Christrio- czy w zestawie jest wszystko co mi potrzebne na początek? - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-09-04, 14:31   #1
rainbowdesign
Przyczajenie

Smile Christrio- czy w zestawie jest wszystko co mi potrzebne na początek?

Witam, jestem tutaj nowa dlatego proszę o wyrozumiałość. Pracuję zawodowo jako grafik komputerowy ale interesuję się na co dzień kosmetyką. Od jakiegoś czasu dodatkowo chcę się zająć robieniem paznokci metodą żelową. Czytałam trochę opinie na temat różnych marek i największą uwagę zwróciły na mnie produkty Christrio. Jak już coś robić to dobrze i tylko na solidnych produktach. Nie wiem tylko dokładnie co mi będzie potrzebne. Znalazłam na ich stronie ciekawy zestaw : http://sklep.eurofashion.com.pl/prod...d_product=3624 tylko czy tam jest wszystko oprócz kolorków co potrzebuję jako zestaw startowy? czy może, któraś z tych rzeczy jest niekonieczna i lepiej sobie dobrać osobno tutaj: http://www.christrio.pl/produkty/?kat=470 ? Proszę o opinie, bo nie wiem co kupić pozdrowienia i z góry dzięki za pomoc
rainbowdesign jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 20:50   #2
jotka97
Raczkowanie

Dot.: Christrio- czy w zestawie jest wszystko co mi potrzebne na początek?

Witam Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że lepiej jest kupić osobno materiały i akcesoria. Z reguły w zestawach jest sporo nieprzydatnych rzeczy, zresztą za kwotę zestawu na który zwróciłaś uwagę można kupić wiele innych rzeczy
Firma Christrio jest świetna i nie ma o czym mówić, jednak jeżeli dopiero chcesz spróbować swoich sił lepiej popracować na produktach troszkę tańszych ( nie mówię o firmach "krzak"czy allegrowych podróbkach), żeby się przekonać czy to jest dla Ciebie, oczywiście decyzja jest Twoja.
Musisz zastanowić się jaką metodą chcesz pracować: jednofazową czy trzyfazową? W zależności od metody będziesz potrzebować innych produktów, a wszystko o tych metodach znajdziesz w sieci. Ze swojej strony mogę polecić:
Astonishing, Perfect Beauti, SPN, Indigo - osobiście pracuje na wszystkich o produkty dobrze ze sobą wspólpracują ( oczywiście najlepiej łączyć ze sobą produkty tej samej firmy). na stronach tych firm znajdziesz wszystkie informacje odnośnie przeznaczenia poszczególnych materiałów.
Kupując lampę UV, zwróć uwagę na moc - musi mieć 36W, to gwarantuje odpowiednie utwardzenie produktów.
Świetny sklep dla początkujących ( i nie tylko) to Dobra Rada, tam znajdziesz masę potrzebnych rzeczy: kopytko metalowe do odsuwania skórek, cleaner do odtłuszczania płytki, waciki bezpyłowe, blok polerski 240 do matowienia płytki ,pilniki i-nails - najlepsze, pedzle do żelu, lampy uv, ozdoby itd.
Niemniej jednak w późniejszym czasie zachęcam do odbycia kursu stylizacji, jeśli chcesz się tym zajmować na poważnie Pozdrawiam
jotka97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 18:39   #3
bailey1
Raczkowanie

Dot.: Christrio- czy w zestawie jest wszystko co mi potrzebne na początek?

Jak dla mnie to jeszcze tam dużo brakuje przydatnych rzeczy. Mega drogi jest ten zestaw no i żele Christrio nie są dla początkujących.
bailey1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości