Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-05-11, 21:52   #4351
i_want_you_exclusive
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Spróbuj nałożyć Strobe Cream pod Studio Fixa, bardzo ładnie na nim leży

Do suchej cery to może Studio Moisture?
Stroba nakładam prawie zawsze jako bazę bo lubię jak jest "glow". Mam Face&Body i Studio Sculpt i je lubię , ale mam chciejstwo na nowy podkład. Kliknęłam właśnie Mineralize Moisture na Douglasie bo za 120 złotych to aż szkoda nie brać. Mam nadzieje że się sprawdzi na moim ryjku

Nowa bluza CK kolor Mauve glow rozmiar S szuka nowego domu
i_want_you_exclusive jest offline  
Stary 2016-05-11, 22:11   #4352
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
Stroba nakładam prawie zawsze jako bazę bo lubię jak jest "glow". Mam Face&Body i Studio Sculpt i je lubię , ale mam chciejstwo na nowy podkład. Kliknęłam właśnie Mineralize Moisture na Douglasie bo za 120 złotych to aż szkoda nie brać. Mam nadzieje że się sprawdzi na moim ryjku
Ja też Mam nadzieję, że Mineralize Moisture będzie Ci pasował

Kurczę, cały wieczór myślę jak tu kliknąć serum z Lightfula C w D. Wreszcie się udało, a teraz patrzę, że to stare serum Lightful z opakowaniem w kropki - tylko po tym się kapnęłam, bo nowe jest w paski... Myślicie, że to będzie purchawa? Pal licho zniżkę, nie chcę staroci na ryjek nakładać

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-05-11 o 22:13
neath jest offline  
Stary 2016-05-11, 22:25   #4353
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Mineralize jest niezły, jak lubisz satynowe glow to myślę, że OK. Wg mnie jednak daje dobre krycie i nie jest lekkim podkładem.
Studio Sculpt nie jest tapetą? Też miałam kliknąć podkład, chciałam coś bardziej trwałego, ale nie matowego.. ostatecznie jednak nie mam do niczego przekonania. Nad Sculptem w ogóle nie myślałam

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2016-05-11, 23:24   #4354
neath
Zakorzenienie

Udało mi się kliknąć pędzel 130 - warto go brać?
neath jest offline  
Stary 2016-05-11, 23:35   #4355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Udało mi się kliknąć pędzel 130 - warto go brać?
Ja nim ostatnio non stop nakładam podklady

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-05-11, 23:36   #4356
201607111632
Konto usunięte

Ja naklikalam Studio fix nc20 i nc35, blot puder medium i mam nadzieję, że wszystko będzie dobre
201607111632 jest offline  
Stary 2016-05-11, 23:39   #4357
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nim ostatnio non stop nakładam podklady
Stary 2016-05-12, 00:55   #4358
i_want_you_exclusive
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Mineralize jest niezły, jak lubisz satynowe glow to myślę, że OK. Wg mnie jednak daje dobre krycie i nie jest lekkim podkładem.
Studio Sculpt nie jest tapetą? Też miałam kliknąć podkład, chciałam coś bardziej trwałego, ale nie matowego.. ostatecznie jednak nie mam do niczego przekonania. Nad Sculptem w ogóle nie myślałam
w porównaniu do Fixa i Pro Longweara to nie jest tapetą, Studio Sculpt ma trochę inną formułę więc też wymaga innego podejścia, ale nałożony beauty blenderem daje średnie krycie i ładny efekt na skórze. A MAC ma w ogóle jakieś lekkie podkłady? Mam face&body i go traktuje jako lekki podkład, jest jeszcze Waterweight którego nie próbowałam , ale krycie chyba jeszcze gorsze od face&body.

Stary 2016-05-12, 07:55   #4359
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
jak wy sobie radzicie z tym Studio Fixem? nie robi wam maski? ja mam suchą skórę z niedoskonałościami i na mnie te wszystkie Pro Longweary i Fixy z podkładów robią z twarzy maskę. Jaki podkład polecacie do skóry suchej?
Mnie nie robi, czasem nawet dziwie sie opiniom, ze to mocno kryjacy podklad

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-05-12, 08:10   #4360
OlaM
Moderator

Klikło mi się parę zamówień , w tym MACowe pędzle (białaski) nr 133 (taki mały, do różu chyba) i 135 (ponoć do pudru). W sumie to na żywo ich nigdy nie widziałam . Będę bardzo wdzięczna, jeśli któraś z Was mogłaby się podzielić wiedzą na ich temat .

No i wreszcie upolowałam 109 (o 6h rano ), bo mój już dogorywa .

Neath - nie mam 130-tki, więc niestety nie pomogę .
Stary 2016-05-12, 08:41   #4361
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mnie nie robi, czasem nawet dziwie sie opiniom, ze to mocno kryjacy podklad

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
U mnie Studio Fix też nie jest tapetą, ale zgodzę się, że mocno kryje
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Klikło mi się parę zamówień , w tym MACowe pędzle (białaski) nr 133 (taki mały, do różu chyba) i 135 (ponoć do pudru). W sumie to na żywo ich nigdy nie widziałam . Będę bardzo wdzięczna, jeśli któraś z Was mogłaby się podzielić wiedzą na ich temat .

No i wreszcie upolowałam 109 (o 6h rano ), bo mój już dogorywa .

Neath - nie mam 130-tki, więc niestety nie pomogę .
Mnie też Jeszcze pomieszałam z rodzajami wysyłki i zapłaty Mam nadzieję, że odbiór osobisty w D. wypali Mam jeszcze chwilę, żeby wybrać, co opłacić.

135 nie macałam nawet, a 133 Macówka nakładała mi kiedyś róż - bardzo miły w dotyku pędzelek. Chyba był w zestawie świątecznych białasków

130-tka długo mi już chodziła po głowie, ale szkoda mi było $$$ Z e zniżką jakoś łatwiej poszło
neath jest offline  
Stary 2016-05-12, 09:54   #4362
OlaM
Moderator

Cytat:
U mnie Studio Fix też nie jest tapetą, ale zgodzę się, że mocno kryje

Mnie też Jeszcze pomieszałam z rodzajami wysyłki i zapłaty Mam nadzieję, że odbiór osobisty w D. wypali Mam jeszcze chwilę, żeby wybrać, co opłacić.

135 nie macałam nawet, a 133 Macówka nakładała mi kiedyś róż - bardzo miły w dotyku pędzelek. Chyba był w zestawie świątecznych białasków

130-tka długo mi już chodziła po głowie, ale szkoda mi było $$$ Z e zniżką jakoś łatwiej poszło
Ja też raczej wszystkiego nie opłacę . Muszę to jednak dobrze przemyśleć, w sensie na co ostatecznie się zdecydować . W sumie wiedziałam, co chcę, ale nie mogłam złapać wszystkiego naraz do koszyka, więc jak się ponownie pojawiało to, czego wcześniej nie było, to dorzucałam przy okazji inne rzeczy, żeby dobić do darmowej dostawy. Całkiem bez sensu .

Właśnie też najbardziej polowałam na MACowe rzeczy, bo przecież jakikolwiek rabat na MAC, to cud prawdziwy i rzadkość
Stary 2016-05-12, 10:19   #4363
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
zgadzam się bardzo lubię, kliknęłam w D. ze zniżką

Cytat:
u mnie się nie sprawdził, początkowo byłam zadowolona, ale im dłużej używałam tym gorzej, podrażniał mnie i był bardzo nietrwały, przejechałam dosłownie palcem po twarzy i się ścierał ale krycie ładne i nie tapetowate,

Cytat:
jak wy sobie radzicie z tym Studio Fixem? nie robi wam maski? ja mam suchą skórę z niedoskonałościami i na mnie te wszystkie Pro Longweary i Fixy z podkładów robią z twarzy maskę. Jaki podkład polecacie do skóry suchej?
też mam suchą skórę, ale raczej bezproblemową, dla mnie SF jest za suchy, wolę bardziej nawilżające

do suchej polecam z MACa Mineralize Moisture ale lubię też bardzo Burżuja City Radiance, nie spodziewałam się, że tak mi będzie pasował

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2016-05-12, 10:30   #4364
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
w porównaniu do Fixa i Pro Longweara to nie jest tapetą, Studio Sculpt ma trochę inną formułę więc też wymaga innego podejścia, ale nałożony beauty blenderem daje średnie krycie i ładny efekt na skórze. A MAC ma w ogóle jakieś lekkie podkłady? Mam face&body i go traktuje jako lekki podkład, jest jeszcze Waterweight którego nie próbowałam , ale krycie chyba jeszcze gorsze od face&body.
Gorszego krycia nic face & Body to w macu nic nie ma

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
133 u mnie lezy - do rozu dla mnie za mały, do rozwietlacza wole 159 albo 109, takze zaluje ze kupiłam.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-05-12, 10:37   #4365
OlaM
Moderator

Cytat:

133 u mnie lezy - do rozu dla mnie za mały, do rozwietlacza wole 159 albo 109, takze zaluje ze kupiłam.
Dzięki za opinię
Też właśnie wydawał mi się za mały do różu a za duży na aplikację rozświetlacza, ale myślałam, żeby używać go do konturowania kremowym duo z Toma Forda, które też kliknęłam
Stary 2016-05-12, 10:43   #4366
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dzięki za opinię
Też właśnie wydawał mi się za mały do różu a za duży na aplikację rozświetlacza, ale myślałam, żeby używać go do konturowania kremowym duo z Toma Forda, które też kliknęłam
Maleństwo to jest, ale może do czegoś wykorzystasz, najpewniej do rozswietlacza.Do kremowego tez na bank sie nada. Ze 135 powinnas byc zadowolona za to. Macąłam i wydawał sie calkiem konkretny

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-05-12, 10:46   #4367
ranka
Kici kici miau miau

Weszlam wczoraj do mac i pierwsze na co spojrzalam to kredki/ cienie pro longwear w sztyfcie. Kupilam jedna i w koncu oko nie piecze
ranka jest offline  
Stary 2016-05-12, 10:50   #4368
be_zludna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
do suchej polecam z MACa Mineralize Moisture ale lubię też bardzo Burżuja City Radiance, nie spodziewałam się, że tak mi będzie pasował
Popieram, ja nawet w zapasie kupiłam na promku. Minus taki, ze najjaśniejszy kolor jest dobry dla mnie, czyli poniżej NC20, to nie ma w gamie.

Rozświetla bez najmniejszych drobinek, krycie średnie i ładnie wygląda cały dzień. Tylko wczoraj mi zrobił ciasto, ale to dlatego, że nałożyłam chyba trzy warstwy, bo wyglądałam wczoraj........
be_zludna jest offline  
Stary 2016-05-12, 11:20   #4369
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez agnisiaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Jeśli chodzi o kolor mojej karnacji, to w tej chwili mam idealnie dobrany dior forever numer 20.
Z chęcią bym używała typowego różu, jednak nie potrafię dobrać odcienia różu do pomadki, róże lekko podbite brązem lepiej wtapiają się w moją karnację.
Może masz jakieś uniwersalne rady odnośnie dobierania różu, bądź
pomadki ?
Z mojej dość pobieżnej analizy wnioskuję ,że mój typ kolorystyczny to zgaszone lato.
Ja na 90% też jestem Zgaszonym Latem I tą twarzowością brązów mnie zdziwiłaś - Zgaszone Lato raczej ciężko znosi bronzery itd.
Co do "uniwersalnych rad" to raczej ich nie mam, po prostu staram się, żeby pomadka z różem były w miarę spójne kolorystycznie (z jednej gamy - brzoskwinie, róże itd), ale traktuję to dość swobodnie. A jakie szminki najczęściej nosisz?
Z różów MACowych najchętniej poleciłabym Ci Pink Cult, ale on był limitowany Jeśli go kiedyś wznowią, koniecznie zerknij na niego A póki co możesz spróbować z Well Dressed (ciężko sobie nim zrobić krzywdę), Mochą i Cubic (jeśli go gdzieś dorwiesz) - są takie dość bezpieczne.
vine jest offline  
Stary 2016-05-12, 11:20   #4370
OlaM
Moderator

Cytat:
Maleństwo to jest, ale może do czegoś wykorzystasz, najpewniej do rozswietlacza.Do kremowego tez na bank sie nada. Ze 135 powinnas byc zadowolona za to. Macąłam i wydawał sie calkiem konkretny
Ech, no i mam dylemat
Stary 2016-05-12, 11:36   #4371
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Popieram, ja nawet w zapasie kupiłam na promku. Minus taki, ze najjaśniejszy kolor jest dobry dla mnie, czyli poniżej NC20, to nie ma w gamie.

Rozświetla bez najmniejszych drobinek, krycie średnie i ładnie wygląda cały dzień. Tylko wczoraj mi zrobił ciasto, ale to dlatego, że nałożyłam chyba trzy warstwy, bo wyglądałam wczoraj........
Zaskoczył mnie mega pozytywnie, fajne krycie i ładnie odbija światło, kremowa konsystencja a takie kocham i trzymał się bardzo ładnie w ostatnich upalnych dniach

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2016-05-12, 11:48   #4372
migotka1010
Zakorzenienie

GG do migotka1010

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Z różów MACowych najchętniej poleciłabym Ci Pink Cult, ale on był limitowany Jeśli go kiedyś wznowią, koniecznie zerknij na niego A póki co możesz spróbować z Well Dressed (ciężko sobie nim zrobić krzywdę), Mochą i Cubic (jeśli go gdzieś dorwiesz) - są takie dość bezpieczne.
Well Dressed mi Pani odradzila... Jestem ciemna blondynka w padająca w rudosci... Chyba przejdę się tam raz jeszcze...

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]

Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline  
Stary 2016-05-12, 12:17   #4373
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też raczej wszystkiego nie opłacę . Muszę to jednak dobrze przemyśleć, w sensie na co ostatecznie się zdecydować . W sumie wiedziałam, co chcę, ale nie mogłam złapać wszystkiego naraz do koszyka, więc jak się ponownie pojawiało to, czego wcześniej nie było, to dorzucałam przy okazji inne rzeczy, żeby dobić do darmowej dostawy. Całkiem bez sensu .

Właśnie też najbardziej polowałam na MACowe rzeczy, bo przecież jakikolwiek rabat na MAC, to cud prawdziwy i rzadkość
Ja nie dorzucałam, bo wybierałam stacjonarny odbiór.Także mam nadzieję, że nie będzie zonka
Cytat:
Ano, 133 malutki jest Trzeba lubić takie pędzle. Mam jeden podobny Syforowy i leży.
neath jest offline  
Stary 2016-05-12, 13:01   #4374
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ano, 133 malutki jest Trzeba lubić takie pędzle. Mam jeden podobny Syforowy i leży.
Ano albo miec malutka buzie Ja póki co nie wiem, do czego go uzyc Bo do konturowania kremowego uzywam tego jezyczkowego maca

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-05-12, 13:08   #4375
i_want_you_exclusive
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

kliknęłam Mineralize Moisture wczoraj ze zniżką super cena wyszła. Mam nadzieję że się sprawdzi bo mam mineralny korektor i jest fajny. A co do City radiance to kupiłam go w rossmanie na ostatniej zniżce , próbowałam się pomalować przed imprezą i pierwszy raz w życiu przy samym nakładaniu porobił mi placki i dziury w podkładzie od razu go zmyłam. nie wiem o co chodzi, może ja go zle nakładałam. muszę go potestować jeszcze

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Gorszego krycia nic face & Body to w macu nic nie ma
Dlatego używam go bardziej jako BB cream niż podkład, z tym że można go budować nakładając palcami. Może skuszę się na tego Waterweighta ale bym musiała się wybrać do sklepu dobrać odcień bo tam jakaś inna numerówka jest

Stary 2016-05-12, 13:18   #4376
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
kliknęłam Mineralize Moisture wczoraj ze zniżką super cena wyszła. Mam nadzieję że się sprawdzi bo mam mineralny korektor i jest fajny. A co do City radiance to kupiłam go w rossmanie na ostatniej zniżce , próbowałam się pomalować przed imprezą i pierwszy raz w życiu przy samym nakładaniu porobił mi placki i dziury w podkładzie od razu go zmyłam. nie wiem o co chodzi, może ja go zle nakładałam. muszę go potestować jeszcze
niech się dobrze nosi , ja zimą byłam bardzo zadowolona, ale wiadomo każdej cerze może pasować co innego a burżujowi daj szansę może jednak będzie oki

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2016-05-12, 13:21   #4377
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dlatego używam go bardziej jako BB cream niż podkład, z tym że można go budować nakładając palcami. Może skuszę się na tego Waterweighta ale bym musiała się wybrać do sklepu dobrać odcień bo tam jakaś inna numerówka jest
U mnie sie nei sprawdził, ani tak ani tak. SPływaj, paskudnie wygaldał, swiecił sie, no nic nie poradze na to
Waterweighta za to bardzo lubie Mimo ze krycie nie jest takie, jak lubie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-05-12, 17:01   #4378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Widziałayście opakówki Seleny z LE? Na dodatek duo wydaje sie być ciekawe, szminki i cienie też
Pewno najpierw popłyne na Star Treku we wrzesniu, a potem na Selenie w październiku poprawie, jak bedzie za co

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-05-12 o 17:03
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-05-12, 17:33   #4379
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Widziałayście opakówki Seleny z LE? Na dodatek duo wydaje sie być ciekawe, szminki i cienie też
Pewno najpierw popłyne na Star Treku we wrzesniu, a potem na Selenie w październiku poprawie, jak bedzie za co

Duo Ciekawe jakie szminy będą, bo następnej czerwonej nie kupię
Stary 2016-05-12, 18:14   #4380
be_zludna
Zakorzenienie

Szminy tu raczej średnio. Ale duo
be_zludna jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości