Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-07, 08:55   #2461
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też zapisuję na listę życzeń
naprawde polecam, mialam juz chyba trzecia tubke- musze kupic kolejna kiedys byl taki z st.ives nie wiem czy jeszcze istnieje, ale wydaje mi sie ze po prostu soraya to skopiowala lub kupila pomysl i wydaje ten sam peeling pod swoja nazwa.
link do tego st ives http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...szczajacy.html

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2015-10-07 o 08:57
buahhot jest offline  
Stary 2015-10-07, 08:57   #2462
Rapsodia
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
ja nie lubię olejków. Lepi się to i nie chce się wchłonąć ale może wypróbuję jedne z tych [COLOR="Silver"]
olejki bardzo ok, nie zauważylam jakiegoś mega pogromienia cellulitu ale pachną fajnie i są tanie.

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-10-07, 08:57   #2463
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dzisiaj zaszalałam na maksa, ale poczyniłam zakup na lata Skórzana, motocyklowa ramoneska z Zary. 4 stówki więc cena dość racjonalna jak za taką rzecz Pewnie też by Ci się spodobała

Jeśli chodzi o rozmiarówkę w Asosie, to w przypadku ciuchów malutka. Parę razy wzięłam 12 (niby 40 na nasze), ale wypadało tak małe, że odkupowały ode mnie koleżanki z 36
Generalnie kocham ich za linię Tall dla wysokich - długie nogawki i rękawy, sukienki, które nie obnażają całego placu zabaw

Jeśli chodzi o buty, to mam 41, pasuje mi ich 8.
Oooooo na pewno piękna kocham wszelkie ramoneski. W ogóle to czarne rury, ramoneska i biała koszula to mój ulubiony ałtfit mogłabym tak cały czas. Asosa wczoraj przeglądałam przez pół dnia i obok kosmetycznej powstała mega długa ciuchowo-butowa wishlista Potrzebuję wygranej w totka tak na serio
Dziękuję za objaśnienie rozmiarówki wychodzi na to, że nosząc 38/40 musiałabym brać z ciuchów rozmiar 14/16? a rozmiar buta mam 40, czyli 7? z ich obuwniczej tabelki wychodziło mi 9/10 będę musiała zamówić coś na próbę

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja trochę dziś jeszcze z innym tematem zaginął ktoś z mojej rodziny, więc zależy nam bardzo żeby się odnalazł : http://www.poranny.pl/wiadomosci/pod...inal,id,t.html

może to nic nie da, ale nigdy nie wiadomo..
Przykro mi i mam nadzieję, że szybko i pozytywnie się to rozwiąże

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

dziewcyzny co Wy na to? http://wizaz.pl/Fryzury/TREND-meskie...m_campaign=NYT ja jestem na TAK
Ja też jestem na tak, ale pod warunkiem, że pasuje to do całości faceta, bo laluś z brodą lub kitem jest żałosny moim zdaniem. Dokładnie tak, jak piszecie - klony z zary Ogólnie facet idealny, to SAMIEC zarośnięty, "śmierdzący", "brzydki" o taki: https://www.youtube.com/watch?v=WaBjVProBmM
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:00   #2464
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
No to jest wiadomość dnia

Witajcie dziouszki
Witaj!
amyz jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:02   #2465
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
też zapisuję na listę życzeń
może Mikołaj się zlituje i sfinansuje nam choć 1/18 tej listy

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
No to jest wiadomość dnia

Witajcie dziouszki

Hej!

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, że zdzierak to nie jest, bo miałam w planach kupienie go, bo w składzie nie ma SLS
Wszystkie te peelinigi z Alterry takie są czy te drobinki różnią się w zależności od zapachu?
Właśnie szkoda, ze nie peelinguje, bo skład ma super trzeba szukać dalej
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:02   #2466
amyz
Chanel Lady

Cytat:
naprawde polecam, mialam juz chyba trzecia tubke- musze kupic kolejna kiedys byl taki z st.ives nie wiem czy jeszcze istnieje, ale wydaje mi sie ze po prostu soraya to skopiowala lub kupila pomysl i wydaje ten sam peeling pod swoja nazwa.
link do tego st ives http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...szczajacy.html
tego St Ivesowego używałam lata temu fajny był tym bardziej muszę zakupić ten Soryaowy a dają go w rosmanie?
amyz jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:03   #2467
maarthusia

Cytat:
olejki bardzo ok, nie zauważylam jakiegoś mega pogromienia cellulitu ale pachną fajnie i są tanie.
W takie bajki to ja nie wierzę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:03   #2468
buahhot
Marcelover ♥♥♥

ja za niecaly miesiac mam urodziny i zastanawiam sie jaki prezent sobie sprawic nie mam żadnego super-chciejstwa na tę chwilę...

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:06   #2469
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
najlepszy peeling to soraya- ma duza tubke, jest mega wydajny i co najwazniejsze- naprawde peelinguje- uzywalam go do twarzy i do ciala, o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,62...szczajacy.html
Miałam go, mi nie pasował

Wywalilam szybko;-)
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:06   #2470
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
tego St Ivesowego używałam lata temu fajny był tym bardziej muszę zakupić ten Soryaowy a dają go w rosmanie?
niestety nie wiem, bo zwykle kupuje go w naturze u siebie pod nosem, roska mam daleko i rzadko w nim bywam na stronie internetowej roska nie widze go

Cytat:
Miałam go, mi nie pasował

Wywalilam szybko;-)
za mało zdzierał? czy ogolnie nie podobał Ci się?

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:07   #2471
maarthusia

Cytat:
ja za niecaly miesiac mam urodziny i zastanawiam sie jaki prezent sobie sprawic nie mam żadnego super-chciejstwa na tę chwilę...
też miałam taki problem prezent urodzinowy zakupiłam miesiąc po urodzinach
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:08   #2472
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
laluś z brodą lub kitem jest żałosny moim zdaniem. Dokładnie tak, jak piszecie - klony z zary Ogólnie facet idealny, to SAMIEC zarośnięty, "śmierdzący", "brzydki" o taki: https://www.youtube.com/watch?v=WaBjVProBmM
Cos czuje, ze ta piosenka zrobi mi dzis dzien. Po jednym przesluchaniu juz ja nuce, wiec tego... bedzie wesolo.
A jeszcze w temacie facetow, to ja chce takiego normalnego, 'nieprzestylizowanego'... Tylko na litosc bosk, niech ma dlugie nogi
I nie znosze tych podgalanych fryzur. Twarz wyglada jak ksiezyc w pelni. Niewazne, czy pasuje do ksztaktu glowy i ogolnwej sylwetki. Wszyscy tak maja, to ja tez musze...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:09   #2473
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
też miałam taki problem prezent urodzinowy zakupiłam miesiąc po urodzinach
najbardziej chcialabym kulki w sumie ale pewnie ich nie bedzie, dzieki temu portfel lżejszy
ooo może sprawię sobie jakiś pakiet spa/coś z pielęgnacją twarzy +fryzjer

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Cos czuje, ze ta piosenka zrobi mi dzis dzien. Po jednym przesluchaniu juz ja nuce, wiec tego... bedzie wesolo.
A jeszcze w temacie facetow, to ja chce takiego normalnego, 'nieprzestylizowanego'... Tylko na litosc bosk, niech ma dlugie nogi
I nie znosze tych podgalanych fryzur. Twarz wyglada jak ksiezyc w pelni. Niewazne, czy pasuje do ksztaktu glowy i ogolnwej sylwetki. Wszyscy tak maja, to ja tez musze...

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:12   #2474
maarthusia

Cytat:
najbardziej chcialabym kulki w sumie ale pewnie ich nie bedzie, dzieki temu portfel lżejszy
ooo może sprawię sobie jakiś pakiet spa/coś z pielęgnacją twarzy +fryzjer

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Kulki miały być chyba na początku listopada więc może się jeszcze pojawią w zagranicznych S. a tak w ogóle to ciekawe, czy punkty za zakupy za granicą w S. są doliczane do konta jeśli tak, to mogłabym poklikać trochę Chaneli, gdyby dawali np. jakieś boxy

Spa czy fryzjer też dobry pomysł
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:14   #2475
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
niestety nie wiem, bo zwykle kupuje go w naturze u siebie pod nosem, roska mam daleko i rzadko w nim bywam na stronie internetowej roska nie widze go

za mało zdzierał? czy ogolnie nie podobał Ci się?
Nie zdzieral źle, ale strasznie oblepial a potem po myciu spłukać te drobinki zawsze coś zostało.
Stary 2015-10-07, 09:18   #2476
maarthusia

O mamuniu ciekawe, czy u nas to będzie
http://www.sephora.fr/Maquillage/Pal...-Star/P2317065
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:21   #2477
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
O mamuniu ciekawe, czy u nas to będzie
http://www.sephora.fr/Maquillage/Pal...-Star/P2317065

Jak będzie to na pewno nie w tej cenie

liv87 jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:24   #2478
maarthusia

Cytat:

Jak będzie to na pewno nie w tej cenie
Wychodzi ok. 200zł ale i tak bym kupiła kocham mini Givenchy

Kurczaki, jakie super zestawy są we francuskiej S. szkoda, ze nie ma darmowej dostawy do Polski od jakiejś kwoty

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

W próbkach jest mini lakier do ust Armaniego o boziu
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:31   #2479
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
hej pamietajcie o darmowej dostawie na pszczelej dolince ja już zamówiłam, miałam wiecej, ale poszalałam wczoraj ...
mydło banan kokos
mydło kawa z mlekiem dla tż
mydło ylang i grejpfrut

Zamawiacie coś??
spadam na badania okresowe
Ja zamawiam tylko kremik do ust i mazidełko do skórek i paznokci Mydła nie są mi potrzebne, mam spory zapas, chociaż nie powiem... banan z kokosem kusi
Stary 2015-10-07, 09:32   #2480
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Kurczaki, jakie super zestawy są we francuskiej S. szkoda, ze nie ma darmowej dostawy do Polski od jakiejś kwoty

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

zagraniczne S są super a teraz porownajmy sobie wybór próbek w polskiej S i we francuskiej
amyz jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:32   #2481
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:

zamówiłabym coś, ale ta dostawa..
Stary 2015-10-07, 09:33   #2482
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
;-)
super te miniatury versace

Cytat:
Wczoraj pierwszy raz użyłam miniatury delikatnego peelingu Clarinsa, o tego:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=ALKFVDM7G
i jestem mile zaskoczona bardzo drobne ziarenka, delikatnie oczyszczają skórę, ładny zapach (coś jakby kwiat pomarańczy z cytrusami, ale baaaardzo subtelny) peeling ma formę pianki (podobna konsystencja do Shiseido, ale drobinki bardziej wyczuwalne) - na pewno się skusze na pełnowymiarówkę

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Sprzedawca powinien poinformować kupującego o kończącej się przydatności i powaznie przecenić taki produkt ale u nas wiadomo - Afryka dzika

Co do kulek, to liczę na to, że będą we francuskiej S. i może będzie jakieś zbiorowe zamówionko a jak nie to sama kliknę
Ten peeling miałam w zeszłym roku, oczywiście kupiony na bezcłówce, na początku też go bardzo lubiłam, bardzo delikatny, krzywdy nie robił, ślicznie pachniał, ale pod koniec to już mi się trochę znudził i pamiętam jak go garściami waliłam na skórę Ale ogólnie pozytywne wrażenia, tylko był zbyt wydajny i starczył na "za długo"

A poza tym jaka sama jaka sama, ja też się piszę na francuskie kulki. Pamiętaj o mnie!!

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-10-07 o 09:35
aniyam jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:35   #2483
maarthusia

Cytat:
zagraniczne S są super a teraz porownajmy sobie wybór próbek w polskiej S i we francuskiej
Brak słów

Zapisałam się do francuskiego newslettera jak będzie jakiś kodzik na -20% lub box to klikam mini zestaw Givenchy oby jeszcze był dostępny i mini lakier Armaniego z próbek trudno - będę jeść liście i popijać kranówą

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
zamówiłabym coś, ale ta dostawa..
Straszna jest ta kwota za przesyłkę powinni zrobić darmową od jakiegoś progu zamówienia
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:36   #2484
neath
Zakorzenienie

Cytat:
;-)
Ładne te Pilgrimki Może będę je już dziś miała
Cytat:
Sprzedawca powinien poinformować kupującego o kończącej się przydatności i powaznie przecenić taki produkt ale u nas wiadomo - Afryka dzika

Co do kulek, to liczę na to, że będą we francuskiej S. i może będzie jakieś zbiorowe zamówionko a jak nie to sama kliknę
Popieram ale u nas nie ma szans na takie rozwiązanie...

Też chcę te kulki
Cytat:
przydałaby się taka wygrana ale nie mam szczęścia

Olejki takie o
http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...9919,2895,5585
http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...8920,2895,5585
http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...8921,2895,5585
Składy mają super i podobno pięknie pachną nigdy nie miałam olejków do ciała, ale te mnie kuszą
Miałam te olejki i są super - do włosów też się nadają i ja głównie ich tak używałam bo niespecjalnie lubię smarować ciało olejkami.

Polecacie jakieś masła do ciała? Ważne, żeby nie miały w składzie parafiny i trójglicerydów, bo po nich wyskakują mi pryszcze na
Cytat:

Oby odwyk się udał

Cytat:
najlepszy peeling to soraya- ma duza tubke, jest mega wydajny i co najwazniejsze- naprawde peelinguje- uzywalam go do twarzy i do ciala, o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,62...szczajacy.html
Dopisuje do listy
neath jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:37   #2485
maarthusia

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
super te miniatury versace

Ten peeling miałam w zeszłym roku, oczywiście kupiony na bezcłówce, na początku też go bardzo lubiłam, bardzo delikatny, krzywdy nie robił, ślicznie pachniał, ale pod koniec to już mi się trochę znudził i pamiętam jak go garściami waliłam na skórę Ale ogólnie pozytywne wrażenia, tylko był zbyt wydajny i starczył na "za długo"

A poza tym jaka sama jaka sama, ja też się piszę na francuskie kulki. Pamiętaj o mnie!!
to ta moja miniatura pewnie wystarczy na wieki
Będę pamiętać
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:37   #2486
ellenas
Rozeznanie

W Tchibo dzisiaj darmowa dostawa.

Można wykorzystać do odbioru 1000pkt Payback
ellenas jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:38   #2487
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
przydałaby się taka wygrana ale nie mam szczęścia

Olejki takie o
http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...9919,2895,5585
http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...8920,2895,5585
http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...8921,2895,5585
Składy mają super i podobno pięknie pachną nigdy nie miałam olejków do ciała, ale te mnie kuszą
Teraz i mnie kuszą

Cytat:
ja nie lubię olejków. Lepi się to i nie chce się wchłonąć ale może wypróbuję jedne z tych

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

w D spora rotacja próbek od rana może trafi się jakaś fajna miniatura
to zależy od olejków, niektóre tzw suche olejki są fajne, szybko się wchłaniają i nie ma tłuścizny na skórze

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:40   #2488
maarthusia

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładne te Pilgrimki Może będę je już dziś miała

Popieram ale u nas nie ma szans na takie rozwiązanie...

Też chcę te kulki

Miałam te olejki i są super - do włosów też się nadają i ja głównie ich tak używałam bo niespecjalnie lubię smarować ciało olejkami.

Polecacie jakieś masła do ciała? Ważne, żeby nie miały w składzie parafiny i trójglicerydów, bo po nich wyskakują mi pryszcze na

Dopisuje do listy
Ja na włosy olejów nie będę kłaść, boję się przetłuszczania

A co do balsamów cielesnych tołpa ma świetne i z dobrymi składami moje ulubione to mleczko wygładzające

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Teraz i mnie kuszą

to zależy od olejków, niektóre tzw suche olejki są fajne, szybko się wchłaniają i nie ma tłuścizny na skórze
sorry
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:41   #2489
paula5656
Zadomowienie

Cytat:
paskudne te gaciory

Dziouszki jak Wam sie podoba Lolita Lempicka Sweet?
Przyłączam się do pytania od roku mam ochotę na Lolitę, ale w ciemno trochę boję się kupić
paula5656 jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:43   #2490
Pati100
Rozeznanie

Dopiero zauważyłam że jest nowa część, więc się witam.
Zestaw G. jest super. Gdyby był w nim balm, to bym wzięła nie patrząc na zbójecką cenę przesyłki.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości