Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-01-19, 12:51   #3331
kajaccn
Rozeznanie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam baze Gelish, niestety nie jestem z niej do końca zadowolona. Szukam czegoś co sprawi, że paznokcie będą twardsze , a po bazie Gelish są miękkie jak papier niestety... Może któraś z was ma bazę CND Shellac i napisze mi jak się sprawuje ? Czy utwardza paznokcie ?
Mam gelisha ale znacznie bardziej wole hard base i hard top od Neonail. Czaje sie teraz na Extra Base od NN ale to jak pojade po Polski w lutym. Moim zdaniem na topie NN znacznie lepiej niz na gelishu przykleja sie syrenka i inne pylki.
kajaccn jest offline  
Stary 2016-01-19, 12:55   #3332
Ulcia2512
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Ulcia2512

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość

Tak, tak na takie kolory też się będę przerzucać, a co myslisz o delikatnym zdobieniu np na serdecznym typu Semilac gold/mala cyrkonia/syrenka/delikatne holo oczywiscie ze smakiem. Lubie takie paznokcie z 2-3mm za opuszek ale boję się ze pomalowane na czerwono będą wulgarne.
Zależy gdzie te eleganckie paznokcie będziesz nosić nosić .

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline  
Stary 2016-01-19, 13:40   #3333
RedDahlia
Raczkowanie

Dziewczyny,czy żel silikonowy utwardzony akrylem odchodzi wam płatami od paznokcia po ok 5-7 dni ? Mam klientkę która notorycznie przychodzi mi na poprawki. Co ciekawe,że tylko ona. Innym babkom trzyma się wszystko ładnie od 2 do nawet 4 tygodni. Nie wydaje mi się,aby ta jedna miała nad wyraz tłustą płytkę. Poza tym używam primera. Myślicie,że ona coś kombinuje ? Czy faktycznie coś z płytką nie tak ? Najdziwniejsze jest to,że mi jak i innym klientkom wszystko się pięknie trzyma i już nie wiem
Stary 2016-01-19, 13:44   #3334
maarlin
Raczkowanie

Na pewno skubie.
maarlin jest offline  
Stary 2016-01-19, 13:47   #3335
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Mi tak się robiło z lakierami po długich gorących kąpielach, ale i tak nie odchodziły same tylko im pomagałam
Agnieszka Gie jest offline  
Stary 2016-01-19, 13:51   #3336
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

U mnie odchodzil, jak jeszcze mialam mega cienka plytke i duzo pracowalam w rekawiczkach. Zawsze lepiej trzymalo sie przedluzenie, niz nakladane na zapuszczone naturalki.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-19, 13:55   #3337
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Na pewno skubie.
Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Mi tak się robiło z lakierami po długich gorących kąpielach, ale i tak nie odchodziły same tylko im pomagałam
Też mi się wydaje,że skubie ale ona oczywiście mówi,że nic nie dotyka,a jeśli zmywa i wgl to w rękawiczkach. W co nie wierzę,bo ma zawsze przesuszone ręce i poobdzierane skórki Teraz tylko nie wiem co zrobić,czy podziękować jej za współpracę ? Bo męczące jest to,że za każdym razem przychodzi na "poprawki"
Swoja drogą jak by nie była zadowolona z usługi i sama nie miała nic na sumieniu to by chyba zrezygnowała,nie ?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
U mnie odchodzil, jak jeszcze mialam mega cienka plytke i duzo pracowalam w rekawiczkach. Zawsze lepiej trzymalo sie przedluzenie, niz nakladane na zapuszczone naturalki.
U niej właśnie przedłużane lecą.
Stary 2016-01-19, 13:59   #3338
czuszka82
Moderator z pazurem

zapraszam do nowego podforum: http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=212
Stary 2016-01-19, 14:02   #3339
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy żel silikonowy utwardzony akrylem odchodzi wam płatami od paznokcia po ok 5-7 dni ? Mam klientkę która notorycznie przychodzi mi na poprawki. Co ciekawe,że tylko ona. Innym babkom trzyma się wszystko ładnie od 2 do nawet 4 tygodni. Nie wydaje mi się,aby ta jedna miała nad wyraz tłustą płytkę. Poza tym używam primera. Myślicie,że ona coś kombinuje ? Czy faktycznie coś z płytką nie tak ? Najdziwniejsze jest to,że mi jak i innym klientkom wszystko się pięknie trzyma i już nie wiem
jak skubie i zrywa to widać po płytce, że jest zniszczona więc nie wierz jej na słowo, że "same" odpadły

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Też mi się wydaje,że skubie ale ona oczywiście mówi,że nic nie dotyka,a jeśli zmywa i wgl to w rękawiczkach. W co nie wierzę,bo ma zawsze przesuszone ręce i poobdzierane skórki Teraz tylko nie wiem co zrobić,czy podziękować jej za współpracę ? Bo męczące jest to,że za każdym razem przychodzi na "poprawki"
Swoja drogą jak by nie była zadowolona z usługi i sama nie miała nic na sumieniu to by chyba zrezygnowała,nie ?
bierz za poprawkę jak za nowy set to się oduczy skubania
Stary 2016-01-19, 14:10   #3340
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Cytat:
Ja robię wszystko w rękawiczkach, a i tak mam suche ręce o tej porze roku.

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
jak skubie i zrywa to widać po płytce, że jest zniszczona więc nie wierz jej na słowo, że "same" odpadły

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

bierz za poprawkę jak za nowy set to się oduczy skubania
Tak, u mnie płytka była zniszczona. Widać było, że lakier został oderwany, a nie zdjęty normalnie.
Stary 2016-01-19, 14:24   #3341
maarlin
Raczkowanie

Tak jak pisze Gejsza, normalnie kasuj za set to jej się odechce skubac.

wysłane z mojego telefonu
maarlin jest offline  
Stary 2016-01-19, 14:46   #3342
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

A jak przychodzi na poprawki, to robisz za darmo? Hybryda to nie tipsy, na bardzo slabej plytce ma prawo sie nie trzymac
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-19, 14:53   #3343
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Dziewczyny a ja mam takie pytanie mozna by zrobic cos takiego w stylu typu polecanych uniwersalnych kolorow ?
Malinowaslodycz jest offline  
Stary 2016-01-19, 14:58   #3344
jusiowa
Zakorzenienie

Aaaa Roses nowym moderatorem?? gratulacje (moim zdaniem to powod do gratulowania?)

25.08.2015
jusiowa jest offline  
Stary 2016-01-19, 15:01   #3345
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie pytanie mozna by zrobic cos takiego w stylu typu polecanych uniwersalnych kolorow ?
Masz na mysli stworzenie nowego watku?
Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
Aaaa Roses nowym moderatorem?? gratulacje (moim zdaniem to powod do gratulowania?)
Dziękuję
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-19, 15:03   #3346
Malinowaslodycz
Raczkowanie

[QUOTE=RosesAreRed;5419614 1]Masz na mysli stworzenie nowego watku?

Nie znam sie na tym myślę o takim spisie kolorow ktore sa np. fajne na lato/zime
Jakies okazje
Sa klasyczyne i na każdej dloni wygladaja ok
Stary 2016-01-19, 15:14   #3347
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Malinowaslodycz moze znajdziesz cos dla siebie w tych watkach "Pokazujemy pazurki" i "wzorniki lakierow hybrydowych"
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-19, 15:16   #3348
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Cytat:
Malinowaslodycz moze znajdziesz cos dla siebie w tych watkach "Pokazujemy pazurki" i "wzorniki lakierow hybrydowych"
Już przeglądałam, ale dzięki
Stary 2016-01-19, 15:43   #3349
Hosenka*
Moderator KWC

Gdzieś na blogu natknęłam się na hybrydy 5th Dimension. Kojarzycie je i gdzie można kupić? Niestety nie udało mi się znaleźć strony producenta.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2016-01-19, 15:48   #3350
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gdzieś na blogu natknęłam się na hybrydy 5th Dimension. Kojarzycie je i gdzie można kupić? Niestety nie udało mi się znaleźć strony producenta.
Miałam, były dostępne na allegro, porównując do lakierów, które teraz używam to są do du... Rzadkie spływają, jakość adekwatna do ceny.

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2016-01-19, 15:49   #3351
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Ja robię wszystko w rękawiczkach, a i tak mam suche ręce o tej porze roku. Tak, u mnie płytka była zniszczona. Widać było, że lakier został oderwany, a nie zdjęty normalnie.
Suche ręce w zimie to jedno,ale przesuszone,a tym bardziej im bliżej palców to ewidentnie kwestia szorowania,sprzątania i ogólnie używania chemikaliów bez rękawiczek.

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Tak jak pisze Gejsza, normalnie kasuj za set to jej się odechce skubac. wysłane z mojego telefonu
Ale jak skoro ona uważa,że to na pewno nie jej wina,że sie nie trzyma ?

Cytat:
A jak przychodzi na poprawki, to robisz za darmo? Hybryda to nie tipsy, na bardzo slabej plytce ma prawo sie nie trzymac
Po płytce widać,że go odrywa,ale nie tak mocno bo w końcu to żel silikonowy, Chodzi o to,że nie mam jej tego jak udowodnić mimo,że zawsze widzi pazury swojej koleżanki która tez robi u mnie,a wszystko trzyma się pięknie. Poprawki robię za darmo,ale nie widzę sensu dlaczego miałaby to wykorzystywać Aż tak słabej płytki nie ma. Mam 2 nowe kobietki teraz które mają zniszczoną płytkę o wiele bardziej niż ona i wszystko trzyma się pięknie już 10 dni,nawet dzwoniły się pochwalić.
Stary 2016-01-19, 15:55   #3352
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Miałam, były dostępne na allegro, porównując do lakierów, które teraz używam to są do du... Rzadkie spływają, jakość adekwatna do ceny.

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
Czyli nie ma co szukać. Dzięki

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2016-01-19, 15:57   #3353
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Rozumiem. Myślałam, że po prostu suche.
A jaki masz kontakt z tą klientką? Może powiedz jej wprost, że gdyby robiła wszystko w rękawiczkach i dbała tak jak mówi to jej dłonie nie wyglądałyby tak jak wyglądają. I podaj przykład koleżanki obok.
Stary 2016-01-19, 16:08   #3354
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Rozumiem. Myślałam, że po prostu suche.
A jaki masz kontakt z tą klientką? Może powiedz jej wprost, że gdyby robiła wszystko w rękawiczkach i dbała tak jak mówi to jej dłonie nie wyglądałyby tak jak wyglądają. I podaj przykład koleżanki obok.
Ona uważa,że to żaden przykład bo ta jej koleżanka pracuje w urzędzie i tylko przekłada papiery,a ona jest księgową i dużo korzysta z komputera. Ja rozumiem,że od długiego spędzania czasu i pisania przed komputerem końcówki mogą się szybciej ścierać,no ale nie odpaść po 5-7 dniach Ja też dużo pracuję przy komputerze i pazury trzymają mi się normalnie do zdjęcia. Kiedyś testowałam ile czasu mi się utrzymają bez wcześniejszego zdjęcia i po 4 tygodniach dalej było wszystko ok,jedyne co to już trochę błysku straciły,ale to normalne po takim czasie.
Stary 2016-01-19, 16:09   #3355
Madzeska75
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
Od razu wiedziałam ,że RosesAreRed 😉
Gratki ☺

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline  
Stary 2016-01-19, 16:23   #3356
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Cytat:
Ona uważa,że to żaden przykład bo ta jej koleżanka pracuje w urzędzie i tylko przekłada papiery,a ona jest księgową i dużo korzysta z komputera. Ja rozumiem,że od długiego spędzania czasu i pisania przed komputerem końcówki mogą się szybciej ścierać,no ale nie odpaść po 5-7 dniach Ja też dużo pracuję przy komputerze i pazury trzymają mi się normalnie do zdjęcia. Kiedyś testowałam ile czasu mi się utrzymają bez wcześniejszego zdjęcia i po 4 tygodniach dalej było wszystko ok,jedyne co to już trochę błysku straciły,ale to normalne po takim czasie.
To ja nie wiem co ona robi z tym komputerem. Chyba paznokciami śrubki z niego wykręca. Ja też jestem księgową. W gorącym okresie pracowałam kilkanaście godzin dziennie przed komputerem i nigdy nie zdarzyło mi się zniszczyć manicure od klawiatury. Bardziej niszczyły mi się w weekendy lub w czasie urlopów od prac domowych. Z drugiej strony praca urzędnika chyba nie różni się zbytnio od pracy księgowej. Obie pracują z komputerem i przewracają papierki.
Stary 2016-01-19, 16:28   #3357
karcia334
Raczkowanie

ponawiam pytanie dziewczyny wyzej czy pod zel silikonowy DR potrzebna jest jakas baza?
karcia334 jest offline  
Stary 2016-01-19, 16:35   #3358
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Suche ręce w zimie to jedno,ale przesuszone,a tym bardziej im bliżej palców to ewidentnie kwestia szorowania,sprzątania i ogólnie używania chemikaliów bez rękawiczek.

Ale jak skoro ona uważa,że to na pewno nie jej wina,że sie nie trzyma ?

Po płytce widać,że go odrywa,ale nie tak mocno bo w końcu to żel silikonowy, Chodzi o to,że nie mam jej tego jak udowodnić mimo,że zawsze widzi pazury swojej koleżanki która tez robi u mnie,a wszystko trzyma się pięknie. Poprawki robię za darmo,ale nie widzę sensu dlaczego miałaby to wykorzystywać Aż tak słabej płytki nie ma. Mam 2 nowe kobietki teraz które mają zniszczoną płytkę o wiele bardziej niż ona i wszystko trzyma się pięknie już 10 dni,nawet dzwoniły się pochwalić.
Przestań robić poprawki za darmo zbobaczysz, że zaczną jej się trzymać mur beton
Stary 2016-01-19, 16:37   #3359
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
To ja nie wiem co ona robi z tym komputerem. Chyba paznokciami śrubki z niego wykręca. Ja też jestem księgową. W gorącym okresie pracowałam kilkanaście godzin dziennie przed komputerem i nigdy nie zdarzyło mi się zniszczyć manicure od klawiatury. Bardziej niszczyły mi się w weekendy lub w czasie urlopów od prac domowych. Z drugiej strony praca urzędnika chyba nie różni się zbytnio od pracy księgowej. Obie pracują z komputerem i przewracają papierki.
Ja też nie wiem czym aż tak bardzo różnią się te dwie prace,ale ona uważa,że jej koleżanka przekłada tylko kartki

Cytat:
Napisane przez karcia334 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie dziewczyny wyzej czy pod zel silikonowy DR potrzebna jest jakas baza?
Ja kładę,ale nie trzeba koniecznie. Żel silikonowy to coś jak Extra Base od Neonail która jest właśnie bazą.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Przestań robić poprawki za darmo zbobaczysz, że zaczną jej się trzymać mur beton
Ale co ja mam jej powiedzieć ? Męczy mnie pani więc od teraz za poprawki się płaci ?
Stary 2016-01-19, 16:37   #3360
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez karcia334 Pokaż wiadomość
Lepiej dać bazę, raz zrobiłam bez bazy i mani było mniej trwałe

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości