Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-29, 18:39   #1471
chickencrazy
Rozeznanie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja mamzamiar kupić zwykłą led. Już się tu pytałam, ze od zwykłej się nic nie utwardzi.
chickencrazy jest offline  
Stary 2015-11-29, 18:45   #1472
Madzeska75
Wtajemniczenie

A ja wczoraj prawie płakałam .Nowiutka base extra....wczoraj malowalam paznokcie mojej Mamie pod zwykłą lampką biurkową z żarówką energooszczędną i z pędzelka zrobił mi się patyk 😨 na szczęście uratowałam, pomoczyłam w acetonie i zmiękł

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline  
Stary 2015-11-29, 23:07   #1473
marlena_smc
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj prawie płakałam .Nowiutka base extra....wczoraj malowalam paznokcie mojej Mamie pod zwykłą lampką biurkową z żarówką energooszczędną i z pędzelka zrobił mi się patyk 😨 na szczęście uratowałam, pomoczyłam w acetonie i zmiękł
Mnie nie pobijesz Ja w swoich skromnych hybrydowych początkach pomalowalam sobie kciuk top coatem i utwardzałam go osobno w mostku ledowym. I głupiaja... pędzelek położyłam sobie tak odwrócony na biurku zamiast go wsadzić do buteleczki... i lampe trzymając w powietrzu ustawiłam tak, że świeciła akurat na ten nieszczęsny pędzelek. Nie udało się go już uratować.

A pozostając przy beznadziejnych przypadkach... zrobię mały offtop. Wiecie co należy zrobić jeśli nam coś cennego niefortunnie wypadnie z rąk i poleci prosto w... szparę w windzie między podłogą i drzwiami? Trzeba to zgłosić do zarządcy budynku? Dzwonić na pogotowie dźwigowe i ktoś przyjedzie?

marlena_smc jest offline  
Stary 2015-11-29, 23:18   #1474
Madzeska75
Wtajemniczenie

Mnie kiedyś zesztywnial pędzelek od słońca które świeciło przez szybę 😲
Nie mam pojęcia co z tym czymś co utknęło Ci w windzie😐 Nie dasz rady sama tego wydostać?

Madzeska75 jest offline  
Stary 2015-11-29, 23:22   #1475
julka29111
Raczkowanie

ja kupiłam sobie lampę slim activ i jestem zadowolona bardzo

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Mnie kiedyś zesztywnial pędzelek od słońca które świeciło przez szybę 😲
mi też raz podczas malowania lakier na pędzelku zaczął się utwardzać, na szczęście szybko zauważyłam
julka29111 jest offline  
Stary 2015-11-30, 08:13   #1476
Frutellka xD
Zadomowienie

Ja swoją lampkę kupiłam za 79 zł na allegro przy niej pracuje mi się dobrze Wrzucałam kiedyś linka, myślę, że warto zainwestować

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2015-11-30, 08:54   #1477
Madzeska75
Wtajemniczenie

Frutellka nie karz mi kopać 😜 rzuć linkiem jeszcze raz,pliiis 😊

Madzeska75 jest offline  
Stary 2015-11-30, 09:37   #1478
Sandrika
Zadomowienie

Cześć dziewczyny, obecnie pracuje na bazie i Topie Semilaca i powiem szczerzę, że z Topu nie jestem zadowolona.. Po zrobieniu mani wygląda ślicznie, ale po tygodniu już gorzej, top się ściera nawet jak zabezpiecze wolny brzeg i jakby traci połysk..
Jaki polecacie TOP? Koleżanka zajmująca się pazurkami słyszała, że jest dobry Mollon Pro?
Sandrika jest offline  
Stary 2015-11-30, 09:42   #1479
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Sandrika, nie wywoluj gradobicia z rana. Przeszukaj sobie chociaz ten wątek!
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-11-30, 10:06   #1480
Sandrika
Zadomowienie

RosesAreRed, okej biore sie za czytanie, nie krzycz! :P
Sandrika jest offline  
Stary 2015-11-30, 10:07   #1481
Antymionka
Moderator

A ja wczoraj pogrzebałam na wizażu, popatrzyłam na NN i na CZ, i niestety żaden kolor mi nie podpasował do końca, i suma sumarum chyba wybiorę SPN, mają duży wybór takich jasnych kolorów . SPN zachowują się dosyć dziwnie, bo np. na początku były bardzo rzadkie, a potem zgęstniały nieco, co ułatwiło aplikację. Zaznaczę że dotyczyło to też kolorów które np. były tylko otwarte żeby pomalować wzornik, uważam na to żeby się nie utwardziły. Trzymają się ok, tylko ta baza z której spływa lakier z brzegu paznokcia, jest nie do przyjęcia.
Antymionka jest offline  
Stary 2015-11-30, 10:18   #1482
misisia86
Rozeznanie

Dziewczyny !
Właśnie dzwoniłam do sklepu Indigo. Promocja 2+1 jest od jutra
Niestety.... nie obejmuje balsamów i wieluuuu innych produktów.
Poinformowano mnie, że na pewno w tej promocji będą hybrydy, żele kolorowe i część budujących. Na stronie są duże braki i kupując online przesyłka może dotrzeć późno.
Hurtownia w moim mieście dziś po dostawie więc jutro lecę :P
misisia86 jest offline  
Stary 2015-11-30, 10:21   #1483
Anka7997
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj pogrzebałam na wizażu, popatrzyłam na NN i na CZ, i niestety żaden kolor mi nie podpasował do końca, i suma sumarum chyba wybiorę SPN, mają duży wybór takich jasnych kolorów . SPN zachowują się dosyć dziwnie, bo np. na początku były bardzo rzadkie, a potem zgęstniały nieco, co ułatwiło aplikację. Zaznaczę że dotyczyło to też kolorów które np. były tylko otwarte żeby pomalować wzornik, uważam na to żeby się nie utwardziły. Trzymają się ok, tylko ta baza z której spływa lakier z brzegu paznokcia, jest nie do przyjęcia.
Z SPN mam 9 kolorków, w tym Perfect Beige, Creme Brulee, Honey i mówiąc szczerze bez 3 warstw się nie obędzie, No i są dość rzadkie. Trzeba nakładać cienkie warstwy, żeby nie zalać skórek. Kolorkii owszem ładne. Może trzeba się przyzwyczaić Ale po co dodawać sobie pracy jak są inne firmy lepsze w aplikacji.
Anka7997 jest offline  
Stary 2015-11-30, 10:37   #1484
Antymionka
Moderator

Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Z SPN mam 9 kolorków, w tym Perfect Beige, Creme Brulee, Honey i mówiąc szczerze bez 3 warstw się nie obędzie, No i są dość rzadkie. Trzeba nakładać cienkie warstwy, żeby nie zalać skórek. Kolorkii owszem ładne. Może trzeba się przyzwyczaić Ale po co dodawać sobie pracy jak są inne firmy lepsze w aplikacji.
Wiem o tym aczkolwiek u mnie wiekszosc po 2 kryje w 100%. co do tego beżo-ròżu jestem wybredna i nie odpuszcze poki nie znajde dobrego koloru
Antymionka jest offline  
Stary 2015-11-30, 10:41   #1485
Madzeska75
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny !
Właśnie dzwoniłam do sklepu Indigo. Promocja 2+1 jest od jutra
Niestety.... nie obejmuje balsamów i wieluuuu innych produktów.
Poinformowano mnie, że na pewno w tej promocji będą hybrydy, żele kolorowe i część budujących. Na stronie są duże braki i kupując online przesyłka może dotrzeć późno.
Hurtownia w moim mieście dziś po dostawie więc jutro lecę
Stacjonarnie tez jest promocja ?

Madzeska75 jest offline  
Stary 2015-11-30, 10:59   #1486
Antymionka
Moderator

Cytat:
Stacjonarnie tez jest promocja ?

Tak, stacjonarnie też, bo pisałam do dystrybutora który jest u mnie
Antymionka jest offline  
Stary 2015-11-30, 10:59   #1487
marlena_smc
Rozeznanie

A ja mam takie pytanie za które mnie pewnie wyśmiejecie...

Czy któraś z posiadaczek lakierów cnd shellac mogłaby mi powiedzieć jaka jest całkowita wysokość buteleczki? Myślę nad zainwestowaniem w top i base z wyższej półki. Ale... zastanawiam się czy zmieszczą się w moim magicznym pudełeczku (czyt. "domku dla moich lakierów"). Pomieści lakiery o max. wysokości 6,5cm.

marlena_smc jest offline  
Stary 2015-11-30, 11:05   #1488
Anka7997
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie za które mnie pewnie wyśmiejecie...

Czy któraś z posiadaczek lakierów cnd shellac mogłaby mi powiedzieć jaka jest całkowita wysokość buteleczki? Myślę nad zainwestowaniem w top i base z wyższej półki. Ale... zastanawiam się czy zmieszczą się w moim magicznym pudełeczku (czyt. "domku dla moich lakierów"). Pomieści lakiery o max. wysokości 6,5cm.
Sheelac ma wysokość 8cm Osobiście nie byłam zadowolona z ich bazy, bo już po tygodniu były odpryski. Top jak top, szału też nie robił.

Edytowane przez Anka7997
Czas edycji: 2015-11-30 o 11:06 Powód: literówka
Anka7997 jest offline  
Stary 2015-11-30, 11:33   #1489
marlena_smc
Rozeznanie

Cytat:
Sheelac ma wysokość 8cm Osobiście nie byłam zadowolona z ich bazy, bo już po tygodniu były odpryski. Top jak top, szału też nie robił.
No widzisz... dobrze, że zapytałam. Ja póki co używałam bazy semilac. I pierwszy raz mam teraz na pazurach również top z tej firmy. I tu pojawił się problem. Ja w wolnych chwilach w ramach hobby lepie sobie kolczyki w modelinie. Wczoraj zauważyłam, że kontakt modeliny z semilac powoduje ze top traci połysk, paznokcie robią się matowe. Po skończeniu lepienia, przemyciu i odtłuszczeniu pazurów nie wracają już do takiego połysku jak wcześniej.

marlena_smc jest offline  
Stary 2015-11-30, 12:12   #1490
Madzeska75
Wtajemniczenie

Takie cuda mi się robią na paznokciach po base extra Neo Nail robiłam tydzień temu...

Madzeska75 jest offline  
Stary 2015-11-30, 12:19   #1491
misisia86
Rozeznanie

Cytat:
Takie cuda mi się robią na paznokciach po base extra Neo Nail robiłam tydzień temu...
Madzeska stacjonarnie promocja też w Indigo.
Co do fotki którą wstawiłaś. Mi to wygląda jak by kolor odlepił się od bazy Albo w tym miejscu "nie domalowałaś" bazą paznokcia i dlatego kolor tak odłazi. U mnie base extra sprawdza się świetnie i kolor trzyma jak żadna inna baza (miałam shellac, gelish i testowałam od kumpeli Semilac)
misisia86 jest offline  
Stary 2015-11-30, 12:26   #1492
Madzeska75
Wtajemniczenie

W moim przypadku lepiej sprawdza się basa i hard od Semilac, innych nie próbowałam .2 tygodnie nosiłam i nic się nie działo .Wczoraj robiłam od nowa paznokcia bo miałam odprysk,dzisiaj to....

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Nie wiem ,może i nie domalowalam, lampki nie mam i nic nie widzę! !!!!😜

Madzeska75 jest offline  
Stary 2015-11-30, 12:50   #1493
Anka7997
Raczkowanie

Cytat:
No widzisz... dobrze, że zapytałam. Ja póki co używałam bazy semilac. I pierwszy raz mam teraz na pazurach również top z tej firmy. I tu pojawił się problem. Ja w wolnych chwilach w ramach hobby lepie sobie kolczyki w modelinie. Wczoraj zauważyłam, że kontakt modeliny z semilac powoduje ze top traci połysk, paznokcie robią się matowe. Po skończeniu lepienia, przemyciu i odtłuszczeniu pazurów nie wracają już do takiego połysku jak wcześniej.
Powiem, że dla mnie baza Semilac jest najlepsza jak do tej pory. Przy takich "robotach" lepiej jest używać twardszego nabłyszczacza czyli żelowego. Niestety trzeba go później spiłować, aby zdjąć hybrydę.
Wet Look z Indigo jest bardzo dobry i niedrogi(25zł za 5ml). Nie wiem jak by "współpracował" z modeliną Wiem że jak robię pazury fryzjerkom to po kontakcie z farbami nic się nie dzieje.
Anka7997 jest offline  
Stary 2015-11-30, 14:08   #1494
marlena_smc
Rozeznanie

Cytat:
Powiem, że dla mnie baza Semilac jest najlepsza jak do tej pory. Przy takich "robotach" lepiej jest używać twardszego nabłyszczacza czyli żelowego. Niestety trzeba go później spiłować, aby zdjąć hybrydę.
Wet Look z Indigo jest bardzo dobry i niedrogi(25zł za 5ml). Nie wiem jak by "współpracował" z modeliną Wiem że jak robię pazury fryzjerkom to po kontakcie z farbami nic się nie dzieje.
Właśnie kurcze po dłuższym czasie wróciłam do tego hobby i nie myślałam, że będą problemy w kontakcie z hybrydą. Modelina sama w sobie dopóki jest plastyczna to w zetknięciu z większością tworzyw sztucznych powoduje ich rozpuszczanie się. Tak na dobrą sprawę nie wiem z czego są robione takie lakiery i czy faktycznie się te dwa materiały ze sobą gryzą. Przy następnym manicure spróbuję jeszcze bazy z CZ. Jak też będzie się "matowić" to wypróbuję ten żel nabłyszczający... albo znajdę inne hobby

marlena_smc jest offline  
Stary 2015-11-30, 17:13   #1495
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeszukałam wizaż, ale moja szukajka nie znalazła odpowiedzi na moje pytanie to znaczy znalazła ale z 2010 roku i nie wiele linków mi się otwiera. Nie wiem czy mogę tutaj zapytać, jeśli nie to proszę o przekierowanie, a mianowicie chodzi o to, że chciałabym sobie polepszyć komfort pracy, bo pazurki robię sobie i znajomym zwykle wieczorem i kupić lampę co myślicie o tej: http://allegro.pl/white-lampa-na-biu...217542831.html ?
Madzeska proszę

Love Pazurkowe
Stary 2015-11-30, 18:21   #1496
julka29111
Raczkowanie

Cytat:
Madzeska proszę
mam dokładnie tą samą, polecam
julka29111 jest offline  
Stary 2015-11-30, 19:16   #1497
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
Marlena, to ja trochę Ci namieszam u mnie shellac sprawuje się świetnie. Mam bazę i top, używam z ich lakierem, lub CZ, MM, Neonail i Estetiq. Trzyma 2 tygodnie bez uszczerbku, raz mamie na 1 paznokciu odprysnął CZ 011 po 2 tygodniach i 6 dniach. Ale to był tylko raz, kiedy tak długo trzymała, bo akurat nie mogła do mnie przyjechać. Robię paznokcie sobie, mamie i córce. Kocham Shellac, płytki nie matowię mamie, u siebie mam jeszcze zrastajacą zmatowioną, bo wcześniej robiła mi koleżanka innymi produktami. Top jest dość gęsty. Błyszczy bardzo ładnie, przecieram czystym alkoholem Izo.

Shellac kupowałam u leoberta.

Aaa, no i odchodzi szybko pod acetonem.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2015-11-30 o 19:20
chickencrazy jest offline  
Stary 2015-11-30, 19:25   #1498
Madzeska75
Wtajemniczenie

Cytat:
Madzeska proszę
Widziałam ją chciałabym taką, ale na razie budżet nie pozwala

Madzeska75 jest offline  
Stary 2015-11-30, 20:00   #1499
Frutellka xD
Zadomowienie

Madzeska można znaleźć taniej tylko trzeba szukać

Love Pazurkowe
Stary 2015-11-30, 23:11   #1500
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

ja byłam dziś u dystrybutora indigo i prawie oczopląsu dostałam
i wypisałam sobie jakie lakiery kupie sobie na promocji pani, która mnie obsługiwała już dziś proponowała mi promocję 2+1, ale nie miałam wystarczająco mamony na moje potrzeby
za to kupiłam sobie holo silver i grapefruit gold, pędzelek do zdobień 004, pedzelek do akwareli i cleaner supershine na wypróbowanie

PS. przez to jeszcze pewnie w tym tygodniu moja kolekcja powiększy się o 12 nowych kolorów
PS. 2. a dziś przyszło mi 6 nowych kolorów z modeny

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2015-11-30 o 23:16
Gejszalicious jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości