NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-19, 18:16   #811
karcia334
Raczkowanie
 
Avatar karcia334
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

kurde myslalam ze to blad znowu jakis a to jednak prawda :9 przykro mi bo polubilam firme ,przerzuciłam się na nią po akcji z semilacami a tu taki strzał
karcia334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 18:25   #812
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny macie ten top mat ???Bo zaraz będę przy stoisku 😔

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 18:34   #813
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Misia86, bardzo trafna riposta. Podpisuje sie obiema ręcyma

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Madzeska nie testowalam matu z NN
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 20:21   #814
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Brawa dla NeoNail !

Dla mnie ich tłumaczenia to kompletna ściema. Czy tylko ja w takiej sytuacji życzyła bym sobie informacji "drogie klientki, ze względu na wzrost cen komponentów zmuszeni jesteśmy podnieść w najbliższym czasie ceny naszych produktów"
Robią to samo co Semilac. Jak zaczynałam kupować były po 18zł za 6ml.
Odeszłam od marki i nie wrócę Z Neonail może być podobnie.

Wczoraj moja przyjaciółka będąc w centrum handlowym podeszła do stoiska Neo. Żadnej promocji świątecznej, duże braki w kolorach. Pani opryskliwa, na pytanie czy będzie jakaś promocja? Odpowiedziała : jaka promocja? Co by Pani chciała? Na hybrydy ostatni raz na dzień matki zrobiłyśmy promocję

Tak jak napisałyście "fejm" się liczy, porozdawać za darmo blogerkom, vlogerkom itp. Zrobią reklamę i ciach ! Podoba się ? To płać

I na koniec Apeluję do NeoNail. Do niedawna sprzedawaliście tragicznej jakości buble. Żele, pierwsze hybrydy.... to były kompletne niewypały. Pozwolę sobie zacytować wpis z FB.
,,Dziewczyny, przekazujemy blogerkom produkty do testowania jednak nie ma to żadnego wpływu na cenę naszych produktów. Wspieramy polską blogosferę, ponieważ dzięki nim powstają cenne materiały dla innych dziewczyn. Z jednej strony są to tutoriale dla początkujących, a z drugiej inspirujące stylizacje dla każdego kto lubi i interesuje się paznokciami. Dzięki temu poznajemy też Wasze potrzeby co pozwala nam nieustannie polepszać i poszerzać ofertę o nowe produkty"

W takim razie proszę wszystkim dziewczynom z tego forum, które używały Waszych lakierów, wrzucały mnóstwo zdjęć i zachwalały Waszą firmę i produkty w ramach podziękowania i wsparcia powysyłać Zestawy startowe + 5 kolorów.


Dziękuję
pochwalam tę propozycję
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 22:40   #815
Eien_no_otome
just here 4 the nails
 
Avatar Eien_no_otome
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 180
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

mon dieu, ależ drama

przecież to normalne że raz na jakiś czas cena idzie w górę. naturalną konsekwencją jest że osoby które uznają, że nowa cena jest zbyt wysoka zrezygnują z marki, ale najwyraźniej - bo takie decyzje nie zapadają hop siup - forma to przekalkulowała i im sie to jak najbardziej opłaca.
podają przyczyny: drogie składniki, zmiana formuły, koszty związane z przewalutowaniem - gdzie tu węszyć "spiseg!"? któż nie lubi zarobić pieniędzy, szczegolnie jesli towar idzie jak swieze buleczki?

z całym szacunkiem, ale nie rozśmieszajcie mnie z tym promowaniem jakiejś marki tu na forum, lol. blogerki mają tysiące, dziesiątki tysięcy wyświetleń i szanujące sie osobowości internetu wszelkiej maści nie "sprzedadzą się" i nie podpiszą się pod oszukaną entuzjastyczną recenzją marnego produktu, bo to zaszkodzi ich "brandowi".

dzięwczęta, naprawdę nie rozumiem dlaczego czujecie się tak osobiście obrażone przez firmę podnoszącą ceny. najpierw semilac, teraz neonail. rozwiązanie jest proste, szukajcie innych marek, a powyzej wymienione beda sobie dalej radzic swietnie live long and prosper!

Edytowane przez Eien_no_otome
Czas edycji: 2015-12-19 o 22:42
Eien_no_otome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 23:18   #816
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Eien_no_otome, z ust mi to wyjelas.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 07:51   #817
karcia334
Raczkowanie
 
Avatar karcia334
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

te całe blogerki i inne szanowne panie vlogerki od zawsze czerpia wiadomości z wizzazu , niestety taka jest prawda
karcia334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 07:57   #818
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość

W takim razie proszę wszystkim dziewczynom z tego forum, które używały Waszych lakierów, wrzucały mnóstwo zdjęć i zachwalały Waszą firmę i produkty w ramach podziękowania i wsparcia powysyłać Zestawy startowe + 5 kolorów.


Dziękuję


szkoda tylko że do Neonail nasze argumenty nie docierają. Maja nas w d*pie tak samo jak semilac. Zero poszanowania swoich klientek
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 08:05   #819
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ktos tu chyba nie docenia mocy wizazu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 08:22   #820
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

semilac ma mocniejszą pozycje na rynku także mimo bojkotu utrzymują się bez problemów. Neonail nie jest tak popularny, także może na tym dużo bardziej ucierpieć. Cóż...

ciągle siedze i myśle nad firmą, chyba wskocze na tani CZ na własny użytek drogie lakiery nie są mi potrzebne, Modena jest super ale zapach mnie bardzo "uwiera" a Estetiq ma tylko duże pojemności

jeszcze się najpierw zorientuje ile ze zniżką bede płacić za lakiery

jestem wściekła robią z nas debilki
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 09:12   #821
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Eien_no_otome Pokaż wiadomość
mon dieu, ależ drama

przecież to normalne że raz na jakiś czas cena idzie w górę. naturalną konsekwencją jest że osoby które uznają, że nowa cena jest zbyt wysoka zrezygnują z marki, ale najwyraźniej - bo takie decyzje nie zapadają hop siup - forma to przekalkulowała i im sie to jak najbardziej opłaca.
podają przyczyny: drogie składniki, zmiana formuły, koszty związane z przewalutowaniem - gdzie tu węszyć "spiseg!"? któż nie lubi zarobić pieniędzy, szczegolnie jesli towar idzie jak swieze buleczki?

z całym szacunkiem, ale nie rozśmieszajcie mnie z tym promowaniem jakiejś marki tu na forum, lol. blogerki mają tysiące, dziesiątki tysięcy wyświetleń i szanujące sie osobowości internetu wszelkiej maści nie "sprzedadzą się" i nie podpiszą się pod oszukaną entuzjastyczną recenzją marnego produktu, bo to zaszkodzi ich "brandowi".

dzięwczęta, naprawdę nie rozumiem dlaczego czujecie się tak osobiście obrażone przez firmę podnoszącą ceny. najpierw semilac, teraz neonail. rozwiązanie jest proste, szukajcie innych marek, a powyzej wymienione beda sobie dalej radzic swietnie live long and prosper!
Może Ciebie to śmieszy, ok. Tutaj nie chodzi tylko o cenę rozumiesz? Jeśli bacznie śledzisz forum i poczynania NeoNail to chyba nie umknęło Ci to, że w październiku tego roku "omyłkowo" podnieśli ceny? Zrobił się wielki szum i na swoim FB przepraszali klientki i zapewniali, że podwyżek nie będzie.

Zanim blogerki itd. zaistniały w sieci, to właśnie strona na której teraz dyskutujemy budowała jak to mówisz swój "brand".
Ja śledzę wizaz od dobrych 10 lat. Nie interesują mnie opinie vlogerów, blogerów i innych. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat produktu na KWC. Stamtąd jak i z forum czerpię wiedzę na temat tego co mnie interesuje. Jest to bezinteresowna i niesponsorowana wymiana informacji.
Jestem przekonana, że osoba która otrzymuje produkty do testowania za darmo w zamian za opinie, w pewien sposób przymyka oko na to, na co my tutaj zwracamy uwagę. Wiadomo że chcą dostawać i niepochlebne komentarza z ich ust skutkują rozwiązaniem współpracy.

Nie czuję się obrażona. Czuję się oburzona brakiem szacunku do klienta. I tak jak wspominałam na początku nie chodzi tylko o cenę.

Pozdrawiam Cię

P.S https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=46921527 Ktoś z firmy ma tutaj swoje konto. Jak widać śledzili co dziewczyny miały do powiedzenia.

Edytowane przez misisia86
Czas edycji: 2015-12-20 o 09:56
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 09:24   #822
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

świetnie napisane popieram w 100%
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 10:14   #823
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Emka, znizke masz na karcie platniczej? O co chodzi?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 10:28   #824
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Misisia86, to naprawde jest prosta kalkulacja i jak widac bardziej oplaca sie promowac u bloggerek, a nie dbac o idealne zadowolenie Wizazanek. Rozumiem, ze jestes zwiazana z Wizazem, nie twierdze, ze nie jest to dobre zrodlo informacji, ale szczerze mowiac sadze, ze blogi docieraja do duzo szerszego grona ludzi. Chociazby dlatego, ze takie podforum o manicure hybrydowym skierowane jest do osob ktore juz cos wiedza na ten temat i chce im sie spedzic czas na szukaniu informacji, a nie do losowego czytelnika ktory moze byc potencjalnie hybrydami zainteresowany, ale nigdy nie szukalby informacji na wlasna reke. Ot, inny profil.

Miejcie tez prosze na uwadze, ze wyprodukowanie lakieru moze kosztowac grosze, ale do tego dochodza koszty transportu, dystrybucji, wyplat dla pracownikow itp. itd. Sam koszt produkcji to nie wszystko.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 11:44   #825
Eien_no_otome
just here 4 the nails
 
Avatar Eien_no_otome
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 180
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Zanim blogerki itd. zaistniały w sieci, to właśnie strona na której teraz dyskutujemy budowała jak to mówisz swój "brand".
Ja śledzę wizaz od dobrych 10 lat. Nie interesują mnie opinie vlogerów, blogerów i innych. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat produktu na KWC. Stamtąd jak i z forum czerpię wiedzę na temat tego co mnie interesuje. Jest to bezinteresowna i niesponsorowana wymiana informacji.
Jestem przekonana, że osoba która otrzymuje produkty do testowania za darmo w zamian za opinie, w pewien sposób przymyka oko na to, na co my tutaj zwracamy uwagę. Wiadomo że chcą dostawać i niepochlebne komentarza z ich ust skutkują rozwiązaniem współpracy.
Ja również śledzę wizaż, może niezbyt regularnie, ale też uważam, że taka oddolnie (hm, ale na wizażu też był przecież konkurs z semilac?) organizowana wymiana informacji jest bardzo cenna.
W naturze człowieka jest chwalenie tego co kupił/dostał i ignorowanie małych wad, chcemy być przekonani że to my podjęliśmy dobrą decyzję, więc zawsze biorę poprawkę na wszelkie recenzje blogerek.
Myślę że u nas to jest jeszcze nie do końca unormowane, ale większość anglojęzycznych blogerek zawsze na początku recenzji informuje, że to recenzja sponsorowana, ale wszytskie opinie są jej i sponsoring nie wpływa w żaden sposób na jej ocenę.

Cytat:
Pozdrawiam Cię
Również pozdrawiam!
Oburzenie/zasmucenie forum nie śmieszy mnie, raczej dziwi? Po części rozumiem wszytskie słowa krytyki, ale jednocześnie wiele opinii jest mocno przesadzona - co mi, zwykłej użytkowniczce forum, nie podoba się.

Zresztą, mnie decyzja neonail ani chłodzi ani grzeje, więc po prostu nie będę się już udzielać w wątku.
Eien_no_otome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 11:56   #826
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Emka, znizke masz na karcie platniczej? O co chodzi?
przy którychś tam zakupach dostałam karte - na niej zbierałam pieczątki, nazbierałam wszystkie i teraz mam stałą zniżkę 5%. Tylko że mam to z franczyzowego stoiska, nie wiem jak wygląda sprawa z głównym dystrybutorem
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 12:19   #827
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny ja wszystko rozumiem Matematyka i handel nie są mi obce. Każdy chce zarobić, każdy może robić co mu się tylko podoba. Takie mamy teraz czasy. Mogli podnieść ceny o 100%, to ich sprawa. Wiem o tym
Ja czuję się tylko tak jak by..... ktoś chciał mnie wrzucić do worka z napisem "ciemna masa"
Głos każdej z nas ma znaczenie. Nadal w to wierzę i chciałabym aby firma która mówi jedno (w październiku) a robi drugie (w grudniu) była świadoma tego, że ja nie będę tolerować takiego zachowania. Pamiętajcie że nasze przyzwolenie kreuje takie sytuacje. Widzieli że u DC z Semilakiem była burza. Najpierw 22zł, później 26, ostatecznie 1ml więcej i cena 29zł. Klientki odeszły...przyszły nowe.
Tak jak wspominałam w swojej pierwszej wypowiedzi na ten temat, szkoda że nas po prostu nie uprzedzili.
Wyczerpałam temat więc kończę

Emka ja też mam taką kartę rabatową 5% którą dostałam za pieczątki.
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 21:04   #828
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wszystko rozumiem Matematyka i handel nie są mi obce. Każdy chce zarobić, każdy może robić co mu się tylko podoba. Takie mamy teraz czasy. Mogli podnieść ceny o 100%, to ich sprawa. Wiem o tym
Ja czuję się tylko tak jak by..... ktoś chciał mnie wrzucić do worka z napisem "ciemna masa"
Głos każdej z nas ma znaczenie. Nadal w to wierzę i chciałabym aby firma która mówi jedno (w październiku) a robi drugie (w grudniu) była świadoma tego, że ja nie będę tolerować takiego zachowania. Pamiętajcie że nasze przyzwolenie kreuje takie sytuacje. Widzieli że u DC z Semilakiem była burza. Najpierw 22zł, później 26, ostatecznie 1ml więcej i cena 29zł. Klientki odeszły...przyszły nowe.
Tak jak wspominałam w swojej pierwszej wypowiedzi na ten temat, szkoda że nas po prostu nie uprzedzili.
Wyczerpałam temat więc kończę

Emka ja też mam taką kartę rabatową 5% którą dostałam za pieczątki.
Również bardzo mnie rozczarował neonail... chodzi o zasady a jak widać nie chcą starych poczciwych klientek tylko wola się "nachapac "
Na szczęście jest dużo innych firm aktualnie podobnych cenowo więc więcej nie skorzystam z ich lakierów.
Ps. Wpływ jakiś mamy jednak na promocję ich produktów bo kilka dni temu poleciłam koleżance i kupiła córce na święta zestaw za 249, - który aktualnie kosztuje już 279,- ....
Więcej nie polecę... Peszek
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 07:50   #829
paula29
Raczkowanie
 
Avatar paula29
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

No niestety ale tak jest, że jak coś staje się modne to cena wzrasta. Ja to rozumiem, chcą zarobić. Nie podoba mi się jednak to, że jeszcze niedawno mówili że podwyżki nie będzie, a teraz po cichu, z dnia na dzień ceny podnieśli. Śmieszy mnie to. Jak chcą być poważna firmą, to powinni tak też się zachowywać. Powinni normalnie poinformować na swojej stronie o planowanej podwyżce i podnieść ceny np. od nowego roku. To by wyglądało zupełnie inaczej...
paula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 08:13   #830
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

dokładnie tak jak piszecie, ja osobiście czuje się oszukana. Firma pokazała że ma nas w nosie, ważniejsze blogerki. Domyślam się że podwyżka cen wynika z tego, że muszą zarobić na darmowe zestawy dla nich żałuje tylko, że poleciłam tą firme kilkunastu osobom, które obecnie kupują ich lakiery. Więcej nie polece nikomu, nie warto. Na prawdę mogli chociaż uprzedzić o podwyżkach, wyjaśnić ich powód i wtedy nie byłoby takiego oburzenia.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 09:45   #831
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Milo, ze NN wrocilo po rozum do glowy, odparowalo pigment z EB i cena tejże bazy wróciła do normy. Dziewczyny , EB dzis znowu kosztuje 69zl
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 09:56   #832
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

trzeba będzie się obkupić po nowym roku gorzej tylko jak neonail przeczytało komentarz, w którym ktoś napisał "co innego jakby podwyżkę zrobili od nowego roku i o niej uprzedzili" a tu bęc: uprzedzą, że od 1 stycznia ceny do góry i to ostro wtedy obiecuje że sprzedam wszystkie ich lakiery które mam i więcej nic nie kupie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:00   #833
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mnie najbardziej zabolala ta podwyzka ceny EB bo byla totalnie z czapy. Nie mam tez zamiaru placic 5zl wiecej za stara formule. Te 1,90zl wiecej za nowa formule mnie nie boli tak bardzo. Oby nie robili wiecej psikusow, bo tego juz nie zdzierze...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:03   #834
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

jakoś indigo i mm od dawien dawna mają stałą cenę...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:06   #835
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Trochę mi ulżyło pod koniec wątku, bo jak zaczęłam czytać o tych podwyżkach zwłaszcza EB to się załamalam. Jestem właśnie w poznaniu i chciałam na gwiazdkę zafundować sobie kolorek i właśnie EB, mam nadzieję że na stoisku cena będzie nadal stara.
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:09   #836
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jakoś indigo i mm od dawien dawna mają stałą cenę...
I regularne promocje, podczas ktorych mozna kupic lakiery nawet 50% taniej
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:10   #837
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jakoś indigo i mm od dawien dawna mają stałą cenę...
bo to są firmy, które szanują swoich klientów i w ich przypadku najważniejsze jest zadowolenie osób korzystających z ich produktów, a nie chwilowa popularność i przypływ gotówki. Takie działania jak widziałyśmy prowadzą tylko do chwilowego wzbogacenia się, na dłuższą mete to nie działa. Jeśli klient ma szanować daną firme to tego samego oczekuje się w drugą strone

póki co ciesze się że cena EB wróciła do normy, te 1,90 zł na najnowszych lakierach faktycznie aż tak bardzo nie boli. Stare lakiery wróciły do ceny 22,90 więc też dobrze. Oby tak zostało.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:14   #838
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

słuchajcie, może to był kolejny "błąd systemu"
do trzech razy sztuka...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:17   #839
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja w ogole nie pojmuje, ze tyle czasu sa dostepne te w starej formule. Dalej je produkuja czy o co chodzi?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:19   #840
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

może Chińczyk przesłał o kontener więcej
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.