Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-01-17, 00:37   #3211
RedDahlia
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
U mnie manicure na cieniach do powiek wytrzymał cały tydzień czyli w moim przypadku aż do zmiany mani. Grunt żeby dobrze pozabezpieczać topem wszystkie brzegi... tak myślę albo to zależy też od cieni.
U mnie na tych pigmentach trzymało się wszystko ładnie 2 tygodnie,czyli także do zdjęcia
Stary 2016-01-17, 09:08   #3212
Roverkowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Byłoby bosko!

Roverkowa, już będziesz zamawiać? Bo ja bym jeszcze poprzeglądała, może coś jeszcze uznam za niezbędne podzielilibyśmy się kosztami wysyłki.
Mogę troszkę poczekać, i tak zbieram się już od tygodnia

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tym dziewczynom które potrafią zamawiać same drobiazgi,ja kupuję u dobrej rady średnio raz w miesiącu i zawsze wydam te 100-150 zł
Ostatnio wydałam 120, a i tak nie kupiłam wszystkiego co chciałam

Cytat:
Napisane przez ewa_N Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie przeglądam DR i trafiłam na pyłek z masy perłowej jeśli dobrze pamiętam? Widać jest drobniejszy od syrenki, miała któraś na pazurkach? Jak to wygląda i jak się prezentuje?

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Doczytałam opis, o hybrydach nie wspominają więc się chyba nie nadaje! ;-)
Wymieszałam tą masę perłową z Mardi gras, już kiedyś pokazywałam zdjęcie, wrzucę jeszcze raz. Kupiłam masę tylko po to, żeby sobie jednorazowo robić ze zwykłych kolorów lakiery perłowe
Nie próbowałam tej masy nakładać tak jak RedDahlia czyli jako syrenkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160106_11_10_53_Pro.jpg (45,0 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2016-01-17 o 09:11
Roverkowa jest offline  
Stary 2016-01-17, 09:36   #3213
ewa_N
Raczkowanie

Cytat:
Ja mam.Zaraz postaram się zrobić jakieś zdjęcia
Ogólnie mam 3 z 4 tych pyłów perłowych od góry opal na złoto,opal na róż i opal na seledyn. Ciężko złapać tą drobnicę w aparacie przy fleszu,dlatego tak to teraz wygląda. Lepiej się nie dało. Ogólnie to nie jestem z nich zbytnio zadowolona jeśli miało by chodzić o "syrenkowy" efekt. Wychodzą w miarę ładnie tylko na białym i bardzo,podkreślam bardzo jasnych kolorach ponieważ są dość kryjące i ze średnio ciemnych i ciemnych lakierów robią dziwne rzeczy. Tutaj na drugim zdjęciu widać co się stało po nałożeniu jednego z tych "pyłów" na ciemny róż którego pasek widać u góry
Ciekawe, faktycznie zmienia całkowicie kolor!

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość

Wymieszałam tą masę perłową z Mardi gras, już kiedyś pokazywałam zdjęcie, wrzucę jeszcze raz. Kupiłam masę tylko po to, żeby sobie jednorazowo robić ze zwykłych kolorów lakiery perłowe
Nie próbowałam tej masy nakładać tak jak RedDahlia czyli jako syrenkę.
Ooo tak też fajnie! Chyba muszę wypróbować!
ewa_N jest offline  
Stary 2016-01-17, 10:23   #3214
chickencrazy
Rozeznanie

Roverku, dziś się z tym ogarnę i wyślę Ci pw.
chickencrazy jest offline  
Stary 2016-01-17, 11:11   #3215
Roverkowa
Rozeznanie

ok.

Mam pytanko odnośnie proszku akrylowego. Mam zamiar posypywac nim baze, tak jak tu już było wspominane, dla utwardzenia paznokci.
Czy ktoś jest w stanie mi napisać jak bardzo taki proszek jest wydajny? Mani robię tylko sobie, proszek będę używać jakieś 4 razy w miesiącu. Czy opakowanie 5g wystarczy mi na długo, czy lepiej brać 15g?
Na DR te 5g są po 5zł, 10g po 10zł, 15g po 12 zł. Chciałam clear i biały, ale te po 15g są w zestawie z różowym po 30 zł, więc się opłaca. Nie wiem teraz czy brać 2x 5g czy 3x 15g, żeby nie skończyły mi się za za 3 miesiące, ale też nie chciałabym wyrzucić po latach prawie pełnego opakowania
Roverkowa jest offline  
Stary 2016-01-17, 11:22   #3216
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
ok.

Mam pytanko odnośnie proszku akrylowego. Mam zamiar posypywac nim baze, tak jak tu już było wspominane, dla utwardzenia paznokci.
Czy ktoś jest w stanie mi napisać jak bardzo taki proszek jest wydajny? Mani robię tylko sobie, proszek będę używać jakieś 4 razy w miesiącu. Czy opakowanie 5g wystarczy mi na długo, czy lepiej brać 15g?
Na DR te 5g są po 5zł, 10g po 10zł, 15g po 12 zł. Chciałam clear i biały, ale te po 15g są w zestawie z różowym po 30 zł, więc się opłaca. Nie wiem teraz czy brać 2x 5g czy 3x 15g, żeby nie skończyły mi się za za 3 miesiące, ale też nie chciałabym wyrzucić po latach prawie pełnego opakowania
Bierz te większe To się nie psuje Mi 15 gram starcza na pół roku z tym, że kilku osobom posypuje

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

5 g nie starczyło mi nawet na miesiąc

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2016-01-17, 11:31   #3217
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Bierz te większe To się nie psuje Mi 15 gram starcza na pół roku z tym, że kilku osobom posypuje

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

5 g nie starczyło mi nawet na miesiąc

A taki akryl na bazie łatwo odmacza się w acetonie?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2016-01-17, 11:33   #3218
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
A taki akryl na bazie łatwo odmacza się w acetonie?
Bezproblemowo, takim glutkiem schodzi.

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-17, 11:39   #3219
chickencrazy
Rozeznanie

Ja wlasnie zamierzam kupić proszki akrylowe. Jeden do utwardzania przy pęknięciach - zdarza mi się na kciukach, ale tez chciałam kolorowy do suggar effect.

Tylko ja chyba wezmę małe opakowania, bo będę używać sporadycznie.

Aaaa... Ja myślałam o bezbarwnym lub takim, bo ńie wiem, czy fajnie byłoby mieć 1 biały paznokieć
http://www.dobrarada.com.pl/i-nails-...lk-nowosc.html

No i czy sugar effect mozna robić na silikonowym żelu?

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2016-01-17 o 11:42
Stary 2016-01-17, 13:38   #3220
Kiwaczka
Wtajemniczenie

A propo proszku akrylowego. Jak go dajecie na bazę, potem lampa i znowu go bazą pokrywacie czy już od razu kolorem? Ja robiłam tym drugim sposobem i mi hybrydy płatami odchodziły :/ a co do pigmentów to się ostatnio na ten temat zastanawiałam czy tak się da xD widziałam jakiś czas temu jak jedna dzw mieszała zwykłe cienie do powiek z clearem.
Kiwaczka jest offline  
Stary 2016-01-17, 13:44   #3221
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Ja dałam akryl pomiędzy dwie warstwy bazy. Dziś jest 3 dzień i na razie jestem bardzo zadowolona. Polecam dziewczynom z cienkimi paznokciami, którym extra base nie pomaga.
Agnieszka Gie jest offline  
Stary 2016-01-17, 14:18   #3222
hauuu
Wtajemniczenie

W temacie proszków akrylowych - jeśli na białą hybrydę nałożyła bym kolorowy proszek + baza+ proszek + top hybrydowy to by mi się trzymało? Widziałam na yt jak dziewczyna robiła kolorowe ombre z proszków. I tak pomyślałam że czasem mam chcice na dzikie kolory których nigdy bym nie zużyla wiec może lepiej kupić 3 g proszku akrylowego tak na 1-2 razy w ramach zachciewajki kolorystycznej
Ktoś próbował?
hauuu jest offline  
Stary 2016-01-17, 16:05   #3223
RedDahlia
Raczkowanie

Dziewczyny,czy któraś z was przedłużała już przedłużonego paznokcia ? Mam teraz coffins,a chciałabym migdał i zastanawiam się czy muszę wszystko ściągać i robić od nowa,czy po prostu mogę przedłużyć ten czubeczek. Co o tym myślicie ?
Stary 2016-01-17, 17:36   #3224
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
ok.

weź to większe opakowanie, akryl jest b. wydajny i starczy ci na wieki a w większym opakowaniu będzie ci go łatwiej używać i nie bedziesz musiała go wyrzucać, bo proszek się nie psuje

Cytat:
Aaaa... Ja myślałam o bezbarwnym lub takim, bo ńie wiem, czy fajnie byłoby mieć 1 biały paznokieć
http://www.dobrarada.com.pl/i-nails-...lk-nowosc.html
biały akryl posypany na bazę nie da ci kryjącego efektu będzie raczej mleczno-transparentny jak lakier do frencha

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
W temacie proszków akrylowych - jeśli na białą hybrydę nałożyła bym kolorowy proszek + baza+ proszek + top hybrydowy to by mi się trzymało?
nie musisz na kolorowy akryl dawać już bazy, wystarczy top

Cytat:
Dziewczyny,czy któraś z was przedłużała już przedłużonego paznokcia ? Mam teraz coffins,a chciałabym migdał i zastanawiam się czy muszę wszystko ściągać i robić od nowa,czy po prostu mogę przedłużyć ten czubeczek. Co o tym myślicie ?
raczej nie będzie się to trzymać
Stary 2016-01-17, 18:05   #3225
beforeyou
Zakorzenienie

Jak przegapiłam post to dajcie znać. Czy któraś z was używała hybrydy z nails company?

Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline  
Stary 2016-01-17, 18:13   #3226
hauuu
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość

nie musisz na kolorowy akryl dawać już bazy, wystarczy top
A jedną warstwa wystarczy? Bazę chciałam żeby druga warstwa miała do czego się przyczepić? Będzie się to trzymać?
hauuu jest offline  
Stary 2016-01-17, 18:37   #3227
Antymionka
Moderator

Ja dzisiaj zdjęłam hybrydę po 24 dniach. Niestety baza semilac tym razem zachowała się o wiele gorzej, i myślę że chyba poleci w świat, a ja skuszę się na extra base. Chociaż mam chęć jeszcze przetestować bazę indigo. Top żelowy shine on indigo mnie bardzo zawiódł, traci blask po kilku dniach.. Tak samo z resztą jest u klientek.
Antymionka jest offline  
Stary 2016-01-17, 18:42   #3228
chickencrazy
Rozeznanie

Gejsza, dzięki!

W końcu z Roverkową bierzemy 50g na pół

Jeszcze mam prośbę, czy należy kłaść to techniką "kanapki", czyli baza-akryl-baza i dopiero kolor? Czy jednak kolor od razu na akryl?

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2016-01-17 o 20:38
Stary 2016-01-17, 20:58   #3229
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanie odnosnie proszku akrylowego, wczoraj robilam pierwszy raz nim. Czym go sypiecie na paznokiec, bo mam wrazenie, ze u mnie to jakos grubo wyszlo a sypalam lyzeczka na paznokiec i to co sie nie przykleilo strzepywalam. Dajecie druga warstwę bazy po utwardzeniu?
Malinowaslodycz jest offline  
Stary 2016-01-17, 21:22   #3230
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Gejsza, dzięki!

W końcu z Roverkową bierzemy 50g na pół

Jeszcze mam prośbę, czy należy kłaść to techniką "kanapki", czyli baza-akryl-baza i dopiero kolor? Czy jednak kolor od razu na akryl?
baza - akryl - kolor w zupełności wystarczy

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnosnie proszku akrylowego, wczoraj robilam pierwszy raz nim. Czym go sypiecie na paznokiec, bo mam wrazenie, ze u mnie to jakos grubo wyszlo a sypalam lyzeczka na paznokiec i to co sie nie przykleilo strzepywalam. Dajecie druga warstwę bazy po utwardzeniu?
Sypię takim czymś : http://profesja-hurt.pl/index.php?pr...uct&prod_id=42 dodatkowo wcieram palcem w rękawiczce oczywiście.

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-17, 21:25   #3231
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Cytat:
baza - akryl - kolor w zupełności wystarczy

Sypię takim czymś : http://profesja-hurt.pl/index.php?pr...uct&prod_id=42 dodatkowo wcieram palcem w rękawiczce oczywiście.
Dziękuję za odpowiedź. Ja gdy probowalam wetrzec palcem to robily mi sie takie grudki i zbieral sie w jednym miejscu, ze musialam wszystko zmyć
Stary 2016-01-17, 21:25   #3232
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

A sypalas proszek na mokra czy na utwardzona baze?
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-17, 21:27   #3233
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
A sypalas proszek na mokra czy na utwardzona baze?
Mokrą Semilac a na kilka dałam Gelish żeby sprawdzic czy tak samo się zachowa.
Stary 2016-01-17, 21:29   #3234
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Mokrą Semilac a na kilka dałam Gelish żeby sprawdzic czy tak samo się zachowa.
To ja nie wiem jak Ty to robisz Ja czy sypię na mokrą czy na utwardzoną ładnie wcieram i nic się nie dzieje, żadnych grudek nie mam

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-17, 21:30   #3235
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Cytat:
To ja nie wiem jak Ty to robisz Ja czy sypię na mokrą czy na utwardzoną ładnie wcieram i nic się nie dzieje, żadnych grudek nie mam
Na utwardzoną tez sie przyczepia? Nastepnym razem spróbuje tak
Stary 2016-01-17, 21:31   #3236
chickencrazy
Rozeznanie

A nie lepiej włożyć palec do proszku?
Stary 2016-01-17, 21:34   #3237
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Jak robię sobie to wygodniej, jednak jak komuś to już mniej.

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-17, 21:35   #3238
marlena_smc
Rozeznanie

Cytat:
Raczej nie. Ja tam zawsze zawadziłam o denko albo o gwint słoiczka i starłam część bazy i tak jak wyżej napisano... to niewygodne jeśli robisz komuś innemu manicure -"dobra a teraz wsadzaj pazur do słoika" hahaha

A sypiąc na mokrą bazę najlepiej to robić trzymając palec pod kątem w dół. Wtedy ładnie się proszek osypuje i nie tworzy grudek. Potem tylko lekko strząsnąć, lekko dmuchnąć i do lampy
A jak źle wychodzi na mokrej bazie to wetrzyj akryl w warstwę dyspersyjną bazy, na to następna warstwa bazy i dalej normalnie hybryda.

Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2016-01-17 o 21:43
marlena_smc jest offline  
Stary 2016-01-17, 21:37   #3239
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Ja robilam i na mokra i na utwardzona. W obu przypadkach wkladalam paluch do proszku i strzepywalam nadmiar i paluchy do lampy. Potem zamiatalam nadmiar pedzelkiem/szczoteczka, znowu baza i dalej juz tradycyjnie.
Nakladanie na delikatnie utwardzona baze ma ten plus, ze mniej tego akrylu sie przyklei i pazury nie sa tak grube.
Dawno juz nie uzywalam akrylu. Teraz mam zdecydowanie mocniejsze pazury i wystarczy mi sama EB. A mowia, ze hybrydy niszcza paznokcie
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-17, 21:37   #3240
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Raczej nie.

A sypiąc na mokrą bazę najlepiej to robić trzymając palec pod kątem w dół. Wtedy ładnie się proszek osypuje i nie tworzy grudek. Potem tylko lekko strząsnąć, lekko dmuchnąć i do lampy
A jak źle wychodzi na mokrej bazie to wetrzyj akryl w warstwę dyspersyjną bazy, na to następna warstwa bazy i dalej normalnie hybryda.
Ok
A jak dajesz na mokra baze to pokrywasz po utwardzeniu jeszcze raz bazą czy już kolor?

I jeszcze pytanie, co sadzicie o tej nowej witaminowej bazie Semilac?

Edytowane przez Malinowaslodycz
Czas edycji: 2016-01-17 o 21:41
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości