Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-08-11, 11:54   #2821
Kathinna
Zakorzenienie

GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Wieki, nie wieki, fajnie, że wróciłaś
Stary 2017-08-11, 18:24   #2822
kascysko
Zakorzenienie

Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Wieki, nie wieki, fajnie, że wróciłaś

Dziewczyny, jest jakiś sposób żeby przekonać się do ślubnych przygotowań? Na samą myśl o nich mam psychiczne mdłości Jak tak dalej pójdzie to porwę mojego M. i weźmiemy ślub w jakiejś głuszy
kascysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 20:22   #2823
patka3008
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jest jakiś sposób żeby przekonać się do ślubnych przygotowań? Na samą myśl o nich mam psychiczne mdłości Jak tak dalej pójdzie to porwę mojego M. i weźmiemy ślub w jakiejś głuszy

Powiem Ci, ze u mnie tez na początku nie chciałam niczym sie zajmować, bo mnie to przerastało i jakoś tego nie czułam, ale z czasem przeszło i postanowiłam, ze w tym roku ogarniamy tylko sale (juz mamy umowe) fotografa (w tym tygodniu podpisujemy) i muzykę a resztę na spokojnie.
Moze potrzebujesz trochę czasu i znajdziesz "typ" wesela, który będziesz chciała mieć? W sumie ślub w głuszy to super opcja

Wysłano przez gołębia

PM 2019

patka3008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 11:34   #2824
kascysko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patka3008 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, ze u mnie tez na początku nie chciałam niczym sie zajmować, bo mnie to przerastało i jakoś tego nie czułam, ale z czasem przeszło i postanowiłam, ze w tym roku ogarniamy tylko sale (juz mamy umowe) fotografa (w tym tygodniu podpisujemy) i muzykę a resztę na spokojnie.
Moze potrzebujesz trochę czasu i znajdziesz "typ" wesela, który będziesz chciała mieć? W sumie ślub w głuszy to super opcja

Wysłano przez gołębia
Mnie sama impreza nie przerasta, co to, jak bardzo moi rodzice zaczęli wariować Swój typ wesela mam, ale niestety - jak ja mam w nosie, co ludzie powiedzą tak moi rodzice są w wieku podeszłym (70tka na karku) i ich to interesuje. A wesele na prawie 300 osób stać mnie tylko w naszej remizie, która ni wuja mi się nie podoba

Oczywiście, zawsze pozostaje postawić ich przed faktem dokonanym, ale trochę mi źle z tym co musieliby przeżyć ze strony "rodziny".
Stary 2017-08-12, 11:36   #2825
Kathinna
Zakorzenienie

GG do Kathinna

Kasiu wszyskim i tak nie dogodzisz, więc zrób dobrze przed wszystkim sobie
Stary 2017-08-12, 13:14   #2826
Energy917
Raczkowanie

[QUOTE=kascysko;76223251]Pytasz o to córki górnika, więc znasz odpowiedź A na poważnie to muszę składy oblukać, na razie jestem w lesie z nowościami (i chyba tak pozostanie xD).

Od zawsze tak wypadały? Kiedy to się zaczęło?

A mnie ideologia nie pozwala na hybrydy, mam zamiar dziś testować kolejne cudo do trwałego manicure bez UV

Czyżbyś szukała cudownego środka na wypadanie? Jak masz zdiagnozowane swoje?

Szukał po nicku nie mozan stwierdzic po prostu szukam czegos co blokuje dh juz chyba z 3 miesiace temu kupiłem derma roller 0,25mm i teraz chce go zaczac używac i mam pytanie czy ten peeling uzywac przed myciem po myciu bo nic nie jest napisane a moze ktos wie
Energy917 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 13:30   #2827
patka3008
Zakorzenienie

Kas moi na początku tez wariowali, ale jak im powiedziałam, ze nie chcemy sie spieszyć, bo nie mamy po co, to sie trochę uspokoili i stwierdzili, ze nie bedą sie wtrącać, jedynie co to tata marudzi ze trochę późno mamy to wesele

Mam jedna kuzynkę, ktora od momentu zaręczyn chciała robić wszystko za nas, tzn znalazła nam sale, szukała zespołu itd i jak druga powiedziała jej, ze to moje wesele, nie jej to się uspokoiła

To pochwale Wam się dzisiaj podpisaliśmy umowe z fotografem

Wysłano przez gołębia

PM 2019

Stary 2017-08-12, 16:31   #2828
moooniek
Zakorzenienie

Kas, u nas w ogóle będzie komedia z weselem. Pomijając fakt, że trzeba będzie ściągnąć ludzi z różnych krajów do jednego miasta, to u TŻta totalnie inaczej wyglądają wesela niż u nas, więc oczekiwania jego rodziny będą inne niż mojej, a my sami najchętniej zrobilibyśmy typowo swingowo-jazzowe wesele. Do tego dochodzi to, że mlodsza czesc sie porozumie po angielsku, znow moja rodzina mowi tylko po polsku, a jego tylko po rosyjsku/ukraińsku, takze rodziny sie ze soba nie nagadaja za duzo Generalnie jak nie zrobimy, to i tak będzie masa niezadowolonych ludzi, chociażby przez roznice kulturowe. Coraz czesciej myslimy nad tym, ze jak juz bedziemy sie hajtać, to po prostu wylecimy gdzies daleko od ludzi i tam wezmiemy slub

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2017-08-13, 14:01   #2829
kascysko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Energy917 Pokaż wiadomość

Szukał po nicku nie mozan stwierdzic po prostu szukam czegos co blokuje dh juz chyba z 3 miesiace temu kupiłem derma roller 0,25mm i teraz chce go zaczac używac i mam pytanie czy ten peeling uzywac przed myciem po myciu bo nic nie jest napisane a moze ktos wie
Peeling przed myciem, a skoro rozmawiamy o łysieniu androgenowym, to wewnętrznie palma sabałowa i zewnętrznie najlepiej też. Niezła w blokowaniu DHT jest też kozieradka
Cytat:
Kas moi na początku tez wariowali, ale jak im powiedziałam, ze nie chcemy sie spieszyć, bo nie mamy po co, to sie trochę uspokoili i stwierdzili, ze nie bedą sie wtrącać, jedynie co to tata marudzi ze trochę późno mamy to wesele

Mam jedna kuzynkę, ktora od momentu zaręczyn chciała robić wszystko za nas, tzn znalazła nam sale, szukała zespołu itd i jak druga powiedziała jej, ze to moje wesele, nie jej to się uspokoiła

To pochwale Wam się dzisiaj podpisaliśmy umowe z fotografem

Wysłano przez gołębia
Moja mama najchętniej nawet gości by za nas zaprosiła W obecnej chwili oboje myślimy, czy po prostu zrobić wszystko po swojemu i potem powiedzieć mamie, że ma skreślać osoby z listy (foch stulecia będzie ) albo dogiąć się do wiejskiego wesela w ciasnocie
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Kas, u nas w ogóle będzie komedia z weselem. Pomijając fakt, że trzeba będzie ściągnąć ludzi z różnych krajów do jednego miasta, to u TŻta totalnie inaczej wyglądają wesela niż u nas, więc oczekiwania jego rodziny będą inne niż mojej, a my sami najchętniej zrobilibyśmy typowo swingowo-jazzowe wesele. Do tego dochodzi to, że mlodsza czesc sie porozumie po angielsku, znow moja rodzina mowi tylko po polsku, a jego tylko po rosyjsku/ukraińsku, takze rodziny sie ze soba nie nagadaja za duzo Generalnie jak nie zrobimy, to i tak będzie masa niezadowolonych ludzi, chociażby przez roznice kulturowe. Coraz czesciej myslimy nad tym, ze jak juz bedziemy sie hajtać, to po prostu wylecimy gdzies daleko od ludzi i tam wezmiemy slub

A nie myśleliście np. o tym, żeby walnąć sobie ślub tu i tam (w sensie dwa)? Moja znajoma wyszła za obywatela Mołdawii i u niego mieli ślub w tradycji jego rodziny (jakby nieformalny, nie wiem jak to załatwili :O) i w Polszy kościelny.

Ja na razie przez to jak moi rodzice się zachowują myślałam już o ślubie w 4 osoby gdzieś w kapliczce w górach
Stary 2017-08-13, 17:21   #2830
say-hello
Zakorzenienie

Ja ostatnio się dowiedziałam, że już za 13-15 tys można zorganizować ślub na Bali na plaży wraz z dwutygodniowym pobytem Mimo, że podobało mi się moje wesele, to na pewno poważnie rozważyłabym taką opcje

say-hello jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 17:42   #2831
moooniek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Peeling przed myciem, a skoro rozmawiamy o łysieniu androgenowym, to wewnętrznie palma sabałowa i zewnętrznie najlepiej też. Niezła w blokowaniu DHT jest też kozieradka

Moja mama najchętniej nawet gości by za nas zaprosiła W obecnej chwili oboje myślimy, czy po prostu zrobić wszystko po swojemu i potem powiedzieć mamie, że ma skreślać osoby z listy (foch stulecia będzie ) albo dogiąć się do wiejskiego wesela w ciasnocie

A nie myśleliście np. o tym, żeby walnąć sobie ślub tu i tam (w sensie dwa)? Moja znajoma wyszła za obywatela Mołdawii i u niego mieli ślub w tradycji jego rodziny (jakby nieformalny, nie wiem jak to załatwili :O) i w Polszy kościelny.

Ja na razie przez to jak moi rodzice się zachowują myślałam już o ślubie w 4 osoby gdzieś w kapliczce w górach
Wiesz co, nie chodzi o koscielny, bo ja nie jestem kościelną osobą. Chodzi o samą impreze

Stary 2017-08-14, 21:09   #2832
patka3008
Zakorzenienie

Kav odkąd zasugerowałaś mi blond cały czas o nim myślę

PM 2019

Stary 2017-08-15, 08:43   #2833
Kaveri
Spaceroholiczka

Cytat:
Kav odkąd zasugerowałaś mi blond cały czas o nim myślę
Więc zostań przy blondzie
23.06.2010

INSTAGRAM

Kaveri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 09:00   #2834
patka3008
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Więc zostań przy blondzie
jutro zadzwonię do swojego fryzjera i umówię się na wizytę teraz przeglądam Pintresta w poszukiwaniu inspiracji

PM 2019

Stary 2017-08-15, 12:12   #2835
Kaveri
Spaceroholiczka

Mnie się to nawet podoba, ale za żółty.Screenshot_20170813-215328.png
23.06.2010

INSTAGRAM

Stary 2017-08-15, 14:26   #2836
patka3008
Zakorzenienie

Moje trzy typy:

KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3

PM 2019

Stary 2017-08-15, 18:45   #2837
Kaveri
Spaceroholiczka

Patka, jeden! Aż sobie założę Pinteresta.
23.06.2010

INSTAGRAM

Stary 2017-08-15, 19:01   #2838
patka3008
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Patka, jeden! Aż sobie założę Pinteresta.
polecam, ja na Pintreście potrafię spędzić trochę czasu

PM 2019

Stary Wczoraj, 13:10   #2839
Belive_23
Przyczajenie

Cześć!

Tutaj FeelingLost .Dawno tu nie zaglądałam, ale chyba najwyższy czas wrócić do intensywnej pielęgnacji włosów!

Zaskoczę Was. W maju zdecydowałam się zafarbować moje ciemne włosy na blond. Od nasady mam naturalne włosy. Natomiast od końca brody do łokci blond . Dzisiaj idę do fryzjera na podcięcie końcówek, więc wstawię Wam zdjęcia wieczorem .

Podczas ostatniej wizyty w Rossmannie znalazłam mnóstwo ciekawych, nowych produktów. Tak to jest, gdy przez pół roku nie zagląda się na instagrama i blogi.

Kurczę. Tak czytam o Waszych planach odnośnie ślubów i odnoszę wrażenie, że dziwnie być singlem Chociaż z drugiej strony ostatnio poznałam świetnego chłopaka z moich rodzinnych stron i znajomość stopniowo kwitnie .
Belive_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:40   #2840
moooniek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Belive_23 Pokaż wiadomość
Cześć!

Tutaj FeelingLost .Dawno tu nie zaglądałam, ale chyba najwyższy czas wrócić do intensywnej pielęgnacji włosów!

Zaskoczę Was. W maju zdecydowałam się zafarbować moje ciemne włosy na blond. Od nasady mam naturalne włosy. Natomiast od końca brody do łokci blond . Dzisiaj idę do fryzjera na podcięcie końcówek, więc wstawię Wam zdjęcia wieczorem .

Podczas ostatniej wizyty w Rossmannie znalazłam mnóstwo ciekawych, nowych produktów. Tak to jest, gdy przez pół roku nie zagląda się na instagrama i blogi.

Kurczę. Tak czytam o Waszych planach odnośnie ślubów i odnoszę wrażenie, że dziwnie być singlem Chociaż z drugiej strony ostatnio poznałam świetnego chłopaka z moich rodzinnych stron i znajomość stopniowo kwitnie .
Hej 😚
Nie no, u nas żadnych planów nie ma, tak sobie czasem luźno gadamy 😁

Odpowiedz

Tagi
jesień, pielęgnacja, plotki, włosomaniaczki, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości