Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-01-02, 13:57   #2581
diabliczka66
Zadomowienie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Jestem pedantką i chyba głównie dlatego skreślam tą pojemność ale podsumowując: Tak wiem że się to bardziej opłaca ale nie potrafie używać tak dużych lakierów, ponieważ mam blokade po pierwsze: takiej ilości lakieru nigdy nie zużyje i gryzie mnie fakt, że po przeterminowaniu ("zgluceniu") musiałabym wyrzucić np połowe lakieru. Po drugie: mam pudełko, w którym trzymam wszystkie lakiery i trzęsie mnie gdy widze w nim różne firmy, a co dopiero gdybym miała różne wysokości lakierów jednego i drugiego faktu nie jestem w stanie znieść psychicznie dlatego wole wydać tyle samo albo i więcej, ale mieć mały lakier, który prawdopodobnie zużyje do końca (ewentualnie nie wyrzuce go tak dużo), no i na który ładnie się patrzy jak stoi w pudełku jedyny lakier Estetiq jaki jestem w stanie znieść w moim zbiorze to 33 czarny poza tym dużych pojemności miałabym mniej, bo w pudełku nie zmieści się ich tyle co mniejszych butelek
Kurcze aż porownanalam wielkość butelki cz z semilaciem. Porównywalne wielkości mają mimo że cz mam 15ml a semilac 7ml

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline  
Stary 2016-01-02, 14:06   #2582
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Perfect beauty jest podobny, ale, moim zdaniem bardziej neutralny, mniej zolty. Rozu w nim nie ma nic a nic. Nie przepadam za jasnymi kolorami, a mialam go na paznokciach juz dwa razy. Tylko mowie, nie wiem jak teraz z jakoscia
też właśnie nie wiem jak ta nowa formuła się sprawuje, ja mam jeszcze tą starą i ta jest ok
Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Kurcze aż porownanalam wielkość butelki cz z semilaciem. Porównywalne wielkości mają mimo że cz mam 15ml a semilac 7ml

nabazgrane w notatniku
ale jakby nie patrzeć to inny kształt, wąska nakrętka i brak naklejki z kolorem ja mam tylko jeden kolor semilac w pojemności 7 ml, reszta to 6 ml. I chyba top mam ten większy
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2016-01-02, 14:10   #2583
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Polećcie mi hybrydę w jasnobeżowym, bez kropli różu, 100% kryjącym kolorze (coś a'la taki kolor) bez drobinek (nie lubię ich) rosi:

Nie przepadam za takimi kolorami, ale chcę mieć w swojej kolekcji jeden, w razie gdyby mi coś jednorazowo odbiło
CZ PST 1, tylko wymaga 3 warstw
Stary 2016-01-02, 14:55   #2584
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
proponuję założyć do tego osobny wątek-będzie bardziej czytelnie
Ok, racja. Założyłam

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...3#post53975223

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam duże pojemności .Mój Semilac 7 ml 042 juz mi się kończy 😢

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Ja tez lubię duże pojemności. Nie ma stresu, że się skończy, można się bawić w mieszanie
chickencrazy jest offline  
Stary 2016-01-02, 15:41   #2585
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Jestem pedantką i chyba głównie dlatego skreślam tą pojemność ale podsumowując: Tak wiem że się to bardziej opłaca ale nie potrafie używać tak dużych lakierów, ponieważ mam blokade po pierwsze: takiej ilości lakieru nigdy nie zużyje i gryzie mnie fakt, że po przeterminowaniu ("zgluceniu") musiałabym wyrzucić np połowe lakieru. Po drugie: mam pudełko, w którym trzymam wszystkie lakiery i trzęsie mnie gdy widze w nim różne firmy, a co dopiero gdybym miała różne wysokości lakierów jednego i drugiego faktu nie jestem w stanie znieść psychicznie dlatego wole wydać tyle samo albo i więcej, ale mieć mały lakier, który prawdopodobnie zużyje do końca (ewentualnie nie wyrzuce go tak dużo), no i na który ładnie się patrzy jak stoi w pudełku jedyny lakier Estetiq jaki jestem w stanie znieść w moim zbiorze to 33 czarny poza tym dużych pojemności miałabym mniej, bo w pudełku nie zmieści się ich tyle co mniejszych butelek
OMG,mam tak samo jak Ty Jak dobrze wiedzieć,że nie zwariowałam w tym wszystkim sama Ja rozdzieliłam moje według marki po osobnych pudełkach bo nie mogłam na to patrzeć
Stary 2016-01-02, 17:23   #2586
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Siemka
Wpadłam dziś na FB Nails butik. Mają ciekawe kolory pyłków. Od razu przypomniało mi się, że ktoś z wizażu szuka odpowiednik pink gold. Nie pamiętałam czy brokat czy holo?
Sprawdź, wydaje mi się że numerek 2 jest podobny.
Faktycznie ma potencjał jak wybije na kompa to popatrze dokładniej, dziękuję

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Tak sobie przegladam te Chiodo Pro i znowu mam ochote je wyprobowac. 6ml pojemnosc, 24,90zl za sztuke z darmowa wysylka, znalazlam tez po 21,47zl (przy zakupie 4szt) tez z darmowa wysylka. Te z bialym napisem sa tansze, ale mniej kolorow i opinie maja dosc rozne. Na stronie chiodo widzialam tez jakies hybrydy 10ml po 29zl.
Wzorniki kuszace.
Bardzo fajnie i estetycznie to wygląda, choć jakoś mocno z semilaciem mi się kojarzy poczekam jak się jeszcze rozpowszechnia tutaj i zbiore opinie

Sylwestrowe mani w stanie idealnym, liczę ze jeszcze na za tydzień mi się utrzyma, choć widzę już odrost

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-01-02, 19:21   #2587
Madzeska75
Wtajemniczenie

Poszłam dzisiaj na solarium i z mojego 042 zrobił się inny kolor 😦 Miałaś tak któraś z Was ????? Używam topu Eco

Madzeska75 jest offline  
Stary 2016-01-02, 19:58   #2588
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Cytat:
EB -kocham !!!!!!
Dziewczyny jednak miałyśmy rację, EB potrzebuje kopa !Po utwardzeniu w diamenciku moje pazury są jak kamienie ! Dałam 2 warstwy EB ,pierwszą opruszyłam akrylem.Nastepne mani zrobię bez akrylu,żeby sprawdzić czy bez niego też będzie dobrze
Po zrobieniu mani weszłam pod gorący prysznic, a pazury nadal były twarde 😲
Diamencik wymiata! Kocham tą lampę 😊❤

Zgadzam się. Ja utwardzałam teraz EB dwa razy dłużej niż zwykle, dałam dwie warstwy w tym jedną grubszą i jest poprawa. Spróbuję jeszcze z akrylem bo mnie zachęciłaś twardością.

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Muszę cię zmartwić twarde paznokcie to głównie zasługa akrylu
Chyba tak. Moje teraz są twarde, ale po kąpieli trochę zmiękły.
Agnieszka Gie jest offline  
Stary 2016-01-02, 20:04   #2589
RedDahlia
Raczkowanie

Dziewczyny,czy sypałyście harda semilaca akrylem ? Może takie połączenie sprawiło by,że przedłużenie by nie miękło ? Robiła któraś z was ?
Stary 2016-01-02, 20:18   #2590
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy sypałyście harda semilaca akrylem ? Może takie połączenie sprawiło by,że przedłużenie by nie miękło ? Robiła któraś z was ?
Robiłam tak, daje radę, ale jednak jeżeli ktoś lubi poleżeć w bardzo ciepłej wodzie to mięknie.

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2016-01-02, 20:45   #2591
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Robiłam tak, daje radę, ale jednak jeżeli ktoś lubi poleżeć w bardzo ciepłej wodzie to mięknie.
Nah x/ Bo ja z nim mam taki problem,że jeśli przedłużam więcej niż 3 mm to mi mięknie,a wiem,że dziewczyny przedłużają nim znacznie więcej i nic się nie dzieje. Chciałam przedłużyć jakieś 5 mm i bronię się rękoma i nogami przed żelem,bo strasznie nie lubię go ściągać A i czy po posypaniu harda akrylem kładziesz na to znowu harda,bazę czy kolor ?

Edytowane przez RedDahlia
Czas edycji: 2016-01-02 o 21:10
RedDahlia jest offline  
Stary 2016-01-02, 21:11   #2592
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Nah x/ Bo ja z nim mam taki problem,że jeśli przedłużam więcej niż 3 mm to mi mięknie,a wiem,że dziewczyny przedłużają nim znacznie więcej i nic się nie dzieje. Chciałam przedłużyć jakieś 5 mm i bronię się rękoma i nogami przed żelem,bo strasznie nie lubię go ściągać A i czy po posypaniu harda akrylem kładziesz na to znowu harda,bazę czy kolor ?
Kup sobie silikonowy (budujący) od Dobrej Rady ściągasz acetonem, u mnie lepiej się sprawdza niż hard. A jak go posypiesz akrylem to beton

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-02, 21:26   #2593
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
Kup sobie silikonowy (budujący) od Dobrej Rady ściągasz acetonem, u mnie lepiej się sprawdza niż hard. A jak go posypiesz akrylem to beton
Wiem,wiem,mam silikonowy ale zastanawiałam się czy z hardem działa,bo chciałabym już go zmęczyć,ogólnie zamysł fajny,ale efekty dupne z nim,nadaje się tylko do utwardzania i to też słabo. Chyba kupię EB
Stary 2016-01-03, 00:05   #2594
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
Hmm a jakby ten akryl dać kolorowy ewentualnie biały czy coś to mógł by być dobry podkład pod kolory ;p

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline  
Stary 2016-01-03, 08:02   #2595
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
OMG,mam tak samo jak Ty Jak dobrze wiedzieć,że nie zwariowałam w tym wszystkim sama Ja rozdzieliłam moje według marki po osobnych pudełkach bo nie mogłam na to patrzeć
ucieszyłam się że jest nas więcej ale na osobne pudełka nie wpadłam dobry pomysł
Cytat:
Poszłam dzisiaj na solarium i z mojego 042 zrobił się inny kolor 😦 Miałaś tak któraś z Was ????? Używam topu Eco

top Eco ma filtr więc z założenia nie powinien zmienić koloru ;/ mnie się tak nigdy nie zdarzyło, ale ja na solarium nie chodze podkłady używam w kolorze porcelany
spiłuj sobie warstwę topu, połóż na to kolor i jeszcze raz top żeby odświeżyć. Może za cienką warstwę topu położyłaś

Cytat:
z tych powodów ja z harda zrezygnowałam kiedyś mogłam nim przedłużać i o 5 mm, później kupiłam "nową formułe" i przedłużenia 2-3 mm mi odpadały ;/ teraz ze względu na cene EB zastanawiam się czy nie wypróbować żeli od DR
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2016-01-03, 08:55   #2596
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Hmm a jakby ten akryl dać kolorowy ewentualnie biały czy coś to mógł by być dobry podkład pod kolory ;p

nabazgrane w notatniku
Ja sypie białym daje rade jako podkład

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-03, 08:56   #2597
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
z kolorowym nie próbowałam, ale biały akryl nie da wystarczającego krycia, mimo to, polecam pod jasne kolory, bo coś tam jednak daje
Stary 2016-01-03, 10:00   #2598
agatkaao0
Zadomowienie

Mogłybyście polecić jakąś bazę i top dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z hybrydami ?

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline  
Stary 2016-01-03, 10:03   #2599
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Mogłybyście polecić jakąś bazę i top dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z hybrydami ?
Błagam przeczytaj wątek lakiery hybrydowe cz. 1,2 i 3 było o tym tysiąc razy. Użyj wyszukiwarki.

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-03, 10:45   #2600
agatkaao0
Zadomowienie

Cytat:
Błagam przeczytaj wątek lakiery hybrydowe cz. 1,2 i 3 było o tym tysiąc razy. Użyj wyszukiwarki.
dziękuję

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline  
Stary 2016-01-03, 11:34   #2601
eM_Ka_
Wtajemniczenie

zastanawiam się nad wypróbowaniem: http://allegro.pl/sleek-shine-lakier...721066244.html
tym bardziej że wysyłka poleconym ekonomicznym za darmo musze to przemyśleć, może ktoś coś napisze zanim z rozpędu klikne "kup teraz" czytałam opinie na dwóch blogach - pozytywne. Niestety paleta kolorów na kolana nie rzuca no i w ogóle nie oddaje rzeczywistości

edit: mam dziwne wrażenie że te lakiery są z tej samej rozlewni co Semilac. Dla porównania wrzucam link do recenzji gdzie użyto koloru 058. Dla mnie to Mardi Gras. http://baseveheinails.blogspot.com/2...hybrydowe.html
jeżeli źle zrobiłam wrzucając link to uprzejmie proszę o edytowanie postu. Nie wiem czy moge wrzucić link do czyjegoś bloga, ale nie mam pojęcia jak inaczej pokazać swoje podejrzenia

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2016-01-03 o 11:41
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2016-01-03, 11:39   #2602
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Malo profesjonalnie wygladaja, brak naklejki z kolorem, wzorniki dramat-raczej nie maja nic wspolnego z realnym kolorem. Cena atrakcyjna i to wszystko
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-03, 11:45   #2603
eM_Ka_
Wtajemniczenie

w necie opinie mają bardzo dobre. Klikne tego 058 a'la Mardi Gras i może biały przetestuje, bo miałam i tak zamawiać z CZ. Jeszcze troche pokopie w celu odnalezienia innych kolorów. A nóż się okaże że są dobre. Część kolorów całkiem ładnie wygląda, a za taką cene to można ich mieć od groma dziś je zamówie i postaram się szybko przetestować
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2016-01-03, 12:04   #2604
pusio507
Przyczajenie

Cześć dziewczyny,

czy któraś z Was utwardzała hybrydy Indigo w lampie LED 9 W? Kupiłam dwa kolory na próbę i niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaki jest czas ich utwardzania.
Do tej pory używałam hybryd Semilac, ale produkty różnią się od siebie i czas może być inny, a że robię hybrydy tylko sobie w domowym zaciszu, to zbytniego doświadczenia w tym zakresie nie mam i nie chciałabym przekombinować
pusio507 jest offline  
Stary 2016-01-03, 12:07   #2605
RedDahlia
Raczkowanie

Cytat:
w necie opinie mają bardzo dobre. Klikne tego 058 a'la Mardi Gras i może biały przetestuje, bo miałam i tak zamawiać z CZ. Jeszcze troche pokopie w celu odnalezienia innych kolorów. A nóż się okaże że są dobre. Część kolorów całkiem ładnie wygląda, a za taką cene to można ich mieć od groma dziś je zamówie i postaram się szybko przetestować
Testuj,testuj napaliłam się na tą neonową limonkę i ogólnie jakieś neony musiałabym dokupić bo niby zima,ale babki jęczą za nimi Jeśli były by w porządku to pewnie szarpnęłabym się na kilka,bo cena i pojemność w sam raz na kilka razy,co było by super bo neonów często nie używam
Stary 2016-01-03, 12:12   #2606
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez pusio507 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

czy któraś z Was utwardzała hybrydy Indigo w lampie LED 9 W? Kupiłam dwa kolory na próbę i niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaki jest czas ich utwardzania.
Do tej pory używałam hybryd Semilac, ale produkty różnią się od siebie i czas może być inny, a że robię hybrydy tylko sobie w domowym zaciszu, to zbytniego doświadczenia w tym zakresie nie mam i nie chciałabym przekombinować
na naklejce z tyłu butelki powinna być informacja ile utwardzać
Stary 2016-01-03, 12:14   #2607
Hosenka*
Moderator KWC

Dojrzałam do wymiany lampy na ledową Moja uv dobrze utwardza, ale jak mam teraz wizję siedzenia przy malowaniu ok 45 minut to mi się odechciewa.
Chyba rozejrzę się na Aliexpress za polecanym przez Was "diamencikiem". Tylko teraz jaki kolor Nie lubię mieć wyboru Szampański? Czarny?

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2016-01-03 o 12:54
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2016-01-03, 12:24   #2608
pusio507
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
na naklejce z tyłu butelki powinna być informacja ile utwardzać
Rzeczywiście ! Sprawdzałam etykiety bazy i topu - tam informacji nie ma, ale na kolorze już jest. Dziękuję
pusio507 jest offline  
Stary 2016-01-03, 12:43   #2609
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Testuj,testuj napaliłam się na tą neonową limonkę i ogólnie jakieś neony musiałabym dokupić bo niby zima,ale babki jęczą za nimi Jeśli były by w porządku to pewnie szarpnęłabym się na kilka,bo cena i pojemność w sam raz na kilka razy,co było by super bo neonów często nie używam
ja sie nakręciłam na tego pseudo mardi grasa i jeszcze bym jakiegoś nudziaka wypróbowała, ale ze względu na kiepskiej jakości wzorniki troche się boje zamówić. Podoba mi się to że lakiery mają 5 ml więc jest jeszcze większa szansa na ich zużycie niż tych 6 ml już się nakręcam na perspektywę posiadania mnóstwa kolorów
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2016-01-03, 12:58   #2610
Aarion
Zadomowienie

GG do Aarion

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dojrzałam do wymiany lampy na ledową Moja uv dobrze utwardza, ale jak mam teraz wizję siedzenia przy malowaniu ok 45 minut to mi się odechciewa.
Chyba rozejrzę się na Aliexpress za polecanym przez Was "diamencikiem". Tylko teraz jaki kolor Nie lubię mieć wyboru Szampański? Czarny?
Ja też chcę diamencika, ale naczytałam się chyba z 5 poradników odnośnie zamówień, a i tak dalej nie ogarniam aliexpress

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości