Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-01, 15:35   #1531
MissScareAll
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Wiem, masz rację ale najpiewr musiałam przetestować ale jak tak dalej pójdzie to chyba nawet 200zł na szampon wydam <lol>
Nie wiem, jaki dokładnie Cię interesuje, ale jak coś to mogę wziąć Johna Mastersa na spółkę Testowałam wszystkie i nawilżający numer 1 to miód-hibiskus, uratował mi włosy swego czasu.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja bym dała tyle za skuteczny szampon spowalniający przetłuszczanie
To polecam JMO z cynkiem i szałwią, ten w brązowej flaszce, świetnie normalizuje skalp. Nawet mój facet mi go podbierał, aż w końcu podwędził cały
Stary 2015-08-01, 15:42   #1532
Salisia
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Szalejecie na punkcie tego zestawu podróżnych miniatur Nuxe za 40 zł? Jeżeli tak, to żadna okazja. Na stronie Apteki Melissa jest on za 19,99 zł, nawet z przesyłką kurierską wyjdzie taniej niż w i-aptece (a można zamówić też z odbiorem na poczcie).
Ten zestaw z Melissy trochę się różni składem miniatur i jest ich 5.
Skład: NUXE NUXELLENCE JUENESSE Fluid odmładzający - 15 ml,
NUXE REVE DE MIEL Krem do rąk - 15 ml
NUXE Woda micelarna - 35 ml
NUXE HUILE PRODIGIEUSE Suchy olejek do pielęgnacji twarzy ciała i włosów - 10 ml
NUXE BODY Kremowy żel pod prysznic - 30 ml
Kosmetyczka
zestaw z i-apteka:
Nuxe Olejek pod prysznic Prodigieux 30ml
Nuxe Woda micelarna do demakijażu twarzy z płatkami róży 35ml
Nuxe Huile Prodigieuse suchy olejek 10ml
Nuxe Perfumy Prodigieux 1,2ml
Nuxe Creme Fraiche de Beauty 15ml
Nuxe Ultrakomfortowy balsam do ciała Reve de Miel 30ml
Przeźroczysta kosmetyczka

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2015-08-01 o 15:44
Salisia jest offline  
Stary 2015-08-01, 15:56   #1533
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Ten zestaw z Melissy trochę się różni składem miniatur i jest ich 5.
Skład: NUXE NUXELLENCE JUENESSE Fluid odmładzający - 15 ml,
NUXE REVE DE MIEL Krem do rąk - 15 ml
NUXE Woda micelarna - 35 ml
NUXE HUILE PRODIGIEUSE Suchy olejek do pielęgnacji twarzy ciała i włosów - 10 ml
NUXE BODY Kremowy żel pod prysznic - 30 ml
Kosmetyczka
zestaw z i-apteka:
Nuxe Olejek pod prysznic Prodigieux 30ml
Nuxe Woda micelarna do demakijażu twarzy z płatkami róży 35ml
Nuxe Huile Prodigieuse suchy olejek 10ml
Nuxe Perfumy Prodigieux 1,2ml
Nuxe Creme Fraiche de Beauty 15ml
Nuxe Ultrakomfortowy balsam do ciała Reve de Miel 30ml
Przeźroczysta kosmetyczka
Bardziej podoba mi się zestaw z iapteki . Gdzie to można zamówić, ma ktoś link?

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-08-01, 15:59   #1534
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bardziej podoba mi się zestaw z iapteki . Gdzie to można zamówić, ma ktoś link?
Tu był, ale na razie jest niedostępny
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-podrozna.html
Salisia jest offline  
Stary 2015-08-01, 16:01   #1535
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Tu był, ale na razie jest niedostępny
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-podrozna.html
Jak to dobrze, że wykupiony bo muszę za internet zapłacić i nie będzie kusić .

Stary 2015-08-01, 16:08   #1536
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Jak to dobrze, że wykupiony bo muszę za internet zapłacić i nie będzie kusić .
Na allegro są jeszcze tylko troszkę drożej
Możesz się jeszcze skusić
Salisia jest offline  
Stary 2015-08-01, 16:12   #1537
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To polecam JMO z cynkiem i szałwią, ten w brązowej flaszce, świetnie normalizuje skalp. Nawet mój facet mi go podbierał, aż w końcu podwędził cały
dzięki wielkie
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-01, 17:17   #1538
cosmetix
Makeup challenge winner

Wrocławianki, podczas trwającego międzynarodowego festiwalu filmowego otrzymacie w kinach maseczkę Tołpy.
Stary 2015-08-01, 17:52   #1539
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
No to np. klasyczna Lolita Lempicka? Jak Ci się podobają takie zapachy to pewnie i Armani Si, La Vie Est Belle, Black Opium czyli popularna grupa słodziaków podobających się wszystkim . Spróbuj tez zielonego La Petite Robe Noir z pistacją w nutach.
Lolity kiedyś wąchałam (kilka różnych), żadna mi do gustu nie przypadła, resztę podanych przez Ciebie znam z nazw tylko Chyba trzeba się przejść gdzieś i popróbować. O, ten czarny Narciso też mi się podobał, o którym tu pisałyście!
Dzięki za sugestie

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest teraz online  
Stary 2015-08-01, 18:49   #1540
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
W niedzielę skusiłam się na zamówienie w douglasie : szampon do włosów i odżywka osławiona gorzka pomarańcza z John Masters Organics.

Wczoraj użyłam szamponu z próbki a mianowicie lawendowego. Umyłam włosy dwa razy, za drugim razem szampon potrzymałam na włosach z 4 minuty. Potem odżywka z pomarańczą na jakieś 40 min. Po zmyciu i wysuszeniu włosów ( dodatkowo spryskałam je sprayem na objętość tej samej marki - gratis do zakupów z dougiego) jedyne co mogę powiedzieć to to, że przecierałam oczy ze zdumienia, że moje włosy mogą tak wyglądać. Odzyskały kolor i blask po jednym myciu. Miałam straszne wyrzuty sumienia, że tyle kasy wydałam na szampon i odżywkę ale jak tak dalej pójdzie wyrzucę wszystko inne. Miałam ostatnio bardzo suche włosy i takie bez koloru i straciłam już nadzieję, że odzyskają blask a tu psikus.

Mam stosunkowo krótkie włosy, bardzo grube i wysoko porowate. Jestem bardzo zadowolona, myślę że opinie w internecie, które czytałam na razie się sprawdziły
Dzastinaaaaa mam podobnie... nie przepadam za Agafia - robi mi kuku raczej, bardzo JMO lubie i rowniez widze ze wlosy po nim są żywsze i zdrowiej wyglądają, tak naturalnie. Mam farbowane po egzekucjach fryzjerskich

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-08-01, 19:28   #1541
Ruffian
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja bym dała tyle za skuteczny szampon spowalniający przetłuszczanie
Ja ostatnio przypadkiem odkryłam, że używanie peelingu do skóry głowy znacząco przedłuża świeżość i spowalnia przetłuszczanie. Używam tego z Planeta Organica. Spróbuj, bo może jednak przyoszczędzisz

Wymienię: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837344
Ruffian jest offline  
Stary 2015-08-01, 19:43   #1542
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ruffian Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przypadkiem odkryłam, że używanie peelingu do skóry głowy znacząco przedłuża świeżość i spowalnia przetłuszczanie. Używam tego z Planeta Organica. Spróbuj, bo może jednak przyoszczędzisz
w ramach przyoszczędzania można użyć maski hamman z rośka, która uniewersalną jest i można ją na ciało, twarz i także skórę głowy. TZa mobilizuje do zużywania tego cuda i twierdzi że ogranicza przetłuszcz

Aha w ramach tego co lubię do włosów i uważam za sprawdzone to szampony tołpy warto pomacać, oprócz gardenii co do której zdania są podzielone

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-08-01, 20:19   #1543
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
w ramach przyoszczędzania można użyć maski hamman z rośka, która uniwersalną jest i można ją na ciało, twarz i także skórę głowy. TZa mobilizuje do zużywania tego cuda i twierdzi że ogranicza przetłuszcz
Maska Hammam w ogóle nie nadaje się za to do moich suchych włosów. Oddałam komuś, kto ma skórę przetłuszczającą się i działa.
Kiedyś tę serię przecenili na 60% i jeszcze wszedł kod -100zł oraz perfumy 50ml. To były czasy w YR. Teraz wątek nieco dogorywa...

Cytat:
Napisane przez Ruffian Pokaż wiadomość
A jak ten peeling później wymyć?

Wczoraj szukałam w kilku Rossmanach zachwalany żel Isana i wszędzie wykupiony. A chciałam nawet nie tyle kupić, co powąchać chociaż...

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-01 o 20:30
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-01, 20:37   #1544
_Kornelia_
Zadomowienie

Dziewczyny czy próbowała któraś z Was serum Clochee, zastanawiam się jak to możliwe, że ma aż tak kiepskie oceny na KWC

Czy któraś z Was próbowała kwasu hialuronowego z Bingospa?
Stary 2015-08-01, 20:48   #1545
Lethe69
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy próbowała któraś z Was serum Clochee, zastanawiam się jak to możliwe, że ma aż tak kiepskie oceny na KWC
Ja miałam próbkę 2 ml tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,74...day-cream.html
Ślicznie pachniał, dobrze nawilżał. Można wypróbować
Tu w D. https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000073664.html

Łooo matko ale gapa ze mnie O serum pytałaś
Dobra zostawiam posta-może komuś pomogę opinią kremu

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-08-01 o 20:49
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-08-01, 20:57   #1546
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Maska Hammam w ogóle nie nadaje się za to do moich suchych włosów.
do moich również nie absolutnie

Cytat:
Oddałam komuś, kto ma skórę przetłuszczającą się i działa.
(
podobnie jak ja TZowi

Cytat:
Kiedyś tę serię przecenili na 60% i jeszcze wszedł kod -100zł oraz perfumy 50ml. To były czasy w YR. Teraz wątek nieco dogorywa...

Doigrali się w rosku obecnie tylko klakierzy i pracownicy etatowi o kodach magicznych pieją.. Ale cóż wyszła im bokiem jako gratisy chinszczyzna biżuteryjna, brak sensownych kodów, i wieczne braki w zamówieniach.

Rapsodia jest offline  
Stary 2015-08-01, 21:10   #1547
Lethe69
Wtajemniczenie

Jeśli chodzi o włosy to u mnie nie sprawdza się pod względem długości świeżości włosów/głowy Timotei, Pantene, Gliss Kur, Schauma, Syoss, Nivea, Clear, H&S, YR rumiankowy, Dove...
Właściwie to póki co nic się nie sprawdza
Ciekawe jak moja głowa zareaguje na te szampony co teraz dawali jako próbki gratisowe w D.

Sto lat temu dorwałam nad morzem w jakiejś podrzędnej drogerii szampon który był chyba z olejkami , miał oczyścić głowę/włosy i je odświeżyć po lecie/po pobycie na plaży itd., usuwając wszystko co możliwe i mega nawilżając. Był cu-dow-ny ! Włosy były sypkie, nawilżone, błyszczące i dłuuugo świeże. No i ten zapach Chyba był firmy Fructis ale nie dam sobie ręki uciąć. NIGDY WIĘCEJ nie spotkałam go w żadnym sklepie

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Który szampon SUCHY Batiste polecicie? One oprócz zapachów to czymś się różnią w działaniu?

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-08-01 o 21:04
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-08-01, 22:23   #1548
Pollinaa
Zakorzenienie

Maska Hammam na głowie zrobiła mi sajgon:/
A tą Planeta Organica postaram się dorwać
Dzięki dziewczyny
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-02, 00:15   #1549
Lethe69
Wtajemniczenie

w próbkach D potrójny zestaw Alterna Bamboo 3x10ml, mleczko do włosów John Masters 10ml no i nadal Clarins body cream 8ml - całkiem nieźle
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-08-02, 01:41   #1550
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
w próbkach D potrójny zestaw Alterna Bamboo 3x10ml, mleczko do włosów John Masters 10ml no i nadal Clarins body cream 8ml - całkiem nieźle
Zamowilam ta alterne dla olejku jutro użyje to zobacze czy warto

Malowalam dziś Ciocie i jej córkę, bardzo im się podobało.

Jak to milo jak ktoś w końcu doceni to co kochasz )
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-08-02, 01:55   #1551
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Nie śpimy, bawimy sie

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-08-02 o 02:23
Stary 2015-08-02, 05:44   #1552
iv3
Zakorzenienie

Przyszło mi wczoraj do paczkomatu BingoSpa. Wielki plus za szybką dostawę/wysyłkę. No a kosmetyki, jak ktoś bardzo zwraca uwagę na składy to od razu odradzam, w każdej rzeczy po 3 parabeny.Ja aż takiego fioła nie mam ale oczywiście wolałabym żeby ich nie było w składzie.

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2015-08-02, 08:38   #1553
cosmetix
Makeup challenge winner

Już kiedyś pisałam, że wystawiłam parę ciuchów na olx za darmo.
Doszłam jednak do wniosku, że zgłaszają się sami cwaniacy, handlarze i zachłanne emerytki. Rzeczy są rezerwowane co prawda w ciągu paru minut, ale nie trafiają do osób potrzebujących. Macie jakieś doświadczenia w tym względzie? Po czym ich rozpoznać przez telefon?

Pluszaki (kiedyś załączyłam zdjęcie) w końcu zaniosłam na dziecięcy oddział szpitalny (wybrałam kardiologiczny, ale na onkologicznym też dzieci dośćdługo przebywają) i to był bardzo mądry pomysł

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-02 o 08:46
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-02, 09:12   #1554
sabinkasob
Wtajemniczenie

Dziewczyny czy jest jakaś zniżka do S. Przejrzałam posty, ale ślepa jestem i nie widzę, czy któraś wspominała. Potrzeba mi chociaż z 15 % kojarzę że było coś z TRAVEL w nazwie ale nie mogę ustrzelić jaki dokładnie to był kod

Ten kod TRAVEL715 mi nie działa, czy ktoś posiada inny? Wiem, że jest jeszcze jakiś przy płatności Paypal ale odpada, gdyż chcę zapłacić kartą ...

Edytowane przez sabinkasob
Czas edycji: 2015-08-02 o 09:33
sabinkasob jest teraz online  
Stary 2015-08-02, 10:52   #1555
iv3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
dziewczyny czy jest jakaś zniżka do s. Przejrzałam posty, ale ślepa jestem i nie widzę, czy któraś wspominała. Potrzeba mi chociaż z 15 % Kojarzę że było coś z travel w nazwie ale nie mogę ustrzelić jaki dokładnie to był kod :d

ten kod travel715 mi nie działa, czy ktoś posiada inny? Wiem, że jest jeszcze jakiś przy płatności paypal ale odpada, gdyż chcę zapłacić kartą ...
ex715s z duzych liter

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2015-08-02, 10:59   #1556
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Już kiedyś pisałam, że wystawiłam parę ciuchów na olx za darmo.
Doszłam jednak do wniosku, że zgłaszają się sami cwaniacy, handlarze i zachłanne emerytki. Rzeczy są rezerwowane co prawda w ciągu paru minut, ale nie trafiają do osób potrzebujących. Macie jakieś doświadczenia w tym względzie? Po czym ich rozpoznać przez telefon?

Pluszaki (kiedyś załączyłam zdjęcie) w końcu zaniosłam na dziecięcy oddział szpitalny (wybrałam kardiologiczny, ale na onkologicznym też dzieci dośćdługo przebywają) i to był bardzo mądry pomysł
jak ktos jest cwaniakiem w dodatku zachłannym to nie rozróżnisz bo ciągle podszywają się pod osobę której akurat jesteś skłonna pomóc. Jak oddałam wózek po młodej, po miesiącu przeczytałam maila z pysznymi epitetami na swój temat od ziuty która się spóźniła a która wyczaiła ten wózek w innych zdjęciach za sporą kasę. Oberwałam inwektywami bo ta co mnie podeszła na tym chciała zrobić biznes stulecia i wystawiła do sprzedaży Taki świat..

Rapsodia jest offline  
Stary 2015-08-02, 11:10   #1557
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
jak ktos jest cwaniakiem w dodatku zachłannym to nie rozróżnisz bo ciągle podszywają się pod osobę której akurat jesteś skłonna pomóc. Jak oddałam wózek po młodej, po miesiącu przeczytałam maila z pysznymi epitetami na swój temat od ziuty która się spóźniła a która wyczaiła ten wózek w innych zdjęciach za sporą kasę. Oberwałam inwektywami bo ta co mnie podeszła na tym chciała zrobić biznes stulecia i wystawiła do sprzedaży Taki świat..
Naprawdę jestem wdzięczna za Twój komentarz. Bo już pomyślałam, że ze mną coś nie tak, jak ktoś odebrał ode mnie buty wsiadając do BMW. Czuję się oszukana, bo w ogłoszeniu zaznaczyłam "tylko dla osoby naprawdę potrzebującej". Miałam też wiadomości, gdy ktoś opisywał siebie jako "matka z trojgiem dzieci" lub "osoba w trudnej sytuacji finansowej". Później się okazywało, że to tacy nagminni klikacze, być może właściciele lumpeksu.Niektóre osoby udają biednych i proszą bezczelnie o darmową wysyłkę. Jest taki wątek na wizaz.pl o Szlachetnej Paczce. To jest niewiarygodne, do czego ci ludzie są zdolni. Najgorsze jest to, że te rzeczy nie trafiają do biednych ludzi To jest sposób na to, aby zabić wszelkie odruchy dobroci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-02 o 11:27
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-02, 13:15   #1558
xxxescapismxxx
Pani Pech

U mnie w mieście postawili mlekomaty;-) śmieszna sprawa

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Ludzie są straszni.. ale to w dużej mierze kwestia tez zarobków itp.

No i ten kto ma dużo chce jeszcze więcej, nie wiem z kad to się bierze..
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-08-02, 13:38   #1559
moonara
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Przyszło mi wczoraj do paczkomatu BingoSpa. Wielki plus za szybką dostawę/wysyłkę. No a kosmetyki, jak ktoś bardzo zwraca uwagę na składy to od razu odradzam, w każdej rzeczy po 3 parabeny.Ja aż takiego fioła nie mam ale oczywiście wolałabym żeby ich nie było w składzie.
U mnie jeszcze cisza z ich strony. Liczę, że może w poniedziałek paczka będzie lub wtorek...
Stary 2015-08-02, 13:41   #1560
201606201234
Konto usunięte

Cześć dziewczyny ostatnio coś cisza na wątku, szkoda ze nie ma fajnych okazji jak kiedyś z S. Kiedy rabatowalo 33% wszystko kliknela bym coś, tylko nie mam pomysłu co...
201606201234 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości