Bezbarwny, trwa造 b造szczyk bez b造szcz帷ych drobinek - poszukiwany - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Makija - Pytania do wiza篡stki

Notka

Makija - Pytania do wiza篡stki Tutaj pytaj o: wiza, stylizacj, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-09-13, 19:27   #1
lil_margo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 502

Bezbarwny, trwa造 b造szczyk bez b造szcz帷ych drobinek - poszukiwany

Szukam b造szczyka do ust bardzo trwa貫go (mo瞠 si lepi i okropnie smakowac ) zupe軟ie przezroczystego, bezbarwnego i bez 瘸dnych b造szcz帷ych drobinek. U篡wa豉m ostatnio 鈍ietnego i trwa貫go Mac'a , ale sko鎍zy si a w Polsce jest niedost瘼ny . Zastanwia豉m si te nad Chanelem (mia豉m wersj kolorow i trwa這嗆 mi odpowiada豉 tyle, 瞠 nie wiem czy jest u nas dost瘼na wersja bezbarwna i bez drobinek )
Prosz Was o rady
lil_margo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-13, 20:29   #2
m這daa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 363
Re: Bezbarwny, trwa造 b造szczyk bez b造szcz帷ych drobinek - poszukiwany

Ja moge polecic blyszczyk Margaret Astor, choc z trwaloscia, to sama nie wiem, bo jak wiekszosc blyszczykow znika dosc szybko. Moze dziewczyny poleca cos ciekawego a jesli nie to moze ten sprobuj bo drogi nei jest

pozdrawiam
m這daa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-13, 21:46   #3
gemmini
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 239

W zasadzie Gosh si d逝go utrzymuje, klei si straszelnie ale je郵i Ci to nie przeszkadza - spr鏏uj.
Stary 2004-09-14, 00:08   #4
aga01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 738

A ja poszukuje blyszczyka takiego, zeby byl rozowy, ale przezroczysty, taki z polyskami fiolet, niebieski... cos takiego, ale bez zadnego brokatu! Nie wiem czy rozumiecie o co chodzi...
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-14, 08:53   #5
Sam
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 452

Dior ma w swojej ofercie taki b造szczyk. Mi zapach i konsystencja odpowiada Preztestuj sobie

pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-14, 09:57   #6
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896

Najlepszy b造szczyk jaki mia豉m, zupe軟ie bezbarwny, lustrzany, nieklej帷y i trwa造, to by b造szczyk Max Factora stanowi帷y par z supertrwa陰 pomadk Lip Finity (czy jak sie to-tam pisze).
Pomadk wyrzuci豉m (by豉 do bani) a b造szczyk zuzy豉m do zera. Niestety nie uda這 mi sie kupic go osobno. Ale nawet razem ze szmink kosztuje ok 45 z jak dobrze pamietam, wi璚 tez warto kupi, cho熲y dla samego b造szczyka
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-14, 12:33   #7
iwciunia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 181

oj .... ja natomiast zdecydowanie odradzam zarowno lip finity jak i dolaczony do niej 'blyszczyk' daje efekt wrecz zaden , a juz na pewno nie lustrzany No i znika bardzo szybko....w przeciwiesnstwie do samej pomadki ktora bardzo trudno zmyc nawet mleczkiem
iwciunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-14, 12:47   #8
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896

He, he, he, co jednemu s逝篡, drugiemu nie bardzo
Ja te nie mog豉m niczym domy resztek tej pomadki -sko鎍zy這 si na domywaniu ust acetonem - dlatego j wyrzuci豉m. Ale b造szczyk w mojej opinii by 鈍ietny - a pr鏏owa豉m ju wielu, bo uwielbiam b造szczyki wszelkiej ma軼i i rodzaju
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-14, 19:09   #9
lil_margo
Rozeznanie

Dzi瘯i za wszystkie rady dziewczyny Je郵i nie znajd niczego z wy窺zej p馧ki spr鏏uj z Goshem (przeczyta豉m w opiniach, 瞠 jest do嗆 klej帷y a z moich do鈍iadcze wynika, 瞠 takie b造szczyki s w豉郾ie najtrwalsze )
Najbardziej napali豉m si na Chanela i Diora Plastic Shine, ale w Polsce dost瘼ne s chyba tylko kolorowe wersje
Stary 2004-09-17, 17:37   #10
Holly8
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47

a mo瞠 esteelauder ?? skoro chcesz dro窺zy?
Holly8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-10-03, 19:07   #11
Akina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153
GG do Akina

a mo瞠 spr鏏uj blyszczyk Nivea w r騜owej tubeczce. On w豉郾ie daje lustrzany po造sk i na same usta i na pomadk, nawet do嗆 d逝go si utrzymuje, piel璕nuje i jest niedrogi. Pozdrawiam
Akina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-10-03, 19:17   #12
pixie7
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 781

Mnie si podoba Clarins - dosy trwa造, cho po造sk nie a tak "plastikowy". Je郵i zale篡 Ci na "wy窺zej p馧ce" zerknij na niego i na bezbarwny "Pure Color Crystal Gloss" Estee Lauder.
Ale wart uwagi jest te...Wibo "Lovely"! Dost瘼ny w Rossmanie, za grosze, przetestuj, zadziwi Ci!

pixie7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-10-03, 20:09   #13
wersta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 573

blyszczyk diora dlugo trzymal mi sie na ustach, ale mial jakies opakowanie zupelnie do bani - w pozycji lezacej wylewal sie przez zakretke. mialam 2: bezbarwny i cos w rodzaju herbacianej rozy. z kazdym ten sam problem, zapaskudzily mi torebke. jednak na ustach pozostawal wyjatkowo dlugo. (opakowanie przezroczyste, zakretka granatowa ze zlota kulka-ale nazwy nie pamietam)
wersta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-10-03, 20:14   #14
201608040942
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 979

mialam w moim zycu pare blaszczykow raczej tanich firm lub tych tzw ze sredniej polki, ale tej tanio sredniej hihihi. Przewaznie byly to blyszczyki bezbarwne bo takie bardzo lubie albo bezbarwne z drobinkami. Na to lato zakupialm blaszczyk Art Deco. Dlugo stalam w sklepie i zastanawialam sie czy z drobinkami czy bez. Padlo na bez drobinek bo w zeszlym roku mialam z drobinkami i jak blaszczyk zszedl z ust to te drobinki pozostawaly i musze przyznac ze na matowych ustach to nie wygladalo za ladnie. Z art Deco jestem bardzo zadowolona. W porownaniu do wszystkich blyszczykow jakie mialam dlugo sie trzyma i nie klei sie i nie tworzy takiej ciezkiej warstwy na ustach, na dodatek nie wysusza i o dziwo jest bardzo wydajny, lato sie skonczylo a ja mam jeszcze 4/5 w opakowaniu naprawde malo ubylo, albo ja taka oszczedna hihihihii. Ale kolorow jest wiele taki przezroczysty lekki roz ktory na ustach powinien wygladac na bezbarwny i taki jak ktos pisal cos poblyskujacy na roz, niebieski czy cos takiego. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Stwierdzilam ze koniec w poszukiwaniu blaszczykow bo albo sie kleja albo sa ciezkie na ustach a ten jest super i nie wysusza!!!
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-10-03, 20:20   #15
palomino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 165

Lumene ma /a nie wiem znow czy nie powinnam powiedziec "mial" bo szukam i nie moge znale潭 / w swojej ofercie bardzo dobre i trwa貫 b造szczyki - jeden nr 10 - zupe軟ie bezbarwny, drugi nr 23 w odcieniu r騜u ale takiego, 瞠 tylko podkre郵a naturalny odcien ust (te blyszczyki sa w KW). Bardzo je lubie, tym bardziej ze w zimie sa niezast徙ione bo dodatkowo chronia usta. Znow jednak /juz raz firma zrobila taki manewr ze wycofala blyszczyki o najbardziej naturalnych odcieniach/ nie moge akurat tych dwoch mozliwych dla mnie odcieni znalezc, tylko jakies paskudne sa wrr...

Stary 2004-10-03, 20:57   #16
cosmopolitanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
GG do cosmopolitanka

bezbarwny hm..to polecam efekt 3d bouriujs (nie wiem jak si pisze) ale ja stosuje jeszcze delikatne b造szczyki Lancome z serii Juicy Tubes- teoretycznie powinny dawac jakis tam nik造 odcie kolorystyczne, ale w og鏊e tego nie wida... Za to b造szcza sie cudownie i nie maja drobinek brokatu, kt鏎e mnie strasznie denerwuj A trzymaja sie baaaaardzo d逝go na ustach, jak na b造szczyki
cosmopolitanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-10-04, 15:34   #17
lil_margo
Rozeznanie

Dzi瘯i
Bourjois 3D mia豉m (nie bezbarwny) ale nie by豉m zadowolona , Lancome Juicy Tubes, te mia豉m - klej帷y i faktycznie do嗆 trwa造, tyle, 瞠 nie ma idealnie bezbarwnej przezroczystej wersji (chocia masz racj, 瞠 koloru prawie wcale nie wida Je郵i chodzi O EL Pure Color: skorzysta豉m z Waszych rad i przetestow豉m w perfumerii - wed逝g mnie to jest bardzo nietrwa造 b造szczyk, przede wszystkim za rzadki, wyparowa z moich ust bardzo szybko
Pochodz jeszcze po mie軼ie, mo瞠 dostan co ciekawego
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Makija - Pytania do wiza篡stki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.