Effaclar Duo+ czy Aknicare? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-07-25, 10:44   #1
curly28
Przyczajenie

Effaclar Duo+ czy Aknicare?

Hej dziewczyny mam pytanie do was, przepraszam że zaśmiecam forum ale nie miałam pojęcia gdzie dodać ten post czy do wątku które jest poświęcony kuracjom Izotekiem i dbaniem o skórę po kuracji czy też do wątku o składach kosmetyków. W jednym i w drugim miejscu by pasował , mimo to wrzuciłam go jako osobny wątek ponieważ potrzebuję dość szybkiej porady. Dwa tygodnie temu skończyłam kurację Izotekiem i mam problem jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, używam narazie tych samych kosmetyków co wcześniej w trakcie kuracji: do mycia buzi kremowy żel Hydrain3 hialuro z dermedica, płyn micelarny z mixy, gdy potrzebuje nawilżenia krem dla dzieci z babydreamu, krem z filtrem La Roche Posay anthelios XL 50+ ultra leger. Mam cerę bardzo wrażliwą i skłonną do zaczerwienień (powracający rumień) potrzebuje kosmetyków które nie rozjuszą niepotrzebnie naczynek już i tak zaszalałam z tym La Rochem ponieważ filtr ma składzie alkohol . Muszę zakupić sobie jakiś krem z delikatnym kwasem, narazie stosuje próbkę effaclar Duo (przed kuracją mi służył) zastanawiam się jednak nad kosmetykami z aknicare mam na myśli ten krem. Boje się jednak następnego kosmetyku z alkoholem w składzie. Co myślicie o tym? Wiem że nikt nie podejmie za mnie decyzji ale może mi coś doradzicie. To nie jest aktualny skład tego kremu ale alkohol pozostał.
General Topics, Synchroline, Aknicare Cream (Krem do skóry tłustej i trądzikowej)

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cetearyl Ethylhexanoate, Triethyl Citrate, Cetearyl Alcohol, Ethyl Linoleate, Polyacrylamide, Zinc Lactate, C13-14 Isoparaffin, Cetearyl Glucoside, Phenoxyethanol, Laureth-7, Propylene Glycol, Methylparaben.
curly28 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości