chcę zmienić coś w swoim wyglądzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-15, 17:59   #1
evus16
Przyczajenie

chcę zmienić coś w swoim wyglądzie

Chciałabym zmienić swój wygląd. Przede wszystkim chodzi mi o włosy. Teraz mam takie nijakie, szare, zniszczone, średnio gęste i dosyć długie włosy. Prawie zawsze chodzę w kitce. Chciałabym zmienić ich kolor, zastanawiam się też nad skośną grzywką. Pasowałaby mi?
Na żadnym ze zdjęć nie widać niestety zbyt dobrze moich włosów ani ich koloru. Najbliższe prawdy jest zdjęcie nr 1, chociaż mam włosy trochę jaśniejsze, ale w takim siwym brzydkim odcieniu. Na pierwszym zdjęciu dobrze widoczny efekt wypadania włosów: takie jakby odrosty, krótkie włosy dokoła głowy. Czy te włosy nie przeszkadzałaby gdybym chciała zrobić sobie grzywkę?
No i nie mam takich krzywych ust jak na pierwszym zdjęciu, taką dziwną minę zrobiłam
Jestem też bardzo blada i mam pulchną twarz, czego w sumie na tych zdjęciach nie widać.
Bardzo proszę o radę
evus16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 18:03   #2
Fifinka
Raczkowanie

Re: chcę zmienić coś w swoim wyglądzie

jesli wlosy sa zniszczone to moze narazie nie zmieniaj koloru, mysle ze grzywka jak najbardziej pasuje , a te krotsze wloski beda mniej widoczne jak sie "zmieszaja" z grzywka
Fifinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 20:34   #3
Blathan
Raczkowanie

Re: chcę zmienić coś w swoim wyglądzie

Hej. Pulchną twarz wyszczupli odpowiednie cieniowanie z pazurkami zachodzącymi lekko na twarz. Myślę, że z ukośną grzywką będziesz wyglądała bardzo ładnie zresztą na pierwszym zdjęciu masz coś na kształt tej grzywki i jest Ci ślicznie. Co do zmiany koloru włosów to może powinnaś z tym poczekać, aż włosy się zregenerują i zamiast w farbę zainwestować w dobre odżywki z tego co wiem to najlepsze są w sklepach fryzjerskich. Był nawet na forum fryzjerskim wątek na temat pielęgnacji włosów i tam dziewczyny mówiły o najlepszych ich zdaniem odżywkach. Narazie ich wygląd powinno poprawić dobre cięcie dobrego fryzjera. A i masz śliczne oczka, może bardziej je podkreśl?? Pozdrawiam papa
Blathan jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości