NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 70 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-05-09, 22:37   #2071
seXualna89
Raczkowanie

Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Nie wiem jakim cudem biały kolor z NN kryje po 2 warstwach...mi kryje dopiero po 3... I jeszcze ten kolor to jakiś glut... Do reszty kolorów nie mam jako takich zarzutów. Jak podniosą cenę to wrócę to CZ z kolorówką
seXualna89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 22:53   #2072
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jakim cudem biały kolor z NN kryje po 2 warstwach...mi kryje dopiero po 3... I jeszcze ten kolor to jakiś glut... Do reszty kolorów nie mam jako takich zarzutów. Jak podniosą cenę to wrócę to CZ z kolorówką
Ja jestem z niego bardzo zadowolona i dwie warstwy dla mnie wystarczaja w zupelnosci. Jest gesty, to fakt bo to bialy kolor i w wiekszosci firm tak niestety jest.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 23:02   #2073
pseudofeministka
Zakorzenienie

A ja mam 4 kolory z NN - Pink Lady, Forever Calm, Pink Panther i Natural Beauty - ze wszystkich jestem zadowolona Kryja po jednej albo dwoch warstwach. Kolor ladnie wyglada na dloni.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 23:21   #2074
kicz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kicz, przed ostatnimi podwyzkami tez sie zarzekali ze nie podniosa cen a 2 miesiace pozniej podniesli

Jak to zapomnieli o konkursie?
Myślisz, że by tak ryzykowali? Teraz są na świeczniku przez tą kolekcję. Poza tym wiadomo, że kolekcja "specjalna, gwiazdorska" będzie droższa, buteleczki ładniejsze itp. Nie martwmy się na zapas. Mi wprawdzie 4-5 kolorów wystarcza na jakiś czas, więc 2-3 złote w tą czy w tą aż tak nie robi różnicy, ale rozumiem
kicz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 23:27   #2075
aqgatta58
Zadomowienie

7zł, cena wyższa o 25% biorąc pod uwagę ceny które wzrosły po ostatniej podwyżce.
aqgatta58 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 05:10   #2076
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
też jestem posiadaczką białego i mój też kryje po dwóch warstwach ale za to z niektórymi kolorami miewałam problemy, np. z Barbie zrobił sie glut
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja mam 4 kolory z NN - Pink Lady, Forever Calm, Pink Panther i Natural Beauty - ze wszystkich jestem zadowolona Kryja po jednej albo dwoch warstwach. Kolor ladnie wyglada na dloni.
ja mam obecnie ok 20, a przewinęło się pokojnie 40 część kolorów była ok, część robiła problemy. Niestety 90% lakierów zgęstniało

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
7zł, cena wyższa o 25% biorąc pod uwagę ceny które wzrosły po ostatniej podwyżce.
jeszcze przypomnijmy że gdy zaczęłam używać NN to jedną ich buteleczke kupowałam za 18,50 zł w międzyczasie NN zmieniło wygląd butelki i rzekomo formułe. Moim zdaniem jakość lakierów się nieznacznie polepszyła, w każdym razie cena poleciała prawie 60% do góry. Sodówka im uderzyła do głowy. Jak widze co odpieprzają teraz, dodatkowo z pseudo gwiazdą, której widoku znieść nie potrafie, to uważam że nie warto w nich inwestować.

Nawiasem mówiąc mam dużo lakierów z Chin i znaczna ich część jest lepsza od lakierów NN
eM_Ka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 07:58   #2077
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
MM nie używam, nie ta jakość. Zostaje przy CND, OPI i NN. Może i 35zł to nie za niska cena ale do CND i OPI neonail jest nadal bardzo korzystny cenowo. Pytanie co dla kogo ważne jakość czy tylko cena
Jak dla Ciebie MM nie mają jakości to ja nie mam pytań.
To produkty z najwyższej półki które na szczęście nie trafiają do szerokiej rzeszy dziewczyn którym wydaje się że potrafią wykonać poprawne mani a później kończą w wątku uczuleniowym. MM nie potrzebuje promocji ze strony "gwiazdy" która akurat ma swoje pięć minut.

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja juz neonail podziękowałam chyba na Indigo przeskocze, lepsza jakoś za, jak widać, mniejsze pieniądze tylko musze znaleźć jakieś zastępstwo dla EB
ostatnio testowałam baze z SPN (Sandrika ) i zachowuje się identycznie jak EB. Nie wiem jak z przedłużaniem ale "zwykłe" mani wytrzymuje tyle samo co z EB. No i teraz jest ta nowa proteinowa z Indigo która być może będzie godnym zamiennikiem

Wątek odlewkowy: odlewamy hybrydy

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-05-16 o 13:00
czuszka82 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:05   #2078
aqgatta58
Zadomowienie

Ja mam obecnie przedłużony paznokieć baza 700 z spn i trzyma się teraz czwarty tydzień. Kolory już zmieniałam ale akurat ten paznokieć piłuje bo nie chce na nowo przedłużać.
aqgatta58 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:20   #2079
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Jak dla Ciebie MM nie mają jakości to ja nie mam pytań.
To produkty z najwyższej półki które na szczęście nie trafiają do szerokiej rzeszy dziewczyn którym wydaje się że potrafią wykonać poprawne mani a później kończą w wątku uczuleniowym. MM nie potrzebuje promocji ze strony "gwiazdy" która akurat ma swoje pięć minut.

ostatnio testowałam baze z SPN (Sandrek ) i zachowuje się identycznie jak EB. Nie wiem jak z przedłużaniem ale "zwykłe" mani wytrzymuje tyle samo co z EB. No i teraz jest ta nowa proteinowa z Indigo która być może będzie godnym zamiennikiem
No wlasnie, ja mam malo kolorow z NN, z MM nie mam zadnego ale z obserwacji widze ze MM to zdecydowanie dobra jakosc wiec dziwie sie troche ze ktos moze powiedziec nie ta jakosc. Mm to juz wyzsza polka.....

https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:47   #2080
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
MM nie używam, nie ta jakość. Zostaje przy CND, OPI i NN. Może i 35zł to nie za niska cena ale do CND i OPI neonail jest nadal bardzo korzystny cenowo. Pytanie co dla kogo ważne jakość czy tylko cena
MM to wyższa półka i nie ma porównania do NN. Piszesz o jakości, a porównujesz lakiery z wysokiej półki z niską? MM nie potrzebuje pseudo gwiazdek do promowania, i mają mnóstwo zadowolonych klientów, większość bardzo dobrych salonów pracuje na Mistero Milano, a na Neonail kto, chyba Patrycja Kazadi.

Cytat:
Napisane przez xmartusiax19 Pokaż wiadomość
Ja na promocji kupiłam 30 lakierów NN i 6 Mistero milano, co do MM buteleczka 11 ml kosztowala 25 zl wiec nie duzo ale jakos lakieru mnie nie zadowala, biały i żółty musiałam nakladac ok 5 warstw i jeszcze byly przeswity, za to NN krycie białego lakieru idelane przy drugiej warstwie. Indigo ma zbyt gęstą konststencję, mistero milano za rzadki , NN wydaje sie byc dla mnie idealne , Semilac nadal bede uzywać mimo ze ma bąbelki powietrza ale jest bardzo dostepne i przesyłka juz przy 2 lakierach za darmo.
Mam zarówno biel i żółć, kryją dobrze po dwóch warstwach, ale warto je rolować w dłoniach, więc albo masz wadliwy egzemplarz, który możesz zareklamować, albo wciskasz nam tu kit za przeproszeniem.

Ostatnio coś zauważyłam wysyp nowych użytkowniczek piszących bez sensu na tym forum

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:32   #2081
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A moze byc tak ze te 5ml Indigo bedzie bardziej wydajne niz 7ml innego lakieru. Moze te które maja 7ml wymagaja nalozenia az 3 warstw a te 5ml moga wymagac dwóch a nawet jednej

Miałam kilka kolorów z Indigo i żaden nie krył po 2 warstwach jakoś się z nimi nie polubiłam, zdecydowanie lepiej mi sie pracuje na NN, czy nawet Semilacu i CZ. No ale jak ktoś pisze, że MM to niższa półka niż NN, to sorry ale ostanio kupuję tylko te 2 firmy, z obydwu jestem zadowolona i uważam, że jakość jest porównywalna, może dlatego, że nie trafil mi się jak dotąd żaden bubel z NN. Nie podoba mi się natomiast marketing NN, zdecydowanie idą w stronę Semilaca. Co to w ogole za pomysł, żeby angażować jakąś niby gwiazdkę do promowania marki, to sie nie kojarzy z profesjonalnymi produktami

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:40   #2082
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Chce kupić top i hard base z NN, do tego jakiś kolor a tu widzę kiepskie opinie no i znowu dylematy :cojest :
Stary 2016-05-10, 10:47   #2083
dkni41
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Miałam kilka kolorów z Indigo i żaden nie krył po 2 warstwach jakoś się z nimi nie polubiłam, zdecydowanie lepiej mi sie pracuje na NN, czy nawet Semilacu i CZ. No ale jak ktoś pisze, że MM to niższa półka niż NN, to sorry ale ostanio kupuję tylko te 2 firmy, z obydwu jestem zadowolona i uważam, że jakość jest porównywalna, może dlatego, że nie trafil mi się jak dotąd żaden bubel z NN. Nie podoba mi się natomiast marketing NN, zdecydowanie idą w stronę Semilaca. Co to w ogole za pomysł, żeby angażować jakąś niby gwiazdkę do promowania marki, to sie nie kojarzy z profesjonalnymi produktami
Tylko, że to już od jakiegoś czasu jest czysta komercja, a nie profesjonalizm :/ a na dobre zaczęło się od blogerki z warstwą depresyjną

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
dkni41 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:52   #2084
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dkni41 Pokaż wiadomość
Tylko, że to już od jakiegoś czasu jest czysta komercja, a nie profesjonalizm :/ a na dobre zaczęło się od blogerki z warstwą depresyjną

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Właśnie to mialam na myśli, szkoda że poszli w stronę masówki, bo produkty mają naprawdę fajne

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Stary 2016-05-10, 11:24   #2085
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Chce kupić top i hard base z NN, do tego jakiś kolor a tu widzę kiepskie opinie no i znowu dylematy :cojest :
produkty mają dobre-kupuj a nie się zastanawiaj

Stary 2016-05-10, 11:55   #2086
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Cytat:
produkty mają dobre-kupuj a nie się zastanawiaj
No to czekam na wypłatę, dzisiaj ma być
Rozumiem że hard base to normalna baza tylko twardsza? Pod nia nic nie kładę (nie działa mi lupka w apce)
Myślałam o tej EB ale widzę tylko dużą butle.
Stary 2016-05-10, 12:00   #2087
czuszka82
Moderator z pazurem

hard base to zwykła baza. EB jest tylko duża pojemność. Obie kładziesz na "gołego" pazura.

Stary 2016-05-10, 12:03   #2088
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Cytat:
hard base to zwykła baza. EB jest tylko duża pojemność. Obie kładziesz na "gołego" pazura.
O dzięki, No to super to biorę hard base
To teraz muszę w fioletach poszperać bo na ali coś trafić nie mogę
Stary 2016-05-10, 12:07   #2089
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
No to czekam na wypłatę, dzisiaj ma być
Rozumiem że hard base to normalna baza tylko twardsza? Pod nia nic nie kładę (nie działa mi lupka w apce)
Myślałam o tej EB ale widzę tylko dużą butle.
nic nie kładziesz pod spód, pod EB tez nie

Stary 2016-05-10, 12:35   #2090
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Cytat:
nic nie kładziesz pod spód, pod EB tez nie

No i znalazlam 7 lakierów które bym chciała
Stary 2016-05-10, 13:07   #2091
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:

No i znalazlam 7 lakierów które bym chciała
Jakie? ja muszę podjechać po top sunbloker i jakiś jasny błękit, szukam odpowiednika pst7 z CZ

Stary 2016-05-10, 13:20   #2092
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Cytat:
Jakie? ja muszę podjechać po top sunbloker i jakiś jasny błękit, szukam odpowiednika pst7 z CZ
Alluring neptune, sensual venus, opal vine, opal rose, cherry lady, passionate tango, hypnotic rose.

Pomijam szczegół, że mam z 40 lakierów z ali

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Ja sie z Cz nie lubię
Stary 2016-05-10, 19:00   #2093
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

No i zakupy zrobione. Baza, top i opal wine. Mam nadzieję, że będzie ładny
Stary 2016-05-10, 22:51   #2094
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
No i zakupy zrobione. Baza, top i opal wine. Mam nadzieję, że będzie ładny
Mam go i jest spoko ma mega krycie, już po 1 warstwie wygląda ok

Stary 2016-05-11, 07:02   #2095
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Cytat:
Mam go i jest spoko ma mega krycie, już po 1 warstwie wygląda ok
Ooo dzięki to super, bo mam (chyba) podobny kolorek z ali i po 4 warstwach jest słabo.
Stary 2016-05-12, 11:37   #2096
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
NeoNail wprowadzili w Wispolu, który mam pod nosem
Nie mają wszystkich kolorów niestety - chciałam Pastel Blue i akurat nie było
serio? ja mam wispol pod nosem, więc zajrze, czy u mnie też się pojawiły

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Ojoj zrobil sie dym

Ja tez nie lubie podwyzek. Poki co robie sobie bana na zakupy lakierowe. Leci do mnie 10 cat eye z ali, w kufrze mam ze 100 lakierow...no nie zuzyje tego, chyba ze zaczne je pic

Indigo chyba jako jedna z niewielu marek, trzyma sie jednej ceny. Kiedys jak kupowalam u nich lakiery stacjonarnie, to dawali tez rabat z tej okazji. Nie wiem jak jest teraz.

Jak na marke komercyjna, dostepna dla kazdego amatora, NN ceni sie az nadto.
Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Nawet nie będę liczyc ile mam wadliwych/dziwnych lakierów NN. Albo nie kryją, albo zamiast pastelu dostałam neon... Jesli z indigo będzie mniej problemów to jestem w stanie troche doplacic.
29zl za indigo czy 28 za nn to dla mnie żadna różnica. Nie zuzylam jeszcze żadnego lakieru do konca, wiec 1 ml nie robi mi różnicy. Nie będę sprawdzac czy jedne mani będzie mnie kosztowalo 5 groszy więcej czy mniej.
oprócz tego co napisałyście za Indigo przemawia jeszcze argument, że na targach i w grudniu na hybrydy jest zawsze promocja 2+1 co daje 4zł/1ml produktu w tych mniejszych lakierach, niestety niektóre kolory też mają problematyczne ;/ mimo to niska cena mnie bardzo przekonuje no i nie trzeba dodatkowo płacić za to, że Siwiec mizdrzy się na targach do słot foci
ponadto chyba tylko Indigo i CZ przez ostatnie 2 lata (czyli od kiedy zajmuję się hybrydami) nie podnieśli cen

Cytat:
A ja tam sobie kupiłam całą kolekcję Kazadi i jestem szczęśliwa Nie wiem co i jak z tą kreacją, ale lakierki są extra

Jak kupiłam z kilku względów, po pierwsze nowe ładne kolorki, po drugie żadna firma nie wypuściła takiej kolekcji z gwiazdą a po trzecie takie kolorowe butelki ma tylko CND, ale za 70zł butelka, zatem 35zł a 70zł to przepaść. Mam w salonie CND i w niczym nie widzę różnicy co do neonail. Jak dla mnie cena do przyjęcia.

Siwiec a Kazadi to chyba dwie rożne kategorie.
wyczuwam kryptoreklamę jeśli uważasz, że warto płacić +5zł za kolorową butelkę tylko dlatego, że jest kolorowa to ja nie wiem na jakim ty świecie żyjesz a kolory Patryśki dupy nie urywają
Stary 2016-05-12, 17:34   #2097
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Nie 5zl a 7zl wiecej za ta sama pojemnosc, ale z "autorskiej kolekcji"
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:53   #2098
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Nie 5zl a 7zl wiecej za ta sama pojemnosc, ale z "autorskiej kolekcji"
Kiepski ze mnie matematyk gdyby te kolory były chociaż ładne, ale one są nijakie i bezpłciowe :/
Stary 2016-05-12, 19:21   #2099
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie

Dotarł Opal wine
Szkoda, że nie jest odrobinę jaśniejszy, ale w weekend zmiana mani
Stary 2016-05-12, 20:24   #2100
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Kiepski ze mnie matematyk gdyby te kolory były chociaż ładne, ale one są nijakie i bezpłciowe :/
Ja bym pare tych nowosci przygarnela, ale nie za ten piniondz

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Dotarł Opal wine
Szkoda, że nie jest odrobinę jaśniejszy, ale w weekend zmiana mani
To czekam na fotki
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Loving_Cookies
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości