Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-14, 09:55   #4201
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie narzekajcie na naszą służbę zdrowia; nie jest dobrze, ale zobaczcie dokument Moore'a "Chorować w USA", wtedy zobaczycie prawdziwy problem.
Oj, tak
Służba zdrowia to bardzo skomplikowany twór, trudno go ogarnąć niemniej jednak w Polsce jest bardzo źle skonstruowany system ale to wiedza wszyscy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 09:57   #4202
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Nie narzekajcie na naszą służbę zdrowia; nie jest dobrze, ale zobaczcie dokument Moore'a "Chorować w USA", wtedy zobaczycie prawdziwy problem.
ale w USA jest calkiem inny system - tam sam decydujesz ile i na co płacisz - płacisz mało - masz mało w "pakiecie". Jak zachorujesz na raka to masz problem. Jak się o siebie marwisz i płacisz dużo to masz i lepszy standard. A u nas? wszyscy płaca dużo a jak się chcesz dostać do lekarza to czekasz pół roku minimum. Moja mama poszła po skierowanie do ortopedy bo miała coś z kolanem. Wizyta na kwiecień 2016 a do ortodonty moja siostra państwowo czekała 3 lata zdążyła w tym czasie wyprostować zęby prywatnie
amyz jest offline  
Stary 2015-10-14, 09:59   #4203
maarthusia

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Możesz wykupic prywatnie takie pakiety no w axa ja placilam za sredni wariant ok 90/miesiac.
W moim przypadku to się nie opłaca do lekarza chodzę raz - 3 razy w roku, więc większość składek by przepadła

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale w USA jest calkiem inny system - tam sam decydujesz ile i na co płacisz - płacisz mało - masz mało w "pakiecie". Jak zachorujesz na raka to masz problem. Jak się o siebie marwisz i płacisz dużo to masz i lepszy standard. A u nas? wszyscy płaca dużo a jak się chcesz dostać do lekarza to czekasz pół roku minimum. Moja mama poszła po skierowanie do ortopedy bo miała coś z kolanem. Wizyta na kwiecień 2016 a do ortodonty moja siostra państwowo czekała 3 lata zdążyła w tym czasie wyprostować zęby prywatnie
Tu jest problem ale do jego rozwiązania potrzebna jest bardzo mądra głowa i kontrowersyjne decyzje, a nikt z rządzących się na to nie zdobędzie
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:02   #4204
angelikaw
Zakorzenienie

Cześć gaduły

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
W Tchibo darmowa dostawa w dniach 14-15.10
Gdybym miała miliony na koncie, to bym pół sklepu im wykupiła
angelikaw jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:03   #4205
maarthusia

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Cześć gaduły

Ja też meble mają super ale ceny z kosmicznego kosmosu
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:07   #4206
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Tu jest problem ale do jego rozwiązania potrzebna jest bardzo mądra głowa i kontrowersyjne decyzje, a nikt z rządzących się na to nie zdobędzie
otóż to

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Cześć gaduły

amyz jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:08   #4207
kjd3
only smart shopping

Cytat:
ale w USA jest calkiem inny system - tam sam decydujesz ile i na co płacisz - płacisz mało - masz mało w "pakiecie". Jak zachorujesz na raka to masz problem. Jak się o siebie marwisz i płacisz dużo to masz i lepszy standard.
Nie do końca tak jest - płacisz, nawet sporo, a firmy ubezpieczeniowe zatrudniają armie prawników, których zadaniem jest udowodnienie, że leczenie Ci się nie należy. Np. w ww. filmie jest wywiad z 20-latką, która ma raka piersi i nie przysługuje jej leczenie, bo w tym wieku wg jej ubezpieczyciela rak piersi nie występuje. Nie stać jej na prywatne leczenie, więc zawarła fikcyjne małżeństwo z Kanadyjczykiem i jeździ na terapię do Kanady.

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-10-14, 10:13   #4208
tenebra
Zakorzenienie

Dzień doooobry! Dawno mnie tu nie było, nie mam czasu
Nie poczyniłam chyba żadnych zamówień ostatnio, dziś jadę na zakupy ciuchowe, może znów jakieś eleganckie spodnie mi wpadną w ręce

Widziałam nowe dedytkowane prezenty w D. z Guerlain, ale próg kosmiczny

Co się działo jak mnie nie było? Widze ze jakies poważne tematy są poruszane.

tenebra jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:14   #4209
maarthusia

Cytat:
Nie do końca tak jest - płacisz, nawet sporo, a firmy ubezpieczeniowe zatrudniają armie prawników, których zadaniem jest udowodnienie, że leczenie Ci się nie należy. Np. w ww. filmie jest wywiad z 20-latką, która ma raka piersi i nie przysługuje jej leczenie, bo w tym wieku wg jej ubezpieczyciela rak piersi nie występuje. Nie stać jej na prywatne leczenie, więc zawarła fikcyjne małżeństwo z Kanadyjczykiem i jeździ na terapię do Kanady.
Straszne
Cwaniaków i oszustów nie brakuje na tym świecie szkoda tylko, że cierpią na tym niewinni, schorowani ludzie
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:14   #4210
Koshatka
Zakorzenienie

Mój dentysta też zawsze ma mnóstwo pytań jak siedzę z otwartą buzią. Opowiada kawały i takie tam...

Ja chodzę do lekarzy tylko na NFZ. I nie mam problemów z terminami. Nawet 2 operacje zaliczyłam w sensownym czasie.

Służba zdrowia to chyba jest wszędzie dramat. Jak mi przyjaciółka opowiada jak to wygląda w UK to ja już wolę PL. Wszystko leczą paracetamolem.

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
To już bez porównania lepsza jest ta z D.:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_545844.html
Super jest ta kostka.

Cytat:
wszyscy płaca dużo a jak się chcesz dostać do lekarza to czekasz pół roku minimum.
Problem w tym że nie wszyscy płacą dużo. Ale korzystać chcą już wszyscy np bezrobotni zarejestrowani tylko po to żeby mieć ubezpieczenie a pracujący na czarno.
Stary 2015-10-14, 10:18   #4211
maarthusia

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzień doooobry! Dawno mnie tu nie było, nie mam czasu
Nie poczyniłam chyba żadnych zamówień ostatnio, dziś jadę na zakupy ciuchowe, może znów jakieś eleganckie spodnie mi wpadną w ręce

Widziałam nowe dedytkowane prezenty w D. z Guerlain, ale próg kosmiczny

Co się działo jak mnie nie było? Widze ze jakies poważne tematy są poruszane.

Dziś dyskusja na poważnie
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:19   #4212
amyz
Chanel Lady

Cytat:
jest to problem oczywiście ale u nas jest dokładnie to samo tylko nie firmy ubezpieczeniowe za tym stoją a NFZ i rozporządzenia. Oglądałam ostatnio program o jakimś chłopcu który ma chorobę która wcześniej nie występowała poniżej 18 roku życia wiec nie przysługuje mu refundacja leczenia - bo w rozporządzeniu jest "od 18 roku życia" i koniec. Umieraj sobie albo płac kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. I dopiero gdy telewizja zrobiła ruch producent leku mu go dal za darmo. a NFZ oczywiście nie widzi problemu "bo takie są procedury"
w tym kraju trzeba się modlić głównie o zdrowie bo jak zachorujesz poważnie to po tobie System cię załatwi szybciej niż choroba
amyz jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:20   #4213
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mój dentysta też zawsze ma mnóstwo pytań jak siedzę z otwartą buzią. Opowiada kawały i takie tam...

Ja chodzę do lekarzy tylko na NFZ. I nie mam problemów z terminami. Nawet 2 operacje zaliczyłam w sensownym czasie.

Służba zdrowia to chyba jest wszędzie dramat. Jak mi przyjaciółka opowiada jak to wygląda w UK to ja już wolę PL. Wszystko leczą paracetamolem.

Super jest ta kostka.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:20   #4214
amyz
Chanel Lady

Żeby "odmulić" atmosferę powiem że w Tołpie -30 % na kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała do 25.10
kusi mnie micel
amyz jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:21   #4215
maarthusia

Cytat:

Problem w tym że nie wszyscy płacą dużo. Ale korzystać chcą już wszyscy np bezrobotni zarejestrowani tylko po to żeby mieć ubezpieczenie a pracujący na czarno.
I to powinni zlikwidować

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
jest to problem oczywiście ale u nas jest dokładnie to samo tylko nie firmy ubezpieczeniowe za tym stoją a NFZ i rozporządzenia. Oglądałam ostatnio program o jakimś chłopcu który ma chorobę która wcześniej nie występowała poniżej 18 roku życia wiec nie przysługuje mu refundacja leczenia - bo w rozporządzeniu jest "od 18 roku życia" i koniec. Umieraj sobie albo płac kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. I dopiero gdy telewizja zrobiła ruch producent leku mu go dal za darmo. a NFZ oczywiście nie widzi problemu "bo takie są procedury"
w tym kraju trzeba się modlić głównie o zdrowie bo jak zachorujesz poważnie to po tobie System cię załatwi szybciej niż choroba
Masakra
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:22   #4216
AnoIi
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny!
Ja dziś w domu na urlopie. Nauczyciele świętują, mają dzień wolny więc nie było co z dzieckiem zrobić.

Cytat:
3maj się dzielnie

Kurde, kilka lat nie chorowałam, a tu mnie jakaś świnia zaraziła jestem mega wkurzona
Zdrówka życzę Te wirusy teraz jakieś zmutowane są. Mnie już 3 tygodnie choroba trzyma

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja wczoraj właśnie odebrałam wyniki cytologii
Ja ogólnie nie lubię wizyt u ginekologa, chyba wolę iść do dentysty
Mam tak samo
Chociaż jak raz miałam kanałówkę i 3 godziny siedziałam u dentysty na fotelu głową w dół to stwierdziłam, że już cesarka była dla mnie przyjemniejszym doświadczeniem

Chciałam zrobić zamówienie z S z podkładem Givenchy ale zwątpiłam z kolorem. Boje się, że nr 1 będzie za jasny, a 3 za ciemny. Chyba bez stacjonarki się nie obejdzie. Tylko, że kusi mnie ta szminka z miniatur z kodu. Jak żyć?
AnoIi jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:22   #4217
amyz
Chanel Lady

Cytat:

to prawda. Ale jak juz się dzieje coś poważnego i trafisz do szpitala to full wypas i luksus moja teściowa sobie bardzo chwaliła pobyt mówi że lepiej niż na wczasach
amyz jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:23   #4218
maarthusia

Cytat:
Żeby "odmulić" atmosferę powiem że w Tołpie -30 % na kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała do 25.10
kusi mnie micel

Świetne odmulenie coś bym kupiła, ale nie dam się złamać niczego nie zamawiam, dopóki nie zdenkuję zapasów
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:24   #4219
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Chciałam zrobić zamówienie z S z podkładem Givenchy ale zwątpiłam z kolorem. Boje się, że nr 1 będzie za jasny, a 3 za ciemny. Chyba bez stacjonarki się nie obejdzie. Tylko, że kusi mnie ta szminka z miniatur z kodu. Jak żyć?
życie jest ciężkie
amyz jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:26   #4220
maarthusia

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja dziś w domu na urlopie. Nauczyciele świętują, mają dzień wolny więc nie było co z dzieckiem zrobić.

Zdrówka życzę Te wirusy teraz jakieś zmutowane są. Mnie już 3 tygodnie choroba trzyma

Mam tak samo
Chociaż jak raz miałam kanałówkę i 3 godziny siedziałam u dentysty na fotelu głową w dół to stwierdziłam, że już cesarka była dla mnie przyjemniejszym doświadczeniem

Nauczyciele czasami mają dobrze

ojej, 3 tygodnie nie wiem, czy bym to przeżyła

Może sprawdź w stacjo kolor, a zamów online

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
to prawda. Ale jak juz się dzieje coś poważnego i trafisz do szpitala to full wypas i luksus moja teściowa sobie bardzo chwaliła pobyt mówi że lepiej niż na wczasach

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
życie jest ciężkie
i to bardzo
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:26   #4221
201604131205
Konto usunięte

Zgadzam się z opinią o różanej masce Sisley- bardzo, bardzo przeciętna, nic nie robi. Przed świętami czy sylwestrem dużo lepsza byłaby ta niebieska sisley - ona się składa głównie z silikonów, ładnie zmiękcza i wygładza rysy i jest super pod makijaż. Niebieska to taka maska bankietowa, ale naprawdę dobra.

Potrzebuje ktoś darmowe próbki nowości vichy neovadiol dla 50latek?
http://www.vichy.pl/produkty-przeciw...aspx#formularz

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-10-14 o 10:28
201604131205 jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:28   #4222
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Świetne odmulenie coś bym kupiła, ale nie dam się złamać niczego nie zamawiam, dopóki nie zdenkuję zapasów
za wytrwałość ja dziś wybieram się do stacjo S może mi sie uda capnąć ten mini zestaw Estee
amyz jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:28   #4223
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ostatnio oglądałam stronę "Posiłki w szpitalach". Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Dziewczyny jak macie futrzaki, to w zooplusie od 99 zł jest kod na kocyk. Ja i tak musiałam kotę obkupić więc skorzystałam. Plus punkty PB.
AnoIi jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:29   #4224
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Jak już trafisz. Miałyśmy z koleżanką mieć podobną operację. Ja załatwiłam sprawę w 1,5 miesiąca a ona 9 miesięcy czekała na list z terminem operacji. I nic nie można zaplanować bo jak list przychodzi to masz termin za kilka dni. Byłyśmy 5 dni na wyjeździe a ona cały czas była w stresie że w międzyczasie przyszedł ten list i jej przepadnie termin.
Stary 2015-10-14, 10:29   #4225
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

]

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Zgadzam się z opinią o różanej masce Sisley- bardzo, bardzo przeciętna, nic nie robi. Przed świętami czy sylwestrem dużo lepsza byłaby ta niebieska sisley - ona się składa głównie z silikonów, ładnie zmiękcza i wygładza rysy i jest super pod makijaż. Niebieska to taka maska bankietowa, ale naprawdę dobra.
O to nie tylko ja tak uważam, myślałam, że mi się już tak mocno w tyłku poprzewracało, ze nawet Sisleye to dla mnie za mało i nie wiadomo czego oczekuję

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:36   #4226
maarthusia

Cytat:
za wytrwałość ja dziś wybieram się do stacjo S może mi sie uda capnąć ten mini zestaw Estee

Powodzenia na łowach

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
O to nie tylko ja tak uważam, myślałam, że mi się już tak mocno w tyłku poprzewracało, ze nawet Sisleye to dla mnie za mało i nie wiadomo czego oczekuję
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:36   #4227
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
A ten pinky swear jest matowy? Bo mi się podoba i czy te w słoiczkach te są matowe?
Pinky swear jest matowy, cienie w kremie juz matowe nie sa (ale i tak polecam )

Powder Shadows: Call My Bluff (pale shell), Quick, Look Busy (matte espresso), Thanks A Latte (golden brown), Pinky Swear (soft matte pink)

Cream Shadows: R.S.V.P. (sparkling champagne), No Pressure! (rich fawn)
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:37   #4228
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Nauczyciele czasami mają dobrze

ojej, 3 tygodnie nie wiem, czy bym to przeżyła

Może sprawdź w stacjo kolor, a zamów online

Ja też nie wiem jak to przeżyję

Tylko jak wyjść ze sklepu bez zakupów Zobaczę, nakręcę się i ciężko będzie później czekać

Cytat:
Jak już trafisz. Miałyśmy z koleżanką mieć podobną operację. Ja załatwiłam sprawę w 1,5 miesiąca a ona 9 miesięcy czekała na list z terminem operacji. I nic nie można zaplanować bo jak list przychodzi to masz termin za kilka dni. Byłyśmy 5 dni na wyjeździe a ona cały czas była w stresie że w międzyczasie przyszedł ten list i jej przepadnie termin.
Straszne. Mnie mocno dziwiło, że u nas w lokalnym radio ogłasza się klinika okulistyczna z Niemiec. Pomagają załatwiać formalności. Mają szybkie terminy i wszystko z pomocą w j. polskim. A potem dowiedziałam się jakie są terminy u nas....
AnoIi jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:38   #4229
Magdalena___
Zakorzenienie

No i dzien dobry w ogole
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-10-14, 10:40   #4230
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Pinky swear jest matowy, cienie w kremie juz matowe nie sa (ale i tak polecam )

Powder Shadows: Call My Bluff (pale shell), Quick, Look Busy (matte espresso), Thanks A Latte (golden brown), Pinky Swear (soft matte pink)

Cream Shadows: R.S.V.P. (sparkling champagne), No Pressure! (rich fawn)

aniyam jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości