Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-24, 18:48   #4591
Panna_Ruda
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dziękuję Dziewczynki za szybkie odpowiedzi...
tenebra napiszę do nich na ten adres co podałaś, może uzyskam jakąkolwiek odpowiedź. Jeśli mnie będą zbywać to się do Ciebie uśmiechnę
Salisia te
Stary 2015-09-24, 19:03   #4592
spoco
Raczkowanie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dziewczyny, zamawiała może któraś z was wrześniowego Paeseboxa? (tego z kosmetyczką)

Ja zamówiłam 16.09 i do dziś nie dostałam paczki. Pomyślałam, że pewnie mieli dużo zamówień i późno wysłali, więc napisałam wczoraj do nich maila z pytaniem czy wysłali i z prośbą o nr do śledzenia przesyłki.

Nie raczyli odpowiedzieć .
spoco jest offline  
Stary 2015-09-24, 19:18   #4593
tenebra
Zakorzenienie

Usiadłam na czekoladzie. Jestem za☠☠☠ista dobrze, że mam długi płaszcz, to jakoś do domu wrócę

S. resztę forsy mi podczepiła pod konto w sklepie online, bo płaciłam karta upominkową i nie mogli mi oddać całości jak na mój gust to im się coś pomyliło i na szybko tak rozwiązali sytuację cóż, będzie do następnego boxa, bo do grudnia nic nie kupuję. Nawet tych podkładów które tak chciałam, może kupię jako suweniry na urlopie jak będzie dobra cena, a jak nie to zawsze jest pogwiazdkowy rabat więc wtedy.

Jejku, coś zbyt racjonalnie brzmię, chyba jestem chora

tenebra jest offline  
Stary 2015-09-24, 19:25   #4594
sylwia1986sz
Zadomowienie

To chyba o nas "Ponadto, stabilne relacje biznesowe z partnerami z całego świata pozwalają nam na wynegocjowanie takiego poziomu cen, które będą satysfakcjonujące dla naszych Klientów."
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wczoraj natknęłam się na taką aukcję:
http://allegro.pl/sephora-paleta-do-...526997185.html

Widzę, że komuś kto szpieguje ten wątek, dobrze sprzedają się palety Sephora, jak też preparat na powiększanie penisa Czego to ludzie nie wymyślą.

I wysyłka 0zł, żeby klientowi nie opłacało się odsyłać. Dane firmy oczywiście z UK, czyli historia jak uciekać przed fiskusem.
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-09-24, 19:30   #4595
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Mam już moją nagrodę z konkursu sephory.
Dostałam słuchawki Calvina Kleina i balsam do ciała Daisy Dream o ten:
http://www.sephora.com/daisy-dream-l...lotion-P387568
Super! Ja też dostałam paczuchę, ale poszła na adres mamy... W weekend odbiorę
Stary 2015-09-24, 19:48   #4596
Wronia3
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zadowolona jesteś, czy liczyłaś na bardziej kosmetyczny gift? Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych emocji...

Ktoś jeszcze dostał i się pochwali?
Zadowolona jestem bo po tym co napisałam nie sądziłam, że komuś się spodoba moja odpowiedź na konkursowe pytanie
Co do balsamu to ma datę produkcji 26 marzec 2014 i tak się zastanawiam jak długo będzie jeszcze ważny
I taki "problem" mi się narodził, bo żal mi wymaziać taki drogi balsam A no i słuchawki jakoś nie do końca w moim stylu są Nie miała baba problemu aż nagrodę odebrała

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Super! Ja też dostałam paczuchę, ale poszła na adres mamy... W weekend odbiorę
Ty to poszalejesz bo główną nagrodę masz tak?
Stary 2015-09-24, 20:29   #4597
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Zadowolona jestem bo po tym co napisałam nie sądziłam, że komuś się spodoba moja odpowiedź na konkursowe pytanie
Co do balsamu to ma datę produkcji 26 marzec 2014 i tak się zastanawiam jak długo będzie jeszcze ważny
I taki "problem" mi się narodził, bo żal mi wymaziać taki drogi balsam A no i słuchawki jakoś nie do końca w moim stylu są Nie miała baba problemu aż nagrodę odebrała
Co napisałaś w pracy konkursowej, bo ja nigdy nie wstrzelam się w gust jurorów S.

Balsamy mają 3 lata przydatności, a słuchawki zawsze możesz sprzedać i kupić coś, co Cię uszczęśliwi.

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-09-24, 20:43   #4598
Lidia1984
Lady Dior

Dziewczyny polecacie maski do włosów Organique? Wybieram się na zakupy tam w ten weekend i kompletuję listę zakupów
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-09-24, 21:17   #4599
_Karina_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie maski do włosów Organique? Wybieram się na zakupy tam w ten weekend i kompletuję listę zakupów
Też się wybieram do Organique m.in. po zachwalaną świecę do masażu: http://www.organique.pl/kosmetyki/do...ece-do-masazu/
Już się nie mogę doczekać aż ją użyję

Z masek to polecano tutaj tę wersję: http://www.organique.pl/kosmetyki/wl...zczonych-9406/
Tylko ona taka malutka na żywo, a kosztuje trochę
_Karina_ jest offline  
Stary 2015-09-24, 21:22   #4600
Salisia
Zadomowienie

Talking Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Tylko chyba selekcja handlar kuleje

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Nudy w próbkach D. opłaciłabym jakies mini zamówienia co mi wiszą, ale nie wiem które już opłaciłam a które nie i musze czekać aż się wpłata zaksięguje i status zmieni chyba obłaciłam cos z kolejną tubką G. ale nie jestem pewna
Lepiej nie przyznawać się do tych mini zamówień, bo zaraz zbanują :hahaha : Ja dorwałam guerlain serum aqua w próbkach i teraz też zastanawiam się czy opłacić zamówienie, bo ostatnio poszalałam perfumowo, ale chyba jednak się skuszę, muszę je wypróbować a może mi podpasuje.
Salisia jest offline  
Stary 2015-09-24, 21:25   #4601
Wronia3
Wtajemniczenie

Cytat:
Co napisałaś w pracy konkursowej, bo ja nigdy nie wstrzelam się w gust jurorów S.

Balsamy mają 3 lata przydatności, a słuchawki zawsze możesz sprzedać i kupić coś, co Cię uszczęśliwi.
Napisałam coś w stylu "W podróż samolotem zabieram czerwoną szminkę, żeby w razie katastrofy podczas ostatnich chwil życia czuć się seksowną i atrakcyjną"
Stary 2015-09-24, 21:39   #4602
smash
Zakorzenienie

Dotarło do mnie w końcu zamówienie z Pszczelej Dolinki. Matko i córko jak to pięknie pachnie
Mam ochotę zeżreć to kokosowe mydełko

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Stary 2015-09-24, 21:45   #4603
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
To chyba o nas "Ponadto, stabilne relacje biznesowe z partnerami z całego świata pozwalają nam na wynegocjowanie takiego poziomu cen, które będą satysfakcjonujące dla naszych Klientów."

A mojej pszczelej dolinki nie ma
Wczoraj odebrałam hurtowo przesyłki z paczkomatów.
Dlatego kurier widząc, że jestem do mnie dużo, dzwoni do mnie i prosi o odbiór bezpośrednio z samochodu. A miało być wygodniej niż na poczcie.
Napisałam do Inpostu, żeby rozbudowali paczkomat.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-24 o 21:47
cosmetix jest offline  
Stary 2015-09-24, 22:04   #4604
Panna_Ruda
Zadomowienie

Cytat:
Napisałam coś w stylu "W podróż samolotem zabieram czerwoną szminkę, żeby w razie katastrofy podczas ostatnich chwil życia czuć się seksowną i atrakcyjną"
Genialne!!! mnie się bardzo podoba ta wypowiedź
Stary 2015-09-24, 22:13   #4605
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Świetne , tylko skąd taki pesymizm?!

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-09-24, 22:25   #4606
Wronia3
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
Genialne!!! mnie się bardzo podoba ta wypowiedź
dzięki
Cytat:
Świetne , tylko skąd taki pesymizm?!
A wisielczy humor miałam akurat jak to pisałam A no i w takich konkursach trzeba się wyróżnić a wątpię, że ktoś jeszcze o katastrofie lotniczej wspomniał
Stary 2015-09-24, 22:34   #4607
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość

Lepiej nie przyznawać się do tych mini zamówień, bo zaraz zbanują :hahaha : Ja dorwałam guerlain serum aqua w próbkach i teraz też zastanawiam się czy opłacić zamówienie, bo ostatnio poszalałam perfumowo, ale chyba jednak się skuszę, muszę je wypróbować a może mi podpasuje.
Chyba bana nie dostanę bo ja nie jestem sprzedawczykiem allegrowym
A mam do opłacenia jakieś z tym diorkiem i z tym cosiem do demakijażu -> tego jestem ciekawa Chciałam też dla mamy upolować Lancome liftingujące, ale to może się uda innym razem.

Cytat:
Świetne! Teraz już wiem czemu mi się nie udało, przy tym moje wypociny to straszna lipa

tenebra jest offline  
Stary 2015-09-24, 23:01   #4608
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:

Tak, właśnie robię listę "najpotrzebniejsych" rzeczy
Stary 2015-09-24, 23:16   #4609
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Tak, właśnie robię listę "najpotrzebniejsych" rzeczy
Super! Kilka marzeń zrealizujesz!

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-09-24, 23:45   #4610
Penny90
Wtajemniczenie

Dziewczyny, jestem tak wściekła, ze nie ogarniam!!! Co prawda sprawa sie tyczy fryzjera a nie mejkapow, ALE.
Całe zycie miałam piekne, zadbane, zdrowe długie włosy. Kolor ciemny brąz, poziom 8.
Dwa tygodnie temu mnie naszło na refleksy. Poszłam do podobno najlepszej fryzjerki w mieście. Umówiłyśmy sie na Refleksy, 3h, 400zl.
Po spędzeniu tam ponad 5h miałam na głowie mnóstwo wiejskich pasemek, ktore po tygodniu wypłukaly sie do żółto-rudo-zielonego, a zapłaciłam za to 520(!!!)zł. plus MEGA przesuszone włosy, ktorych nie byłam w stanie umyć bez maski nałożonej przed. Włosy wyglądały koszmarnie, płakałam tydzien, chciałam obciąć do ramion...
Napisałam im negatywna opinie na fb, wszystko opisałam zgodnie z prawda. Wlascicielka salonu od razu zaprosiła mnie na "regeneracje i naprawę koloru, a fryzjerka, ktora to zrobiła była wtedy na wypowiedzeniu i juz u nich nie pracuje".
Poszłam w pn, zrobiły mi Olaplex, efekt był ok, wiec zgodziłam sie na poprawienie koloru.
Poszłam dzisiaj na te poprawę koloru i uwaga... Musiałam za nia zaplacic 240zl!!!
Myslalam, ze zwariuje. Na moja reakcje, ze uwazam ze za reklamacje płacić nie powinnam i ze tak klientów nie należy traktować, wlascicielka powiedziała, ze Olaplex (wg niej zabieg za 280zl, Hahahaha - duze opakowanie na 9-10zaboegow kosztuje 350zl) był rekompensata, a zmiana koloru była moja decyzja...!!! Wg niej miałam chodzic z żółtymi włosami?!
Taki tupet, taki brak przyzwoitości!
Jutro ide do rzecznika ochrony praw konsumenta.
Jakies jeszcze pomysły? ImageUploadedByWizaz Forum1443130986.009729.jpgImageUploadedByWizaz Forum1443130997.973475.jpg
Wrzucam fotki moich wlosow. W niebieskiej bluzie przed pierwsza koloryzacja, w kratce ten turbo dramat, za ktory zapłaciłam tyle co za 100ml Miss Dior :debil:

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-09-25, 00:04   #4611
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem tak wściekła, ze nie ogarniam!!! Co prawda sprawa sie tyczy fryzjera a nie mejkapow, ALE.
Całe zycie miałam piekne, zadbane, zdrowe długie włosy. Kolor ciemny brąz, poziom 8.
Dwa tygodnie temu mnie naszło na refleksy. Poszłam do podobno najlepszej fryzjerki w mieście. Umówiłyśmy sie na Refleksy, 3h, 400zl.
Po spędzeniu tam ponad 5h miałam na głowie mnóstwo wiejskich pasemek, ktore po tygodniu wypłukaly sie do żółto-rudo-zielonego, a zapłaciłam za to 520(!!!)zł. plus MEGA przesuszone włosy, ktorych nie byłam w stanie umyć bez maski nałożonej przed. Włosy wyglądały koszmarnie, płakałam tydzien, chciałam obciąć do ramion...
Napisałam im negatywna opinie na fb, wszystko opisałam zgodnie z prawda. Wlascicielka salonu od razu zaprosiła mnie na "regeneracje i naprawę koloru, a fryzjerka, ktora to zrobiła była wtedy na wypowiedzeniu i juz u nich nie pracuje".
Poszłam w pn, zrobiły mi Olaplex, efekt był ok, wiec zgodziłam sie na poprawienie koloru.
Poszłam dzisiaj na te poprawę koloru i uwaga... Musiałam za nia zaplacic 240zl!!!
Myslalam, ze zwariuje. Na moja reakcje, ze uwazam ze za reklamacje płacić nie powinnam i ze tak klientów nie należy traktować, wlascicielka powiedziała, ze Olaplex (wg niej zabieg za 280zl, Hahahaha - duze opakowanie na 9-10zaboegow kosztuje 350zl) był rekompensata, a zmiana koloru była moja decyzja...!!! Wg niej miałam chodzic z żółtymi włosami?!
Taki tupet, taki brak przyzwoitości!
Jutro ide do rzecznika ochrony praw konsumenta.
Jakies jeszcze pomysły? Załącznik 6059044Załącznik 6059045
Wrzucam fotki moich wlosow. W niebieskiej bluzie przed pierwsza koloryzacja, w kratce ten turbo dramat, za ktory zapłaciłam tyle co za 100ml Miss Dior :debil:
Ale dupcia .

A tak serio ja Cię rozumiem, 2 tygodnie temu miałam to samo. Poszłam do fryzjera, wybuliłam 200 zł za farbowanie odrostów i odrosty mam w innym kolorze, a dół w innym. Oczywiscie powiedziałam, że mi się nie podoba ale kase i tak wzięła. Całą sytuacje opisałam na fb, na drugi dzien tam poszłam i dostałam ochrzan, że ich oczerniam czaisz????????????????? Napisałam prawdę, dodałam zdjecia, dziewczyny fryzjerki skomentowały, że za takie coś nie powina brać kasy tylko kazać mi przyjść i to poprawić, a te pindy jeszcze w salonie jak poszłam na drugi dzień na mnie wrzeszczały, że pisze nieprawdę, a właścicielka w ogóle do mnie, że mam niemodny kolor i że w takim kolorze się już nie chodzi . Powiedziała to panienka która zajmuje się makijażem permanentnym i ma 2 czarne krechy zamiast brwi . Za 2 tygodnie ide na poprawę, w sumie to już za tydzień, musze zadzownic i sie umowic bo kazała przyjść i ma mi poprawić. Chodziłam tam 2 lata i pierwszy raz fryzjerka odwaliła taką robotę. Zrobiłam tam też brwi woskiem i wąsik ale o tym to w ogóle pisac nie chce bo szkoda słów na kosmetyczkę.

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-09-25 o 00:06
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-09-25, 00:11   #4612
Penny90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ale dupcia .

A tak serio ja Cię rozumiem, 2 tygodnie temu miałam to samo. Poszłam do fryzjera, wybuliłam 200 zł za farbowanie odrostów i odrosty mam w innym kolorze, a dół w innym. Oczywiscie powiedziałam, że mi się nie podoba ale kase i tak wzięła. Całą sytuacje opisałam na fb, na drugi dzien tam poszłam i dostałam ochrzan, że ich oczerniam czaisz????????????????? Napisałam prawdę, dodałam zdjecia, dziewczyny fryzjerki skomentowały, że za takie coś nie powina brać kasy tylko kazać mi przyjść i to poprawić, a te pindy jeszcze w salonie jak poszłam na drugi dzień na mnie wrzeszczały, że pisze nieprawdę, a właścicielka w ogóle do mnie, że mam niemodny kolor i że w takim kolorze się już nie chodzi . Powiedziała to panienka która zajmuje się makijażem permanentnym i ma 2 czarne krechy zamiast brwi . Za 2 tygodnie ide na poprawę, w sumie to już za tydzień, musze zadzownic i sie umowic bo kazała przyjść i ma mi poprawić. Chodziłam tam 2 lata i pierwszy raz fryzjerka odwaliła taką robotę. Zrobiłam tam też brwi woskiem i wąsik ale o tym to w ogóle pisac nie chce bo szkoda słów na kosmetyczkę.

Masakra...
Ale wyobrażasz sobie wywalić w błoto 8 stówek? Za zniszczenie mi wlosow?! Myslalam ze tam dzisiaj zemdleje, jak sie dowiedziałam, ze jeszcze mam im płacić. Za co? Za farbe, ktora kosztuje 24zl? Bo tyle kosztuje ta, ktora mi nakładała fryzjerka. Zarabiać na reklamacji? Szczyt braku klasy.

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-09-25, 00:15   #4613
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Masakra...
Ale wyobrażasz sobie wywalić w błoto 8 stówek? Za zniszczenie mi wlosow?! Myslalam ze tam dzisiaj zemdleje, jak sie dowiedziałam, ze jeszcze mam im płacić. Za co? Za farbe, ktora kosztuje 24zl? Bo tyle kosztuje ta, ktora mi nakładała fryzjerka. Zarabiać na reklamacji? Szczyt braku klasy.
Ale ja Ci się wcale nie dziwie, miałaś piękne włosy u mnie to one już i tak popalone przez te ciągłe farbowanie na blond . Jejku 800 zł . Ja bym nie płaciła nawet gdyby mieli po mnie radiowóz wysłać, o nieee . Była tam jakaś szefowa czy ktos? Czy tylko fryzjerki?

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-09-25, 00:27   #4614
Penny90
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale ja Ci się wcale nie dziwie, miałaś piękne włosy u mnie to one już i tak popalone przez te ciągłe farbowanie na blond . Jejku 800 zł . Ja bym nie płaciła nawet gdyby mieli po mnie radiowóz wysłać, o nieee . Była tam jakaś szefowa czy ktos? Czy tylko fryzjerki?

To wlasnie szefowa, wlascicielka kazała mi zaplacic. No dramat jeden wielki. Fryzjerka, ktora naprawiała prace koleżanki mega ok, bardzo sie postarała i wyszło na prwno lepiej niz było. do wlosow sprzed tego głupiego pomysłu "refleksów" jeszcze im sporo brakuje, ale jest lepiej. ImageUploadedByWizaz Forum1443133639.978313.jpg

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-09-25, 07:31   #4615
maarthusia
Shoe addict :)

Penny90, co za koszmar w głowie się nie mieści po podrzędnym saloniku osiedlowym jeszcze można by się tego spodziewać, ale po jakimś exclusive brak słów

Odpaliłam wczoraj świecę Spa z H&H i jest cudna nie byłam nigdy w spa, więc nie wiem, czy tak tam pachnie ale naprawdę zapach cudowny, taki relaksujący, niesłodki, w ogóle trudny do opisania było go czuć w całym dużym pokoju poza tym świeca wypalała się równomiernie cieszę się, że skusiłam się jeszcze na 2 duże słoje

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:

Bardzo fajna nagroda
Ja też tak kiedyś oszczędzałam droższe rzeczy, ale niepotrzebnie dochodziło do terminu ważności i musiałam szybko zużywać

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
świetne! Sama bym na to nie wpadła

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Zaszłam wczoraj do Rossmanna, bo chciałam kupić deo w kulce Alterry (akurat kończy mi się kulka Clarinsa i chce coś bez alu) a tam dużo rzeczy tej firmy poprzecenianych kupiłam 4 szampony (były po 5,99), serum i olejek z granatem, 3 deo w kulce (1 dla Tż) oraz peeling z kokosem i czymś tam będzie testowanie najbardziej jestem ciekawa tych produktów do twarzy z granatem, mam nadzieję, że mi podpasują

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Chciałam dziś zamówić branso z YESa z kodem Stylowe2015, ale okazało się, że ta zniżka wchodzi tylko na 1 kolekcję nieładnie
Myślałam, że kupię dziś w L'Occitane zestawy Bonne Mere ze zniżką TWOJSTYL2015, ale nie wchodzi na te rzeczy sobie poszalałam z Twoim Stylem
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-25, 08:24   #4616
Hosenka*
Moderator KWC

Jestem w szoku Paczka ze świecami H&H zamówionymi wczoraj już czeka w kiosku ruchu

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-09-25, 08:33   #4617
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Masakra...
Cytat:
ja tez bym nie zaplacila ten drugi raz te 240zł no way. mogliby nawet policje wezwac. dla mnie to co ten salon odwalil to jedno wielkie dziadostwo. obsmarowalabym ich w internecie drugi raz, poszla do rzecznika.
jak laska moze twierdzic, ze po spapranym pierwszym razie, poprawka koloru (nie kondycji) jest normalnie platna przez Ciebie, jesli juz za ta nieudana koloryzacje zaplacilas ponad 500zł! to tylko jakies wiesniaki kazaliby zaplacic drugi raz, no tak zerowac na niezadowolonym kliencie? jak widac im nie zalezy, ja bym ich ladnie obsmaarowala. nawet jesli teraz jestes zadowolona.
oni serio maja cennik w necie, zeby zobaczyc czy faktycznie te refleksy kosztuja 520zl? no nie chce mi sie wierzyc ze zwyczajne ombre/sombre/refleksy tyle moga kosztowac. sama robilam sombre za 170 z dwa miesiace temu (bez olaplexu)gdzie laska uzyla trzech roznych farb-nie calych.
Za pierwszym razem olaplexu nie uzyli, to za co oni wzieli tyle kasy? za 200g rozjasniacza, wode utleniona, szampon? no nie wiem laski. ja wiem ze placi sie glownie za usluge pofarbowania a nie za same produkty, ale zeby za taki efekt dac 760zł zeby nie bylo-efekt mi sie podoba jaki jest teraz, ale inny salon wzialby za to 250zl no moze 300.
ale sie zbulwersowalam z rana, Penny nie odpuszczaj.

buahhot jest offline  
Stary 2015-09-25, 08:36   #4618
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jestem w szoku Paczka ze świecami H&H zamówionymi wczoraj już czeka w kiosku ruchu
A moja w paczkomacie expres pendolino wysiada
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-25, 08:38   #4619
Penny90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez bym nie zaplacila ten drugi raz te 240zł no way. mogliby nawet policje wezwac. dla mnie to co ten salon odwalil to jedno wielkie dziadostwo. obsmarowalabym ich w internecie drugi raz, poszla do rzecznika.

jak laska moze twierdzic, ze po spapranym pierwszym razie, poprawka koloru (nie kondycji) jest normalnie platna przez Ciebie, jesli juz za ta nieudana koloryzacje zaplacilas ponad 500zł! to tylko jakies wiesniaki kazaliby zaplacic drugi raz, no tak zerowac na niezadowolonym kliencie? jak widac im nie zalezy, ja bym ich ladnie obsmaarowala. nawet jesli teraz jestes zadowolona.

oni serio maja cennik w necie, zeby zobaczyc czy faktycznie te refleksy kosztuja 520zl? no nie chce mi sie wierzyc ze zwyczajne ombre/sombre/refleksy tyle moga kosztowac. sama robilam sombre za 170 z dwa miesiace temu (bez olaplexu)gdzie laska uzyla trzech roznych farb-nie calych.

Za pierwszym razem olaplexu nie uzyli, to za co oni wzieli tyle kasy? za 200g rozjasniacza, wode utleniona, szampon? no nie wiem laski. ja wiem ze placi sie glownie za usluge pofarbowania a nie za same produkty, ale zeby za taki efekt dac 760zł zeby nie bylo-efekt mi sie podoba jaki jest teraz, ale inny salon wzialby za to 250zl no moze 300.

ale sie zbulwersowalam z rana, Penny nie odpuszczaj.

To pierwsze farbowanie PODOBNO było na olaplexie, ale widząc stan moich wlosow mocno w to watpie, co im powiedziałam - zażucila mi wlascicielka, ze twierdze, ze sa oszustami...
Drugi raz im pisac opinie? Przepychać sie z gronem "wiernych fanek" salonu? Bo juz po pierwszej opinii mnie prawie zjadły, ze jestem złośliwa i wredna i pewnie z konkurencji =="
Co oprocz rzecznika moge zrobic?

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-09-25, 08:42   #4620
ellenas
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A moja w paczkomacie expres pendolino wysiada
Ja wczoraj wieczorem zamówiłam w końcu 3 małe słoiczki(spa,zauroczenie, morska trawa).
Dostawa do kiosku czyli za niecałe 50 zł tyle szczęścia dostanę
ellenas jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości