Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-01-19, 16:40   #3361
karcia334
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Lepiej dać bazę, raz zrobiłam bez bazy i mani było mniej trwałe
jaka baze dajesz ?
karcia334 jest offline  
Stary 2016-01-19, 16:41   #3362
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Gelish, czasem, gdy nie planuje trzymać mani długo, CZ bo mam jeszcze resztki
Stary 2016-01-19, 16:43   #3363
maarlin
Raczkowanie

Hosenka nie kupuj!!! Dostałam od tych hybryd uczulenia, poza tym one nie współgrają z niczym, robią się łyse placki,nie warto.

wysłane z mojego telefonu
maarlin jest offline  
Stary 2016-01-19, 16:44   #3364
karcia334
Raczkowanie

Cytat:
Gelish, czasem, gdy nie planuje trzymać mani długo, CZ bo mam jeszcze resztki
rozumiem czyli zwyczajna baza od hybryd ,myslalam ze musi byc jakas specjalna
na stronie maja mnostwo zeli na razie nie moge sie zdecydowac ktory silikonowy wybrac szukam alternatywy dla Extra Base ktora zaczyna byc droga jak normalne zele z indigo
karcia334 jest offline  
Stary 2016-01-19, 16:45   #3365
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

To moze powiedz jej, ze w takim razie nie wiesz jak przedluzyc jej trwalosc i powinna sie zastanowic nad inna metoda. Szkoda Twojej pracy, czasu i nerwow
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-19, 16:57   #3366
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Ona uważa,że to żaden przykład bo ta jej koleżanka pracuje w urzędzie i tylko przekłada papiery,a ona jest księgową i dużo korzysta z komputera. Ja rozumiem,że od długiego spędzania czasu i pisania przed komputerem końcówki mogą się szybciej ścierać,no ale nie odpaść po 5-7 dniach Ja też dużo pracuję przy komputerze i pazury trzymają mi się normalnie do zdjęcia. Kiedyś testowałam ile czasu mi się utrzymają bez wcześniejszego zdjęcia i po 4 tygodniach dalej było wszystko ok,jedyne co to już trochę błysku straciły,ale to normalne po takim czasie.
Dziewczyno nie rób poprawek za darmo bo bd przychodzić co dwa dni po nowe mani. Ja też cały dzień pracuję przy komputerze a mani wytrzymuje do 4 tygodni Powiedz prosto z mostu że od teraz płaci za poprawki

Roses GRATULUJĘ Właśnie Ciebie obstawialam

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2016-01-19, 17:05   #3367
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

To tylko ja bylam zaskoczona nominacja?

Wlasnie sobie uswiadomilam ze nosze 3 tygodniowe mani. Jutro zmieniam. Wole sie babrac w dziennym swietle

Do przetestowania mam:
- 3 nowe lakiery NN
- 6 nowych blaszek hehe
- 2 nowe stemple do blaszek
- klipsy do zdejmowania hybryd
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-19, 17:17   #3368
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Hosenka nie kupuj!!! Dostałam od tych hybryd uczulenia, poza tym one nie współgrają z niczym, robią się łyse placki,nie warto.

Już sobie wybiłam je z głowy

Grzebię w hybrydach bo szukam fajnej, intensywnej, soczystej czerwieni i mocnego błękitu (nie typowy niebieski czy jasna pastelowa mięta) najlepiej jednej firmy, żeby wysyłka się opłacała. Takie kolory wypatrzyłam w Tifton, ale nie jestem przekonana do nich.

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2016-01-19 o 17:18
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 824 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2016-01-19, 17:21   #3369
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Już sobie wybiłam je z głowy

Grzebię w hybrydach bo szukam fajnej, intensywnej, soczystej czerwieni i mocnego błękitu (nie typowy niebieski czy jasna pastelowa mięta) najlepiej jednej firmy, żeby wysyłka się opłacała. Takie kolory wypatrzyłam w Tifton, ale nie jestem przekonana do nich.
Tifton nie jest zły Na dobrej bazie trzyma się ok.

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-19, 17:23   #3370
maarlin
Raczkowanie

Tifonu nie znam, ale czytałam że jak się kupuje 5ml to w buteleczkach przesyłają po 1gramie, dosłownie próbki na raz.

maarlin jest offline  
Stary 2016-01-19, 17:23   #3371
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Ale co ja mam jej powiedzieć ? Męczy mnie pani więc od teraz za poprawki się płaci ?
Powiedz, że się promocja skończyła

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 824 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2016-01-19, 17:24   #3372
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Dziewczyno nie rób poprawek za darmo bo bd przychodzić co dwa dni po nowe mani. Ja też cały dzień pracuję przy komputerze a mani wytrzymuje do 4 tygodni Powiedz prosto z mostu że od teraz płaci za poprawki

Roses GRATULUJĘ Właśnie Ciebie obstawialam

Ile brać za taką poprawkę ? od sztuki ? Czy za cały set ?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość

Wlasnie sobie uswiadomilam ze nosze 3 tygodniowe mani. Jutro zmieniam. Wole sie babrac w dziennym swietle

Do przetestowania mam:
- 3 nowe lakiery NN
- 6 nowych blaszek hehe
Haha,ja też obstawiałam Ciebie Roses Klipsy do zdejmowania są najlepsze <3 Szczerze nienawidziłam folii i naparstków
Stary 2016-01-19, 17:25   #3373
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Tifton nie jest zły Na dobrej bazie trzyma się ok.

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Tifonu nie znam, ale czytałam że jak się kupuje 5ml to w buteleczkach przesyłają po 1gramie, dosłownie próbki na raz.

To już nawet nie o to chodzi, tylko znajoma pisała mi, że szarzeją w trakcie noszenia

Wybrałabym coś z Sapphire, Sioux albo Bling, szukałam nawet zdjęć na rosyjskich stronach, ale zdjęcia fatalne

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2016-01-19 o 18:00
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2016-01-19, 17:25   #3374
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Powiedz, że się promocja skończyła
Dobre
Stary 2016-01-19, 17:36   #3375
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Ile brać za taką poprawkę ? od sztuki ? Czy za cały set ?

Haha,ja też obstawiałam Ciebie Roses Klipsy do zdejmowania są najlepsze <3 Szczerze nienawidziłam folii i naparstków
Jak poprawisz jej wszystkie to cały set, a jeśli pojedyncze to od sztuki Cena to zależy ile bierzesz za całe mani

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-19, 18:14   #3376
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez karcia334 Pokaż wiadomość
rozumiem czyli zwyczajna baza od hybryd ,myslalam ze musi byc jakas specjalna
na stronie maja mnostwo zeli na razie nie moge sie zdecydowac ktory silikonowy wybrac szukam alternatywy dla Extra Base ktora zaczyna byc droga jak normalne zele z indigo
żel builder clear - nadaje się i jako "utwardzacz" i do przedłużania

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Ale co ja mam jej powiedzieć ? Męczy mnie pani więc od teraz za poprawki się płaci ?
Nie dawaj się robić w balona, bo jeśli widzisz, że paznokieć jest poszarpany, nierówny, zerwany to jest ewidentnie wina zerwania masy. Powiedz tej "Pani", że nie możesz jej zrobić poprawki za darmo, bo uszkodzenie nie jest spowodowane złą techniką wykonania manicure, tylko niewłaściwym dbaniem klientki o paznokcie przedłużone nie dawaj się dziewczyno wykorzystywać, bo pani chyba jest zwykłą naciągaczką

Jeśli jednak widzisz po paznokciach, że nie są uszkodzone (gdy masa sama odpadnie, to paznokcie nie są poszarpane) to może wypróbuj nową bazę, zmień primer na kwasowy, albo użyj i jednego i drugiego, ewentualnie dłużej utwardzaj hybrydę czy żel
Stary 2016-01-19, 18:34   #3377
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
żel builder clear - nadaje się i jako "utwardzacz" i do przedłużania

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Nie dawaj się robić w balona, bo jeśli widzisz, że paznokieć jest poszarpany, nierówny, zerwany to jest ewidentnie wina zerwania masy. Powiedz tej "Pani", że nie możesz jej zrobić poprawki za darmo, bo uszkodzenie nie jest spowodowane złą techniką wykonania manicure, tylko niewłaściwym dbaniem klientki o paznokcie przedłużone nie dawaj się dziewczyno wykorzystywać, bo pani chyba jest zwykłą naciągaczką

Jeśli jednak widzisz po paznokciach, że nie są uszkodzone (gdy masa sama odpadnie, to paznokcie nie są poszarpane) to może wypróbuj nową bazę, zmień primer na kwasowy, albo użyj i jednego i drugiego, ewentualnie dłużej utwardzaj hybrydę czy żel
Wiem jak rozpoznać,czy paznokieć jest uszkodzony mechanicznie przez zerwanie masy Paznokciami zajmuję się od 3 lat więc trochę przypadków już widziałam. Ona ewidentnie coś przy nich kombinuje. W jej przypadku używam primera kwasowego i bazy extra. Wszystko utwardzam w led po 60 sekund (poza kolorem) I chyba tak jak radzicie będę brała pieniądze normalnie jak za set. To jest babka typu "wszystko mi się należy,płacę to wymagam" Więc teraz za każdym razem będzie płacić
Stary 2016-01-19, 18:36   #3378
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Powiedz, że nie masz już pomysłu jak poprawić trwałość hybryd u niej i zaproponuj żeby pomyślała o innej metodzie. Jeżeli mimo to będzie chciała nadal hybrydy to powiedz, że robi to na własną odpowiedzialność i będziesz brała opłatę za poprawki bo odpryski to nie Twoja wina.
Agnieszka Gie jest offline  
Stary 2016-01-19, 18:39   #3379
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Powiedz, że nie masz już pomysłu jak poprawić trwałość hybryd u niej i zaproponuj żeby pomyślała o innej metodzie. Jeżeli mimo to będzie chciała nadal hybrydy to powiedz, że robi to na własną odpowiedzialność i będziesz brała opłatę za poprawki bo odpryski to nie Twoja wina.
Tak powiem. Ciekawie będzie jak nagle będzie się wszystko ładnie trzymać,bo żele mam u siebie droższe niż hybrydę,więc musiała by więcej kasy wywalać
Stary 2016-01-19, 19:33   #3380
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość

Do przetestowania mam:
- 3 nowe lakiery NN
- 6 nowych blaszek hehe
jak tylko przeczytałam że jest nowy moderator to już wiedziałam że to Ty gratuluje

koniecznie pochwal się nowym mani

Cytat:
Wiem jak rozpoznać,czy paznokieć jest uszkodzony mechanicznie przez zerwanie masy Paznokciami zajmuję się od 3 lat więc trochę przypadków już widziałam. Ona ewidentnie coś przy nich kombinuje. W jej przypadku używam primera kwasowego i bazy extra. Wszystko utwardzam w led po 60 sekund (poza kolorem) I chyba tak jak radzicie będę brała pieniądze normalnie jak za set. To jest babka typu "wszystko mi się należy,płacę to wymagam" Więc teraz za każdym razem będzie płacić
ja bym na Twoim miejscu powiedziała prosto z mostu, że widze oznaki majstrowania przy paznokciach i w związku z tym kobietka ma wybrać czy woli za każdą kolejną poprawkę płacić czy zmienia metode lub stylistke nie dałabym się naciągać. Masz prawo być z nią szczera
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2016-01-19, 19:52   #3381
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
nie wątpiłam, że wiesz jak wygląda paznokieć po zerwaniu masy po prostu pogubiłam się w tych wszystkich postach, bo piszecie dziś jak szalone
nie patyczkuj się z nią, już lepiej stracić klientkę, na której się nie zarabia i która cię wyzyskuje, niż się z taką męczyć
Stary 2016-01-19, 19:55   #3382
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja bym na Twoim miejscu powiedziała prosto z mostu, że widze oznaki majstrowania przy paznokciach i w związku z tym kobietka ma wybrać czy woli za każdą kolejną poprawkę płacić czy zmienia metode lub stylistke nie dałabym się naciągać. Masz prawo być z nią szczera
Cytat:
nie wątpiłam, że wiesz jak wygląda paznokieć po zerwaniu masy po prostu pogubiłam się w tych wszystkich postach, bo piszecie dziś jak szalone
nie patyczkuj się z nią, już lepiej stracić klientkę, na której się nie zarabia i która cię wyzyskuje, niż się z taką męczyć
No właśnie o to mi dziewczyny chodzi,że chciałabym w końcu to uporządkować. Bo to już jest męczące. Albo przestanie wydziwiać,albo ja się z nią pożegnam. Tylko jak powiedzieć klientce,że nie chcesz jej więcej widzieć ?
Stary 2016-01-19, 19:57   #3383
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jak tylko przeczytałam że jest nowy moderator to już wiedziałam że to Ty gratuluje

koniecznie pochwal się nowym mani

Teraz bede bala sie wstawiac foty jesli mani nie bedzie idealne
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-19, 19:57   #3384
201605051021
Konto usunięte

Przetestowalam dzis Gelisha - pierwsza proba robienia hybryd poszla mi zdecydowanie lepiej niz sie spodziewalam
Jesli przeczytacie i ewentualnie doradzicie co zmienic, ulepszyc, bede bardzo wdzieczna
-Baze i top coat trzymalam w lampie po 30 sek, kolor dla pewnosci 45 sek kazda warstwe.
-Ciezko bylo mi nalozyc baze naprawde cienka warstwa, ciagle mi tej bazy za duzo na pedzelku i na paznokciu zostawalo
-Bazy nie przecieralam suchym wacikiem - tu sie nieco pogubilam, jedni mowia przecierac, inni nie przecierac, sama nie wiem jak lepiej?
-Hybryda zmarszyczyla mi sie na jednym paznokciu - nie jakos mocno, odrobine na boku, wiec nie sciagalam - obstawiam, ze to moze byc wina zbyt grubej warstwy bazy, to mozliwe?
-Zachowanie idealniej linii przy nasadzie paznokcia, zdecydowania wymaga wprawy
-Jakims cudem udalo mi sie nie zalac skorek, co jest dla mnie ogromym sukcesem, poniewaz przy malowaniu paznokci zwyklym pakierem, zawsze wszystkie mialam uciapane ze wszystkich ston.

9/10 wyglada bardzo przyzwoicie, mam nadzieje, ze przyzwoicie bede sie trzymac
201605051021 jest offline  
Stary 2016-01-19, 20:02   #3385
Roverkowa
Rozeznanie

Roses gratuluję tak myślałam ze to będziesz Ty
Roverkowa jest offline  
Stary 2016-01-19, 20:03   #3386
enn_
Zakorzenienie

W Twojej lampie IMHO kolor powinnas utwardzac dla pewnosci minute, top rowniez. Bazy nie musisz przecierac, przecieranie suchum wacikiem moze zapobiegac rozlewaniu sie lakieru na bazie, mnie sie zazwyczaj nie chce.
Zmarszczenie hybrydy to pewnie kwestia za grubej warstwy. Ja kiedys zamiast zmywac nieco spilowalam zmarszczony lakier i nalozylam dodatkowa cienka warstwe hybrydy i wygladalo dobrze.
Obejrzyj troche filmikow na YT z tutorialami jak zachowac ladna linie paznokcia. Mozesz tez zamoczyc w cleanerze cienki pedzelek i nim nieco wyczyscic linie.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2016-01-19 o 20:06
enn_ jest offline  
Stary 2016-01-19, 20:05   #3387
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Eevone masz lampe led? Na bazie gelish czas utwardzania to chyba 10s, tak mi sie kojarzy. Jaka masz moc lampy?
Baza musi byc w zasadzie wcierana w pazurka, pedzelek to ulatwia. Pozbadz sie nadmiaru bazy, ocierajac pedzelkiem o szyjke buteleczki.
Jesli kolor nie ucieka z bazy, nie ma potrzeby przecierania jej wacikiem.
Jesli hybryda sie zmarszczyla to albo jest jej za duzo, albo nie zostala odpowiednio doswietlona w tym miejscu. To na pewno wplynie na skrocenie trwalosci. Czesta przypadlosc w lampie mostek.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-19, 20:07   #3388
201605051021
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
W Twojej lampie IMHO kolor powinnas utwardzac dla pewnosci minute, top rowniez. Bazy nie musisz przecierac, przecieranie suchum wacikiem moze zapobiegac rozlewaniu sie lakieru na bazie, mnie sie zazwyczaj nie chce.
Zmarszczenie hybrydy to pewnie kwestia za grubej warstwy. Ja kiedys zamiast zmywac nieco spilowalam zmarszczony lakier i nalozylam dodatkowa cienka warstwe hybrydy i wygladalo dobrze.
Obejrzyj troche filmikow na YT z tutorialami jak zachowac ladna linie paznokcia. Mozesz tez zamoczyc w cleanerze cienki pedzelek i nim nieco wyczyscic linie.
Kurcze, zmiartwilas mnie ta minuta. I co teraz?
201605051021 jest offline  
Stary 2016-01-19, 20:07   #3389
enn_
Zakorzenienie

Nic, moze sie gorzej trzymac + przeczytaj te posty, ktore Ci wczesniej wyslalam. Sadze jednak, ze nie bedziesz miala zadnych problemow.
Stary 2016-01-19, 20:10   #3390
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Roses gratuluję tak myślałam ze to będziesz Ty
Dzięki

RedDahlia, zacisnij piąchy, bądź asertywna i powiedz jej prawdę. W kilkunastu ostatnich postach dziewczyny ci radzily co powiedziec. Jak sie nie zawezmiesz, to bedziesz jej robila darmowe mani przez najblizszy rok!
RosesAreRed jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości