Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-03-13, 00:14   #3121
OlaM
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Fearless Iwonce polecałam ja . U mnie z kolei Chatterbox w ogóle się nie sprawdziła - wyglądała jakoś zbyt ciepło, odcinała się od reszty twarzy, wyglądała tandetnie wręcz. To na pewno kwestia odcienia mojej skóry i wybarwienia ust, a ten kolor szminki jest jakoś wybitnie czuły pod tym względem .

Go for Girlie i Sunny Seoul to super kolory, bardzo je lubię, ale muszę poczekać z tego typu odcieniami do wiosny/lata, teraz jednak są dla mnie za ciepłe.
Stary 2016-03-13, 00:26   #3122
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
No u mnie Sunny Seoul wygladala jak na tych zdjeciach, kolory sa dobrze uchwycone
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja Ci jeszcze polecałam Chatterbox, a nie Fearless - nie wiem, skąd w cytacie z mojego posta wrzucił Ci się Fearless w miejsce Chatterboxa Ale ona już jest taka troszkę bazarowa moim zdaniem Natomiast Pink Pearl Pop i Sunny Seoul to super wybory. Ewentualnie Patentpolishe, które poleca Ola - ja od siebie dodam odcień Go for Girlie: http://swatchgirl.com/wp-content/upl...-lipswatch.jpg
Dość cukierkowy i bosko ożywia twarz, a jednocześnie nie jest jakiś chamski, więc mocniejszy makijaż oka, o którym wspominałaś, spokojnie do niego przejdzie
Nie wiem, może to ja coś pokręciłam, bo dwa razy musiałam klikać w cytowanie
Chatterbox na zdjęciach mnie nie zauroczył
ale go for girlie zapisałam sobie
dziękuję!

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:21 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fearless Iwonce polecałam ja . U mnie z kolei Chatterbox w ogóle się nie sprawdziła - wyglądała jakoś zbyt ciepło, odcinała się od reszty twarzy, wyglądała tandetnie wręcz. To na pewno kwestia odcienia mojej skóry i wybarwienia ust, a ten kolor szminki jest jakoś wybitnie czuły pod tym względem .

Go for Girlie i Sunny Seoul to super kolory, bardzo je lubię, ale muszę poczekać z tego typu odcieniami do wiosny/lata, teraz jednak są dla mnie za ciepłe.
Nieee cieplaków u siebie nie lubię kurcze to go for girlie i sunny seoul są ciepłe? ten drugi tak mi coś widziało na zdjęciach w necie, ale mam stary komputer i wiadomo te kolory różnie widać.
Chcę zimną różową landrynkę ( żadnych moreli w odcieniach czy fioletu) żeby była mokra
Zawsze głupieję w drogeriach przez te podtony, których nie widzę za bardzo na mojej dłoni zresztą dłoń, a usta to dwie różne sprawy

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-03-13 o 00:31
Iwonalodz jest offline  
Stary 2016-03-13, 00:38   #3123
vine
it's all made up

Cytat:

Wiem, wiem, że Ty, ale później Iwonce w cytat również z mojego posta wkradła się Fearless, choć tak naprawdę pisałam tam o Chatterbox U mnie też ten kolor wypadał tandetnie

A Go for Girlie i Flamingo już czekają na wiosnę

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Nie wiem, może to ja coś pokręciłam, bo dwa razy musiałam klikać w cytowanie
Chatterbox na zdjęciach mnie nie zauroczył
ale go for girlie zapisałam sobie
dziękuję!

Nieee cieplaków u siebie nie lubię kurcze to go for girlie i sunny seoul są ciepłe? ten drugi tak mi coś widziało na zdjęciach w necie, ale mam stary komputer i wiadomo te kolory różnie widać.
Chcę zimną różową landrynkę ( żadnych moreli w odcieniach czy fioletu) żeby była mokra
Nie martw się, mnie Chatterbox też nie zachwyca Ale gusta i preferencje są różne, więc pomyślałam, że mimo to zaproponuję.
Jeśli zależy Ci na chłodniejszym kolorze i cukierkowym to chyba Pink Pearl Pop najbardziej odpowiada temu opisowi. "Mokra" będzie i PPP, i patentpolishe, więc tu jesteś w domu
vine jest offline  
Stary 2016-03-13, 00:48   #3124
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, że Ty, ale później Iwonce w cytat również z mojego posta wkradła się Fearless, choć tak naprawdę pisałam tam o Chatterbox U mnie też ten kolor wypadał tandetnie

A Go for Girlie i Flamingo już czekają na wiosnę

Nie martw się, mnie Chatterbox też nie zachwyca Ale gusta i preferencje są różne, więc pomyślałam, że mimo to zaproponuję.
Jeśli zależy Ci na chłodniejszym kolorze i cukierkowym to chyba Pink Pearl Pop najbardziej odpowiada temu opisowi. "Mokra" będzie i PPP, i patentpolishe, więc tu jesteś w domu
Tak to ja chyba coś powklejałam, bo mi się nie chciało dobrze cytować i wyszło naprzemiennie, przepraszam!

Czyli w sumie z tylu została ta pink pop
ale obejrzę wszystkie, które zapisałam

żebym to ja umiała znaleźć w necie zdjęcie o jaki efekt mi chodzi

ta po lewo szalenie mi się podoba

http://3.bp.blogspot.com/-20H-a_LYEI...00/lsgloss.jpg

oczywiście to są zdjęcia w necie, musiałabym na żywo zobaczyć, ale chciałabym pomadkę taką

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-03-13 o 01:29
Iwonalodz jest offline  
Stary 2016-03-13, 09:18   #3125
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Czy w MACzku znajdę odpowiednik cienia sexy z palety Nude Tude TheBalm?

Będę tam za nieco ponad 2 tygodnie, ale kompletuję listę , żeby się nie poddać kuszeniom na miejscu
obejrzyj sketch

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2016-03-13 o 09:19
p4w jest offline  
Stary 2016-03-14, 18:02   #3126
Merys
Zakorzenienie

W US teraz pojedyncze cienie kosztują 6$ ciekawe czy w Europie też obniżą cenę.

Merys jest offline  
Stary 2016-03-14, 18:35   #3127
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
W US teraz pojedyncze cienie kosztują 6$ ciekawe czy w Europie też obniżą cenę.]
Baaaardzo ciekawe, ale jakos w to watpię Poki co z roku na rok ceny coraz wyższe

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-03-14, 18:41   #3128
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Baaaardzo ciekawe, ale jakos w to watpię Poki co z roku na rok ceny coraz wyższe
Ehh w sumie racja
Merys jest offline  
Stary 2016-03-14, 20:15   #3129
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Wygląda jednak na to, że z tymi cieniami to prawda... Kryśka o tym też napisala, że one są za 6 dolców.
Stary 2016-03-14, 21:25   #3130
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
W US teraz pojedyncze cienie kosztują 6$ ciekawe czy w Europie też obniżą cenę.

Fajnie fajnie, ale czy u nas to się przyjmie?
Cytat:
Ano właśnie
neath jest offline  
Stary 2016-03-14, 21:30   #3131
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Fajnie fajnie, ale czy u nas to się przyjmie?

Ano właśnie
Tym bardziej, ze w usa maja wiecej "atrakcji", jak chocby czasami te znizki z kodem do wpisywania na strone, a u nas bieda. Po prostu cięzko mi uwierzyć, ze u nas tez z cenami zejdą

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-03-14, 21:36   #3132
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
w ramach odstresowania - D for danger i Fast play
Niezły rozmach kolorystyczny ;-)
D for Danger - jeden z żywszych kolorów i Fast Play, kompletnie zgaszony Na mnie FP wyglądała fatalnie, oddałam kuzynce.

Może i u nas wprowadzą. Jeśli wejdzie zmiana ceny do Europy to i do PL. Jest jednak taka opcja, że nie wejdzie, widać na rynku USA maja większą konkurencję i gorzej im szła sprzedaż. U nas też najwyraźniej słabo im idą cienie skoro zrobili taką zmianę w Back2Mac.

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2016-03-14, 21:54   #3133
warzywniak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Niezły rozmach kolorystyczny ;-)
D for Danger - jeden z żywszych kolorów i Fast Play, kompletnie zgaszony Na mnie FP wyglądała fatalnie, oddałam kuzynce.

Może i u nas wprowadzą. Jeśli wejdzie zmiana ceny do Europy to i do PL. Jest jednak taka opcja, że nie wejdzie, widać na rynku USA maja większą konkurencję i gorzej im szła sprzedaż. U nas też najwyraźniej słabo im idą cienie skoro zrobili taką zmianę w Back2Mac.
Poszłam do MACa właśnie po coś łał i coś na co dzień. FP jest u mnie i tak dość ciemny. & ja źle wyglądam po prostu w jasnych żarówkach i bladonudziakach.
Stary 2016-03-15, 08:03   #3134
GlamKitty
Zakorzenienie

Wiecie moze czy w Twoim Stylu jest jakis kupon do MAC? Z tego co pamietam, to zwykle MAC bral udzial w akcjach rabatowych z tej gazety.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Sprawdzilam w Google i nie ma... Oj szkoda

Stary 2016-03-15, 08:04   #3135
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Wiecie moze czy w Twoim Stylu jest jakis kupon do MAC? Z tego co pamietam, to zwykle MAC bral udzial w akcjach rabatowych z tej gazety.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Sprawdzilam w Google i nie ma... Oj szkoda

W tym roku nie ma
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-03-15, 08:05   #3136
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Poszłam do MACa właśnie po coś łał i coś na co dzień. FP jest u mnie i tak dość ciemny. & ja źle wyglądam po prostu w jasnych żarówkach i bladonudziakach.
A jak w D for Danger?

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2016-03-15, 08:09   #3137
warzywniak
Raczkowanie

Cytat:
A jak w D for Danger?
Na miejscu w sztucznym świetle wydawała mi się nieco brudna bardziej jesienna. W dzień wygląda jak czerwieńsza wersja Rebel. Tak czy siak przepiękna, ale Rebel wykreśliłam przez to z listy.
Stary 2016-03-15, 08:14   #3138
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Na miejscu w sztucznym świetle wydawała mi się nieco brudna bardziej jesienna. W dzień wygląda jak czerwieńsza wersja Rebel. Tak czy siak przepiękna, ale Rebel wykreśliłam przez to z listy.
Tak, dużo bardziej czerwona ładny kolor

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2016-03-15, 08:52   #3139
OlaM
Moderator

Cytat:
Czerwonego różu nie miałam i trochę się boję
Wiesz co, tego typu odcienie potrafią przepięknie ożywić twarz, pod warunkiem jednak, że aplikacja nastąpi bardzo lekką ręką .
Ja w tym typie kolorystycznym mam kremowy róż Chanel Chamade i Rouge Bunny Rouge Orpheline. Obydwa na wiosnę/lato są bardzo fajne, dając taki ożywczy rumieniec.

Cytat:
Daj znać, jak użyjesz wachlarzyka
No, trochę poużywałam, to mogę dać znać .
Cóż tu mówić - zbędny gadżet . Pędzelek jest delikatny, precyzyjny, jak dla mnie dobry głównie do rozświetlacza (zresztą na razie tylko tak go stosowałam), ewentualnie dla delikatnego maźnięcia policzków bardziej napigmentowanym różem, choć do tego wydaje mi się zbyt płaski .

Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może porównanie Mac Prep&prime z Mac blot?
Prep+Prime prasowanego nie miałam, jedynie sypki, natomiast zużyłam ze 3 opakowania Blota, ale było to dość dawno temu.
Blot jest typowo matujący. Mimo, że w opakowaniu ma kolor, tak naprawdę na twarzy jest raczej transparentny. Tutaj jest moja recenzja.
Z kolei Prep+Prime to chyba bardziej puder wykończeniowy niż matujący , niemniej nie mam porównania, to się nie będę rozpisywać . Może jeszcze dziewczyny pomogą .
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Zawsze głupieję w drogeriach przez te podtony, których nie widzę za bardzo na mojej dłoni zresztą dłoń, a usta to dwie różne sprawy
Go for Girlie, Sunny Seoul, Flamingo, to piękne odcienie, ale na pewno nie typowo chłodne - to taki miks różu i koralu, który na jednych ustach/cerach wybije więcej ciepłych tonów, na innych więcej różu. U mnie jest prosta zależność - im jestem bledsza, tym cieplej na mnie wyglądają.

Daj znać, co w końcu wybrałaś
Stary 2016-03-15, 09:35   #3140
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
taki cień mam z Sephory , dokładnie opalizuje na te kolory, to seria Chrome czy jakoś tak, ale kupowałam go z 6 lat temu jak nie więcej i nie wiem czy w obiegu dalej jest, z MACa to pewnie jakieś pigmenty
Blue Brown opalizuje na niebiesko i zielono, ale podstawę ma brązową
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Make up geek ma na pewno taki biały pigment opalizujący chłodno na różowo-niebiesko-fioletowo (jedna z nowszych serii, duochromowych pigmentów). Nie pamiętam nazwy odcienia, ale na ich stronie są swatche. Niestety jakość trochę gorsza niż pigmaków MAC, ale dają radę.
Cytat:
W Inglocie są takie opalizujące pigmenty - na zielono, niebiesko, złoto
dzięki

mhm0808 jest offline  
Stary 2016-03-15, 09:46   #3141
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki
Jak nie musi być mac to Kobo ma takie opalizujące pigmenty
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-03-15, 21:37   #3142
earthpace
Zakorzenienie

Hej dziewczyny, pisałyście chyba niedawno o tabletkach na porost włosów możecie odświeżyć ich nazwę?

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2016-03-15, 21:56   #3143
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Tym bardziej, ze w usa maja wiecej "atrakcji", jak chocby czasami te znizki z kodem do wpisywania na strone, a u nas bieda. Po prostu cięzko mi uwierzyć, ze u nas tez z cenami zejdą
Ano, możemy sobie pomarzyć
Cytat:
Wiesz co, tego typu odcienie potrafią przepięknie ożywić twarz, pod warunkiem jednak, że aplikacja nastąpi bardzo lekką ręką .
Ja w tym typie kolorystycznym mam kremowy róż Chanel Chamade i Rouge Bunny Rouge Orpheline. Obydwa na wiosnę/lato są bardzo fajne, dając taki ożywczy rumieniec.

No, trochę poużywałam, to mogę dać znać .
Cóż tu mówić - zbędny gadżet . Pędzelek jest delikatny, precyzyjny, jak dla mnie dobry głównie do rozświetlacza (zresztą na razie tylko tak go stosowałam), ewentualnie dla delikatnego maźnięcia policzków bardziej napigmentowanym różem, choć do tego wydaje mi się zbyt płaski .
Ja się boję, że przy czerwonawym różu na wierzch wyjdą wszystkie moje zaczerwienienia na twarzy, naczynka itd. Już wolę lekki, niezbyt ciepły koral

Dziękuję za opinię Pędzelek do rozświetlacza mam, więc mogę odpuścić ten wynalazek

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Hej dziewczyny, pisałyście chyba niedawno o tabletkach na porost włosów możecie odświeżyć ich nazwę?
To był chyba Biotebal
neath jest offline  
Stary 2016-03-15, 22:16   #3144
earthpace
Zakorzenienie

Dzięki Neath

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2016-03-15, 22:58   #3145
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Go for Girlie, Sunny Seoul, Flamingo, to piękne odcienie, ale na pewno nie typowo chłodne - to taki miks różu i koralu, który na jednych ustach/cerach wybije więcej ciepłych tonów, na innych więcej różu. U mnie jest prosta zależność - im jestem bledsza, tym cieplej na mnie wyglądają.

Daj znać, co w końcu wybrałaś
Olu dziękuję! dam na pewno wybiorę się raczej już po Świętach.

Iwonalodz jest offline  
Stary 2016-03-17, 17:52   #3146
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Kliknełam sobie cienie 9-ki Tinashe

Mac wypuszcza w kwietniu nowy tusz https://www.instagram.com/p/BDDpNRnvD_-/

efekt na rzesach jest i to duży, ciekawam, jak na zywo bedzie
No i ta śmieszna szczoteczka na wyginajacym sie patyczku chociaz nie wiem czy nie wole sztywnych

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-03-17, 17:56   #3147
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

U Krysi pojawiły się zapowiedzi nowych kolekcji - paletek do konturowania, poczwórnych MSF i kolekcji Future MAC. Ostatnio nic mi się nie podobało, ale tutaj przygarnęłabym kilka rzeczy. Ponieważ jednak dzielnie trzymam się minimalizmu zakupowego, to chyba będę polować tylko na Lustre Drops w odcieniu Pink Rebel.

MSF wyglądają na cieplaki, a co do paletek do konturowania, to szkoda że w zestawie z pudrem Sculpt dali znów Accentuate. Jako rozświetlacz też chyba wolałabym Luna niz Hush. Ta Cream Colour Base w palecie będzie zresztą wg. mnie mało praktyczna.

Ciekawe, kiedy u nas wejdą te kolekcje. Ostatnio w ogóle nie jestem na bieżąco z nowościami.

GretchenSp jest offline  
Stary 2016-03-17, 20:05   #3148
be_zludna
Zakorzenienie

Ja w ramach poszukiwania podkładu poszłam na ryjek nałożyć Prolongwear, jednak NC20, a nie 15. No i po sześciu godzinach wygląda już tak sobie :/

A nie chcę tych na bazie wody, bo nakładam gąbką. Palcami nie lubię, a pędzlem nie umiem, robię sobie krzywdę
StudioFix (płynny, nie puder) jest lepszy? Jakieś rady?
be_zludna jest offline  
Stary 2016-03-17, 20:16   #3149
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Kliknełam sobie cienie 9-ki Tinashe

Mac wypuszcza w kwietniu nowy tusz https://www.instagram.com/p/BDDpNRnvD_-/

efekt na rzesach jest i to duży, ciekawam, jak na zywo bedzie
No i ta śmieszna szczoteczka na wyginajacym sie patyczku chociaz nie wiem czy nie wole sztywnych
Sliczna jest ta paletka...
Co do tuszu to szczoteczka przypomina mi przewod sluchawki prysznicowej

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
U Krysi pojawiły się zapowiedzi nowych kolekcji - paletek do konturowania, poczwórnych MSF i kolekcji Future MAC. Ostatnio nic mi się nie podobało, ale tutaj przygarnęłabym kilka rzeczy. Ponieważ jednak dzielnie trzymam się minimalizmu zakupowego, to chyba będę polować tylko na Lustre Drops w odcieniu Pink Rebel.

MSF wyglądają na cieplaki, a co do paletek do konturowania, to szkoda że w zestawie z pudrem Sculpt dali znów Accentuate. Jako rozświetlacz też chyba wolałabym Luna niz Hush. Ta Cream Colour Base w palecie będzie zresztą wg. mnie mało praktyczna.

Ciekawe, kiedy u nas wejdą te kolekcje. Ostatnio w ogóle nie jestem na bieżąco z nowościami.
A mnie nic nie zainteresowalo z nowych kolekcji. Chyba chora jestem

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja w ramach poszukiwania podkładu poszłam na ryjek nałożyć Prolongwear, jednak NC20, a nie 15. No i po sześciu godzinach wygląda już tak sobie :/

A nie chcę tych na bazie wody, bo nakładam gąbką. Palcami nie lubię, a pędzlem nie umiem, robię sobie krzywdę
StudioFix (płynny, nie puder) jest lepszy? Jakieś rady?
Wiekszosc dziewczyn mowi, ze Studio Fix lepiej kryje i jest trwalszy. Wg mnie ma na pewno latwiejsza konsystencje, tzn. nie jest tak gesty jak Pro Longwear, no ale u mnie jest mniej trwaly... Takze najlepiej wyprobowac sobie.
Stary 2016-03-17, 20:16   #3150
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Sliczna jest ta paletka...
Co do tuszu to szczoteczka przypomina mi przewod sluchawki prysznicowej

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

A mnie nic nie zainteresowalo z nowych kolekcji. Chyba chora jestem
Nie klikasz?
Ja się wahałam z jakiś kwadrans, bo coś mi sie chwilowo waż w kieszeni odezwał ale przeciez od początku ja chciałam wiec poszło zamówienie

No dziwną ta rurke wymyslili

Z tych co Kryska dzisiaj wstawiła, tez w sumie mnie nie kreci za bardzo nic, prócz tych szminko-błyszczyków, bo ciekawa ich jestem do dawna

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-17 o 20:17
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości