Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-25, 08:44   #4621
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wieczorem zamówiłam w końcu 3 małe słoiczki(spa,zauroczenie, morska trawa).
Dostawa do kiosku czyli za niecałe 50 zł tyle szczęścia dostanę
super okazja

W D. w próbkach znowu tubka kremu Lancome
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-25, 08:52   #4622
your Angel
czyli Endżi

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Nie miała baba problemu aż nagrodę odebrała
Sprzedaj!
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie maski do włosów Organique? Wybieram się na zakupy tam w ten weekend i kompletuję listę zakupów
Jak maska z Organique to tylko i wyłącznie Anti-Age. Robi efekt wow na włosach i pięknie pachnie winogronami

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2015-09-25, 08:57   #4623
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
To pierwsze farbowanie PODOBNO było na olaplexie, ale widząc stan moich wlosow mocno w to watpie, co im powiedziałam - zażucila mi wlascicielka, ze twierdze, ze sa oszustami...
Drugi raz im pisac opinie? Przepychać sie z gronem "wiernych fanek" salonu? Bo juz po pierwszej opinii mnie prawie zjadły, ze jestem złośliwa i wredna i pewnie z konkurencji =="
Co oprocz rzecznika moge zrobic?
Wlascicielka czy fryzjerka, whatever, chyba powinna sie zgodzic ze stwierdzeniem ze pierwszy zabieg nie byl wykonany przy uzyciu olaplexu- bo inaczej wlosy nie bylyby takie suche ((przeciez na zdjeciu widac ze kondycja sie pogorszyla, a przy olaplexie chodzi o to zeby nic a nic sie nie zmienilo)), co zmienilo sie gdy faktycznie na sam zabieg olaplexu w ramach, jak sie okazuje- rekompensaty, przyszlas.
faktycznie jesli masz sie przepychac na fb to bez sensu, tylko zrobia z Ciebie najgorsza. Idz do rzecznika i zapytaj co mozesz zrobic. bo juz pojscie do salonu nic nie zdziala raczej

buahhot jest offline  
Stary 2015-09-25, 08:58   #4624
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Napisałam coś w stylu "W podróż samolotem zabieram czerwoną szminkę, żeby w razie katastrofy podczas ostatnich chwil życia czuć się seksowną i atrakcyjną"
za wygraną
też pisałam o czerwonej pomadce, ale w kontekście wyrwania przystojnego pilota niestety nic nie wygrałam, także wygląda na to, że tylko ja mam takie fantazje

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Tak, właśnie robię listę "najpotrzebniejsych" rzeczy
gratulacje
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-09-25, 09:02   #4625
Penny90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wlascicielka czy fryzjerka, whatever, chyba powinna sie zgodzic ze stwierdzeniem ze pierwszy zabieg nie byl wykonany przy uzyciu olaplexu- bo inaczej wlosy nie bylyby takie suche ((przeciez na zdjeciu widac ze kondycja sie pogorszyla, a przy olaplexie chodzi o to zeby nic a nic sie nie zmienilo)), co zmienilo sie gdy faktycznie na sam zabieg olaplexu w ramach, jak sie okazuje- rekompensaty, przyszlas.

faktycznie jesli masz sie przepychac na fb to bez sensu, tylko zrobia z Ciebie najgorsza. Idz do rzecznika i zapytaj co mozesz zrobic. bo juz pojscie do salonu nic nie zdziala raczej

Tak zrobie, ale jestem tak tym zazenowana, ze nadal nie wierzę, ze salon, ktory chce uchodzić za najlepszy w mieście, luksusowy i co tylko, jest w stanie tak zdzierać z klienta.
Mysle, ze za pierwszym razem wyszło ponad 500 za nazwisko :/ swoja droga to tez wybitnie nieeleganckie, by pierwsze mowic, ze zapłaci sie 400 max, a potem to max rośnie do ponad 500.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Niestety tego pani wlascicielka nie raczyła wytlumaczyc.

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-09-25, 09:11   #4626
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Tak zrobie, ale jestem tak tym zazenowana, ze nadal nie wierzę, ze salon, ktory chce uchodzić za najlepszy w mieście, luksusowy i co tylko, jest w stanie tak zdzierać z klienta.
Mysle, ze za pierwszym razem wyszło ponad 500 za nazwisko :/ swoja droga to tez wybitnie nieeleganckie, by pierwsze mowic, ze zapłaci sie 400 max, a potem to max rośnie do ponad 500.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Ale koszmarne przeżycie
Współczuję ogromnie

liv87 jest offline  
Stary 2015-09-25, 09:14   #4627
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, jestem tak wściekła, ze nie ogarniam!!! Co prawda sprawa sie tyczy fryzjera a nie mejkapow, ALE.
Całe zycie miałam piekne, zadbane, zdrowe długie włosy. Kolor ciemny brąz, poziom 8.
Dwa tygodnie temu mnie naszło na refleksy. Poszłam do podobno najlepszej fryzjerki w mieście. Umówiłyśmy sie na Refleksy, 3h, 400zl.
Po spędzeniu tam ponad 5h miałam na głowie mnóstwo wiejskich pasemek, ktore po tygodniu wypłukaly sie do żółto-rudo-zielonego, a zapłaciłam za to 520(!!!)zł. plus MEGA przesuszone włosy, ktorych nie byłam w stanie umyć bez maski nałożonej przed. Włosy wyglądały koszmarnie, płakałam tydzien, chciałam obciąć do ramion...
Napisałam im negatywna opinie na fb, wszystko opisałam zgodnie z prawda. Wlascicielka salonu od razu zaprosiła mnie na "regeneracje i naprawę koloru, a fryzjerka, ktora to zrobiła była wtedy na wypowiedzeniu i juz u nich nie pracuje".
Poszłam w pn, zrobiły mi Olaplex, efekt był ok, wiec zgodziłam sie na poprawienie koloru.
Poszłam dzisiaj na te poprawę koloru i uwaga... Musiałam za nia zaplacic 240zl!!!
Myslalam, ze zwariuje. Na moja reakcje, ze uwazam ze za reklamacje płacić nie powinnam i ze tak klientów nie należy traktować, wlascicielka powiedziała, ze Olaplex (wg niej zabieg za 280zl, Hahahaha - duze opakowanie na 9-10zaboegow kosztuje 350zl) był rekompensata, a zmiana koloru była moja decyzja...!!! Wg niej miałam chodzic z żółtymi włosami?!
Taki tupet, taki brak przyzwoitości!
Jutro ide do rzecznika ochrony praw konsumenta.
Jakies jeszcze pomysły? Załącznik 6059044Załącznik 6059045
Wrzucam fotki moich wlosow. W niebieskiej bluzie przed pierwsza koloryzacja, w kratce ten turbo dramat, za ktory zapłaciłam tyle co za 100ml Miss Dior :debil:
Współczuję nerwów, włosów i wydanych pieniędzy. Włosy miałaś piękne. Ale poziom 8 to średnio-jasny blond więc to był może poziom 4. Z takiego poziomu ciężko się rozjaśnia, robi się to stopniowo żeby nie popalić włosów i zawsze niestety trzeba przejść przez rudości. Można stonować, ale pomarańcz i tak wybije, bo taka kolej rzeczy. Od dobrego fryzjera (do którego pojechałam z Wawy aż do Torunia) wiem, że Olaplex nie zawsze działa i wtopy się również zdarzają.
Tak, czy siak, cena zabójcza. Nie powinno to tyle kosztować, to po pierwsze. Po drugie reklaracja to zadośćuczynienie. Mi fryzjerka zrobiła raz włosy, które po tygodniu sprały się na zielono i jak poszłam z reklamacją, to bez słowa poprawiła, z podwójną starannością. Oczywiście za darmo, bo na tym to polega, nie zapłaciłabym ani złotówki, bo już zrobiłam to w wcześniej.
Bardzo jestem ciekawa, co powie rzecznik i trzymam kciuki. Włosy z kolejnej fotki wyglądają lepiej, także się nie załamuj No cóż, właśnie po takich przygodach docenia się naturę...
Stary 2015-09-25, 09:14   #4628
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

tez tak uwazam, skoro ktos sie umawia na 400zł no to dla mnie +/- jakas mała kwota.
Daj znac co powiedzial Ci rzecznik, trzymam kciuki

buahhot jest offline  
Stary 2015-09-25, 09:19   #4629
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ale dupcia .

A tak serio ja Cię rozumiem, 2 tygodnie temu miałam to samo. Poszłam do fryzjera, wybuliłam 200 zł za farbowanie odrostów i odrosty mam w innym kolorze, a dół w innym. Oczywiscie powiedziałam, że mi się nie podoba ale kase i tak wzięła. Całą sytuacje opisałam na fb, na drugi dzien tam poszłam i dostałam ochrzan, że ich oczerniam czaisz????????????????? Napisałam prawdę, dodałam zdjecia, dziewczyny fryzjerki skomentowały, że za takie coś nie powina brać kasy tylko kazać mi przyjść i to poprawić, a te pindy jeszcze w salonie jak poszłam na drugi dzień na mnie wrzeszczały, że pisze nieprawdę, a właścicielka w ogóle do mnie, że mam niemodny kolor i że w takim kolorze się już nie chodzi . Powiedziała to panienka która zajmuje się makijażem permanentnym i ma 2 czarne krechy zamiast brwi . Za 2 tygodnie ide na poprawę, w sumie to już za tydzień, musze zadzownic i sie umowic bo kazała przyjść i ma mi poprawić. Chodziłam tam 2 lata i pierwszy raz fryzjerka odwaliła taką robotę. Zrobiłam tam też brwi woskiem i wąsik ale o tym to w ogóle pisac nie chce bo szkoda słów na kosmetyczkę.
Niemodny kolor!!! Hahaha mistrzostwo No i taki argument Cię nie przekonał?! No wiesz co... Jako klientka salonu wypadałoby przynajmniej zainwestować w najnowszy krzyk mody
Stary 2015-09-25, 09:27   #4630
amyz
Chanel Lady

Hej hej ominęło mnie coś pod dwudniową nieobecność?

w S dni VIP do 5 października. 20 % rabatu na kod 915GE

piszę bo nie wiem czy macie już czy nie
czytam że jakieś świeczkowe szaleńswo mnie ominęło ale może i dobrze
wybieram się jutro do organique na zakupy z rabatem

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Penny90 - współczuję przebojów z salonem fryzjerskim mnie tez tak raz urządziły babki w "ekskluzywnym" salonie jak chciałam wrócić z koloru ciemna wisnia do blondu zamiast robić to jakoś stopniowo walnęły mi kolor który mi spalił włosy jakbym chciała osiągnąć taki efekt to bym sobie kupiła rozjaśniacz w tesco za 10 zł i możliwe że wyszłoby mi to lepiej niż im porażka na całej linii to byla, przez ponad rok nie mogłam dojść z włosami do ładu czasem lepiej zaufać jednak starej Pani Zosi z salonu za rogiem i odpuszczać te nowoczesne salony z 20-letnimi "specjalistkami" od wszystkiego
trzymam kciuki żeby rzecznik Ci pomógł. Myślę że powinnaś domagać się zwrotu kasy bo to już przesada odwalać taką fuszerkę i brać za to 800 zł
amyz jest offline  
Stary 2015-09-25, 09:38   #4631
Pollinaa
Zakorzenienie

Dziewczyny kupowałyście jakieś buty na Sarenzie? Patrzę na te reklamy i przypomina mi to Zalando
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-09-25, 09:40   #4632
your Angel
czyli Endżi

Jezusie, nie straszcie mnie, bo w poniedziałek będę służyć głową przyjaciółce fryzjerce na szkoleniu jakiejś celebrity w branży w salonie Jagi H. w Wawie.
I mam zamiar wyjść z czymś ładnym na głowie

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2015-09-25, 09:44   #4633
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jezusie, nie straszcie mnie, bo w poniedziałek będę służyć głową przyjaciółce fryzjerce na szkoleniu jakiejś celebrity w branży w salonie Jagi H. w Wawie.
I mam zamiar wyjść z czymś ładnym na głowie
Po ostatniej masakrze, to boję się iść do fryzjera;/ mimo że powoli odrastają, to tragicznie to wygląda:/
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-09-25, 09:49   #4634
patip88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, serio zadna z was nie skladala reklamacji w zalando?
Ja składałam, pisałam do nich maila i załączyłam zdjęcia uszkodzeń.
Stary 2015-09-25, 09:52   #4635
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patip88 Pokaż wiadomość
Ja składałam, pisałam do nich maila i załączyłam zdjęcia uszkodzeń.
A, potem normalnie odsylka i po uznaniu zwrot pieniedzy, tak? Robili jakies problemy, czy raczej wszystko bezstresowo? Dzieki za odpowiedz!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2015-09-25, 10:06   #4636
patip88
Raczkowanie

Wszystko ok, buty zabrali, kasę oddali, a ja dostałam jeszcze rabat na kolejne zakupy Mój brat miał podobnie.
Stary 2015-09-25, 10:09   #4637
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Wszystko ok, buty zabrali, kasę oddali, a ja dostałam jeszcze rabat na kolejne zakupy Mój brat miał podobnie.
A to moze i ja sprobuje. Mam sandaly w ktorych strzepi sie materialowa wstawka, wygladaja jak psu z gardla wyciagniete...

Stary 2015-09-25, 10:10   #4638
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Odpaliłam wczoraj świecę Spa z H&H i jest cudna nie byłam nigdy w spa, więc nie wiem, czy tak tam pachnie ale naprawdę zapach cudowny, taki relaksujący, niesłodki, w ogóle trudny do opisania było go czuć w całym dużym pokoju poza tym świeca wypalała się równomiernie cieszę się, że skusiłam się jeszcze na 2 duże słoje

-

Chciałam dziś zamówić branso z YESa z kodem Stylowe2015, ale okazało się, że ta zniżka wchodzi tylko na 1 kolekcję nieładnie
Myślałam, że kupię dziś w L'Occitane zestawy Bonne Mere ze zniżką TWOJSTYL2015, ale nie wchodzi na te rzeczy sobie poszalałam z Twoim Stylem
Super, że SPA też się Tobie podoba

A ja już rano trochę poszalałam w weekend zakupów. Zamówiłam ten spray do układania włosów http://hair2go.pl/pl/p/HAIR.RESORT.S...NET-GRATIS/207 i w Bydziubeka bransoletkę http://www.bydziubeka.pl/romantic-bo...oletka-bbr0033 i kolczyki http://www.bydziubeka.pl/do-you-reme...czyki-kdyr0011 mam nadzieję, że mnie nie uczulą A i przyszła moja bransoletka z Zalando jest śliczna https://www.zalando.pl/aldo-perga-br...1e019-f11.html tylko muszę ją troszkę skrócić Rozpoczęcie dnia uważam za udane

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jestem w szoku Paczka ze świecami H&H zamówionymi wczoraj już czeka w kiosku ruchu
No i takie sklepy to ja lubię

Cytat:
Dziewczyny, jestem tak wściekła, ze nie ogarniam!!! Co prawda sprawa sie tyczy fryzjera a nie mejkapow, ALE.
Całe zycie miałam piekne, zadbane, zdrowe długie włosy. Kolor ciemny brąz, poziom 8. (....)
Aż przykro się czyta, ewidentnie widać, że włosy zostały zniszczone i podejście salonu do klienta to jakaś rzeźnia. Trzymam kciuki żeby u rzecznika wszystko poszło po Twojej myśli. Daj znać co dalej.

A ja w środę idę na obcięcie i rozjaśnianie, bo mi po urlopie zżółkły włosy. Normalnie strach się bać

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-09-25 o 10:11
aniyam jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:18   #4639
patip88
Raczkowanie

No pewnie, napisz do nich, załącz fotki. Trzeba próbować.
Stary 2015-09-25, 10:24   #4640
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Hej hej ominęło mnie coś pod dwudniową nieobecność?

w S dni VIP do 5 października. 20 % rabatu na kod 915GE

piszę bo nie wiem czy macie już czy nie
czytam że jakieś świeczkowe szaleńswo mnie ominęło ala: ale może i dobrze
wybieram się jutro do organique na zakupy z rabatem

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Penny90 - współczuję przebojów z salonem fryzjerskim mnie tez tak raz urządziły babki w "ekskluzywnym" salonie jak chciałam wrócić z koloru ciemna wisnia do blondu zamiast robić to jakoś stopniowo walnęły mi kolor który mi spalił włosy jakbym chciała osiągnąć taki efekt to bym sobie kupiła rozjaśniacz w tesco za 10 zł i możliwe że wyszłoby mi to lepiej niż im porażka na całej linii to byla, przez ponad rok nie mogłam dojść z włosami do ładu czasem lepiej zaufać jednak starej Pani Zosi z salonu za rogiem i odpuszczać te nowoczesne salony z 20-letnimi "specjalistkami" od wszystkiego
trzymam kciuki żeby rzecznik Ci pomógł. Myślę że powinnaś domagać się zwrotu kasy bo to już przesada odwalać taką fuszerkę i brać za to 800 zł ala: ala:
Witam z rana

Yes Yes Yes będę mogła w końcu kupić serum szanela i Diora facetowi i do końca miesiąca o wodzie i suchym chlebie

A przejść z fryzjerem szczerze współczuję Mi raz wyszedł piękny dżordż kurczak i cięcie jakby mnie pijany chlastał ale głupia zapłaciłam i ucieklam ze łzami w oczach, przy drugiej takiej sytuacji w innym salonie babka mi dwa razy farbę nakladała bo bym do ludzi nie wyszła. O wiele lepiej nie było a zapłacić musiałam. Łatwiej mi było męża znaleźć niż dobrego fryzjera

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Sprzedaj!
Jak maska z Organique to tylko i wyłącznie Anti-Age. Robi efekt wow na włosach i pięknie pachnie winogronami
Też ją bardzo lubię i jako jedyna z nielicznych pachnie po wysuszeniu na moich włosach winogronami. Zastanawiam się nad serią z kawą, miała któraś z Was?

Malinum jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:32   #4641
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
będę mogła w końcu kupić serum szanela
Jakie, jakie ?

Kliknęłam trzy rzeczy w Tatuum ze zniżką 20%. Kurde, ostatnio znacznie schudłam (tzn. 8 kg, ale nie od nadwagi, to efekt jest taki, że mnie ludzie pytają czy jestem chora ) i nie wiem jaki rozmiar teraz noszę. Wzięłam ten co 'zwykle' i nie wiem czy słusznie. Pewnie nie. Chociaż to zależy od fasonu ciucha.
Macintosh jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:32   #4642
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum
O wiele lepiej nie było a zapłacić musiałam. Łatwiej mi było męża znaleźć niż dobrego fryzjera

No, to gratuluje! Moja fryzjerka jest fantastyczna. Ostatnio w pracy mielismy cykl babskich spotkan, miedzy innymi z fryzjerkami i byly zachwycone moimi wlosami, ze zadbane, dobrze obciete, ukladaja sie.
A faceta jak nie bylo, tak nie ma...

Cytat:
No pewnie, napisz do nich, załącz fotki. Trzeba próbować.
Tak zrobie, dzieki

Stary 2015-09-25, 10:32   #4643
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Witam z rana

Yes Yes Yes będę mogła w końcu kupić serum szanela i Diora facetowi i do końca miesiąca o wodzie i suchym chlebie

A przejść z fryzjerem szczerze współczuję Mi raz wyszedł piękny dżordż kurczak i cięcie jakby mnie pijany chlastał ale głupia zapłaciłam i ucieklam ze łzami w oczach, przy drugiej takiej sytuacji w innym salonie babka mi dwa razy farbę nakladała bo bym do ludzi nie wyszła. O wiele lepiej nie było a zapłacić musiałam. Łatwiej mi było męża znaleźć niż dobrego fryzjera
popieram - męża się łatwiej szukało

też rozmyślam nad szanelem ale kasy brak dobrze że go nie ma online bo już bym pewnie klikła
amyz jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:35   #4644
buahhot
Marcelover ♥♥♥

dobra, ide robic hybrydy na nogach mały śpi to mogę zacząć

buahhot jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:39   #4645
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
hah też się zgadzam ja fryzjera ciągle szukam, jejku jak czytam o Waszych farbowaniach to aż włos na głowie się jeży ja akurat nie farbuję, więc nie mam problemu ale samo cięcie mnie stresuje, bo nigdy nie umieją zrobić tego o co proszę
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:39   #4646
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dobra, ide robic hybrydy na nogach mały śpi to mogę zacząć
powodzenia
amyz jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:41   #4647
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Jakie, jakie ?

Kliknęłam trzy rzeczy w Tatuum ze zniżką 20%. Kurde, ostatnio znacznie schudłam (tzn. 8 kg, ale nie od nadwagi, to efekt jest taki, że mnie ludzie pytają czy jestem chora ) i nie wiem jaki rozmiar teraz noszę. Wzięłam ten co 'zwykle' i nie wiem czy słusznie. Pewnie nie. Chociaż to zależy od fasonu ciucha.
O te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,74...cro-serum.html z polecenia dziewczyn

Też bym poszalała ubraniowo ale najpierw trzeba schudnąć

Malinum jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:42   #4648
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
hah też się zgadzam ja fryzjera ciągle szukam, jejku jak czytam o Waszych farbowaniach to aż włos na głowie się jeży ja akurat nie farbuję, więc nie mam problemu ale samo cięcie mnie stresuje, bo nigdy nie umieją zrobić tego o co proszę
Ja tak samo, zawsze zbyt krótko i nierówno
Wszystkie fryzjerki mnie pytają czy się farbuję i są wielce zdziwione, że to mój naturalny kolor. W sumie dziwne, że nie potrafią rozróżnić farbowanych od naturalnych
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:43   #4649
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
A nawet nie wiecie jak trudno znaleźć dobrego fryzjera, który potrafi dobrze obciąć krótkie włosy Jak słyszę za każdym razem ich wizję i plany tak na końcu zawsze wychodzę z taką samą fryzurą od każdego czyli "na Kożuchowską"

aniyam jest offline  
Stary 2015-09-25, 10:44   #4650
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No, to gratuluje! Moja fryzjerka jest fantastyczna. Ostatnio w pracy mielismy cykl babskich spotkan, miedzy innymi z fryzjerkami i byly zachwycone moimi wlosami, ze zadbane, dobrze obciete, ukladaja sie.
A faceta jak nie bylo, tak nie ma...

Tak zrobie, dzieki
Miałam super fryzjerkę to zmieniła zawód przez uczulenie, i tak trafiam raz na lepszych raz na gorszych ale ciągle brak pełnego zadowolenia

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:

też rozmyślam nad szanelem ale kasy brak dobrze że go nie ma online bo już bym pewnie klikła
Mamy czas do października

Malinum jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości