Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-16, 07:45   #3091
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też nie dostałam potwierdzenia wysyłki a chciałam dziś dostać boxika

------

mnie trochę kuszą te mini Versace ale do października jestem bankrutem

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

A myślałam, że to fajna miniatura nie będę ryzykować i zużyję do demakijażu twarzy z daleka od oczu
też liczyłam że dziś box będzie pewnie za dużo zamówień mieli

Jak Ci się podobają miniatury w D to zamawiaj ja poczekam do jutra co dadzą

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Ale cudne widoki
Jak nie bierzesz boxa, to masz porządnie zaszaleć na bezcłówce

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Właśnie dostałam smsa, że dziś otrzymam paczkę z S. Może to jakaś pomyłka, bo na stronie S. moje zamówienie nadal "w przygotowaniu" chyba nie ogarniają nawału zamówień
ooo to może jednak wysłali to ja też czekam na smsa od kuriera

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

boxy w S dalej dostępne dziwne
amyz jest offline  
Stary 2015-09-16, 07:48   #3092
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też liczyłam że dziś box będzie pewnie za dużo zamówień mieli

Jak Ci się podobają miniatury w D to zamawiaj ja poczekam do jutra co dadzą

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

ooo to może jednak wysłali to ja też czekam na smsa od kuriera

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

chętnie bym zamówiła, tylko kto opłaci też poczekam do jutra, może rzucą coś hiper extra

Widocznie handlarze urlopują i nie wykupili wszystkiego
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-16, 07:53   #3093
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
chętnie bym zamówiła, tylko kto opłaci też poczekam do jutra, może rzucą coś hiper extra

ja tu się tak chwalę, że nic nie zamawiam, nic nie kupuję - a ja zobaczyłam stan konta po wypłacie- to się załamałam... jak zyć?
korinka3 jest offline  
Stary 2015-09-16, 07:59   #3094
amyz
Chanel Lady

Cytat:

ja ma nadzieję że nie bo najgorsze w tym wszystkim jest to że ja już naprawdę, nawet na siłę, NICZEGO NIE POTRZEBUJĘ mam takie zapasy wszystkiego że będę musiała wyrzucać bo się przeterminują w końcu albo zacznę na all handlować w hurtowych ilościach

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja tu się tak chwalę, że nic nie zamawiam, nic nie kupuję - a ja zobaczyłam stan konta po wypłacie- to się załamałam... jak zyć?
przeżyłam wczoraj taki sam szok jak Ty
amyz jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:07   #3095
maarthusia

Cytat:
Mam to samo a już wychodziłam na prostą wszystko przez syforę muszę się opanować

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
ja ma nadzieję że nie bo najgorsze w tym wszystkim jest to że ja już naprawdę, nawet na siłę, NICZEGO NIE POTRZEBUJĘ mam takie zapasy wszystkiego że będę musiała wyrzucać bo się przeterminują w końcu albo zacznę na all handlować w hurtowych ilościach

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

przeżyłam wczoraj taki sam szok jak Ty
jak będziesz coś wystawiać to zapodaj linka na PW
Ja niby też niczego nie potrzebuję, choć zapasy pielęgnacyjne ładnie się zmniejszają od bidy mogę coś tam zamówić, ale już nie w tym miesiącu

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Kilka dni temu rozpoczęłam miniaturę kremu Hydra Quench Clarinsa i jest nie mogę się doczekać użycia bi-serum ale najpierw musze zużyć smart serum Clinique i miniaturę sephorowego serum z jakiegoś boxa, o tego:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ujace/P1703064
Używała go już któraś z Was? Bo nie wiem, czy mam się bać, czy śmiało używać
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:22   #3096
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Hej, wiecie może czy w którymś D. w Łodzi lub Wawie są szafy MAC? Bo będę chciała sobie podkład kupić, no i jednak chciałabym idealny kolor dobrać A mają tam u nich może też takie urządzonka do doboru odpowiedniego koloru? Bo się zastanawiam nad tym https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000063850.html

A właśnie, sądzicie że nadaje się on do suchej skóry? I czy w ogóle w internetowym D. wchodzą czasem jakieś kody na MACa? Albo może znacie inne internetowce, gdzie się taniej ten podkład często pojawia? A zdarzają się jakieś prezenty w D. od progu 150 zeta? Bo ja mało D. ogarniam jeszcze (bardziej Syforowa byłam do niedawna), a się muszę na walkę o podkład przygotować
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:23   #3097
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Mam to samo a już wychodziłam na prostą wszystko przez syforę muszę się opanować

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

jak będziesz coś wystawiać to zapodaj linka na PW
Ja niby też niczego nie potrzebuję, choć zapasy pielęgnacyjne ładnie się zmniejszają od bidy mogę coś tam zamówić, ale już nie w tym miesiącu

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Kilka dni temu rozpoczęłam miniaturę kremu Hydra Quench Clarinsa i jest nie mogę się doczekać użycia bi-serum ale najpierw musze zużyć smart serum Clinique i miniaturę sephorowego serum z jakiegoś boxa, o tego:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ujace/P1703064
Używała go już któraś z Was? Bo nie wiem, czy mam się bać, czy śmiało używać
jak wystawię to dam znać problem polega tylko na tym że szkoda mi wystawiać bo ja kocham moje zapasy są dla mnie jak dzieci muszę się leczyć
nie używałam tego serum nigdy bo pielęgnacja do twarzy sephorowa mi nie podchodzi a krem Clarinsa jest super potwierdzam dobrze że mam zapas
amyz jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:26   #3098
tenebra
Zakorzenienie

Dzień doooobry kliknęłabym jakieś mini z wwypasna próbka bo i mini Versace kusi, ale próg wysoki. To już full pełne zamówienie. A musze z takimi przystopować, na wakacje odkładam i na zakupy tam

tenebra jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:28   #3099
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hej, wiecie może czy w którymś D. w Łodzi lub Wawie są szafy MAC? Bo będę chciała sobie podkład kupić, no i jednak chciałabym idealny kolor dobrać A mają tam u nich może też takie urządzonka do doboru odpowiedniego koloru? Bo się zastanawiam nad tym https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000063850.html

A właśnie, sądzicie że nadaje się on do suchej skóry? I czy w ogóle w internetowym D. wchodzą czasem jakieś kody na MACa? Albo może znacie inne internetowce, gdzie się taniej ten podkład często pojawia? A zdarzają się jakieś prezenty w D. od progu 150 zeta? Bo ja mało D. ogarniam jeszcze (bardziej Syforowa byłam do niedawna), a się muszę na walkę o podkład przygotować
do D kody wchodza od różnych wartości np kody NIESPODZIANKA sa zawsze od 99 zł czesem gratis sam wskakuje do koszyka np tak było z 30 ml pianki Shiseido czy 50 ml toniku Shiseido.D zawsze potrafi zaskoczyć
amyz jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:42   #3100
maarthusia

Cytat:
jak wystawię to dam znać problem polega tylko na tym że szkoda mi wystawiać bo ja kocham moje zapasy są dla mnie jak dzieci muszę się leczyć
nie używałam tego serum nigdy bo pielęgnacja do twarzy sephorowa mi nie podchodzi a krem Clarinsa jest super potwierdzam dobrze że mam zapas
mam to samo
Też mam zapas Clarinsa ale malutki, więc jak będzie jakaś sensowna promo, to nakupuję
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:46   #3101
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzień doooobry kliknęłabym jakieś mini z wwypasna próbka bo i mini Versace kusi, ale próg wysoki. To już full pełne zamówienie. A musze z takimi przystopować, na wakacje odkładam i na zakupy tam
ja tez zamowienie za 200 zł to już giga-zamówienie tylko box w D by mnie skusił
amyz jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:48   #3102
love1234
Born to shop

Witam się z rana, moje zamówienia z S. tez w przygotowaniu . Dziwne na D. też zwiastują opóznioną wysyłkę. Może była jakaś wspólna imprezka
love1234 jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:55   #3103
amyz
Chanel Lady

Cytat:
mam to samo
Też mam zapas Clarinsa ale malutki, więc jak będzie jakaś sensowna promo, to nakupuję
może na święta będą jakieś mini zestawiki

dostałam smsa że bedą dziś moje boxiki
amyz jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:57   #3104
maarthusia

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam się z rana, moje zamówienia z S. tez w przygotowaniu . Dziwne na D. też zwiastują opóznioną wysyłkę. Może była jakaś wspólna imprezka
mogli sobie pobalować

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
ja tez zamowienie za 200 zł to już giga-zamówienie tylko box w D by mnie skusił
mnie by skusił jeszcze jeden superowy gratis

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
może na święta będą jakieś mini zestawiki

dostałam smsa że bedą dziś moje boxiki
to ja też czekam na swojego
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-16, 08:58   #3105
MOgrama
Rozeznanie

Dostałyście maile "Mamy RABAT 20% wyłącznie dla Ciebie" od 200 zł
Czy faktycznie jestem dla S. taka wyjątkowa ? PIEKNA20 ....ale bez kasy
MOgrama jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:02   #3106
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
dostaniesz dzisiaj wyslali tylko nie ogarnęli wysyłania potwierdzeń

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
to tak jak ja
amyz jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:04   #3107
maarthusia

Cytat:
ja też
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:11   #3108
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Haha

buahhot jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:13   #3109
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
dzień dobry wszystkim czy dostałyście z S potwierdzenie wysyłki? bo ja nie
Buahhot - byłam wczoraj w S ale nie było konsultantki YSL a tamte "zwykłe konsultantki" nie mają pojęcia czy będzie dostawa tej szminki czy nie ;/ jak spotkam tamtą to spróbuję się dowiedzieć i dam znać
Ja dostałam smsa od DPD, że paczka zostanie dostarczona dzisiaj, ale maila od S żadnego
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:22   #3110
neath
Zakorzenienie

Witam Kiedy ja się wyśpię? :ziewa:

Testuję podkład BB i całkiem ładnie wygląda na twarzy, ale wchodzi w linie mimiczne. Można odpuścić
neath jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:23   #3111
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Amyz dziękuję za informację czyli w stacjonarce też nie ma tej pomadki? Lipa

buahhot jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:25   #3112
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja dostałam smsa od DPD, że paczka zostanie dostarczona dzisiaj, ale maila od S żadnego
Pracownicy S mieli impreze integracyjną z pracownikami D i nie nadążają rozsylac wiadomości
amyz jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:26   #3113
tenebra
Zakorzenienie

Też dostałam SMSa z DPD że paczka będzie dziś to dziś dwie, bo jeszcze mini z D.

tenebra jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:29   #3114
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
wrzućcie fotkę boxa - chociaż oko nacieszę

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Też dostałam SMSa z DPD że paczka będzie dziś to dziś dwie, bo jeszcze mini z D.
ja czekam tylko na mydełko z pszczelnej dolinki
korinka3 jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:29   #3115
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie było mnie 2 dni a tu 25 stron do nadrobienia więc dziękuję nie tańczę Boxa nie zamawiam,oszczędzam na powrotną bezcłówkę Narazie zaznajomiłam się z tutejszą plażą, oczywiście przysmażyło mi już plecy i uda, a dziś mamy w hotelu disco w rytmie latino, potrzepiemy bioderkami Pozdrawiam wszystkich i nie piszcie tyle, bo nie mam kiedy pisać

Aha dlaczego nikt mi nie powiedział, że na Okęciu otworzyli Victoria Seceret? Upatrzyłam sobie bieliznę i kilka balsamów, ale nie miałam czasu kupić
Bosko! No to będzie haul zakupowy wVS. Koniecznie zdaj relację.

A jak słońce przypieka, to najlepiej zakopać się w piasku

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-16 o 09:35
cosmetix jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:30   #3116
liv87
Guerlain Lover

Witam z rana
koleżanka obiecała mi wczoraj, że przyniesie mi próbki (zapachów, kremów, podkładów itp.), bo ma ich pełno, a nie używa moje zapasy znowu wzrosną

liv87 jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:31   #3117
nate
Rozeznanie

Cytat:
Nie dostałaś odpowiedzi na maile - nie kupuj. Brak kontaktu (telefonicznego to już o w ogóle) źle wróży
Racja. Rozejrzę się zatem za pędzlami gdzie indziej

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja hakuro kupowalam u minti na allegro;-)
Sprawdzę sobie. Dziękuję
nate jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:33   #3118
Panna_Ruda
Zadomowienie

Cytat:

chyba czeka na mnie, ale ja mimo wszystko pasuję .... dla kremu i tuszu nie będę się zawalać erisem

Cytat:

handlarze to i na wakacjach nie urlopują
zestawów versace i zestawu tych próbek już nie ma, także wiecie

wczoraj koleżanka pyta mi się czy mam coś do demakijażu bo jej się kończy, odpowiadam że nie bo ostatnio robiłam czystki - po czym zaglądam do szafki a tam 3 miniatury (z clinique i collistara)... ehhhh starość nie radość
Stary 2015-09-16, 09:35   #3119
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Pracownicy S mieli impreze integracyjną z pracownikami D i nie nadążają rozsylac wiadomości
No tak, coś się przykorkowało Najważniejsze, że paczki lecą

Cytat:
wrzućcie fotkę boxa - chociaż oko nacieszę
Ok !
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-09-16, 09:36   #3120
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Witam z rana
koleżanka obiecała mi wczoraj, że przyniesie mi próbki (zapachów, kremów, podkładów itp.), bo ma ich pełno, a nie używa moje zapasy znowu wzrosną
Jak macie jakieś próbasy, chętnie odkupię. U mnie projekt denko pełną parą.
Klientki mnie całkowicie ograbiły, nawet męskich już nie mam.
Co gorsza zabrały też niektóre miniatury z mojej kolekcji W tym tę słodką biedroneczkę Dot.

Przyszły zamówienia z perfumerii. Rozłożyłam zamówienie na kilka iu mam trochę próbek Brit Rhythm

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-16 o 09:47
cosmetix jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości