Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-05, 12:58   #2071
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Pewnie chciała żeby zakręcił jej śrubę

You made my day

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja też właśnie miała kuriera z tą nieszczęsną paczką próbek, nie polecam opłacać zamówienia, same eris i kremy pod oczy dla facetów akurat otworzyłam drzwi na dwór zaspana a on pod drzwiami, aż krzyknęłam
A, próbka Guerlain u mnie to podkład.
ale kaszana z tymi próbkami wrzucisz foto? to nie opłacam w taki razie jestem bogatsza
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-05, 13:01   #2072
sylwia1986sz
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Takie oferty im się często zdarzają. Miałam znajomego glazurnika, który opowiadał o kobiecie, która umówiła się na remont łazienki, wszystko OK umówione, on wchodzi, a ona rozchyla szlafroczek

Innym razem jechałam z taksówkarzem i też opowiadał, że zdarzały mu się oferty zapłaty "w naturze".

A jak byście nie miały mężów czy TŻ, to wtedy co?
O matyldo:-D Nie mogę uwierzyć, że kobiety są aż tak odważne, żeby nie powiedzieć nachalne :O Nie dziwię się później, że faceci zdradzają... Daje do myślenia...
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-08-05, 13:06   #2073
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
O matyldo:-D Nie mogę uwierzyć, że kobiety są aż tak odważne, żeby nie powiedzieć nachalne :O Nie dziwię się później, że faceci zdradzają... Daje do myślenia...
Ci mężczyźni przecież z kimś zdradzają żony. Z drugiej strony podobno 20 % mężczyzn nie wychowuje swoich dzieci biologicznych ( wskaźnik ten obejmuje jednak też dzieci z poprzednich związków). Co do tych opisywanych zachowań, to nie przypisywałabym ich odwadze , a raczej niekontrolowanemu instynktowi.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-05 o 13:09
cosmetix jest offline  
Stary 2015-08-05, 13:09   #2074
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Ci mężczyźni przecież z kimś zdradzają żony. Z drugiej strony podobno 20 % mężczyzn nie wychowuje swoich dzieci biologicznych ( wskaźnik ten obejmuje jednak też dzieci z poprzednich związków). Co do tych opisywanych zachowań, to nie przypisywałabym ich odwadze , a raczej instynktowi.
Jak dla mnie to trzeba być mocno zdesperowanym żeby coś takiego zrobić .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-08-05, 13:10   #2075
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Wykorzystasz jako odświeżacz do toalety .
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
albo wymienisz
Cytat:
Albo .
A tak serio zapach Black Sugar nie przypasuje każdemu, 50 zł to może nie jest majątek i można wziąć w ciemno, myślę, że jak Ci nie podejdzie to wymienisz bez problemu.
Dzięki za rady dziewczyny , pomyślę jeszcze co zrobić.
Never jakie Ty piękne ostatnio flakony rozbierasz, tylko się przyglądam, bo nie mam kasy , a chciałabym jakieś nowe cudeńka poodkrywać.
Stary 2015-08-05, 13:11   #2076
Pati100
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
Proste zakupy to to samo co iperfumy i obydwa sklepy są polecane na forum perfumeryjnym
Stary 2015-08-05, 13:15   #2077
sylwia1986sz
Zadomowienie

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Ci mężczyźni przecież z kimś zdradzają żony. Z drugiej strony podobno 20 % mężczyzn nie wychowuje swoich dzieci biologicznych ( wskaźnik ten obejmuje jednak też dzieci z poprzednich związków). Co do tych opisywanych zachowań, to nie przypisywałabym ich odwadze , a raczej niekontrolowanemu instynktowi.
Ratuj mnie Panie od takich instynktów
Stary 2015-08-05, 13:16   #2078
paula5656
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
You made my day

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

ale kaszana z tymi próbkami wrzucisz foto? to nie opłacam w taki razie jestem bogatsza
Niektóre już wyrzuciłam albo dałam bratu, została mi tylko Gucci Bamboo, Breton, John Masters mleczko i jakiś podkład Eris, nie ma na co nawet patrzeć
paula5656 jest offline  
Stary 2015-08-05, 13:16   #2079
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dzięki za rady dziewczyny , pomyślę jeszcze co zrobić.
Never jakie Ty piękne ostatnio flakony rozbierasz, tylko się przyglądam, bo nie mam kasy , a chciałabym jakieś nowe cudeńka poodkrywać.
A dziękuje .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-08-05, 13:20   #2080
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Niektóre już wyrzuciłam albo dałam bratu, została mi tylko Gucci Bamboo, Breton, John Masters mleczko i jakiś podkład Eris, nie ma na co nawet patrzeć
idiotyzm dawać do zamówień "damskich" pakę męskich próbek. Pewnie nie schodzą im
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-05, 13:26   #2081
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
idiotyzm dawać do zamówień "damskich" pakę męskich próbek. Pewnie nie schodzą im
Pewnie faceci klikający zamówienia w D. stanowią poważną mniejszość i dlatego męskich próbek mają nadmiar
maarthusia jest offline  
Stary 2015-08-05, 13:35   #2082
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pewnie faceci klikający zamówienia w D. stanowią poważną mniejszość i dlatego męskich próbek mają nadmiar
pewnie tak no ale bez przesady.
a zresztą co ja się będę denerwować oszczędzę kasę przynajmniej bo nie muszę opłacać zamówienia
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-05, 13:48   #2083
sylwia1986sz
Zadomowienie

Stary 2015-08-05, 13:49   #2084
evelyn14
Raczkowanie

Cześć, od jakiegoś czasu Was podczytuję i pomyślałam że może pomożecie mi w rozwiązaniu małego makijażowego problemu.
Mam cerę normalną, skłonną do przetłuszczania na brodzie i nosie, oprócz tego mam dosyć mocno widoczne pory właśnie na nosie i jego okolicach. Oprócz tego trochę śladów po trądziku (tak tak w wieku 24 lat dopiero pozbywam się problemu). Do tej pory używałam podkładów drogeryjnych (Bourjois, Revlon, Astor)ale zawsze coś mi w nich nie pasowało (częsty problem - ważenie się podkładu na brodzie po 2-3 godzinach). Może polecicie jakiś podkład z wyższej półki?
evelyn14 jest offline  
Stary 2015-08-05, 13:53   #2085
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez evelyn14 Pokaż wiadomość
Cześć, od jakiegoś czasu Was podczytuję i pomyślałam że może pomożecie mi w rozwiązaniu małego makijażowego problemu.
Mam cerę normalną, skłonną do przetłuszczania na brodzie i nosie, oprócz tego mam dosyć mocno widoczne pory właśnie na nosie i jego okolicach. Oprócz tego trochę śladów po trądziku (tak tak w wieku 24 lat dopiero pozbywam się problemu). Do tej pory używałam podkładów drogeryjnych (Bourjois, Revlon, Astor)ale zawsze coś mi w nich nie pasowało (częsty problem - ważenie się podkładu na brodzie po 2-3 godzinach). Może polecicie jakiś podkład z wyższej półki?
hej ja się mogę tylko przywitać bo w kwestii podkładów mocno kryjących dla cery tłustawej nie pomogę moja sucha jak wiór
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-05, 13:56   #2086
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Polecam EL Double Wear i jeszcze Bobbi Brown Long Wear

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-08-05 o 14:04
aniyam jest offline  
Stary 2015-08-05, 13:57   #2087
xxxescapismxxx
Pani Pech

Ja polecę annabelle minerals w formule kryjacej - ideał
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-08-05, 14:08   #2088
Lethe69
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja też przez pierwsze "dorosłe" lata życia stosowałam podkłady drogeryjne. Po wszystkich się świeciłam a w dodatku żaden nie był w odpowiednim (jasnym) kolorze. Ja Ci polecę przetestować PUPA Like a Doll ( on jest stosunkowo lekkim podkładem ale moje przebarwienia kryje, a porów nie uwidacznia) oraz podkład Dior - DiorSkin Forever - ten jest cięższy na pewno nie na lato ale na resztę pór roku tak Ja innych typów nie mam

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-08-05 o 14:11
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-08-05, 14:22   #2089
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Kiedyś do mnie kurier przyjechał po odbiór paczki i trzeba było wypisać jakiś świstek. Nie uśmiechało mi się bazgrać na kolanie w drzwiach, to mówię do gościa: zapraszam do kuchni, zróbmy to na stole
Patrzę, a ten cały czerwony, takiego raka spiekł. Wtedy do mnie dotarło jak to brzmi Biedny, chyba wstydliwy był w tych sprawach.
Tj. wypisywania świstków na stole

Ojej, będę się z tego śmiałą jeszcze dłuuuugo

A gdzie jest mój kurier!?!?!?! już po 14, buuuu...!!! Do pracy ustawiłam adres więc na stół go nei zaproszę mimo że stół nawet by się w kuchni znalazł, to niestety kurier wejściówki nie dostanie i przez bramki nie przejdzie

Jak taka posucha zamówieniowa to inny temat mam: gdzie kupujecie spodnie garniturowe dla siebie (jeśli kupujecie)? Zależy mi na takich klasycznych w kant, lekko zwężone nogawki żeby się tak ładnie układały a nie rozdziawiały na dole. Znalazłam fajne w H&M ale oczywiście za krótkie mam 173 wzrostu więc nie tak mega dużo, a znaleźć eleganckie spodnie to masakra, wszystko za krótkie

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-08-05 o 14:26
tenebra jest offline  
Stary 2015-08-05, 14:37   #2090
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
.........

Jak taka posucha zamówieniowa to inny temat mam: gdzie kupujecie spodnie garniturowe dla siebie (jeśli kupujecie)? Zależy mi na takich klasycznych w kant, lekko zwężone nogawki żeby się tak ładnie układały a nie rozdziawiały na dole. Znalazłam fajne w H&M ale oczywiście za krótkie mam 173 wzrostu więc nie tak mega dużo, a znaleźć eleganckie spodnie to masakra, wszystko za krótkie
Mam ten sam problem z spodniami w kant
Na dodatek rozmiar 46/48, wiec cieżko mi cokolwiek znaleźć co nie wygląda jak worek na kartofle, a o wąskich nogawkach mogę pomarzyć przy takich rozmiarach tylko szerokie nogawki, a przecież wyglądam w nich o 3 rozmiary większa
Ostatnio kupowałam takie w Jaqueline Riu - nie wiem czy u Ciebie ta sieciówka jest, na Śląsku owszem ale ceny też mają czasami z kosmosu - 200-300 zł za spodnie a można przecież tyle kosmetyków za tą cenę mieć

Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-08-05 o 14:42
liv87 jest offline  
Stary 2015-08-05, 14:42   #2091
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem z spodniami w kant
Na dodatek rozmiar 46/48, wiec cieżko mi cokolwiek znaleźć co nie wygląda jak worek na kartofle, a o wąskich nogawkach mogę pomarzyć przy takich rozmiarach tylko szerokie nogawki,a przecież wyglądam o 3 rozmiary większa
Ostatnio kupowałam takie w Jaqueline Riu - nie wiem czy u Ciebie ta sieciówka jest, na Śląsku owszem ale ceny też mają czasami z kosmosu - 200-300 zł za spodnie a można przecież tyle kosmetyków za tą cenę mieć
Coś mi to mówi więc pewnie gdzieś mi się o oczy obiła ale no faktycznie drogo trochę... tym bardziej że z 5 par by mi się przydało kupić

Maaaaaaaaaaaaaaam paczkę z EL

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-08-05 o 14:56
tenebra jest offline  
Stary 2015-08-05, 14:53   #2092
evelyn14
Raczkowanie

Cytat:
Na dodatek rozmiar 46/48, wiec cieżko mi cokolwiek znaleźć co nie wygląda jak worek na kartofle, a o wąskich nogawkach mogę pomarzyć
Ja mam rozmiar 42 i też problem z eleganckimi spodniami. Niestety muszę często kupować bo szybko przecierają się na wewnętrznej stronie ud. Ostatnio bardzo pogniewałam się na Mango - super spodnie, świetnie leżały. Po jednym założeniu okazało się że materiał rozszedł się przy kieszonkach z tyłu. Myślałam że może to przez moich sporych rozmiarów du**ko ale jednak nie bo w innych spodniach tej marki zdażyło się to samo a były bardzo luźne Jak na razie najlepiej sprawują mi się spodnie z reserved które upolowałam na zimowej wyprzedaży za 30zł
evelyn14 jest offline  
Stary 2015-08-05, 14:54   #2093
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Maaaaaaaaaaaaaaam paczkę z EL
gratki
amyz jest teraz online  
Stary 2015-08-05, 14:59   #2094
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Może Mohito, Reserved, Oodij jeśli chodzi o sieciówki. Tylko też trzeba uważać z jakością, bo mam 2 pary z Mohito, które kupiłam chyba ze 3 lata temu i wyglądają jak nowe, ale zdarzyły mi się też takie, które po 3-4 miesiącach wyrzucałam. To samo z Reserved
Przypomina mi się jeszcze Orsay, Only, Simple, Solar, PennyBlack, Tatuum tam też czasami coś znajdę

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-05, 15:12   #2095
paula5656
Zadomowienie

Cytat:
W S. zawsze dostaję męskie próbki perfum, a jak kupuję męskie perfumy to już w ogóle tylko takie
paula5656 jest offline  
Stary 2015-08-05, 15:17   #2096
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Może Mohito, Reserved, Oodij jeśli chodzi o sieciówki. Tylko też trzeba uważać z jakością, bo mam 2 pary z Mohito, które kupiłam chyba ze 3 lata temu i wyglądają jak nowe, ale zdarzyły mi się też takie, które po 3-4 miesiącach wyrzucałam. To samo z Reserved
Przypomina mi się jeszcze Orsay, Only, Simple, Solar, PennyBlack, Tatuum tam też czasami coś znajdę
Ooo zapomniałam o Orsayu - mają bardzo fajną linię business tylko nie wiem jak jakościowo, bo jak miałam z Orsayu jeansy to mi strasznie ręce farbowały na niebiesko ile ja wtedy pytań o kolor moich rąk miałkam

liv87 jest offline  
Stary 2015-08-05, 15:31   #2097
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Ooo zapomniałam o Orsayu - mają bardzo fajną linię business tylko nie wiem jak jakościowo, bo jak miałam z Orsayu jeansy to mi strasznie ręce farbowały na niebiesko ile ja wtedy pytań o kolor moich rąk miałkam
Orsay ma bardzo dobre jakościowo rzeczy a co do farbowania to niestety granatowe i w ogóle ciemne jeansy tak mają, nawet po kilku praniach potrafią puszczać kolor kiedyś założyłam białą bluzkę do nowych jeansów to po kilku godzinach cały dół miała błękitny - tak zafarbowało nie wspomnę o moich nóżkach, które pięknie się prezentowały w sinym błękicie - jak u zombie
maarthusia jest offline  
Stary 2015-08-05, 15:42   #2098
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

A ja mam wszystkie spodnie z orsaya i po pierwszyn praniu nie bylo zadnego farbowania, nosza sie super. Kupuje tylko tam bo moj rozmiar 38 jest jakis niewymiarowy. Linie biznesowa jest bardzo fajna, klasyczna, dobrze skrojona.
Odradzam monnari, jakosc lezy i kwiczy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2015-08-05, 16:10   #2099
Pollinaa
Zakorzenienie

Dziewczyny po okresie ciszy jutro i w piątek mam rozmowy w 2 urzędach. Mega stres ale wreszcie coś
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-08-05, 16:11   #2100
Lethe69
Wtajemniczenie

Dziewczyny zna się któraś na złocie?Czy ktoś może mi poradzić odnośnie ceny za kolczyki - za jaką kwotę je sprzedać /wystawić? Może być priv.

Próbowałyśmy z Mamą na All ale pomimo kilku zapytań nikt się nie zdecydował. One były założone dosłownie raz, właściwie to przymierzone i tyle.
Poszłam z nimi do złotnika i ocenił że ważą 4,900g i że to próba 0,585. Za wycenę zapłaciłam 30zł a nawet nie wiedziałam że za taką ocenę się płaci Pan niestety nie powiedział ile są warte - nie chciał i w ogóle był złamanym ch...
Nie bardzo uśmiecha mi się sprzedawać jako złom skoro są właściwie nowe i ładnie zrobione...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150331_230412.jpg (120,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150401_173823.jpg (140,5 KB, 29 załadowań)
Lethe69 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości