Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-07, 09:43   #2491
sylwia1986sz
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Witam w pochmurny dzień :-*

Na poprawę samopoczucia pszczela dolinka
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:45   #2492
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
naprawde polecam, mialam juz chyba trzecia tubke- musze kupic kolejna kiedys byl taki z st.ives nie wiem czy jeszcze istnieje, ale wydaje mi sie ze po prostu soraya to skopiowala lub kupila pomysl i wydaje ten sam peeling pod swoja nazwa.
link do tego st ives http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...szczajacy.html
o tego st ives bardzo lubiłam, nawet nie wiem czy on jeszcze jest dostępny czy jak?

Cytat:
ja za niecaly miesiac mam urodziny i zastanawiam sie jaki prezent sobie sprawic nie mam żadnego super-chciejstwa na tę chwilę...
poczekaj ten miesiąc, zaczną się pewnie świąteczne zestawy i prezenty to będziesz miała problem co wybrać

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kulki miały być chyba na początku listopada więc może się jeszcze pojawią w zagranicznych S. a tak w ogóle to ciekawe, czy punkty za zakupy za granicą w S. są doliczane do konta jeśli tak, to mogłabym poklikać trochę Chaneli, gdyby dawali np. jakieś boxy

Spa czy fryzjer też dobry pomysł
Zagranicznych punktów nie doliczają, kupowałam kiedyś w Hiszpanii i Czechach i Panie mówiły, że karta działa tylko w Polsce, a oni mają swoje programy. Chyba nawet jest w regulaminie, że działa tylko na terenie RP

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:45   #2493
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Część kupuje na handel, a część z braku innej alternatywy. Niektórzy naprawdę nie mają szmalu i taka kurtka jest jedyną na jaką mogą sobie pozwolić. Ja też bym tak nie mogła, ale ja nigdy nie miałam biedy.

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
W Lidlu są lepsze jakościowo, mają tego samego producenta co C&A, a ubrania z Biedro są bardzo średnie
Inna sprawa że ja się nie lubię pchać, przepychać i nie trawię wiecznie zmęczonych emerytek, które na przecenach przeżywają drugą młodość
Ja Wam powiem, że mi np. ciuchy z Lidla z tygodnia XXL uratowały skórę kiedy nabrałam baaardzo dużej jak na mnie wagi i nic na mnie z sieciówek nie pasowało/nie podobało się Niektóre rzeczy po 2-3 latach nadal leżą u mnie w szafie, bo szkoda mi ciuchy w tak dobrym stanie wywalić, mimo że już nie ważę dużo I w kwestii ciuchów z Lidla i Biedry uważam, że te z Lidla są lepsze jakościowo i po prostu ładniejsze, schludniejsze niż te z Biedry. Co prawda teraz tam raczej nie kupuję, no ale wtedy z braku innej alternatywy to był ratunek.

Cytat:
Też tego nie pochwalam powinni wystawiać takie rzeczy w grudniu, a nie na początku roku szkolnego
Skutek amerykanizacji polskiego społeczeństwa. Choćby widać to po tym, że kiedyś kupowałyśmy prezenty na święta w grudniu, teraz najczęściej myślimy już o nich pod koniec października, a w listopadzie kupujemy ile wlezie, ja czekam w tym roku na DDD i obkupuję. Tylko to mi przypomniało, że muszę przejrzeć na stronie DDD wszystkie sklepy i zrobić symulacje fajnych zamówień

Cytat:
Teraz jest wspaniałe stulecie oglądam czasami, o ile mały spi często się zastanawiam jak wygląda sułtan jak ściągnie swoją suknie - wtedy ma tylko brodę, albo dwie no i tysiąc i jedna noc za 20minut seans hahaha no ale sprzątam kuchnie więc nie mam czasu
Moja babcia nigdy nie przepadała za Modą na sukces, no ale Wspaniałe stulecie to ogląda N.A.M.I.Ę.T.N.I.E. , mama z kolei ogląda ten serial dla ciuchów, a ja czasem popatrzę na zdjęcia z tego serialu i mnie ogromnie kręci tamtejsza biżu, ja w biżu lubię wszelkie starocie z antykwariatów, rękodzieło, biżu po babciach/prababciach, wszelki orient. Mnie mało kręcą Aparty, YESy, itp.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja trochę dziś jeszcze z innym tematem zaginął ktoś z mojej rodziny, więc zależy nam bardzo żeby się odnalazł : http://www.poranny.pl/wiadomosci/pod...inal,id,t.html

może to nic nie da, ale nigdy nie wiadomo..
Współczuję i wysyłam info w świat, choć tak mogę pomóc

Cytat:
o kurcze, przykro mi

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

dziewcyzny co Wy na to? http://wizaz.pl/Fryzury/TREND-meskie...m_campaign=NYT ja jestem na TAK
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nieeee Ostatnio ciągle mylę facetów z kobietami, co się dzieje

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Chociaż też zależy. Jak facet miałby alternatywy styl i taki fryz, to jestem na tak. Zazwyczaj idzie to jednak w parze z hmm...jakby to delikatnie ująć... O. Ze stylem zniewieściałym
W ogóle facetów u nas trochę brakuje luzu, smykałki w ubiorze. Uwielbiam patrzeć na facetów np. w Berlinie, każdy oryginalny, autentyczny. U nas zazwyczaj to wymuszone i skopiowane z zarowych manekinów i chodzą takie wymoczki z dumnymi minami więcej odtwarzania mody, niż twórczości i inspiracji w ubiorze znalezionych poza modą, np. w kulturze, muzyce itd.
Hmm, u niektórych te koczki są bardzo sexy, a inni po prostu wyglądają w nich komicznie. Ja to wychodzę z założenia, że człowiek powinien na siebie popatrzeć realnie i dobierać ciuchy do sylwetki, fryz do owalu twarzy, a kosmetixy do oprawy, koloru cery. Niestety chęć "bycia modnym" ludzi zaślepia i potem idą np. baby umalowane jak klauny, albo faceci z takimi jajcami w rurkach U facetów najbardziej nie lubię hitlerowskich fryzur - nie wiem kto im wmówił, że każdy jeden w tym dobrze wygląda, no i facetów, którzy nie umieją się pogodzić z łysieniem i zamiast wtedy dopiero krótko się obciąć, to oni albo robią sobie gniazdo na łbie - pół łyso, a wokół łysiny laurka z włosów, a jeszcze gorzej jak na tej łysinie wokół laurki zaczes 3 kudłów na krzyż, by to pół łyse gniazdo zakryć Mnie najbardziej kręci u panów artystyczny nieład i choć nie lubię tego aktora ze Zmierzchu, to moim zdaniem taki look jest fajny https://www.google.pl/search?q=rober...KkYuRGODIWM%3A
No albo panowie z długim włosem (sama mam takie ciacho )

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
hej pamietajcie o darmowej dostawie na pszczelej dolince ja już zamówiłam, miałam wiecej, ale poszalałam wczoraj ...
mydło banan kokos
mydło kawa z mlekiem dla tż
mydło ylang i grejpfrut

Zamawiacie coś??
spadam na badania okresowe
Ja teraz odpuszczam, bo mam jeszcze 2 mydła łącznie z Pszczelą w kolejce, ale bardzo bym prosiła o recenzję tego mydełka kawa z mlekiem

Uff, skończyłam nadrabiać zaległości. Ech, widzę mała zmiana próbek w S. była, zastanawiam się ciągle czy zamawiać jakieś mini dla tych 1000pkt PB i nie mam pomysła, za same płatki nie chce mi się płacić 15 zeta Jeszcze się zastanawiam nad tym mydłem do rąk lub roletką zapachową syforową czekoladową. No poradźcie coś

A ktoś jeszcze pisał, że mają być w Lidlu torebki. Wiecie może dokładnie kiedy i czy warto je kupować, ostatnio jak była taka akcja to poszłam 5 minut po otwarciu sklepu i już ani jednej nie było...No i patrzę tak teraz w necie i natrafiłam na to http://supermarket.blox.pl/2015/01/I...n-z-Lidla.html i się sama zastanawiam, czy jednak warto by było iść i kupić taką torebkę...
No i a propos promocji w Lidlu => https://www.youtube.com/watch?v=mS-NTDMnmPE
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:47   #2494
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Zagranicznych punktów nie doliczają, kupowałam kiedyś w Hiszpanii i Czechach i Panie mówiły, że karta działa tylko w Polsce, a oni mają swoje programy. Chyba nawet jest w regulaminie, że działa tylko na terenie RP
O nieeeee załatwili nas bez mydła
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:47   #2495
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Brak słów

Zapisałam się do francuskiego newslettera jak będzie jakiś kodzik na -20% lub box to klikam mini zestaw Givenchy oby jeszcze był dostępny i mini lakier Armaniego z próbek trudno - będę jeść liście i popijać kranówą

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Straszna jest ta kwota za przesyłkę powinni zrobić darmową od jakiegoś progu zamówienia
Jak będziesz chciała coś zamawiać to daj znac na wątku, na pewno kilka osób się uzbiera i można podzielić koszty dostawy Ja na pewno będę chętna

liv87 jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:48   #2496
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
hej pamietajcie o darmowej dostawie na pszczelej dolince ja już zamówiłam, miałam wiecej, ale poszalałam wczoraj ...
mydło banan kokos
mydło kawa z mlekiem dla tż
mydło ylang i grejpfrut

Zamawiacie coś??
spadam na badania okresowe
Ja tym razem nie zamawiam, namówiłam za to koleżankę na dwa mydła - rumiankowe i glinka z sosną

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:49   #2497
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Cos czuje, ze ta piosenka zrobi mi dzis dzien. Po jednym przesluchaniu juz ja nuce, wiec tego... bedzie wesolo.
A jeszcze w temacie facetow, to ja chce takiego normalnego, 'nieprzestylizowanego'... Tylko na litosc bosk, niech ma dlugie nogi
I nie znosze tych podgalanych fryzur. Twarz wyglada jak ksiezyc w pelni. Niewazne, czy pasuje do ksztaktu glowy i ogolnwej sylwetki. Wszyscy tak maja, to ja tez musze...
Polecam całe Domowe Melodie obie płyty są boskie
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:49   #2498
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Brak słów

Zapisałam się do francuskiego newslettera jak będzie jakiś kodzik na -20% lub box to klikam mini zestaw Givenchy oby jeszcze był dostępny i mini lakier Armaniego z próbek trudno - będę jeść liście i popijać kranówą

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Straszna jest ta kwota za przesyłkę powinni zrobić darmową od jakiegoś progu zamówienia
też się zapisałam na newsletter
amyz jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:51   #2499
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
O mamuniu ciekawe, czy u nas to będzie
http://www.sephora.fr/Maquillage/Pal...-Star/P2317065
co Ty mi tu tak z rana z takim czymś też to chcę

Cytat:
Wychodzi ok. 200zł ale i tak bym kupiła kocham mini Givenchy

Kurczaki, jakie super zestawy są we francuskiej S. szkoda, ze nie ma darmowej dostawy do Polski od jakiejś kwoty

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

W próbkach jest mini lakier do ust Armaniego o boziu

Cytat:
Brak słów

Pamiętaj, jak będzie -20% albo coś dawaj znać na PW to się dogadamy, też chcę kulki i tego G bym chętnie przygarnęła No chyba, że jeszcze coś fajnego znajdziesz z Chanela, Diora, Guerlaina itp no wiadomo

Cytat:
O nieeeee załatwili nas bez mydła
No niestety

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:51   #2500
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania od roku mam ochotę na Lolitę, ale w ciemno trochę boję się kupić
Dołaczyłam do rozbiórki tego zapachu na wspólnych zakupach perfumeryjnych, więc dam znać jak tylko doleci odlewka
Never też brała udział, więc możliwe, że szybciej dostanie ode mnie, bo moja poczta zwykle opóźnienie ma

liv87 jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:52   #2501
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jak będziesz chciała coś zamawiać to daj znac na wątku, na pewno kilka osób się uzbiera i można podzielić koszty dostawy Ja na pewno będę chętna
Ja też

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:55   #2502
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Moja babcia nigdy nie przepadała za Modą na sukces, no ale Wspaniałe stulecie to ogląda N.A.M.I.Ę.T.N.I.E. , mama z kolei ogląda ten serial dla ciuchów, a ja czasem popatrzę na zdjęcia z tego serialu i mnie ogromnie kręci tamtejsza biżu, ja w biżu lubię wszelkie starocie z antykwariatów, rękodzieło, biżu po babciach/prababciach, wszelki orient. Mnie mało kręcą Aparty, YESy, itp.
Też bardzo mi się podoba taka biżu

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Byłoby super
Obawiam się tylko batalii o próbki/ewentualne gratisy

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też się zapisałam na newsletter

Najgorsze, że z językiem mi nie po drodze ale od czego jest wujaszek Google

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
co Ty mi tu tak z rana z takim czymś też to chcę

Pamiętaj, jak będzie -20% albo coś dawaj znać na PW to się dogadamy, też chcę kulki i tego G bym chętnie przygarnęła No chyba, że jeszcze coś fajnego znajdziesz z Chanela, Diora, Guerlaina itp no wiadomo

No niestety
bedziem kombinować szkoda, że nie doliczą punktów - tak na pewno szybciej awansowałabym na golda
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:55   #2503
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Też bardzo mi się podoba taka biżu

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Byłoby super
Obawiam się tylko batalii o próbki/ewentualne gratisy

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Sprawiedliwie należałoby się tej, co najwięcej zapłaci oraz organizatorce

liv87 jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:58   #2504
amyz
Chanel Lady

Cytat:

no bez wujka Google byłoby cieżko
amyz jest offline  
Stary 2015-10-07, 09:59   #2505
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:

Kurczaki, jakie super zestawy są we francuskiej S. s
A gdzie te zestawy, bo nie mogiem znajść
Macintosh jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:01   #2506
maarthusia

Cytat:
Zobaczymy, co z tego wyjdzie mam nadzieję, że się jakoś dogadamy

Ale coś mi mówi, ze nic z tego nie wyjdzie bo im bardziej jestem na coś napalona - tym większa

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
no bez wujka Google byłoby cieżko

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
A gdzie te zestawy, bo nie mogiem znajść
Wpisz sobie COFFRET i wyskoczą wszystkie zestawy

Przy okazji nauczyłam się francuskiego słówka
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:03   #2507
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

bedziem kombinować szkoda, że nie doliczą punktów - tak na pewno szybciej awansowałabym na golda
Wtedy to sama bym pewnie też zamawiała

Cytat:
Można też zrobić tak, że jak będą 3 próbki do wyboru i 3 osoby w zamówieniu to każda wybierze sobie coś, zresztą my tu już dzielimy jak jeszcze zamówienia nie zrobiłyśmy

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:05   #2508
liv87
Guerlain Lover

Cytat:

...

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Też się zapisałam do newslettera fr pouczę się języka, bo w szkole się go 4 lata uczyłam, ale mało pamiętam
Z niemieckiego D już od dawna dostaję newsletter, a jak pojadę do Niemiec to sobie kartę założę albo wujkowi powiem, żeby sobie kartę założył

liv87 jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:06   #2509
maarthusia

Cytat:
Wtedy to sama bym pewnie też zamawiała

Można też zrobić tak, że jak będą 3 próbki do wyboru i 3 osoby w zamówieniu to każda wybierze sobie coś, zresztą my tu już dzielimy jak jeszcze zamówienia nie zrobiłyśmy

no właśnie a staropolskie przysłowie mówi: nie dzielcie skóry na niedźwiedziu
3 na 3 byłoby ok ale pewnie każda by chciała ten mini lakier do ust (ja na pewno, choć niestety czerwony )

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Też się zapisałam do newslettera fr pouczę się języka, bo w szkole się go 4 lata uczyłam, ale mało pamiętam
Z niemieckiego D już od dawna dostaję newsletter, a jak pojadę do Niemiec to sobie kartę założę albo wujkowi powiem, żeby sobie kartę założył

Ja też kiedyś się uczyłam francuskiego ale nieużywana wiedza szybko zanika
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:09   #2510
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
o tego st ives bardzo lubiłam, nawet nie wiem czy on jeszcze jest dostępny czy jak?

poczekaj ten miesiąc, zaczną się pewnie świąteczne zestawy i prezenty to będziesz miała problem co wybrać

tego z st ives chyba nie ma juz- na kwc ma status zapomnianego kosmetyku
racja, cos sie znajdzie
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
tak, stroje i bizu wspaniale

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:11   #2511
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Jak tak patrzę na te francuskie zestawy to coraz bardziej sobie uświadamiam jacy my zacofani jesteśmy, normalnie średniowiecze

http://www.sephora.fr/Parfum/Parfum-...tures/P2188015

http://www.sephora.fr/Parfum/Coffret...arfum/P2305154

http://www.sephora.fr/Maquillage/Pal...evres/P2313007

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
tego z st ives chyba nie ma juz- na kwc ma status zapomnianego kosmetyku
racja, cos sie znajdzie

tak, stroje i bizu wspaniale
tak myślałam , bo dawno go nigdzie nie widziałam, dlaczego wszystko co fajne to wycofują

aniyam jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:14   #2512
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:

Dzięki. Idę obczajać co tam mają dobrego.
Macintosh jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:14   #2513
amyz
Chanel Lady

Cytat:

niedługo będziesz śmigać po francusku jak rodowity francuz
amyz jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:15   #2514
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

No i jeszcze drobne info o moich ostatnich zakupach (w sumie to same taniości sprawdzone):

1. Odebrałam książkę z Matrasa - Schmitta Historie miłosne, bardzo ładny pocket, myślałam, że będzie miał o wiele mniejsze literki Tylko nie chcieli mi dać rachunku za książkę, choć mogli, to bym sobie jeszcze zarejestrowała w tej loterii rządowej, a tak to tylko mam fakturę
2. Z marketu wyniosłam sól on line do stóp mleko i miód - z tych najtańszych to moja ulubiona Ładnie pachnie i zmiękcza moje stopy.
3. Trochę zła wyszłam z YR, bo poszłam zrealizować ulotkę z żelem JDM, wzięłam żel HV do mycia twarzy (głupie opakowanie teraz jest) i żel karambola i wyszło mi 19,81, nie chciały się o te niecałe 20gr zlitować i wbić mi 2 pieczątek i kazały sobie coś dobrać, no to mówię poproszę kulkę do kąpieli, a one na to, że najtańsze co mają to te 5ml QNdA (akurat ) to stwierdziłam, że jednak mi te 5ml niepotrzebne i kupiłam peeling do stóp na drugie -40%. A tak chciałam to rozbić na 2 transakcje, by ten 1 żel więcej ugrać i by później ten peeling na testy sobie kupić, bo teraz mam czym stopy peelingować. I każdemu tak mówiły przede mną, że nic tańszego nie mamy i nie mamy. Już nigdy więcej w Manufakturze w Łodzi nie kupię, bo uważam, że na 19gr by nie zbiedniały, zwłaszcza że widziały, iż zostały mi 3 pieczątki do końca 3 poziomu. Pamiętam, że w Jankach np. mi brakowało 50gr do kolejnej pieczątki i spokojnie mi wbiły o tę 1 więcej, bo mówiły, że faktycznie nie mają czym tych 50gr dobić. Powinien mieć YR coś stałego w ofercie co kosztuje do 1zł albo uczulać pracowników, że jak komuś brakuje do kolejnej pieczątki poniżej 1zł to wbijamy kolejną. Z wrażenia nie wzięłam próbki SEBS dla koleżanki mamy (pewnie i tak by nie dały), a obiecałam, że przywiozę
4. No i wpadłam do GR i wykorzystałam rabat -25% i kupiłam koleżance mamy 10 lakierów, sobie 5 (Paris 55 i 61/ Rich Color 103/ Matte 14 i 15), skusiłam się też na puder do brwi nr 106 - przetestuję czy są fajne, bo mi to potrzeba tylko przy grubszej części brwi uzupełniać małe ubytki, nie robię sobie całych kresek. No i kupiłam 3 matowe pomadki w kredce z tej nowej serii nr 2, 3 i 8, ładnie ciemniaczki ten trzeci to taki ciemnoróżany kolor.

No i byłam też w Sephorze i przetestowałam nowy podkład MJ i o matko, no co za cudo . I dziewczyny jak wyście to zamawiały we FR, że wyszło Wam taniej niż w PL? Miałyście do tego jakieś gratisy/boxy/kody i jak się potem umawiałyście na wysyłkę? Bo na 99,99% bym zrobiła zamówienie, dostałam próbkę, na ręce w oświetleniu syforowym był boski, dzisiaj go testuję na twarzy w naturalnym świetle. I jeszcze mi powiedzcie, czy to jest edycja limitowana, czy ten podkład na stałe wchodzi do Syfor? I jeszcze do osób, które już dłużej go testowały - nie przesusza, nie ściąga, nie uwidacznia skórek i porów? Bo krycie ma booooskie. Ja bym z FR S. najchętniej brała wszelkie próbki/mini zapachowe, lakiery, tusze i inne pielęgnacyjne z chęcią bym odstąpiła

No i tak w ogóle to dopadła mnie jakaś grypa żołądkowa po wizycie w galerii i leżę w domu od wczoraj

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-10-07 o 10:21
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:16   #2515
maarthusia

Cytat:
Jak tak patrzę na te francuskie zestawy to coraz bardziej sobie uświadamiam jacy my zacofani jesteśmy, normalnie średniowiecze

Ten zestaw MJ bym brała i mini Muglera też

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
niedługo będziesz śmigać po francusku jak rodowity francuz
nie mogę się doczekać
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:16   #2516
liv87
Guerlain Lover

Cytat:

no właśnie a staropolskie przysłowie mówi: nie dzielcie skóry na niedźwiedziu
3 na 3 byłoby ok ale pewnie każda by chciała ten mini lakier do ust (ja na pewno, choć niestety czerwony )

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Ja też kiedyś się uczyłam francuskiego ale nieużywana wiedza szybko zanika
Ja bym wolała próbkę Shalimar Cologne

Cytat:

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

tak myślałam , bo dawno go nigdzie nie widziałam, dlaczego wszystko co fajne to wycofują
Widziałyście czerwonego Angela?
http://www.sephora.fr/Parfum/Parfum-...arfum/P2284007

liv87 jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:18   #2517
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Kulki miały być chyba na początku listopada więc może się jeszcze pojawią w zagranicznych S. a tak w ogóle to ciekawe, czy punkty za zakupy za granicą w S. są doliczane do konta jeśli tak, to mogłabym poklikać trochę Chaneli, gdyby dawali np. jakieś boxy

Spa czy fryzjer też dobry pomysł
Punkty nie sa doliczane, S w kazdym panstwie to oddzielny sklep Probowalam w Hiszpanii i we Wloszech.
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:18   #2518
amyz
Chanel Lady

Cytat:

bo na traktują gorzej niż Somalię czy inne Zimbabwe
amyz jest offline  
Stary 2015-10-07, 10:20   #2519
iza89
Zakorzenienie

Jakby nasza S. była tak jak we Francji... achh sypałyby się zamówienia
Stary 2015-10-07, 10:25   #2520
maarthusia

Cytat:
Ja bym wolała próbkę Shalimar Cologne

Widziałyście czerwonego Angela?
http://www.sephora.fr/Parfum/Parfum-...arfum/P2284007
to byśmy się dogadały

Jejuuu, jaka cudna flacha dużo ładniejsza niż z klasyczna niebieska

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Punkty nie sa doliczane, S w kazdym panstwie to oddzielny sklep Probowalam w Hiszpanii i we Wloszech.
chamstwo w państwie

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
bo na traktują gorzej niż Somalię czy inne Zimbabwe

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Jakby nasza S. była tak jak we Francji... achh sypałyby się zamówienia
Noooo wszystkie byśmy miały golda
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości