Proszę...napiszcie mi dokładnie na temat przedłużania paznokci :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-18, 02:03   #1
aniesia20
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Unhappy

Proszę...napiszcie mi dokładnie na temat przedłużania paznokci :(

Witam Was bardzo serdecznie
Przeglądałam bardzo dużo wątków na Wizażu na temat przedłużenia poobgryzanych paznokci ... ale nadal nie wiem praktycznie nic na ten temat

Od dziecka obgryzam paznokcie Wiem że to bardzo nieładnie wygląda ale nałóg jest ide mnie silniejszy.Wstydzę się komukolwiek pokazać swoich dłoni

Przeczytałam tutaj na temat jakichś szablonów, kładzenia żelu na bardzo krótkie paznokcie... ale nadal jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić Jak taki zabieg wygląda ? Dodam iż naprawdę mam bardzo krótkie paznokcie Wygląda to ... no nie czarujmy się ... ohydnie!!! Proszę wytłumaczcie mi jeszcze raz dokładnie jakie kroki musiałabym podjąć aby choć trochę przedłużyć moje paznokcie ... chociaż do końca opuszka. I jakbyście miały to byłabym bardzo wdzięczna za jakieś zdjęcia które pozwolą mi sobie wyobrazić cały taki zabieg albo chociaż efekt końcowy.

Naprawdę już nie wiem co mam robić...Moje dłonie mnie załamują chcę w końcu skończyć z tym paskudnym nałogiem i mieć chociaż normalne paznokcie.

Martwi mnie jeszcze kwestia wstydu Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy miałabym położyć moje ręce przed jakąś stylistką ... boję się że mnie wyśmieje albo się przerazi i zacznie zwoływać koleżanki żeby zobaczyły do jakiego stanu można doprowadzić swoje paznokcie Jak pozbyć się takiego lęku ?

Bardzo proszę Was o pomoc ...

Będę wdzięczna za wszystkie wypowiedzi.
Stary 2005-11-18, 08:39   #2
beticzek
Raczkowanie

Dot.: Proszę...napiszcie mi dokładnie na temat przedłużania paznokci :(

a wiec..

kwestie wstydu juz przerabialam wiele razy...tzn.wiele takich klientek..mianowicie musisz sie przełamac..
stylistka założy ci akryl lub zel na szablonie..najpierw musi jednak wykonac sobie zaczepke pod która podłoży
szablonik..

niestety bardzo możliwe ze początkowo bedziesz u niej czesto..czeste złamanie,czy pekniecie pazurka..
niestety poczatki przy tzw."obgryzkach są" ciężkie ale da sie je uratowac..moja przyszla tesciowa miala pazurki o dł.3mm.dosłownie a nad tym opuszek...bylo juz tragicznie..ale zalozylysmy aryl..co tydz.uzupelnienia ,wzmocnienia..i po 3 miesiacach ma normalna płytke!!juz bez akrylu bo zrozumiala ze tak nie wolno.

wiec jak sie chce to sie da..a wstydzic sie nie mozesz bo to tak normalne jak np.wlosy na nogach z którymi idziesz na depilacje do kosmetyczki ;-)
beticzek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 09:29   #3
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witam
Aniesia20-ja doskonale Cię rozumiem,miałam ten sam problem,ale jak już się pierwszy raz przełamałam to dzięki tipsom oduczyłam się obgryzac paznokcie.Radzę Ci abys się przełamała po raz pierwszy a potem zobaczysz sama ,że było warto
Pozdrawiam
boniulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 11:13   #4
aniesia20
Raczkowanie

Dziękuję bardzo za odpwiedzi

Mam jeszcze takie pytanka:
1. Na czym polega to nakładanie żelu lub akrylu na szablonie ?
2. jak wykonuje się taką podkładkę pod ten zabieg ?
3. Czy to jest bolesne ?
4. Czy to znaczy że już po jednej wizycie będę miała w miarę normalne i ładne paznokcie ?
5. W jakich granicach może się mieścić koszt takiego zabiegu ?
6. Jakie mam szanse że te moje "nowe" paznokcie nie poodpadają po kilku dniach ?
7. Czy np. to że uprawiam sport (sztuki walki) nie będzie przeszkodą? Bardziej chodzi mi o to czy takie paznokcie to wytrzymają ?
8. No i ostatnie Czy wiecie gdzie w okolicach Gliwice lub w Gliwicach znaleźć kogoś kto by mi wykonał taki zabieg dobrze ?

Przepraszam że zadaję tyle pytań ale w kwestii tipsów jestem kompletnym laikiem i nie mam o tym zielonego pojęcia

Z góry dziękuję Wam za pomoc
Stary 2005-11-18, 12:40   #5
Albertyna
Zakorzenienie

1. Zabieg ten polega na podłozeniu pod część paznokci papierowej formy, nałożeniu na nia i na naturalny paznokiec żelu/akrylu i usunieciu formy... w najwiekszym skrócie...
2.Podkładka- zaczepka jest równiez zbudowana z żelu, czy akrylu i pomaga stylistce w prawidlowym podłozeniu forym.
3.Zabieg jest całkowicie bezbolesny
4. Po pierwszej wizycie paznokcie będa wyglądały slicznie, ale nadal by zachowały ten wygląd trzeba bedzie reguralnie odwiedzac stylistke, najpier częściej, póxniej coraz rzadziej.
5.Zależy od cen stylistki....
6. Jeżeli wybierzesz sie do profesjonalistki i nie bedziesz sama próbowała ich podważać, skubac i obgryzac nie powinny same odpaść
7. Będziesz musiała mieć krótsze pazokcie i bardzo na nie uważać (mam klietke trenująca aikido i ona ma paznokcie 1,5 cm za opuszek, ale do tej długości musiała sie najpierw przyzwyczaic no i nie miała wczesniej obgryzionych, zatem Tobie polceam duuuzo krótsze- max do opuszka)
8. Poszukaj, popytaj........
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 12:55   #6
aniesia20
Raczkowanie

Dziękuje

Jeszcze tylko nie potrafię sobie wyobrazić jak taki żel trzyma się na takich poobgryzanych i krótkich paznokciach Czy go sie jakoś pod skórę daje ?

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc

Może na forum znajdzie się ktoś w Gliwic lub okolic kto mógłby mi polecić odobę która zajmuje się takimi zabiegami Ale chyba wolałabym taką którą można odwiedzić w domu ...nie wiem czy zdobędę się na odwagę i wybiorę do salonu
Stary 2005-11-18, 12:57   #7
Jasiek
Raczkowanie

Aniesia - co do kwestii wstydu - gwarantuję że nie masz się czego wstydzic - mnie było dużo trudniej - uwierz na słowo
Jasiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 19:50   #8
aniesia20
Raczkowanie

No nie wiem...wstyd w tym przypadku jest mi bardzo trudno przełamać

Napisze mi ktoś coś więcej na temat jak ten żel się trzyma na krótkich paznokciach? Może jakieś zdjęcie ?

Już bardzo poważnie się zastanawiam nad takim zabiegiem ... Marzą mi się chociaż normalne paznokcie
Stary 2005-11-19, 10:19   #9
Jasiek
Raczkowanie

Aniesia - nie kombinuj - jak masz ochotę i kasę to zasuwaj i zakładaj gwarantuję uśmiech zadowolenia na twojej twarzy
Stary 2005-11-19, 14:13   #10
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Nie ma się czego wstydzić! Najważniejszy jest efekt. Tylko idź do dobrej stylistki.
Na krótkich paznokciach najlepiej przedłuzyć do opuszka i trzeba częściej uzupełniac - co 2 tygodnie. Jesli będziesz tego prestrzegac to będzie sie bardzo dobrze trzymać. Gdy paznokiec urośnie wtedy mozesz uzupełniac co 3-4 tygodnie.
Najważniejsze to to aby stylistka zakładała dobrze paznokcie, a będzie wszystko ok.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 20:27   #11
aniesia20
Raczkowanie

No namówiliście mnie Jak tylko dostanę wypłatę to lecę na poszukiwania jakiejś dobrej stylistki ... Wypowiadam wojnę temu ohydnemu nałogowi !!!! A puki co to przez te 2 tygodnie nie ruszę już ani jednego paznokcia

Dziękuję Wam bardzo
Stary 2005-11-21, 07:48   #12
Jasiek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniesia20
No namówiliście mnie Jak tylko dostanę wypłatę to lecę na poszukiwania jakiejś dobrej stylistki ... Wypowiadam wojnę temu ohydnemu nałogowi !!!! A puki co to przez te 2 tygodnie nie ruszę już ani jednego paznokcia

Dziękuję Wam bardzo
Opowiedz jak było przy założeniu pazurków!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości