różowo-srebrne kuleczki - poradźcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-14, 12:52   #1
ank@
Rozeznanie

różowo-srebrne kuleczki - poradźcie

Kochane, strasznie mi się podob (wizualnie) puder w kulkach ale nie kolory brązu, tylko te srebrno - różowo - niebieske.
Jaki to daje efekt na twarzy? Czy pasuje do jasnej cery i czarnych włosów/brwi/oczu?
Na jakie partie twarzy sie to stosuje - na skronie i kości policzkowe? Czy inaczej?
Marzy mi się połyskliwy efekt "królowej śniegu" Czy to osiągalne?
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 22:10   #2
lil_margo
Rozeznanie

Re: różowo-srebrne kuleczki - poradźcie

Kuleczki w wersji kolorystycznej, którą jesteś zainteresowana (mieszanka różowych, białych, niebieskich, fioletowych i zielonych) idealnie pasuje do Twojej urody Taka kombinacja rozjaśnia cerę, w większej ilości trochę ją rozbiela. Jeśli chcesz uzyskać efekt "królowej śniegu" musisz nałożyć pudru troszkę więcej (jeśli masz jaśniutką cerę bo inaczej będzie wyglądać nienaturalnie) . Weź jednak pod uwagę, że jest to puderek przeważnie dość mocno połyskujący maleńkimi ale bardzo licznymi drobinkami i nie wiem, czy odpowiada Ci taki efekt?
A nakładać można różnie: na całą twarz, albo tylko na części twarzy, które chcesz wyeksponować: np policzki, skronie.
lil_margo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 22:27   #3
alicia
Raczkowanie

Witam! dziewczyny chciałabym się dowiedzieć jaka firma ma w swojej ofercie takie kuleczki, bo przyznam się że pierwsze słysze o takim cudeńku! ja też mam bardzo jasną karnację i chciałabym ją jakoś podkreślić. z góry dziękuje za odpowiedź
alicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 22:54   #4
katrina
Rozeznanie

GG do katrina

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...tails&itemid=1

oraz

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5859

i jeszcze parę tanich polskich firm.

Mam te Guerlaina, i efekt oczywiście w niczym nie przypomina tego na zdjęciu powyżej, który zresztą uzyskany jest odpowiednim oświetleniem + Photoshopem.
katrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 07:39   #5
ank@
Rozeznanie

Dziewczyny, serdeczne dzięki!!!
Margo, jesteś kochana. Właśnie o taki efektmi chodzi, kuleczki nabędę koniecznie!!!!
A co do firm, to ja widziałam takie kuleczki Oriflame'u, Palomy i jeszcze kilku mało znanych firm. Oczywiście są też "porządniejsze", ale na razie poza moim obszarem cenowym
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 07:58   #6
alicia
Raczkowanie

Dziękuje za odpowiedź pozdrawiam
alicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 18:08   #7
lil_margo
Rozeznanie

anka napisał(a):
> Dziewczyny, serdeczne dzięki!!!

Proszę bardzo

katrina napisał(a):
> Mam te Guerlaina, i efekt oczywiście w niczym nie przypomina tego na zdjęciu powyżej, który zresztą uzyskany jest odpowiednim oświetleniem + Photoshopem.

Pewnie, żadna kobieta nie ma tak gładkiej nieskazitelnej skóry (i dzieki pudrowi w kulkach nie uda się takiej osiągnąć - to jasne ) Wkleiłam zdjęcie, żeby zademonstrować kolor cery, który uzyskuje się dzięki przy większej ilości takiego pudru - chłodny, rozbielony odcień i satynowy połysk

anka napisał(a):
> A co do firm, to ja widziałam takie kuleczki Oriflame'u, Palomy i jeszcze kilku mało znanych firm. Oczywiście są też "porządniejsze", ale na razie poza moim obszarem cenowym

Ja przed zakupem Guerlaina chciałam wypróbowac jakis tańszy odpowiednik, bo nie wiedziałam jaki efekt daje taki puder. Kupiłam Pierre Rene i jestem zadowolona, ale nie mogę się doczekać, żeby się skończył bo mam wielką ochotę na meteorytki Guerlaina
lil_margo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości