2 w 1 :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-18, 21:40   #31
czuczenka
Zakorzenienie

Dot.: 2 w 1 :D

Ale slicznie wygladasz w tym 2 makijazu a ten szaliczek pasuje idealnie zastanawiaja mnie tylko te kolory bo jakos dosc nie moge co to za kolor ..

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 21:45   #32
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Ale slicznie wygladasz w tym 2 makijazu a ten szaliczek pasuje idealnie zastanawiaja mnie tylko te kolory bo jakos dosc nie moge co to za kolor ..
Czuczenko, nie wiem o jakie kolory chodzi,więc napiszę o wszystkich

Na oczach mam 3 cienie: brzoskwiniowo-złoty,rudo-pomarańczowy i taki brązowo-fioletowo-miedziany (tego 3 dosłownie troszeczkę).

Na ustach chyba pomadkę Creme de Maroon Lancome, to taki jasny rudo-brąz.

A szalik to kawa z mlekiem
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 22:46   #33
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez April007
Voodia ja Cie bardzo prosze... jak chcesz zebym oceniala makijaz to pomaluj kogos innego...
A tak w ogole ... gdzie jest kicia????????
Podłączam się do prośby
Serio, Voodia, ty we wszystkim bedziesz slicznie wygladac...ech... I jak tu nie mozna dostac kompleksow, patrzac na was wszystkie, jakie jestescie sliczne?!
No, ale co do makijazy:
Oba, mimo uzytych tylu kosmetykow wygladaja b.naturalnie. Jesli chodzi o usta, wole drugą wersję. Masz piękne usta i jakos nie pasuje do nich formula wodna, o wiele lepiej gdy kolor jest "blizej", tzn gdy uzywasz pomadki. Blyszczyk sie jakby za bardzo rozlewa...
Bardzo ladnie wycieniowane oczka!!!

Hmm...tak jeszcze patrzę i jakos gryzie mi sie kolor blyszczyka z cieniem w makijazu I...
W II kolorystycznie wszystko b.ladnie (nawet szaliczek)
Stary 2005-11-19, 07:49   #34
April007
Zadomowienie

GG do April007

Cytat:
Napisane przez Voodia

Edytuję, bo April się wpisała przede mną
April, a może upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu i umaluję Niuśkę,hę? Proponuję najpierw delikatny noł-mejkap, póżniej coś klasycznego, a na koniec propozycja na wieczór
Ha! To ja prosze Niuske w wydaniu zimowym w szaliku Mysle ze ten braz bedzie jej pasowal )))))
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 08:10   #35
czuczenka
Zakorzenienie

a dziekuje Voodia za odpowiedz , a mozesz mi powiedziec cos szerzej na temat tego Dermacolu

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 09:03   #36
rozrabiara
Zadomowienie

Ale z Ciebie ładna dziewczyna Niesamowicie przypominasz mi tę aktorkę Magdalenę Różdżkę Sam makijaż też śliczny, oglądałam sobie kilka innych makijaży w Twoim wykonaniu i muszę stwierdzić, że we wszystkich wyglądasz naprawdę ślicznie Jak to mówi moja siostra: ładnemu we wszystkim ładnie
rozrabiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 09:56   #37
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Podłączam się do prośby
Serio, Voodia, ty we wszystkim bedziesz slicznie wygladac...ech... I jak tu nie mozna dostac kompleksow, patrzac na was wszystkie, jakie jestescie sliczne?!
Dobra, Dziewczyny,od następnego razu maluję tylko kota! A serio, no kto jak kto, ale Ty Beekeeper i April za kompleksy jakiekolwiek powinnyście dostać lanie ,o!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
No, ale co do makijazy:
Oba, mimo uzytych tylu kosmetykow wygladaja b.naturalnie. Jesli chodzi o usta, wole drugą wersję. Masz piękne usta i jakos nie pasuje do nich formula wodna, o wiele lepiej gdy kolor jest "blizej", tzn gdy uzywasz pomadki. Blyszczyk sie jakby za bardzo rozlewa...
Bardzo ladnie wycieniowane oczka!!!

Hmm...tak jeszcze patrzę i jakos gryzie mi sie kolor blyszczyka z cieniem w makijazu I...
W II kolorystycznie wszystko b.ladnie (nawet szaliczek)
Hmm, co do koloru ust w 1. mejkapie to mi podczas malowania też się wydawało, że wrzos z brązem coś ni tego Tak się zastanawiałam, kto pierwszy zauważy-czujna Kobieta z Ciebie Z błyszczykiem na ustach przedobrzyłam, wiem, ale tak go strasznie lubię, że zawsze za dużo go kładę

Cytat:
Napisane przez April007
Ha! To ja prosze Niuske w wydaniu zimowym w szaliku Mysle ze ten braz bedzie jej pasowal )))))
ok szaliczek plus czapka,sesja na śniegu

Cytat:
Napisane przez czuczenka
a mozesz mi powiedziec cos szerzej na temat tego Dermacolu
czuczenko,Dermacol to taki bardzo gęsty podkład, z założenia przeznaczony do charakteryzacji teatralnej bodajże. Jest dość tłusty,baaardzo wydajny,wystaczy odrobina by pokryć całą twarz (choć nie polecam,podkreśla bardzo niedoskonałości cery i suche skórki).Ja używam go pod oczy i czasem punktowo na przebarwienia i wypryski.Kosztuje około 10 zł,bywa w małych drogeriach.

rozrabiaro,dziękuję pięknie
Stary 2005-11-19, 10:02   #38
April007
Zadomowienie

GG do April007

No no no... ale ja mam nadzieje ze na sztucznym sniegu??? Bo jak nie to Jak mozna biedna kicie z domu wyganiac
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:22   #39
kamiks
Raczkowanie

GG do kamiks Send a message via Skype™ to kamiks

Świetnie że się znowu "przypomniałaś", bardzo lubię oglądać Twoje makijaże...może dlatego, że masz niezwykłą urodę...taką ciepłą twarz, oczy i usta niesamowite

Jeśli chodzi o to co pokazałaś w tym wątku, oba dzieła jak zwykle świetne. Bardzo lubie brązy, złoto..a i Ty wyglądasz w tych barwach szczególnie- jak dl amnie im bardziej naturalne kolory tym lepiej
Oczarowana jestem cieniami i szminką z drugiego makijażu, piekne złote rudości!

Czekam na więcej, i więcej
kamiks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:22   #40
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Smile Dot.: 2 w 1 :D

Cytat:
Napisane przez Voodia
Pomadko,zawstydziłaś mnie tym razem A ja nie z tych wstydliwych

A ja właśnie w spiętych się dziwnie czuję,tak łyso Szalik Babcia kochana zrobiła, mam rękawiczki-pingwinki do kompletu i czapka w drodze

Następnym razem usta wytnę A serio- aż zajrzałam do Twoich postów i naprawdę nie wiem czego chcesz Kobieto od swoich ust (typowa baba ze mnie, najpierw foch, a potem buzi )

Ja szczerze mówiąc wolałabym by już były mrozy, a nie takie byle-co jak teraz, u mnie w mieście wszędzie błoto i ,jak to mawia moja Mama, "syf i malaria"
E tam pięknie wygladasz w spiętych włosach, to i śmiało je możesz spinać.
Moja babcia nie umie robić na drutach, za to gada jak nakręcona-zbyt dużo i często... Szoda, że nie mam takiej uzdolnionej babci, bo chciałabym, zeby mi ktoś zrobił grube skarpety z włóczki. Serio!! Wtedy kiedy siędzę w domu i zacznają mi marznąć stopy przydałyby się takie "onuce". Ale bym miała radochę z takich skarpetek, bo kupione to nie to samo...

O moich ustach to ja mogę napisać maturę próbną. Denerwują mnie, chętnie je poprawię, jak tylko się zbogacę odrobinę.

Cmok.
Stary 2005-11-19, 17:43   #41
mary poziomkowa
Zakorzenienie

pięknie! zazdrość mnie zżera o te usta

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 20:04   #42
Voodia
Wtajemniczenie

April, oczywiście , że na sztucznym! Choć Niunia lubi śnieg, widziała go parę razy w życiu i zawsze była najpierw skołowana ,a potem świetnie się bawiła

kamiks, dziękuję za tyle miłych słów Też lubię ciepłe barwy, wszystkie te miedzie, złota, brązy, beże, czekolady, toffee,karmelki(kulinarni e się zrobiło )

Pomadko, to nasze Babcie mają przynajmniej jedną cechę wspólną Ciekawe, że jak moja Babcia mówi, to nawet nie patrzy, czy ktoś jej słucha- np zaczyna coś mówić, ja na to :"Dobrze Babciu, ale ja muszę iść się uczyć.". zamykam się w pokoju, po półgodzinie otwieram drzwi, a ona nadal opowiada Ja z kolei wełnianych skarpet nie lubię, a mam kilkanaście par i co roku pod choinkę dostaję nowe ,zawsze inny wzorek

Ależ Ty się uparłaś na te usta,no!!!!! W takim razie czekaj na mnie, ja zbieram na operację oczu (mam -4) i łydek (mam tyle w obwodzie co mój ważący lekko licząc 95 kg TŻ ), pooperujemy się razem

Mary, naprawdę nie ma czego, ja czasem wolałabym mieć ciut mniejsze, a nie takie "bujne wargi"
Stary 2005-11-19, 20:13   #43
tiara
Zadomowienie

GG do tiara

Jeju jaka Ty sliczna jestes! makijaz tez swietny, choc na Tobie wszystko uroczo by wygladalo!

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 20:34   #44
zabciam
Zadomowienie

GG do zabciam

mam takie pytanie czy ty pracujesz w modelingu??? bo sadze ze powinnas, masz piekna twarz, najbardziej podoba mi sie 3 zdjecie z 1 makijazu i 4 z drugiego. makijaze tez bardzo ładne.

http://www.wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!

http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 21:04   #45
Pomadka
Pomadkorator

Wink Dot.: 2 w 1 :D

Cytat:
Napisane przez Voodia
Pomadko, to nasze Babcie mają przynajmniej jedną cechę wspólną Ciekawe, że jak moja Babcia mówi, to nawet nie patrzy, czy ktoś jej słucha- np zaczyna coś mówić, ja na to :"Dobrze Babciu, ale ja muszę iść się uczyć.". zamykam się w pokoju, po półgodzinie otwieram drzwi, a ona nadal opowiada Ja z kolei wełnianych skarpet nie lubię, a mam kilkanaście par i co roku pod choinkę dostaję nowe ,zawsze inny wzorek
Patrz jaką masz fajową babkę. Umie i robi Ci skarpetki, eh jak jakbym chciała, żeby tak moja babora robiła.
Jesoo moja babunia gada jak opętana... Też jej nigdy nie słucham tylko kiwam głową --> albo przewracam oczami -->

Cytat:
Napisane przez Voodia
Ależ Ty się uparłaś na te usta,no!!!!! W takim razie czekaj na mnie, ja zbieram na operację oczu (mam -4) i łydek (mam tyle w obwodzie co mój ważący lekko licząc 95 kg TŻ ), pooperujemy się razem
Tia już widzę, te Twoje grube łudki, ehe wierze, bo muszę... Zresztą widziałam Twoje zdjęcia i nie zauważyłam grubych łydek, to se tutaj nie zmyślaj.

Z oczami to już inna sprawa, nie myslałam, że masz taką wadę wzroku. Patrz jak pozory mylą.

Ok. to ja czekam na Ciebie pod skalpelem. Bajjj
Stary 2005-11-19, 21:28   #46
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez Voodia
Hmm, co do koloru ust w 1. mejkapie to mi podczas malowania też się wydawało, że wrzos z brązem coś ni tego Tak się zastanawiałam, kto pierwszy zauważy-czujna Kobieta z Ciebie

do usług
Stary 2005-11-19, 22:37   #47
kroofk@
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Czemu ja mam wrazenie ze ty bedziesz pieknie wygladac bez wzgledu na to czym sie pomalujesz ?
No właśnie, czemu tak mamy???
Oba makijaże MISIĘ podobają bardzo.

kroofk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 22:38   #48
kroofk@
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
I se przypomniałam jeszcze [już3 raz edytuje post ], że masz boskie usta. Uprasza się o niepokazywanie ich, bo zaczyna mi się załączać choroba i kompleksy!

Cmok.
Właśnie, ach te kompleksy...

kroofk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 09:37   #49
Voodia
Wtajemniczenie

tiara, normalnie się zawstydziłam Jest masa kombinacji które mi nie psaują, ale raczej ich wrzucać nie będę

zabciam,kiedyś,za dawnych czasów troszkę, ale teraz już nie

Pomadko, z łydkami to poważna sprawa Przykład z życia: zapisuję się rok temu z TŻ na siłownię. Idę do właściciela siłowni (były mistrz Polski w kulturystyce) spytać go o ćwiczenia na wysmuklenie łydek, więc on mnie pyta ile mam w obwodzie. Na to ja: " ^% ! " A facet zrobił taką minę:" " Czyli nie wyolbrzymiam, skoro ten obwód roki taaakie wrażenie na zawodowym kulturyście

Beekeeper, nie omieszkam skorzystać

kroofko, cieszę się, że Ci się podobają
Stary 2005-11-20, 11:58   #50
fuksjaa
Zakorzenienie

Pierwszy raz udzielam się na MM, ale nie mogę tego nie napisać: Voodia jesteś piękną kobietą!
Oglądałam Twoje inne makijaże i jestem pod wrażeniem, naprawdę.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:19   #51
Pomadka
Pomadkorator

Smile Dot.: 2 w 1 :D

Cytat:
Napisane przez Voodia
Pomadko, z łydkami to poważna sprawa Przykład z życia: zapisuję się rok temu z TŻ na siłownię. Idę do właściciela siłowni (były mistrz Polski w kulturystyce) spytać go o ćwiczenia na wysmuklenie łydek, więc on mnie pyta ile mam w obwodzie. Na to ja: " ^% ! " A facet zrobił taką minę:" " Czyli nie wyolbrzymiam, skoro ten obwód roki taaakie wrażenie na zawodowym kulturyście
Nie wierzę.
Kochana nic się nie przejmuj łydkami. Ważne, że buzię masz piekną!

Miłej niedzieli.
Stary 2005-11-23, 07:03   #52
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

zarówno pierwszy i drugi makijaż świetny, stonowany, subtelny i delikaty, pasują do Twojej urody, jeszcze nie wiedziałam makijażu w którym byś źle wyglądała
ładnie masz tu podkreślone rzesy
pierwszy wyszedł tak .. tak ... no .. ślicznie

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości