Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-08, 17:28   #3091
Salisia
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Tak

Aaaa no to wszystko jasne to chyba znak by nie zamawiać
Wycwanili się żeby nie było za tanio

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2015-10-08 o 17:29
Salisia jest offline  
Stary 2015-10-08, 17:28   #3092
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Hej, podczytuję Was od daaawna i wypada się w końcu przywitać
Witaj, zapraszamy częściej

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jak miałam Black to tylko katalogi dostawałam no i oczywiście te bony -10%, ale odkąd mam Golda to co chwilkę jakąś próbkę wysyłają
Kto mi dobije do Golda

Cytat:

Czytam Was na bieżąco, z pisaniem może być gorzej, bo mam absorbującą czas i uwagę małą córeczkę.

Kosmetyczne zamówienia robię niewielkie, jestem bardziej ciuchowa (to nie ja Wam podkupuję boxy ).
.

Buziaki dla córci

Spokojnie my tu i kosmetykowe i ciuchowe, tylko pamiętaj o regulaminie

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-08, 17:29   #3093
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Chyba tak
Szkoda, że nie mam gazety Elle, to bym skoczyła do Locci po prezent
Stary 2015-10-08, 17:41   #3094
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Chyba tak
Szkoda, że nie mam gazety Elle, to bym skoczyła do Locci po prezent
Możesz jeszcze kupić kapsułkę do kąpieli, ale to się mniej opłaca, ja też się nie załapałam na mydełko, chciałam tylko jedno
Salisia jest offline  
Stary 2015-10-08, 17:46   #3095
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

No i wróciłam, koszula z Reserved jest ok choć myślałam, że kolor będzie bardziej ostry, ale zostawiam ją bo i tak mi się podoba. Do SP i Rosska nie dotarłam, tak samo do Organique ( na szczęście ). Mąż stwierdził, że w weekend podjedziemy.

Byłam też w S no i że są jeszcze Vipy to wzięłam co nieco. Oczywiście pytałam się o ten nowy podkład Born this way, a konsultantka do mnie, że oczywiście ten z Cliniqua już jest u nich Mówię, że to z Too Faced a ona, że tego nie mająi nie będą mieć. Także w GD jakby cos nie ma go jeszcze, podzwonię jutro po innych stacjo.

Szukałam mojej ulubionej konsultanki ale jej dziś nie było. Szukałam konturówki do tego Jacobsa co ostatnio kupowałam to jak mi pani pokazała co ona proponuje to stwierdziłam głośno do niej, że nie chcę wyglądać jak Madonna w latach 80-tych z czarną krechą na ustach i innym kolorem pomadki

Wąchałam też Decadence Jacobsa i początkowo przypominał mi zieloną Escadę a teraz jak wącham to zalatuje mi starymi, zużytymi sandałami i petami No cóż, zapach nie dla mnie TŻ stwierdził, że mu jedzie miejskim szaletem

Z próbek dostałam podkład Star Diora, którego nie lubię i saszetkę Biserum Clarinsa nie wiem czy jakieś nowe czy to stare, jak stare to już miałam i poprosiłam o próbkę podkładu Guerlaina o tego http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...20-PA/P1515026

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-08, 17:48   #3096
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
a to cwaniaki
amyz jest offline  
Stary 2015-10-08, 17:51   #3097
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i wróciłam, koszula z Reserved jest ok choć myślałam, że kolor będzie bardziej ostry, ale zostawiam ją bo i tak mi się podoba. Do SP i Rosska nie dotarłam, tak samo do Organique ( na szczęście ). Mąż stwierdził, że w weekend podjedziemy.

Byłam też w S no i że są jeszcze Vipy to wzięłam co nieco. Oczywiście pytałam się o ten nowy podkład Born this way, a konsultantka do mnie, że oczywiście ten z Cliniqua już jest u nich Mówię, że to z Too Faced a ona, że tego nie mająi nie będą mieć. Także w GD jakby cos nie ma go jeszcze, podzwonię jutro po innych stacjo.

Szukałam mojej ulubionej konsultanki ale jej dziś nie było. Szukałam konturówki do tego Jacobsa co ostatnio kupowałam to jak mi pani pokazała co ona proponuje to stwierdziłam głośno do niej, że nie chcę wyglądać jak Madonna w latach 80-tych z czarną krechą na ustach i innym kolorem pomadki

Wąchałam też Decadence Jacobsa i początkowo przypominał mi zieloną Escadę a teraz jak wącham to zalatuje mi starymi, zużytymi sandałami i petami No cóż, zapach nie dla mnie TŻ stwierdził, że mu jedzie miejskim szaletem

Z próbek dostałam podkład Star Diora, którego nie lubię i saszetkę Biserum Clarinsa nie wiem czy jakieś nowe czy to stare, jak stare to już miałam i poprosiłam o próbkę podkładu Guerlaina o tego http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...20-PA/P1515026
Coś w tym jest .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-10-08, 17:53   #3098
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest .
No tak jakoś się mi skojarzyło

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-08, 17:54   #3099
sabinkasob
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny, wracam po całym dniu do domu, myślę sobie zajrzę do Was i skorzystałam z promocji w Locci wzięłam kapsułkę do kąpieli dzięki za info
sabinkasob jest offline  
Stary 2015-10-08, 17:58   #3100
angelikaw
Zakorzenienie

A ja mam dziwną sytuację. Próbuję złożyć 2 zam. tym razem na konto męża. Płatnośc kartą kredytową (moją) i przy weryfikacji SMS transakcji kartą przekierowuje mnie do transakcji sprzed kilku godzin Hasło SMS oczywiście nie dociera na tel.
Dodam, że używam innej przeglądarki, innego komputera. Dziwne....
Czyzby znak jakiś?
angelikaw jest offline  
Stary 2015-10-08, 18:02   #3101
pysiak103
Zakorzenienie

Weekend wrażeń dla każdego!

2:0 dla Kobiet
W ten weekend to Kobiety wygrywają! Tylko na douglas.pl damskie zapachy -20% z kodem WOMEN15. Wybierz te idealne dla siebie, dopóki piłka w grze!

Prezent do zakupów
Nowy krem na noc z serii Visionnaire to skuteczność w nowoczesnym wydaniu. Kosmetyk działa podczas snu, aby ulepszyć wygląd i samopoczucie Twojej skóry w momencie przebudzenia. Jego pachnąca wodno-żelowa konsystencja topnieje pod palcami, przechodząc w bogatą i aksamitną formułę olejku. Jeśli jeszcze go nie znasz, odbierz i poznaj jego skuteczność!

Zapraszamy!
Zespół Douglas.pl
pysiak103 jest offline  
Stary 2015-10-08, 18:25   #3102
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dam dzisiaj znać ale dopiero wieczorkiem jak dojadę do domku i wrócę z ćwiczeń - dzisiaj masakrystyczna formuła S - dup. i uda bolą jak oszalałe
Też zaraz lecę pomachać sobie sztangą

Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Byłam w Sephorze w Bukareszcie i ceny znacznie wyższe od naszych, więc tym może Cie zniechęcę do mieszkania w Rumunii. Stolica okropna i te wszędzie wiszące kable, jak w Afryce. Male miejscowości znacznie fajniejsze.
Zaczęłabym doceniać polskie purchawy Ale tak na serio to wiem, byłam w Bukareszcie, też mi się nie podoba wizualnie. Kable, bezdomni leżący na chodnikach, przykryci jakimiś foliami tak, że ich nie widać i łatwo na kogoś nadepnąć, rozpadające się kamienice i te stare windy w nich - to wszystko też mnie przerażało. Za to jeden szpital mieli bardzo ładny (przynajmniej z zewnątrz) I część centrum jest zabudowana w stylu niemieckim, tam akurat jest trochę ładnych budynków. Zdecydowanie małe miejscowości mają klimat Ludzie tam zawsze patrzą z zaciekawieniem na nie-Rumunkę, starającą się mówić w ich języku - ponoć rzadki widok

Cytat:
Hej, podczytuję Was od daaawna i wypada się w końcu przywitać

L'occitane mnie nie kusi na szczęście Ja też ostatnio bardziej ciuchowa niż kosmetyczna

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Witam się popołudniowo
Odebrałam dziś babcię ze szpitala. Ma wstawiony rozrusznik serducha, ale czuje się dobrze i wszystko jest w porządku, więc bardzo się cieszę
Super!

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2015-10-08, 18:29   #3103
Lidia1984
Lady Dior

Dzięki za info o L'occitane Myślałam, że się nie załapię, ale się udało. Wzięłam brzoskwiniową kostkę do kąpieli i zestaw różany

Właśnie zobaczyłam w newsletterze D., że pojawiły się w D. szczoteczki do zębów tej firmy Foreo co robią Lunę, ale ceny kosmos

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2015-10-08 o 18:36
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-10-08, 18:45   #3104
Aleksa_888
Zadomowienie

Cytat:
Witaj, zapraszamy częściej

Buziaki dla córci

Spokojnie my tu i kosmetykowe i ciuchowe, tylko pamiętaj o regulaminie
dzięki, zaraz ją wycałuje
się wie, regulamin przede wszystkim
Aleksa_888 jest offline  
Stary 2015-10-08, 18:45   #3105
cosmetix
Makeup challenge winner

Skusiłam się na patyczki do dyfuzora w Locci. Akurat mi się skończyły ale ich cena kosmiczna.

Nie dotarłam dzisiaj do Sephory. Zupełnie nie mam czasu latać po sklepach stacjonarnych.
Ale w końcu muszę się zmobilizować i przetestować najnowsze podkłady.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-08 o 19:01
cosmetix jest offline  
Stary 2015-10-08, 18:56   #3106
angelikaw
Zakorzenienie

Wpisałam w grafice G hasło:
elle l'occitane

Jakie słodkości, 4 kremy w puszce

szkoda, że nie u nas :P
angelikaw jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:01   #3107
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
elle l'occitane

Żal używać
love1234 jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:21   #3108
ally21
Rozeznanie

Cytat:
elle l'occitane

U nas są 3 kremiki w pudełku szkoda, że nie tak ładne.

Edytowane przez ally21
Czas edycji: 2015-10-08 o 19:22
ally21 jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:30   #3109
AnulaQa
Zakorzenienie

Urocza jest ta grafika L'occitane. I nie tylko ta.
Odnalazłam swoją podobiznę. Haha. Jestem wielkim śpiochem i blond zmarzluchem. Gdyby na jesiennej opcji dziewczyna wdepnęłaby w psią kupę, albo kałużę, to prawdopodobnie wybrałabym tę wersję. Taka ciapa za mnie.
Jak żyć, jak żyć?

Skorzystałam z promo. Mydełko charytatywne plus różany zestaw. Dziękować
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:33   #3110
Koshatka
Zakorzenienie

Wykupiłyście mydła.

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Dawno mnie nie było bo niestety u mnie gorący okres. Staram się Was podczytywać, ale niezbyt mi to idzie. Za to widzę, że dzisiaj piękny temat - język niemiecki i literatura wojenna i obozowa. Czyli coś dla mnie. Swojego czasu, gdy 'moi Niemcy' (bo pracuję w niemieckiej firmie) jeszcze nie znali moich zainteresowań pojechaliśmy na wyjazd integracyjny, a że droga miała trochę zająć to wzięłam ze sobą lekturę - oczywiście obozową. W pewnym momencie wzbudziłam zainteresowanie że coś tak intensywnie sobie czytam więc koledzy zaczęli dopytywać o czym to. Wyrwana do odpowiedzi pięknie nakreśliłam temat dodając oczywiście, że niemieccy Naziści gazowali Żydów itp... Miny Niemców bezcenne, koleżanka mało się nie udusiła ze śmiechu i od tej pory jakoś nikt nie dopytuje się co czytam.

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Motylki w brzuchu
Poważnie? A brzmi jak nazwa jakiejś śmiertelnej choroby.
Stary 2015-10-08, 19:39   #3111
Malinum
Zakorzenienie

O widzę na wątku kuszenie na całego Dobrze, że L'occi mnie nie rusza. Za to tusz z mini cieniami owszem

Dotarłam dzisiaj do stacjonarki i jestem w szoku na jaką miłą konsultantkę trafiłam. Młoda dziewczyna, pierwszy raz ją widziałam. Doradziła, przygotowała próbki i nic nie wciskała. Obym zawsze na nią trafiała.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:41   #3112
kjd3
only smart shopping

Byłam dzisiaj w S. kupiłam tylko mini zestaw HydraQuench i dostałam próbkę podkładu Jacobsa. Jutro testy...

kjd3 jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:47   #3113
liv87
Guerlain Lover

Gratuluje zamowien ja nic nie bralam w L'occi, bo nie potrafilam sie zdecydowac ktory zestaw wziac
Plaszczyka co mi wspominala moja mama nie kupilam, wiec wstapilam z mama do S i kupilam mamie blyszczyk Guerlain kolor ciemny braz nr 403, pani konsultatnka, ktora mnie juz bardzo dobrze kojarzy wrzucila nam pelno probek: trzy robione, bo mama chce potestowac kremy pod oczy, Lancome dwie saszetki Visionare oraz zapachowo Eleganza od Ferragamo tego na pewno kupie
No i pogadalam sobie z inna, ale nowa pania konsultatka o bazach pod cienie i paletkach cieni

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

No i wachalam Marca Jacobsa Decadence - jezeli te perfumy beda hitem to tylko ze wzgledu na flakon, zapach sredni

liv87 jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:47   #3114
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Urocza jest ta grafika L'occitane. I nie tylko ta.
Odnalazłam swoją podobiznę. Haha. Jestem wielkim śpiochem i blond zmarzluchem. Gdyby na jesiennej opcji dziewczyna wdepnęłaby w psią kupę, albo kałużę, to prawdopodobnie wybrałabym tę wersję. Taka ciapa za mnie.
Jak żyć, jak żyć?

Skorzystałam z promo. Mydełko charytatywne plus różany zestaw. Dziękować
Haha 😂
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w S. kupiłam tylko mini zestaw HydraQuench i dostałam próbkę podkładu Jacobsa. Jutro testy...
Proszę o relacje. Jak uda mi się kiedyś dojechać do jakiejkolwiek galerii to też wezmę

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:55   #3115
angelikaw
Zakorzenienie

Moje mini wysłane ufff...
a to drugie niewidoczne nawet w historii zamówień, dziwne.
angelikaw jest offline  
Stary 2015-10-08, 19:56   #3116
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
(...)

No i wachalam Marca Jacobsa Decadence - jezeli te perfumy beda hitem to tylko ze wzgledu na flakon, zapach sredni
Ja dziś wąchałam i tak jak pisałam początkowo zielona Escada potem już tylko zużyte sandały i pety, Tż stwierdził, że śmierdzą kiblem

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-08, 20:03   #3117
amyz
Chanel Lady

Cytat:
dzięki, zaraz ją wycałuje
się wie, regulamin przede wszystkim
regulamin najważniesjszy

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
elle l'occitane

super udało Ci się w koncu kliknąć kremy?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dotarłam dzisiaj do stacjonarki i jestem w szoku na jaką miłą konsultantkę trafiłam. Młoda dziewczyna, pierwszy raz ją widziałam. Doradziła, przygotowała próbki i nic nie wciskała. Obym zawsze na nią trafiała.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
takie konsultantki trzeba zapamiętywać i dawać im medale bo to ginący gatunek

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Gratuluje zamowien ja nic nie bralam w L'occi, bo nie potrafilam sie zdecydowac ktory zestaw wziac
Plaszczyka co mi wspominala moja mama nie kupilam, wiec wstapilam z mama do S i kupilam mamie blyszczyk Guerlain kolor ciemny braz nr 403, pani konsultatnka, ktora mnie juz bardzo dobrze kojarzy wrzucila nam pelno probek: trzy robione, bo mama chce potestowac kremy pod oczy, Lancome dwie saszetki Visionare oraz zapachowo Eleganza od Ferragamo tego na pewno kupie
No i pogadalam sobie z inna, ale nowa pania konsultatka o bazach pod cienie i paletkach cieni

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

klęska urodzaju
amyz jest offline  
Stary 2015-10-08, 20:05   #3118
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Ja dziś wąchałam i tak jak pisałam początkowo zielona Escada potem już tylko zużyte sandały i pety, Tż stwierdził, że śmierdzą kiblem
O Jezu

Cośta dzisiaj nakupiły, zestawy jakieś ? Nie było mnie cały dzień, a tu jak zwykle szaleństwo.
Macintosh jest offline  
Stary 2015-10-08, 20:12   #3119
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super udało Ci się w koncu kliknąć kremy?
Nie brałam kremów. Mam mydełko + zestaw Elle 1.
A drugie mi wywaliło, w dziwnych okolicznościach. Pisałam wyżej o sytuacji z kartą.

A te mydelka, których foto wstawiłam, to z francuskiej strony,...
angelikaw jest offline  
Stary 2015-10-08, 20:12   #3120
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
O Jezu

Cośta dzisiaj nakupiły, zestawy jakieś ? Nie było mnie cały dzień, a tu jak zwykle szaleństwo.
Ja tam dzisiaj skromnie w stacjo w S. tylko konturówka MUFE, żel do golenia dla męża i łopatka do nakładania maseczek, a no i rano klikły się 2 kombinezony na Zalando także szału nie było. Nigdzie nie kuszą

A poza tym widziałam sporo w stacjo tych zestawów z Estee

https://www.esteelauder.pl/product/1...ering-Eyes-Kit

cena też 225 zł, ale póki wchodzą Vipy to wychodzi korzystniej

aniyam jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości