Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-13, 15:51   #2911
AnulaQa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
AnulaQa ty jestes lepsza niz Mickiewicz! A tak swoja droga, to co mi po kurach... Wejde do kurnika, a one patrza, mrugaja i patrza, a potem powoli sie zblizaja... z ostrymi dziobami i pazurami... takze ten tego, wychodze. Bez jajek.
Tak, chyba tylko w piciu wybornych trunków, chociaż, nieee, gdzie mi tam do Mickiewicza.
To lepiej chłopa do kurnika nie wpuszczać.

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Omiotłam wzrokiem Twoje wyznanie i Ming przeczytawszy, skojarzenie że Ming Shu

AnulQo, kliknęłaś może kurde w skoszy-kurde?z tym ich speszyl kurdekodem? Bo mnie pominęli... sama gazetka o promocjach T przyszł
A machnęłam jedno na 50 złociszków.
Z kosmetycznych rzeczy wrzuciłam do kosza tylko mydełko Dove, a reszta to jakieś mopy, szczoteczki, ściereczki i gąbeczki. Wszystko dla domu!
Trochę dziwna sprawa z tym kodem, bo maila o promo Darmowa Dostawa za Opinię, dostałam na innego maila(1) (robiłam jednorazowe zamówienie, bo kurde zapomniałam hasła, loginu i wszystkiego co tam jest potrzebne) niż tego zarejestrowanego w Super Koszyku(2). Na mailu(2) cisza, ani mruknęli o Darmowej Dostawie. Co ciekawe opinie składałam rejestrując się na maila (2) ,bo tylko tutaj miałam jakąś tam historię zakupów.Skomplikowana sprawa. W każdym razie kod wskoczył, ale kiedy próbowałam się zarejestrować na maila(2) doliczyli mi koszty wysyłki, dlatego wyrejestrowałam się i złożyłam zamówienie na maila(1)- czyli tylko na tego gdzie dostałam informację z SK o promocji.
Czy wszystko jasne?
Wygląda na to, że kod jest jednorazowy i przypisany do maila.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie zgodzę się bo to też zależy co i gdzie kupujesz. Można dostać syf i można dostac dobre rzeczy. Dawniej tez tak było nie ma co znowu idealizować że dawniej było super a teraz jest źle. Porządny chleb można bez problemu kupić trzeba tylko wydać na niego więcej niż 1,5 zł z tesco, bo jeżeli ktoś sprzedaje produkt za 1,5 a surowce kosztują co najmniej 2 to chyba można się domyślić że nie może to być nic dobrego. Mleka też nikt nie każe nikomu kupować akurat tego w kartonie bo można bez problemu kupić mleko nie UHT z którego ser zrobisz. Jabłka z robaczkiem - super pomysł ale widać że nie wiesz że takie jabłko z robakiem psuje się 5x szybciej niż to bez robaka i zaraz gnije e więc jest to zupełnie nieopłacalne takie jabłka "puszczać w obieg". Dodatkowo nikt takiego jabłka od sadownika nie kupi bo wszyscy tylko mówią "ahhh, ohhhh dawniej to były super odmiany, jabłka małe, robaczywe i wspaniałe" ale jak się takowe na rynku pojawiają nikt ich nie kupuje. Wychowałam się na wsi i wiem jak to wygląda "od kuchni"

To prawda, tyle tylko, że chleb był dobry, a jak się trafił jakiś zły to po prostu zakalec, i to już nie wina chleba. Kosztował niewiele, bo nie było innych, dmuchanych. Teraz owszem chlebów jak mrówków. Tyle tylko, że cena tego dobrego wywindowała ho ho ho. A z niejednego pieca chleb jadłam.
I ja nie mówię, że wszystko było dobrze, bo to prawda, że człowiek z wiekiem tęskni za przeszłością i ma tendencję do idealizowania, ale chleb akurat był dobry.
Co do innych rzeczy, nie wszczynam rabanu, OLABOGA- jak tak można, tylko, że mnie samej się tęskni za takim nieregularnym jabłuszkiem, niekoniecznie z mięskiem w środku. Nie wiem tylko na jakiej podstawie stwierdziłaś, że kurde kurde nie mam pojęcia o tym, że takie jabłka psują się szybciej. No jakże to!
Ja jestem bardzo wrażliwa i ranisz me serce takimi podejrzeniami.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Niestety już nie da się wrócić do zamierzchłych czasów.
Uczyłam się piec chleb na zakwasie i nie jest to aż tak trudne. W sklepach dostępnych jest wiele mąk razowych. Piekłam normalnie w piekarniku z termoobiegiem. Ale teraz nie jestem systematyczna, bo zwyczajnie brak czasu. Poza tym latem okresowo jestem fresh wegan, czyli max. 45stopni Celsjusza. Niemniej jak ktoś ma dużo czasu i dużą rodzinę i zwierzaki, to warto spróbować. Taki chleb można mrozić, a pozostawiony na zewnątrz nie pleśnieje, tylko czerstwieje i się zsycha.
AnulaQa Mickiewiczem, a KiLaNeCzKa Gombrowiczem...

Zamierzchłych.
Mnie to Mickiewicz mógłby przygnieść podeszwą i tak bym sobie wędrowała z nim " po tych pagórkach leśnych, łąkach zielonych, polach malowanych"
Ja na pomniki się nie nadaję. Słabeusz jestem. Ale... pomielić dziobem mogę.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-08-13, 15:56   #2912
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:

Może purchawa?
hmm nie sprawdzałam w sumie. możliwe będę w domu to sprawdzę

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Albo czereśnie z robakami ...Samo zdrowie Nie należy popadać w przesadę, coś jeść trzeba.
Sprzedaż kontrolują supermarkety. Ręce mi opadają jak wchodzę do Biedronki czy Lidla, a tam nawet jabłka i śliwki importowane ... i to w kraju będącym ogrodem Europy. Już jest coraz mniej ryneczków, gdzie można kupić powykręcane pomidory gargamele, jabłka psiorki papierówki czy całą pietruszkę natka plus korzeń. Poza takie ryneczki są zwykle otwarte w godzinach porannych do 15:00, więc nie ma mowy o jakichś "zdrowych i ekologicznych" zakupach po pracy późnym popołudniem lub wieczorem.

czereśnie z robakami to dobre źródło białka też mnie to martwi że warzywne ryneczki są otwarte tylko rano. Zresztą tam też nie zawsze jest pewność że się kupi to co chce się kupić. Jak nie sprawdzony sprzedawca to nie ma żadnej gwarancji że to co sprzedaje jako eko-marchew nie kupił godzinę wcześniej na promocji w "Oszołomie" czy innej Biedronce
amyz jest offline  
Stary 2015-08-13, 15:57   #2913
paula5656
Zadomowienie

Ktoś napisał na fb Sephory, że dziękuje za złotą kartę i piękny prezent niespodziankę. Ja tam żadnego prezentu nigdy nie dostałam, mimo, że mam golda. Co to za sprawiedliwość
paula5656 jest offline  
Stary 2015-08-13, 16:04   #2914
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

To prawda, tyle tylko, że chleb był dobry, a jak się trafił jakiś zły to po prostu zakalec, i to już nie wina chleba. Kosztował niewiele, bo nie było innych, dmuchanych. Teraz owszem chlebów jak mrówków. Tyle tylko, że cena tego dobrego wywindowała ho ho ho. A z niejednego pieca chleb jadłam.
I ja nie mówię, że wszystko było dobrze, bo to prawda, że człowiek z wiekiem tęskni za przeszłością i ma tendencję do idealizowania, ale chleb akurat był dobry.
Co do innych rzeczy, nie wszczynam rabanu, OLABOGA- jak tak można, tylko, że mnie samej się tęskni za takim nieregularnym jabłuszkiem, niekoniecznie z mięskiem w środku. Nie wiem tylko na jakiej podstawie stwierdziłaś, że kurde kurde nie mam pojęcia o tym, że takie jabłka psują się szybciej. No jakże to!
Ja jestem bardzo wrażliwa i ranisz me serce takimi podejrzeniami.
no nie złość się nie chciałam Cię urazić pisałaś o bezrobakowych jabłkach że wszystkie takie są w sklepie to do tego się odniosłam że jest tego jakiś powód. Takie czasy że ekonomia jest ważna, konsument wybredny i producent się dostosować musi
amyz jest offline  
Stary 2015-08-13, 16:09   #2915
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ktoś napisał na fb Sephory, że dziękuje za złotą kartę i piękny prezent niespodziankę. Ja tam żadnego prezentu nigdy nie dostałam, mimo, że mam golda. Co to za sprawiedliwość
No właśnie, widziałam na instagramie zdjęcia z karta Gold i jakimiś giftami, myślałam że wszyscy dostają kartę z upominkiem... Poza tym - mówiłam wam ze zrobiłam mini zamówienie z płatkami i kosmetyczka z rozpędu wybrałam pakowanie na prezent, no i... koło mojego zamówienia pojawiła się notka weryfikacja zamówienia z obsługą klienta. Nie wiedziałam o co kaman, ale nikt nie dzwonił. Dzień później napis zniknął i zamówienie trafiło do realizacji, ale juz bez pakowania na prezent czyli goldy są sprawdzane aby czasami nie nadużyly dobroci Sephory
201606201234 jest offline  
Stary 2015-08-13, 16:27   #2916
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Albo czereśnie z robakami ...Samo zdrowie Nie należy popadać w przesadę, coś jeść trzeba.
Sprzedaż kontrolują supermarkety. Ręce mi opadają jak wchodzę do Biedronki czy Lidla, a tam nawet jabłka i śliwki importowane ... i to w kraju będącym ogrodem Europy. Już jest coraz mniej ryneczków, gdzie można kupić powykręcane pomidory gargamele, jabłka psiorki papierówki czy całą pietruszkę natka plus korzeń. Poza takie ryneczki są zwykle otwarte w godzinach porannych do 15:00, więc nie ma mowy o jakichś "zdrowych i ekologicznych" zakupach po pracy późnym popołudniem lub wieczorem.
O tak... SIĘ ZGADZAM z wypowiedzią koleżanki.

Równocześnie przyznaję, że ja tam w przesadę nie popadam.
Doskonale wiem, że każdy kij ma dwa końce, a są i takie co mają nawet i trzy- patrz. proca.
Zawsze jest jakieś, ALE... które i nawet "zawsze" nie omija, no bo bywa, że i "zawsze"może stać się "nie zawsze". I bądź tu człowieku mądry. I spróbuj wyrazić tak dokładnie, co myślisz i dlaczego. No... nie da się.
Ale co zrobić jak serce skomle, dusza płacze?
Może jakieś tyciminimalne zamówionko?
Warto coś, gdzieś kliknąć?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
no nie złość się nie chciałam Cię urazić pisałaś o bezrobakowych jabłkach że wszystkie takie są w sklepie to do tego się odniosłam że jest tego jakiś powód. Takie czasy że ekonomia jest ważna, konsument wybredny i producent się dostosować musi
Wyciągnęłaś drzazgę z mego serca.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-08-13, 16:52   #2917
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
No właśnie, widziałam na instagramie zdjęcia z karta Gold i jakimiś giftami, myślałam że wszyscy dostają kartę z upominkiem... Poza tym - mówiłam wam ze zrobiłam mini zamówienie z płatkami i kosmetyczka z rozpędu wybrałam pakowanie na prezent, no i... koło mojego zamówienia pojawiła się notka weryfikacja zamówienia z obsługą klienta. Nie wiedziałam o co kaman, ale nikt nie dzwonił. Dzień później napis zniknął i zamówienie trafiło do realizacji, ale juz bez pakowania na prezent czyli goldy są sprawdzane aby czasami nie nadużyly dobroci Sephory
ja nie dostałam do golda żadnego prezentu przysłali kartę i tyle ciekawa sytuacja z tym pakowaniem Ci się przytrafilo - dziwne. czyżby mieli zamiar wprowadzić zapis że pakowanie bezpłatne na prezent od jakiejś tam kwoty zamówienia?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:

Wyciągnęłaś drzazgę z mego serca.
amyz jest offline  
Stary 2015-08-13, 16:58   #2918
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

A ja dzisiaj poczyniłam sobie zakupy w Organique z rabatem 20%.
Kupiłam:
http://www.organique.pl/kosmetyki/tw...ice-oczu-6628/
http://www.organique.pl/kosmetyki/st...-do-rak-11462/
http://www.organique.pl/kosmetyki/do...agnolia-10744/
http://www.organique.pl/kosmetyki/do...i-chili-10770/

Nie wiem po co mi kolejne balsamy, ale ładnie pachniały

I dostałam 3 próbki -saszetki: krem nawilżający z dyni, masło do ciała winogronowe i zloty peeling korundowy. Próbek dali więcej niż w D czy S

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-08-13 o 17:12
aniyam jest offline  
Stary 2015-08-13, 17:12   #2919
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
ja nie dostałam do golda żadnego prezentu przysłali kartę i tyle ciekawa sytuacja z tym pakowaniem Ci się przytrafilo - dziwne. czyżby mieli zamiar wprowadzić zapis że pakowanie bezpłatne na prezent od jakiejś tam kwoty zamówienia?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Z jednej strony się wkurzyłam, jakim prawem wprowadzają zmiany w moim zamówieniu bez konsultacji ze mną mogę sobie nawet jedne platki zapakować na prezent i nic im do tego, no ale ewidentnie mam na potwierdzeniu zamówienia na stronie pakowanie na prezent: nie. No i ten głupi komunikat: kontakt z obsługą klienta... P o r a z k a :/
Stary 2015-08-13, 17:13   #2920
AnulaQa
Zakorzenienie

Zapytałam się tutaj Was kiedyś o opinię na temat gąbeczki Real Technic. A, że nie było odezwu, a raz- nie chciałam nikomu truć pupy, dwa- kod zniżkowy ważny był jeszcze przez kilka chwil, zaryzykowałam i kupiłam prawie, że w ciemno.
Gąbeczka doszła, użyłam jej kilkukrotnie i ... nie spodziewałam się, że będzie aż tak fajna.
Do tej pory zadowalałam się jedynie palcami i pędzlem H54- o jeżu, jak to brzmi- i owszem "szafa gra", ale szukałam czegoś innego.
Nie mam porównania z resztą gąbeczek, prócz z sylikonowymi tanioszkami w kształcie serca, ale:
- RT nakłada, rozkłada, cokolwiek, podkład w taki sposób, że "nie widać" go na twarzy. Nie nachodzi na włosy, nie zbryla się przy nosie, ładnie się wtapia w cerę.
- dodatkowo makijaż utrzymuje się dłużej.
Trochę męczy mnie to wklepywanie- mam słabe ręce- ale dla takich efektów warto.
Fajna rzecz.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-08-13, 17:48   #2921
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Część Laseczki
Poziomka
co za baba z tej waszej właścicielki mam nadzieję że problem szybko się rozwiąże i że to ostatnia taka akcja z jej strony
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale historia baba ewidentnie coś kombinuje [COLOR=Silver]
Cytat:
Jak taki przekręt zrobiła na samym początku, to nie wiem, czy długo zagrzejecie tam miejsce. A na ile zadłużenie w PGE? Bo pewnie ona chce wyjść z zadłużenia z Waszych opłat

Kliknęłam to samo, bo czekałam na te minikremy, a taki miałam długi odwyk.

W Łodzi chłodniej, bo w nocy trochę popadało, ale nie burza.

Ale wolałabym, żeby jednak w niedzielę było słońce, bo będę na Wege Festiwaul foodtruckowym, Piotrkowska 217 w Łodzi.

"GORĄCO" WSZYSTKICH ZAPRASZAM
Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jakoś zarobiona jestem ostatnio i tylko Was podczytuję.
U mnie, na północy, też się ochłodziło troszkę. W nocy lekko pokropiło. Oczywiście, jak na złość, niebo było zachmurzone w nocy i nie dało rady oglądać Perseidów a jak u Was? Było coś widać?
W piątek wieczorem zaczynam urlop nad morzem : jupi:
Jeszcze coś bym zamówiła przed wyjazdem

Poziomko, kiedyś miałam identyczną sytuację na wynajmowanym mieszkaniu. Niestety zdarzało się tak przy każdym rachunku mimo zapewnień właściciela Mam nadzieję, że twoja babeczka będzie bardziej odpowiedzialna
Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie i zainteresowanie Baba byla zadluzona na 220 zł...
Ale mamy juz prad Mega sie cieszę!!! Nareszcie moge posiedziec na wizazu
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-08-13, 17:52   #2922
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie i zainteresowanie Baba byla zadluzona na 220 zł...
to prawie nic..

Zamówiłabym cos,ale nie ma co
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-08-13, 17:58   #2923
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
fajnie że już się wyjaśniło i wróciło do normy to musisz sobie coś teraz kliknąć za to żeby nerwy ukoić

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Zapytałam się tutaj Was kiedyś o opinię na temat gąbeczki Real Technic. A, że nie było odezwu, a raz- nie chciałam nikomu truć pupy, dwa- kod zniżkowy ważny był jeszcze przez kilka chwil, zaryzykowałam i kupiłam prawie, że w ciemno.
Gąbeczka doszła, użyłam jej kilkukrotnie i ... nie spodziewałam się, że będzie aż tak fajna.
Do tej pory zadowalałam się jedynie palcami i pędzlem H54- o jeżu, jak to brzmi- i owszem "szafa gra", ale szukałam czegoś innego.
Nie mam porównania z resztą gąbeczek, prócz z sylikonowymi tanioszkami w kształcie serca, ale:
- RT nakłada, rozkłada, cokolwiek, podkład w taki sposób, że "nie widać" go na twarzy. Nie nachodzi na włosy, nie zbryla się przy nosie, ładnie się wtapia w cerę.
- dodatkowo makijaż utrzymuje się dłużej.
Trochę męczy mnie to wklepywanie- mam słabe ręce- ale dla takich efektów warto.
Fajna rzecz.
może kiedyś się skuszę

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kupiłam:

I dostałam 3 próbki -saszetki: krem nawilżający z dyni, masło do ciała winogronowe i zloty peeling korundowy. Próbek dali więcej niż w D czy S
super zakupy sama bym brała z takim rabatem a i próbki godne jak się odbiję od finansowego dna we wrześniu to ruszę tam na łowy też

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
to prawie nic..

w Loccitane jak wydasz 150 zł to dostaniesz torbę szmacianą gratis
amyz jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:00   #2924
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

super zakupy sama bym brała z takim rabatem a i próbki godne jak się odbiję od finansowego dna we wrześniu to ruszę tam na łowy też

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

w Loccitane jak wydasz 150 zł to dostaniesz torbę szmacianą gratis
tego pragnę, normalnie biere już

Podobno we wrześniu w Organique ma być -20% na pielęgnację twarzy, ale na co konkretnie to jeszcze Pani nie wiedziała

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:05   #2925
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
to prawie nic..

Tez bym coś kliknela, ale naprawdę fajnego a tu nie ma co...
Stary 2015-08-13, 18:13   #2926
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
to prawie nic..

Cytat:
fajnie że już się wyjaśniło i wróciło do normy to musisz sobie coś teraz kliknąć za to żeby nerwy ukoić [COLOR="Silver"]
Nawet nie wiecie jaki kamien z serca Ojjjj kliknelabym cos chetnie Ale nie wiem co i.. piniondze z konta znikaja zamiast sie rozmnazac
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:17   #2927
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Kupiłam:

uwielbiam ich smary Cudne zamówienie a ja w s(kurde)koszyku wsadziłam dzis 150zeta zamiast se clarinsa szczelic.

Poziomko dobrze że szczęsliwy finał tej historii . Mogło nawet nie być upomnienia , sezon ogórkowy, różne cuda się dzieją z ta pocztą.

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:18   #2928
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Ja musze kupić podkład ale jakoś mi się nie chce .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:20   #2929
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
uwielbiam ich smary Cudne zamówienie a ja w s(kurde)koszyku wsadziłam dzis 150zeta zamiast se clarinsa szczelic.
No mają boskie zapachy A co chciałaś z Clarinsa ciekawego?

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja musze kupić podkład ale jakoś mi się nie chce .
Nie masz już nic w swoich przepastnych zbiorach?? Co ciekawego wpadło Ci w oko?

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:24   #2930
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
No mają boskie zapachy A co chciałaś z Clarinsa ciekawego?

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Nie masz już nic w swoich przepastnych zbiorach?? Co ciekawego wpadło Ci w oko?
Mam, mam ale akurat tego ulubionego nie bo się skończył . Mowa o studio fix z maca, trzecie opakowanie już będzie, uwielbiam go . DW stoją, Diory stoją ehhh . Zabierajcie .

Stary 2015-08-13, 18:26   #2931
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Z jednej strony się wkurzyłam, jakim prawem wprowadzają zmiany w moim zamówieniu bez konsultacji ze mną ie. No i ten głupi komunikat: kontakt z obsługą klienta... P o r a z k a :/
Też mi się wydaje że zmierza to w stronę progów pakowania na bezpłatny prezent...

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:35   #2932
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Zapytałam się tutaj Was kiedyś o opinię na temat gąbeczki Real Technic.
Ja też lubię jajka bo zużywa się prędzej fluid

Systematyczność nie jest moim atutem...albo mam typową reakcje pozakupową ( WWK=wonWkąt)

Jajkowanie wymaga duuużo czasu i atłasu.

nie mówiąc o tym, że mam niewielką powierzchnię smarowalną, więc trza sie nakulać jajem w zakamarkach

Fajnie że udało Ci się zrealizować akcje kurde-kod. Byłabym oburzona gdyby po takiej zapowiedzi nie wyszło a ja sama miałam ochote na kod, a że sie nie doczekałam a tablety wyszły to kosz już jedzie.

Odnośnie żywności dla Was Dziouszki załącznik tematyczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mniam.jpg (68,7 KB, 53 załadowań)

Rapsodia jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:39   #2933
amyz
Chanel Lady

Cytat:
tego pragnę, normalnie biere już

Podobno we wrześniu w Organique ma być -20% na pielęgnację twarzy, ale na co konkretnie to jeszcze Pani nie wiedziała
tylko się pospiesz bo pewnie się rozejdą jak ciepłe bułeczki

dzięki za info o promo w Organique będę czatować

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Ja też lubię jajka bo zużywa się prędzej fluid

Systematyczność nie jest moim atutem...albo mam typową reakcje pozakupową ( WWK=wonWkąt)

Jajkowanie wymaga duuużo czasu i atłasu.

nie mówiąc o tym, że mam niewielką powierzchnię smarowalną, więc trza sie nakulać jajem w zakamarkach

Fajnie że udało Ci się zrealizować akcje kurde-kod. Byłabym oburzona gdyby po takiej zapowiedzi nie wyszło a ja sama miałam ochote na kod, a że sie nie doczekałam a tablety wyszły to kosz już jedzie.

Odnośnie żywności dla Was Dziouszki załącznik
tematyczny

dobreee muszę zapamietać a rysunek fajny

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Mam, mam ale akurat tego ulubionego nie bo się skończył . Mowa o studio fix z maca, trzecie opakowanie już będzie, uwielbiam go . DW stoją, Diory stoją ehhh . Zabierajcie .
jak już postanawiam użyć podkłada to też używam najczęściej studio fixa
amyz jest offline  
Stary 2015-08-13, 18:52   #2934
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Ooo na każdym wątku pojawia mi się co chwilę ten MACowy studio fix hmmm pewnie jesienią też się skuszę A jak z kryciem?

Cytat:
tylko się pospiesz bo pewnie się rozejdą jak ciepłe bułeczki

dzięki za info o promo w Organique będę czatować

-

ależ proszę

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-13, 19:06   #2935
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Ooo na każdym wątku pojawia mi się co chwilę ten MACowy studio fix hmmm pewnie jesienią też się skuszę A jak z kryciem?

Krycie eleganckie polecam .

Stary 2015-08-13, 19:21   #2936
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Krycie eleganckie polecam .
Grrrr

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-13, 19:27   #2937
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Grrrr

Stary 2015-08-13, 19:27   #2938
amyz
Chanel Lady

Cytat:

najlepsze jest to że krycie jest takie jakiego potrzebujesz ja go używam albo jako podkładu gdy potrzebuję mocniejszego krycia i wtedy nakładam gąbeczką , albo tylko omiatam na szybko twarz pędzlem jak pudrem żeby przyrównać koloryt super produkt polecam
amyz jest offline  
Stary 2015-08-13, 19:39   #2939
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
najlepsze jest to że krycie jest takie jakiego potrzebujesz ja go używam albo jako podkładu gdy potrzebuję mocniejszego krycia i wtedy nakładam gąbeczką , albo tylko omiatam na szybko twarz pędzlem jak pudrem żeby przyrównać koloryt super produkt polecam
No masz następna kusi

Nie kusić mnie tu więcej, ja muszę zużyć te kilka co mam

Na jesień, dopiero na jesień, muszę chociaż częściowo zużyć to co mam

aniyam jest offline  
Stary 2015-08-13, 20:26   #2940
amyz
Chanel Lady

Cytat:
No masz następna kusi

Nie kusić mnie tu więcej, ja muszę zużyć te kilka co mam

Na jesień, dopiero na jesień, muszę chociaż częściowo zużyć to co mam
na nas zawsze możesz liczyć wiesz mozesz przecież kupić teraz a napocząć dopiero w jesieni

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

sprawdziłam datę produkcji Clarinsa i na szczęście to nie purchawa. Więc to moje oczy coś nie teges z tym kremem no nic dam mamie i zobaczymy
amyz jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości