Ciekawe jaki będzie dziś nowy prezent a jaki to mniej więcej zapach ? możesz opisac?
amyz jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 07:58   #1156
maarthusia

Zauważyłam dziś, że mam wiele błyszczyków zużytych do połowy postanowiłam sobie, że jak wykończę 10 błyszczoli, to kupię sobie szminkę TF
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 07:59   #1157
amyz
Chanel Lady

Cytat:

W ryło dużo fajnych butków po 99zł ale polecam wchodzenie w poszczególne kategorie (np. czółenka, sandały) i sortowanie po cenie jak się wejdzie w "wyprzedaż", "outlet" czy "całą kolekcję" i posortuje po cenie rosnąco, to nie pokazuje wielu modeli
nie kuś nawet nie wchodzę tam żeby chronić finanse
amyz jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 08:02   #1158
maarthusia

Cytat:
kolor losowo dobierany tak pisało
wczoraj było to info a dziś widzę że zmienili to zdjęcie wczorajsze z powrotem na to z kosmetyczką może się pospieszyli ze zdjęciem ale kod wchodzi. Ciekawe jaki będzie dziś nowy prezent a jaki to mniej więcej zapach ? możesz opisac?
Dla mnie to takie pomieszanie: kwiatów, czegoś kwaśnego i chemii fakt, że utrzymuje się po wyschnięciu lakieru aż do zmycia (ja zwykle zmywam kolorowy lakier na drugi dzień, bo się ściera ). Myślałam, że to będzie jakiś ładny zapach, a jednak jest bardzo drażniący

Też nie mogę się doczekać zmiany prezentu mogliby się w końcu postarać choć i tak nie mam co wrzucić do koszyka

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
nie kuś nawet nie wchodzę tam żeby chronić finanse
ja codziennie sprawdzam, co tam przecenili - mam upatrzonych kilka modeli, ale nadal są powyżej 200zł
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 08:07   #1159
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Dla mnie to takie pomieszanie: kwiatów, czegoś kwaśnego i chemii fakt, że utrzymuje się po wyschnięciu lakieru aż do zmycia (ja zwykle zmywam kolorowy lakier na drugi dzień, bo się ściera ). Myślałam, że to będzie jakiś ładny zapach, a jednak jest bardzo drażniący

Też nie mogę się doczekać zmiany prezentu mogliby się w końcu postarać choć i tak nie mam co wrzucić do koszyka

ja mam potrzebę zakupową - serum Clarinsa bo zdenkowałam wczoraj i okazało się że mam tylko jeszcze 4 miniatury serum na noc i grozi mi brak czekam tylko na nowy prezent żeby dorzucić do koszyka

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Zauważyłam dziś, że mam wiele błyszczyków zużytych do połowy postanowiłam sobie, że jak wykończę 10 błyszczoli, to kupię sobie szminkę TF
nie ma to jak mocne postanowienie
amyz jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 08:44   #1160
maarthusia

Cytat:
ja mam potrzebę zakupową - serum Clarinsa bo zdenkowałam wczoraj i okazało się że mam tylko jeszcze 4 miniatury serum na noc i grozi mi brak czekam tylko na nowy prezent żeby dorzucić do koszyka

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

nie ma to jak mocne postanowienie
za denko a które serum teraz chcesz kupić?
4 mini to nic trzeba szybko uzupełnić zapasy

muszę się czymś nagrodzić za odwyczek

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

W D. do męskiej wody Collistara Acqua Attiva Ice (obecnie w promo za 149zł) dodają się 2 prezenty: torba termiczna i torba na zakupy (ta biało-niebieska) szkoda, że zapach ma taką nieciekawą opinię
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 08:46   #1161
amyz
Chanel Lady

Cytat:
za denko a które serum teraz chcesz kupić?
4 mini to nic trzeba szybko uzupełnić zapasy

muszę się czymś nagrodzić za odwyczek

to dwufazowe o to: https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=yZRlE9CKL

używam go na noc i bardzo mi podszedł najlepsze serum do używania na noc jakie miałam póki co
amyz jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 08:48   #1162
maarthusia

Cytat:
to dwufazowe o to: https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=yZRlE9CKL

używam go na noc i bardzo mi podszedł najlepsze serum do używania na noc jakie miałam póki co
Teraz w D. doda Ci się fajny zestaw miniatur Clarinsa, klikaj jak zmienią prezent, oczywiście
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 08:56   #1163
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Teraz w D. doda Ci się fajny zestaw miniatur Clarinsa, klikaj jak zmienią prezent, oczywiście
dlatego własnie postanowiłam kupić kod -10% i do tego jak wejdą zestaw Clarinsa + lakier Revlon + balsam Eris + nowy prezent szkoda że woda już nie wchodzi bo byłaby całkiem dobra promocja
amyz jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 09:02   #1164
maarthusia

Cytat:
dlatego własnie postanowiłam kupić kod -10% i do tego jak wejdą zestaw Clarinsa + lakier Revlon + balsam Eris + nowy prezent szkoda że woda już nie wchodzi bo byłaby całkiem dobra promocja
no właśnie - musieli zlikwidować wodę
Teraz strach klikać zamówienie z kodem NIESPODZIANKA - może wrzucą tę wodę

W D. w próbkach 3ml podkładu Dior Star - może to będzie tubeczka
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 09:07   #1165
amyz
Chanel Lady

Cytat:
no właśnie - musieli zlikwidować wodę
Teraz strach klikać zamówienie z kodem NIESPODZIANKA - może wrzucą tę wodę

też sie obawiam niespodzianek przez najbliższy czas widziałam ten podkład ale zawsze dostaję odcienie za ciemne (używam tych najjaśniejszych zawsze) wiec nie klikam już próbek żadnych podkładów
amyz jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 09:12   #1166
maarthusia

Cytat:
też sie obawiam niespodzianek przez najbliższy czas widziałam ten podkład ale zawsze dostaję odcienie za ciemne (używam tych najjaśniejszych zawsze) wiec nie klikam już próbek żadnych podkładów
mam w domu 2 próbki tego Diora i wielu innych, ale oczywiście za ciemne, więc się kurzą a pogoda póki co nie sprzyja opalaniu
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 09:12   #1167
amyz
Chanel Lady

a tak z innej beczki: musze kupić pędzle do makeupu macie jakieś kody rabatowe do Ladymakeup albo MintiShop
amyz jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 09:42   #1168
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale śliczna ta fioletowa torebka lubię oryginalne dodatki
Tenisówki też fajne
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
zakupy extra
Dam znać, mam nadzieję ze do piątku dojdzie i że trafiłam z rozmiarem
Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Śliczna ta fioletowa torebeczka
Dzięki dziewczyny Musiałam ją mieć, tak mnie przyciągała - a na nadmiar torebek nie narzekam, wręcz przeciwnie. Zwykle mi się żadna nie podoba

Cytat:
Mam bardzo wrażliwe oczy i skórę dookoła i regularnie wracam do SVR Topylase, czy jakoś tak. Nawilża, uelastycznia, koi. Świetny jest, polecam. Teraz mam jakiś Laury Mercier o masełkowatej konsystencji, też przyjemny, ale zdarzają mi się małe alergiczne krostki pod oczami po jego użyciu i zresztą jak po większości kremów.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Ja to samo Uwielbiam dobrą bieliznę. Plus kosmetyki, perfumy, torebki, buty, ciuchy
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No i już po moim odwyku a tak świetnie mi szło.

Wstawili szafę W7 w drogerii Natura i nie byłabym sobą gdybym nie przetestowała ich podkładu HD. Podkład jest niesły, z kolorystyką średnio -Kolor Buff ma różowe podtony. Skusiłam się też na kasetkę bronzer matowy i rozświetlacz, bo była promocja -50% na drugi produkt. Za wysztko zapłaciłam niespełna 27zł, bo rabat wszedł na już obniżoną cenę.

Byłam też w Douglas sprawdzić to nowe urządzenie do dobierania podkładów. Jest nieźle, trafiło 3 podkłady, które aktualnie używam. Jak tak dalej pójdzie to wizażyści nie będą potrzebni .
Cytat:
Od dwoch dni mam w glowie ta torebke... Co o niej myslicie? Pudrowy roz.. Pasowalaby mi do bransoletki
Bierz! Sama bym się chyba zdecydowała, jakby była ciut większa. Chyba, że się okaże pojemna, to wtedy wezmę Ostatnio wyrzuciłam torebkę w tym właśnie kolorze i szukam czegoś nowego A jak pisałam wyżej - prawie w każdej coś mi nie pasuje

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

Cytat:
U mnie nie ma, a właśnie mi się kończy podkład. Ale pewnie i tak by dodali jakiś murzyński kolor

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest teraz online  
Stary 2015-07-30, 09:47   #1169
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Musiałam ją mieć, tak mnie przyciągała - a na nadmiar torebek nie narzekam, wręcz przeciwnie. Zwykle mi się żadna nie podoba

Bierz! Sama bym się chyba zdecydowała, jakby była ciut większa. Chyba, że się okaże pojemna, to wtedy wezmę Ostatnio wyrzuciłam torebkę w tym właśnie kolorze i szukam czegoś nowego A jak pisałam wyżej - prawie w każdej coś mi nie pasuje

U mnie nie ma, a właśnie mi się kończy podkład. Ale pewnie i tak by dodali jakiś murzyński kolor
Kolor tego podkładu Diora to 030 to chyba taki średni odcień, dla mnie w każdym razie za ciemny
Ale wymiotło próbek w D.

Co do torebek to też mam ten problem w każdej coś mi nie pasuje nie lubię kupowania tej części garderoby
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-30, 10:01   #1170
amyz
Chanel Lady

poszło!!!

Lista zamówionych produktów:

ObrazNazwa produktuIlość i cena za sztukęcena całkowita Clarins "Bestsellery / Must-Have"
Serum, 30 ml
Do produktu
1 szt. za zł 299,00 Cena podstawowa
zł 996,67 / 100 ml
zł 299,00Twój rabat: 10%
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -29,90 Ulotka marki Douglas
1 szt.

zł 0,00Clarins zestaw 2 miniatur do pielęgnacji twarzy + kosmetyczka
1 szt.

zł 0,00Dr Irena Eris Ujędrniająco-wygładzający krem do ciała Body Art (50 ml)
50 ml

zł 0,00Revlon lakier do paznokci
1 szt.

zł 0,00Douglas kosmetyczka podróżna
1 szt.

zł 0,00Estee Lauder SUMPTUOUS INFINITE MASCARA miniature
1 szt.

zł 0,00John Masters Organic odżywka do włosów (10 ml)
10 ml

zł 0,00John Masters Organics szampon do włosów normalnych (10 ml)
10 ml

zł 0,00Próbka niespodzianka dla NIEJ
1 szt.

zł 0,00Suma pośredniazł 299,00Udzielony rabat zł -29,90Koszt wysyłkizł 0,00Suma końcowazł 269,10

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

nowy prezent w D to mini-mascara Estee - kod EYES15 od 149 zł

szkoda że próbki kaszańskie
amyz jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości