Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-06, 22:41   #1201
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki jutro o 11, mam wizytę u onkologa, a mam takiego nerwa, że na wymioty mi się już zbiera, cholernie się boję
Będzie dobrze dbaj o siebie

buahhot jest offline  
Stary 2015-09-06, 22:45   #1202
Malinum
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki jutro o 11rosi:, mam wizytę u onkologa, a mam takiego nerwa, że na wymioty mi się już zbiera, cholernie się boję
Trzymam mocno kciuki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest teraz online  
Stary 2015-09-06, 22:49   #1203
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki jutro o 11, mam wizytę u onkologa, a mam takiego nerwa, że na wymioty mi się już zbiera, cholernie się boję
Również melduję wsparcie
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-09-06, 22:53   #1204
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Masz to jak w banku! Trzymaj się!
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Trzym się , nic nie będzie
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wiadomka wszystko będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Będzie dobrze dbaj o siebie
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Również melduję wsparcie
Dziękuję Dziewczyny, jesteście niezastąpione

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-09-06, 22:56   #1205
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Na pewno będzie wszystko ok :thumbup: trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
no bez przesady, ja tylko służę dobrą radą i sprawdzonymi na sobie kosmetykami, ale fajnie, że Tobie też niektóre pasują. A co do zapachów to Guerlain'owe kosmetyki pachną bosko

To prawda, właśnie wtedy kiedy Pani trafiła z kolorem to dzięki tej aparaturze. U mnie z podkładami nie ma problemu, bo ja w sumie używam zazwyczaj górnopółkowych, taka kapryśna cera, wiec cieszę się, że wprowadzili te "sprzęta" i nie mam już zakupowych wtop, jeśli chodzi o kolory podkładów
Dobra rada i porada to bardzo ważne rzeczy są

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amyz jest offline  
Stary 2015-09-06, 23:05   #1206
OlaM
Moderator

Cytat:
Na pewno wszystko będzie w porządku, musi
Nie bój się, trzeba włączyć pozytywne myślenie
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-07, 00:13   #1207
Panna_Ruda
Zadomowienie

aniyam ja również jestem z Tobą, będzie dobrze!
Stary 2015-09-07, 00:31   #1208
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Tez trzymam kciuki

I dziekuje za info o aptece melissa. Glukozamina kosztuje niecale 27 zl, a w mojej wsiowej placilam 48... W zwiazku z tym poczynilam zamowionko za 103zl...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-09-07, 07:12   #1209
amyz
Chanel Lady

Witam się w poniedziałek deszczowy i smętny co prawda ale może będzie lepiej cały weekend nic nie kupiłam i źle mi z tym czekam do czwartku i klikam puder ale klikła bym jakieś mini-zam
amyz jest offline  
Stary 2015-09-07, 07:19   #1210
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

aniyam trzymam mocno kciuki .

Witam z rana i ja, chyba po raz pierwszy z prawdziwego rana, a nie o 11 .

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

A co to ma być? Gdzie ,, Wstajesz i Wiesz'' w wykonaniu martusi? No bo ja nie wiem czy iść po bułeczki czy może coś klikać .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-09-07, 07:38   #1211
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

A co to ma być? Gdzie ,, Wstajesz i Wiesz'' w wykonaniu martusi? No bo ja nie wiem czy iść po bułeczki czy może coś klikać .
może Martusia zaspała ja tez czekam na jakieś info co dziś klikamy
amyz jest offline  
Stary 2015-09-07, 07:44   #1212
korinka3
Melissa Lejdi :)

aniyam trzymam mocno kciuki wszystko będzie dobrze kochana
Witam z rana mój plan minimum - zero zamawiania do 7.09 spełniłam w 100% może jakaś nagroda
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-09-07, 07:45   #1213
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana mój plan minimum - zero zamawiania do 7.09 spełniłam w 100% może jakaś nagroda
gratulacje!! klikaj klikaj tylko nie ma co na razie
amyz jest offline  
Stary 2015-09-07, 07:51   #1214
maarthusia
Shoe addict :)

aniyam, mocne z takim wsparciem może być tylko dobrze

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
aniyam trzymam mocno kciuki .

Witam z rana i ja, chyba po raz pierwszy z prawdziwego rana, a nie o 11 .

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

dziś mam opóźniony zapłon muszę jakoś oprzytomnieć

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
może Martusia zaspała ja tez czekam na jakieś info co dziś klikamy

Nie dały mi dziady wejść to z rana

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
nagroda się należy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-07, 07:56   #1215
amyz
Chanel Lady

w D jest sporo nowości z Maca. ale nic mnie nie kusi poza jednymi cieniami
amyz jest offline  
Stary 2015-09-07, 07:59   #1216
korinka3

Cytat:
gratulacje!! klikaj klikaj tylko nie ma co na razie
nic nie klikam - chociaż dzisiaj
Stary 2015-09-07, 08:09   #1217
maarthusia

W końcu przetestowałam w weekend 2 podkłady: Dior Star i Givenchy Balm coś tam Jak dla mnie Dior to mega szpachla, widać go na twarzy, krycie może być mam 3 tubki i 2 saszetki tego podkładu i chyba dam mamie, bo sama na pewno nie będę z niego korzystać wypaćkam tę otwartą saszetkę i się pożegnamy
Za to zakochałam się w podkładzie Givenchy cudo, super się nakłada, pięknie wyrównuje koloryt, nie widać go w ogóle na twarzy do tego bardzo trwały, nie ściera się i wygląda pięknie na pewno kupuję z jakimś boxem lub porządnymi Vipami

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

W D. przy zakupie wody Sensai zestaw miniatur

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-09-07 o 08:05
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-07, 08:10   #1218
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Maarthusia Givenchy jest super

buahhot jest offline  
Stary 2015-09-07, 08:17   #1219
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W końcu przetestowałam w weekend 2 podkłady: Dior Star i Givenchy Balm coś tam Jak dla mnie Dior to mega szpachla, widać go na twarzy, krycie może być mam 3 tubki i 2 saszetki tego podkładu i chyba dam mamie, bo sama na pewno nie będę z niego korzystać wypaćkam tę otwartą saszetkę i się pożegnamy
Za to zakochałam się w podkładzie Givenchy cudo, super się nakłada, pięknie wyrównuje koloryt, nie widać go w ogóle na twarzy do tego bardzo trwały, nie ściera się i wygląda pięknie na pewno kupuję z jakimś boxem lub porządnymi Vipami

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

W D. przy zakupie wody Sensai zestaw miniatur
Givenchy jest fajne mam na liście życzeń ciekawe jaka pojemnośc tych miniatur bo chyba średnio się opłaca

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
nic nie klikam - chociaż dzisiaj
nie chwal dnia przed zachodem słońca
amyz jest offline  
Stary 2015-09-07, 08:23   #1220
korinka3

Cytat:
Givenchy jest fajne mam na liście życzeń ciekawe jaka pojemnośc tych miniatur bo chyba średnio się opłaca

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

nie chwal dnia przed zachodem słońca
Stary 2015-09-07, 08:28   #1221
amyz
Chanel Lady

Cytat:
:brzydal :

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

czy u Was też od rana taka senna atmosfera?
amyz jest offline  
Stary 2015-09-07, 08:33   #1222
maarthusia

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Maarthusia Givenchy jest super
Nie mogę się doczekać, jak go przytulę

Mam już kilka rzeczy na oku w S. mogliby rzucić jakimś gratisem

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:

Cena tych perfum Sensai jest powalająca, więc raczej się nie opłaca tym bardziej, że prezentem z kodu jest beznadziejny męski żel

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:

czy u Was też od rana taka senna atmosfera?
Tak nadeszła jesień średniowiecza

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

W S. jesienna kolekcja Guerlain są szminy w białych opakowaniach ślicznie wyglądają
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-07, 08:39   #1223
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Nie mogę się doczekać, jak go przytulę

Mam już kilka rzeczy na oku w S. mogliby rzucić jakimś gratisem

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cena tych perfum Sensai jest powalająca, więc raczej się nie opłaca tym bardziej, że prezentem z kodu jest beznadziejny męski żel

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Tak nadeszła jesień średniowiecza

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

W S. jesienna kolekcja Guerlain są szminy w białych opakowaniach ślicznie wyglądają

S chyba na razie nie rzuci gratisem żadnym a mogliby bo kupiłabym parę rzeczy Sensai się nie opłaca poczekamy na lepszy gratis w D nawet z próbkami posucha jak życ???
amyz jest offline  
Stary 2015-09-07, 08:44   #1224
sylwia1986sz
Zadomowienie

Dubel

Edytowane przez sylwia1986sz
Czas edycji: 2015-09-07 o 09:13
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-09-07, 08:52   #1225
sylwia1986sz
Zadomowienie

Aniyam ja również mocniutko trzymam kciuki :-*

Ale dziś wichura u nas... Przenechałabym się do D. po testery podkładow i parę rzeczy z oferty specjalnej... Ale nie mam jak w tym tyg a online nie zrobia probek, a i gratisy marniutenkie :-\
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-09-07, 09:28   #1226
maarthusia

W D. w próbkach tubka 3ml kremu Diora już miałam klikać, ale rozsądek wygrał

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Rozglądam się już od jakiegoś czasu za prezentami gwiazdkowymi i jak zawsze mam problem z męskimi w kółko kupowałam zapachy, ale przydałoby się coś innego macie jakieś pomysły na prezenty dla facetów?

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Ciekawe dlaczego zestaw Clarinsa z double serum jest w ofercie miesiąca może obniżą cenę

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
S chyba na razie nie rzuci gratisem żadnym a mogliby bo kupiłabym parę rzeczy Sensai się nie opłaca poczekamy na lepszy gratis w D nawet z próbkami posucha jak życ???
Pewnie dopiero przed świętami coś fajnego dadzą

Już są fajne próbaski w D.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Aniyam ja również mocniutko trzymam kciuki :-*

Ale dziś wichura u nas... Przenechałabym się do D. po testery podkładow i parę rzeczy z oferty specjalnej... Ale nie mam jak w tym tyg a online nie zrobia probek, a i gratisy marniutenkie :-\
Powinni wprowadzić taką możliwość zamawiania próbek podkładów ale pewnie zaraz wszyscy by się rzucili i zabrakłoby im testerów
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-07, 09:39   #1227
amyz
Chanel Lady

Cytat:
W D. w próbkach tubka 3ml kremu Diora już miałam klikać, ale rozsądek wygrał

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Rozglądam się już od jakiegoś czasu za prezentami gwiazdkowymi i jak zawsze mam problem z męskimi w kółko kupowałam zapachy, ale przydałoby się coś innego macie jakieś pomysły na prezenty dla facetów?

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Ciekawe dlaczego zestaw Clarinsa z double serum jest w ofercie miesiąca może obniżą cenę

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Pewnie dopiero przed świętami coś fajnego dadzą

Już są fajne próbaski w D.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Powinni wprowadzić taką możliwość zamawiania próbek podkładów ale pewnie zaraz wszyscy by się rzucili i zabrakłoby im testerów

jakby dali ten zestaw Clarinsa w promocji miesiąca to bym klikła i teraz myślę nad mini zam kusi mnie ten krem diora a to serum Clarinsa które jest w próbkach tak naprawde ma 2 ml a nie 1 ml jak w opisie to tak gdyby któras miała ochotę coś klikać
amyz jest offline  
Stary 2015-09-07, 09:42   #1228
maarthusia

Cytat:
jakby dali ten zestaw Clarinsa w promocji miesiąca to bym klikła i teraz myślę nad mini zam kusi mnie ten krem diora a to serum Clarinsa które jest w próbkach tak naprawde ma 2 ml a nie 1 ml jak w opisie to tak gdyby któras miała ochotę coś klikać
Mnie też trochę kusi, ale mam za dużo próbek saszetkowych poza tym, mam taki chytry plan żeby zamawiać wszystko w S. (coby dobić do złocisza)
maarthusia jest offline  
Stary 2015-09-07, 09:45   #1229
korinka3

Tydzień Darmowej Dostawy na wszystkie HERBATY!

Wpisz kod: TDD9
W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Ciebie Tydzień Darmowej Dostawy. Dzięki tej promocji masz możliwość zamówienia dowolnej herbaty bez kosztów dostawy! Skorzystaj z promocji już teraz. Przygotowana przez nas promocja nie dotyczy płatności za pobraniem i dostępna jest tylko dla zarejestrowanych/zalogowanych Klientów i trwa wyłącznie do 13.09.2015r.

nie wiem czy kod jednorazowy - ale ja nie skorzystam - więc oddaję www.herbit.pl
Stary 2015-09-07, 09:53   #1230
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Mnie też trochę kusi, ale mam za dużo próbek saszetkowych poza tym, mam taki chytry plan żeby zamawiać wszystko w S. (coby dobić do złocisza)
ja robiłam tak w zeszłym roku i mi się udało zdobyć golda ale cóż z tego skoro przez 99% czasu próbki w S kaszańskie jakby w D była taka karta to by się działo tyle fajnych próbek za 2 albo 3 złote

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Tydzień Darmowej Dostawy na wszystkie HERBATY!

Wpisz kod: TDD9
W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Ciebie Tydzień Darmowej Dostawy. Dzięki tej promocji masz możliwość zamówienia dowolnej herbaty bez kosztów dostawy! Skorzystaj z promocji już teraz. Przygotowana przez nas promocja nie dotyczy płatności za pobraniem i dostępna jest tylko dla zarejestrowanych/zalogowanych Klientów i trwa wyłącznie do 13.09.2015r.

nie wiem czy kod jednorazowy - ale ja nie skorzystam - więc oddaję www.herbit.pl
może się skuszę
amyz jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości