Czy zmienić kolor włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-09-21, 20:06   #1
Gwiazdeczka223
Wtajemniczenie

Witajcie,
Proszę o obiektywne opinie
Ostatnio usłyszałam że w moim obecnym kolorze włosów wyglądam sztucznie, i powinnam go zmienić. Powiem szczerze że zrobiło mi się smutno, bo w blondzie czuję się bardzo dobrze. Wcześniej miałam brąz i czerń. Miałam wrażenie że ciemne kolory za bardzo wyostrzały mi rysy twarzy. Załączam swoje zdjęcia w blondzie i ciemniejszych odcieniach. Obecnie mam włosy ścięte na boba. Pierwsze dwa zdjęcia są najaktualniejsze. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy w tej fryzurze wyglądam korzystnie? I na ile lat byście mnie oceniły? Pytam tak z ciekawości

Zdjęcia

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-09-02 o 21:59 Powód: usuniecie zdj; na prosbe uzytkownika
Gwiazdeczka223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 20:27   #2
lulka19
Zakorzenienie

Dot.: Czy zmienić kolor włosów?

Bardzo dobrze Ci w tym blondzie, promiennie

" 9 miesięcy noszenia, całe życie kochania"
Bartosz 11.04.2016<3
lulka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 00:16   #3
marina27
Przyczajenie

Smile Dot.: Czy zmienić kolor włosów?

Blond z tych kolorów pasuje Ci najbardziej może jedynie zapuściłabym dłuższe - jak na 3 zdj
marina27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 00:28   #4
IlluminataV
Przyczajenie

w blondzie duzo lepiej, w brazie twoja twarz wyglada na zmeczona i poszarzala taka, tylko jezeli chodzi o blond to moim zdaniem najlepiej pasowalby ci troche ciemniejszy niz ten odcien, ale nadal blond.
IlluminataV jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 00:43   #5
lanabananaa
Banana Fana Fo!

W blondzie lepiej.
Stary 2015-09-22, 06:48   #6
Gwiazdeczka223
Wtajemniczenie

Dziękuję za rady Powiem szczerze że z zapuszczaniem to póki co będzie ciężko, włosy są bardzo zniszczone rozjaśnianiem...
Stary 2015-09-22, 10:18   #7
Kaminka24
Rozeznanie

Nie mam pojęcia dlaczego ktoś Ci powiedział, że nie pasuje Ci blond. Wyglądasz pięknie, bardzo ale to bardzo Ci pasuje, a napewno zdecydowanie lepiej niż ten brąz
I wg mnie bardzo ładnie Ci też w bobie Jedyne co to wygląda na trochę odrośniętego i przydałoby Ci się lekkie podcięcie/nadanie kształtu fryzury
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:24   #8
phili84
Przyczajenie

zdjęcie w środku! najlepsze
Stary 2015-09-22, 19:31   #9
foxy313
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Proszę o obiektywne opinie
Ostatnio usłyszałam że w moim obecnym kolorze włosów wyglądam sztucznie, i powinnam go zmienić. Powiem szczerze że zrobiło mi się smutno, bo w blondzie czuję się bardzo dobrze. Wcześniej miałam brąz i czerń. Miałam wrażenie że ciemne kolory za bardzo wyostrzały mi rysy twarzy. Załączam swoje zdjęcia w blondzie i ciemniejszych odcieniach. Obecnie mam włosy ścięte na boba. Pierwsze dwa zdjęcia są najaktualniejsze. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy w tej fryzurze wyglądam korzystnie? I na ile lat byście mnie oceniły? Pytam tak z ciekawości

Zdjęcia
drugie zdjecie najlepsze, na pierwszym źle, nawet bardzo źle, bo tak jakos trupio, kolor okropny jak "tani" blond,jak takie suche zaniedbane wlosy, lepiej jakbys mialam troche ciemniejsze, spróbuj może farbke 8.21 albo 9.21, ogolnie 2 po kropce bardzo ladnie wychodzi i "bezpiecznie" A do ciemnych na pewno nie wracaj, bo wygladasz na stara i zmeczona, moze ktos kto Ci mowi takie rzeczy po prostu przyzwyczail sie ze mialas ciemne i nie moze sie przywyczaic ze masz jasne, czesto tak jest.. albo zazdrosc jakas. roznie to bywa
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 21:28   #10
Gwiazdeczka223
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
drugie zdjecie najlepsze, na pierwszym źle, nawet bardzo źle, bo tak jakos trupio, kolor okropny jak "tani" blond,jak takie suche zaniedbane wlosy, lepiej jakbys mialam troche ciemniejsze, spróbuj może farbke 8.21 albo 9.21, ogolnie 2 po kropce bardzo ladnie wychodzi i "bezpiecznie" A do ciemnych na pewno nie wracaj, bo wygladasz na stara i zmeczona, moze ktos kto Ci mowi takie rzeczy po prostu przyzwyczail sie ze mialas ciemne i nie moze sie przywyczaic ze masz jasne, czesto tak jest.. albo zazdrosc jakas. roznie to bywa
Dziękuję za rady Pierwsze zdjęcie jest trochę prześwietlone, może dlatego tak dziwnie wyszedł ten kolor, teraz mam taki jak na drugim. A z jaką wodą zmieszać farbę żeby rozjaśniła mi odrosty? Mam je dosyć ciemne, taki brąz na poziomie 4, 5. Mam właśnie problem, odrosty zawsze wychodzą mi za ciemne :/

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia dlaczego ktoś Ci powiedział, że nie pasuje Ci blond. Wyglądasz pięknie, bardzo ale to bardzo Ci pasuje, a napewno zdecydowanie lepiej niż ten brąz
I wg mnie bardzo ładnie Ci też w bobie Jedyne co to wygląda na trochę odrośniętego i przydałoby Ci się lekkie podcięcie/nadanie kształtu fryzury
Ja tego boba ścinałam u fryzjera może z tydzień temu Ale jest trochę krzywy, ponieważ wcześniej zmasakrowałam sobie włosy, i były one różnej długości, i żeby było równo to trzeba by było obciąć je dużo krócej, a przyznam szczerze że trochę się bałam takiego drastycznego cięcia...

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

I jeszcze jedno pytanie- czy po tych zdjęciach ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy jestem typem zimnym czy ciepłym? Bo sama za nic nie potrafię tego określić.
Stary 2015-09-22, 23:16   #11
Agatha86
Raczkowanie

Nie wydaje mi się, żebyś wyglądała jakoś bardzo strasznie, wyglądasz po prostu tak zwykle, jak wiele dziewczyn W jaśniejszych włosach ci ładniej niż w ciemniejszych moim zdaniem.
Agatha86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 02:05   #12
Gwiazdeczka223
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agatha86 Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żebyś wyglądała jakoś bardzo strasznie, wyglądasz po prostu tak zwykle, jak wiele dziewczyn W jaśniejszych włosach ci ładniej niż w ciemniejszych moim zdaniem.
Wiesz, ja wcale nie uważam że wyglądam strasznie
Stary 2015-09-23, 08:43   #13
takababa
Raczkowanie

W blondzie zawsze chyba wygląda się młodziej
Ale ja bym pomyślała nad odrobinę ciemniejszym, może z poziomu 8, takim bardziej "dziecięcym" ale to pewnie przez to że ostatnio sama już miałam dość swoich rozjaśnianych włosów i z takimi pomiędzy 8-7 czuję się o wiele lepiej no i o włosy łatwiej zadbać bez drastycznego rozjaśniania
takababa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 09:23   #14
DOJRZALAJAKWINO
Raczkowanie

A mnie się bardzo podoba kolorek na drugim zdjęciu od lewej
Stary 2015-09-23, 10:24   #15
Grom92
BAN stały

Cytat:
Napisane przez DOJRZALAJAKWINO Pokaż wiadomość
Mi tez ten się podoba,a le myślę ze to kwestia fryzury Ja bym cię widziała w takiej fryzurze jak w przedostatnim zdjęciu w blondzie. Naprawdę jest bardzo ładnie
Grom92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 10:58   #16
Kaminka24
Rozeznanie

Cytat:
Ja tego boba ścinałam u fryzjera może z tydzień temu Ale jest trochę krzywy, ponieważ wcześniej zmasakrowałam sobie włosy, i były one różnej długości, i żeby było równo to trzeba by było obciąć je dużo krócej, a przyznam szczerze że trochę się bałam takiego drastycznego cięcia...
To może takie wrażenie odniosłam bo masz głowę przechyloną po prostu Jak będziesz miała chwile, to wrzuć jeszcze jakieś zdjęcie gdzie będzie bardziej fryzurkę widać
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:14   #17
vicky000
BAN stały

Moim zdaniem w blondzie pięknie, i najbardziej podoba mi się pierwsze zdjęcie - jestem zdziwiona negatywnymi opiniami, moim zdaniem świetnie podkreśla taką 'porcelanowość' Twojej urody
vicky000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:51   #18
Zilka
Rozeznanie

W blondzie super- wyglądasz jak laleczka. W brązie jest poprawnie ale ciemny kolor odbiera Ci taką delikatność i eteryczność. Raczej jesteś typem ciepłym, możesz śmiało kierować się w jasne perłowe blondy i beże. Unikaj wszystkich farb z 1 zaraz po kropce. Wszystkie natury i ciepłe odcienie od numeru 8 wzwyż będą dla Ciebie super.
Zilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 20:08   #19
Gwiazdeczka223
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
W blondzie zawsze chyba wygląda się młodziej
Ale ja bym pomyślała nad odrobinę ciemniejszym, może z poziomu 8, takim bardziej "dziecięcym" ale to pewnie przez to że ostatnio sama już miałam dość swoich rozjaśnianych włosów i z takimi pomiędzy 8-7 czuję się o wiele lepiej no i o włosy łatwiej zadbać bez drastycznego rozjaśniania
Problem w tym, że włosy są już dość mocno rozjaśnione, i nawet jeśli położę odcień 7, to po kilku myciach mi się spłucze Mi bardzo się podoba taki ciemny "mysi" blond, próbowałam nawet się tak pofarbować, ale najpierw wyszedł zielony połysk (głupia jestem, bo na żółte włosy nałożyłam popiel). Stonowałam to koncentratem pomidorowym, ale pozostała mi okropna szarość. Później to się wymyło, ale teraz boję się ciemnych blondów

Cytat:
Napisane przez DOJRZALAJAKWINO Pokaż wiadomość
To jest aktualny kolor

Cytat:
Napisane przez Grom92 Pokaż wiadomość
Mi tez ten się podoba,a le myślę ze to kwestia fryzury Ja bym cię widziała w takiej fryzurze jak w przedostatnim zdjęciu w blondzie. Naprawdę jest bardzo ładnie
Ja będę zapuszczać włosy. Te krótkie mi się podobają, to fajna odmiana, ale zdecydowanie lepiej czuję się w długich. Gdyby nie kondycja włosów to na pewno nie zdecydowałabym się na cięcie.

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
To może takie wrażenie odniosłam bo masz głowę przechyloną po prostu Jak będziesz miała chwile, to wrzuć jeszcze jakieś zdjęcie gdzie będzie bardziej fryzurkę widać
Jasne, jutro postaram się zrobić zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
W blondzie super- wyglądasz jak laleczka. W brązie jest poprawnie ale ciemny kolor odbiera Ci taką delikatność i eteryczność. Raczej jesteś typem ciepłym, możesz śmiało kierować się w jasne perłowe blondy i beże. Unikaj wszystkich farb z 1 zaraz po kropce. Wszystkie natury i ciepłe odcienie od numeru 8 wzwyż będą dla Ciebie super.
Typ ciepły A mi zawsze się wydawało że jestem zimą. Ale tak jak mówię, ja się na tym kompletnie nie znam. Teraz mam odcień 9.0, ale moim wymarzonym kolorem jest właśnie beż, tylko kompletnie nie wiem jak go uzyskać. Jak użyłam farby 9.13 (czyli niby beż) to wyszła zielona poświata
Stary 2015-09-24, 09:34   #20
takababa
Raczkowanie

Nie wiem czy to kwestia fotki ale dolne włosy chyba delikatnie ciemniejsze i cieplejsze? - fajne

Ja tez to "przyciemnianie" nie raz przerabiałam i zazwyczaj z dokładnie takim samym skutkiem jak Ty. Dlatego teraz jak stwierdziłam, że mam za jasne to rezygnowałam stopniowo z mocniejszych rozjaśniaczy i z poziomu 10 schodziłam stopniowo przez 9 do 8mek. Ostatnie moje farbowania robiłam profesjonalnymi farbami sama i mieszałam sobie 50/50% 8.0 z 8.3 chyba i doszłam do w miarę delikatnego, naturalnego blondu. A ostatnio to nawet się przerzuciłam i robiłam średnim blondem z Khadi (mieszanka samych ziół) i jestem bardzo zadowolona. Podstawa to chyba nie kłaść popielatych blondów na takie bardzo jasne. A poczytaj może o pigmentacji - podobno to daje duże szanse na przyciemnienie bez zieleni
takababa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 16:53   #21
Kruszek77
Raczkowanie

jak dla mnie lepszy blond
Kruszek77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 20:18   #22
EwelinaBobek
Raczkowanie

w blondzie ładniej
Stary 2015-10-02, 19:52   #23
kolorchabrow
Raczkowanie

W jasnych 23-25. W ciemnych 19-21.Ładnie wyglądasz w blondzie,ale moim zdaniem cię postarza, tak ciemny kolor też nie do końca ci pasuje. Lepszy byłby jasny brąz z domieszkom blondu.
kolorchabrow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 20:05   #24
Gwiazdeczka223
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kolorchabrow Pokaż wiadomość
W jasnych 23-25. W ciemnych 19-21.Ładnie wyglądasz w blondzie,ale moim zdaniem cię postarza, tak ciemny kolor też nie do końca ci pasuje. Lepszy byłby jasny brąz z domieszkom blondu.
To dobrze że blond mnie postarza, bo mam już dużo więcej niż 21 lat i mam dosyć ciągłego pytania o dowód i tego że na rozmowach o pracę traktują mnie jak dzieciaka który się zgubił.
Stary 2015-10-05, 09:28   #25
bernikula
mOLDerator

Najlepiej Ci we włosach na środkowym zdjęciu. Blond- sztuczny, nienaturalny.

Insta
bernikula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 16:26   #26
Anonimka1988
Zadomowienie

Blond zbyt sztuczny, a ciemne kolory trochę Cię przytłaczają i postarzają. Proponuję jasny neutralny brąz.
Stary 2015-10-05, 21:38   #27
Gwiazdeczka223
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Blond zbyt sztuczny, a ciemne kolory trochę Cię przytłaczają i postarzają. Proponuję jasny neutralny brąz.
W neutralnych kolorach się niestety kompletnie nie czuję :/ próbowałam brązów, ciemnych blondów. Czułam się szara i nijaka.

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Najlepiej Ci we włosach na środkowym zdjęciu. Blond- sztuczny, nienaturalny.
Ale na środkowym zdjęciu jest blond tylko że chłodny odcień, ale poziom ten sam co na dwóch pierwszych.

Ogólnie postanowiłam pozostać przy blondzie ale bardzo go ochłodziłam. Miałam wrażenie że przy tym ciepłym odcieniu mam czerwoną twarz (nie wiem o co chodziło, bo nie mam problemu z naczynkami ani nic).
Stary 2015-10-06, 08:34   #28
bernikula
mOLDerator

Cytat:

Ale na środkowym zdjęciu jest blond tylko że chłodny odcień, ale poziom ten sam co na dwóch pierwszych.

.
Tak, tak, ale chodziło mi o te dwa pierwsze zdjęcia, ten "świński" blond, według mnie nie pasuje Ci. Na tym środkowym zdjęciu jest zupełnie inaczej.

Insta
bernikula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 16:33   #29
Gwiazdeczka223
Wtajemniczenie

Błagam, niech ktoś mi pomoże bo jestem bliska obcięcia się na łyso
Pofarbowałam włosy na chłodny blond, który po trzech myciach zrobił się z powrotem żółty. Włosy są okropne- suche, zniszczone, nie chcą się ułożyć i w dodatku ten odcień. Wiem że powinnam je dalej podcinać, ale z drugiej strony nie cierpię tak krótkich włosów, i czekam aż urosną chociaż do ramion. Nie wiem co mam zrobić żeby uzyskać ładny, neutralny blond. Czy ktokolwiek może doradzić jakąś farbę drogeryjną/ profesjonalną? Kolor który mi się marzy:

http://cdn.playbuzz.com/cdn/20a56b83...43e27bb084.jpg

Poza tym pojawiły mi się baby hair które sterczą mi we wszystkie strony

I może jeszcze znajdzie się ktoś kto powie mi jakich podkładów powinnam używać i w ogóle jak się malować? Moje próby zrobienia sobie make upu kończą się porażką. W każdym podkładzie moja twarz wydaje mi się zbyt różowa a szyja żółta. Na zdjęciu mam na twarzy żółty podkład i szminkę. Oczu nie maluję bo całe szczęście rzęsy mam czarne, gęste i długie więc nie muszę.

Poza tym zrobiła mi się jakaś gruba twarz, wcześniej tak nie miałam

Błagam, pomóżcie. Jak patrzę w lustro to chce mi się płakać

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-09-03 o 19:32 Powód: usuniecie zdj; na prosbe uzytkownika
Gwiazdeczka223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:28   #30
kreolkaa
Rozeznanie

Na zdjęciach nie wyglądasz źle, więc nie wiem o co chodzi
Blond zawsze będzie się wypłukiwał, kup fioletowy szampon Joanny albo Marion i stosuj regularnie to będziesz miała bardziej popielaty zimny kolor. Mnie bardzo ładny kolor nadawała szamponetka Joanny perłowy blond - bardziej opalizujący, mniej szary niż po szamponie. Niestety blond włosy są wymagające, jeśli chodzi o pielęgnację. Baby hair to mogą być pokruszone włosy, musisz bardziej zadbać o ich odżywienie.

Kupuj podkłady w ciepłym odcieniu, niestety w sklepach większość jest różowa, a jarzeniówki nie ułatwiają oceny koloru. Może zainwestuj w wizytę u wizażystki, która dobierze Ci kosmetyki i odpowiedni makijaż
kreolkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości