Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-28, 10:48   #1171
vine
it's all made up

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kurczę, ładny ten róż Ciekawe czy w moim Macu go mają...

Dobrze, że ja już swoje kliknęłam - Ruby Woo i Faux Faux tak trochę bez przekonania, w ciemno, ale wczoraj sprawdziłam ją w D. i nie było źle, prawie MLBB. Latem jakoś gorzej wyglądała albo za dużo pomadek testowałam tego dnia.

Kliknęłam też Eye Tint Armaniego - Flannel, ale sama nie wiem czy nie będę go zwracać... Testowałam w D. wczoraj i nic mi nie urwało No i miałam takie dziwne uczucie na powiekach, jak nałożyłam go na powieki...
Pink Swoon jest cudny Taki cukierkowy, fajnie, świeżo wypada na policzkach.

Faux jest cudna, chyba moja ulubiona pomadka MAC A jak wiadomo, takie wybory są trudne Moja powoli się kończy - pierwsze, co wezmę za opakowania, to nowy egzemplarz, bo nie wyrobię bez Faux w kolekcji

A co do Flannel to mam identyczne odczucia i nie bardzo rozumiem zachwyty w internetach nad tym odcieniem. Owszem, jest ciekawy i dość oryginalny, fajnie się go ogląda w formie swatcha na dłoni, ale czy na powiece tak powala to nie wiem... O wiele bardziej podoba mi się ta limitowana 16tka (Rose Platinum), która jest do niego dość podobna, ale chłodniejsza (więc dla mnie lepiej) i bardziej wpada w srebro. Na powiekach sto razy bardziej mi się podoba. Ale to oczywiście kwestia karnacji, koloru oczu itd. Na mnie Flannel zupełnie wrażenia nie zrobił
vine jest offline  
Stary 2015-12-28, 11:09   #1172
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Pink Swoon jest cudny Taki cukierkowy, fajnie, świeżo wypada na policzkach.

Faux jest cudna, chyba moja ulubiona pomadka MAC A jak wiadomo, takie wybory są trudne Moja powoli się kończy - pierwsze, co wezmę za opakowania, to nowy egzemplarz, bo nie wyrobię bez Faux w kolekcji

A co do Flannel to mam identyczne odczucia i nie bardzo rozumiem zachwyty w internetach nad tym odcieniem. Owszem, jest ciekawy i dość oryginalny, fajnie się go ogląda w formie swatcha na dłoni, ale czy na powiece tak powala to nie wiem... O wiele bardziej podoba mi się ta limitowana 16tka (Rose Platinum), która jest do niego dość podobna, ale chłodniejsza (więc dla mnie lepiej) i bardziej wpada w srebro. Na powiekach sto razy bardziej mi się podoba. Ale to oczywiście kwestia karnacji, koloru oczu itd. Na mnie Flannel zupełnie wrażenia nie zrobił

Uff, czyli nie jestem jedyna Oddam Flannel bez żalu, bo nie opłaca mi się chyba modyfikować zamówienia.

Nie wiem czy umiałabym wybrać ulubioną szminkę, muszę pomyśleć
Stary 2015-12-28, 11:11   #1173
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Zazwyczaj tak mam, że jak się nakręcę na jakiś róż to go nie ma Tak samo było z love cloud i mi przeszła chęć ale pink swoon to już od dawna planowany zakup i traktuje to poważnie

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-12-28, 11:38   #1174
kicia555
Zakorzenienie

Witam Dziewczęta

Poczyniłam pewnie MACowe zakupy, właśnie opłaciłam zamówienie z podkładem Studio Sculpt (swoją drogą urzekł mnie kolor NC25, najładniejszy podkładowy kolor jaki było mi nosić na twarzy ) kliknęłam też pomadkę Pickled Plum, Syrup, Plumful i PP Perky i cień ED Smoky Mauve wzięłabym jeszcze ze dwa razy tyle, ale już w tym miesiącu postanowiłam nie przeginać

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-12-28, 11:49   #1175
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Zazwyczaj tak mam, że jak się nakręcę na jakiś róż to go nie ma Tak samo było z love cloud i mi przeszła chęć ale pink swoon to już od dawna planowany zakup i traktuje to poważnie
Mam identycznie Najbardziej nie mogę odżałować Coygirl, na który się nakręciłam już po tym, jak go wycofano A piękny jest, idealny dla TSu...

Za to Pink Swoon wymyśliłam niedawno, jakoś wcześniej w ogóle go nie zauważałam - sama nie wiem, jak to możliwe
Nie wiem, czemu nie ma go online w ogóle W jednym salonie nie było go i nawet nie przyszedł z nową dostawą, za to w drugim był, i to wiele egzemplarzy... Mam nadzieję, że go nie wycofują...

Edit: i kurde znowu ta sama historia...
https://www.facebook.com/MACcosmetic...53685724805554
vine jest offline  
Stary 2015-12-28, 12:05   #1176
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Mam identycznie Najbardziej nie mogę odżałować Coygirl, na który się nakręciłam już po tym, jak go wycofano A piękny jest, idealny dla TSu...

Za to Pink Swoon wymyśliłam niedawno, jakoś wcześniej w ogóle go nie zauważałam - sama nie wiem, jak to możliwe
Nie wiem, czemu nie ma go online w ogóle W jednym salonie nie było go i nawet nie przyszedł z nową dostawą, za to w drugim był, i to wiele egzemplarzy... Mam nadzieję, że go nie wycofują...

Ręce opadają

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-12-28, 12:11   #1177
vine
it's all made up

Cytat:
Ręce opadają
Dokładnie tak... Ale popróbuj jeszcze przy okazji poszukać go w salonach - powinien się gdzieś jeszcze ostać. Tam, gdzie ja kupiłam, było go jeszcze sporo, więc istnieje szansa, że jest więcej takich salonów
vine jest offline  
Stary 2015-12-28, 16:17   #1178
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Kurczę, ładny ten róż Ciekawe czy w moim Macu go mają...

Dobrze, że ja już swoje kliknęłam - Ruby Woo i Faux Faux tak trochę bez przekonania, w ciemno, ale wczoraj sprawdziłam ją w D. i nie było źle, prawie MLBB. Latem jakoś gorzej wyglądała albo za dużo pomadek testowałam tego dnia.

Kliknęłam też Eye Tint Armaniego - Flannel, ale sama nie wiem czy nie będę go zwracać... Testowałam w D. wczoraj i nic mi nie urwało No i miałam takie dziwne uczucie na powiekach, jak nałożyłam go na powieki...
Mam Flannel i go uwielbiam, ale fakt, tinty trochę ściągają powieki, a ostatnio po nalożeniu bez bazy piekły mnie, jakby reakcja uczuleniowa. Pożyczyłam mamie i miała to samo. Choć jest piękny Polecam jeszcze 17 Hollywood.
Stary 2015-12-28, 16:30   #1179
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam Flannel i go uwielbiam, ale fakt, tinty trochę ściągają powieki, a ostatnio po nalożeniu bez bazy piekły mnie, jakby reakcja uczuleniowa. Pożyczyłam mamie i miała to samo. Choć jest piękny Polecam jeszcze 17 Hollywood.
U mnie nic nie sciagaja Mam 5 kolorów i zaden nie spowodował takiego uczucia.
Moze macie uczulenie na cos w ich składzie i dlatego was piekło.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-12-28, 16:37   #1180
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie nic nie sciagaja Mam 5 kolorów i zaden nie spowodował takiego uczucia.
Moze macie uczulenie na cos w ich składzie i dlatego was piekło.
A to bardzo możliwe, mam wrażliwe oczy. Ale daję bazę i udaję, że nie ma problemu
Stary 2015-12-28, 16:47   #1181
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A to bardzo możliwe, mam wrażliwe oczy. Ale daję bazę i udaję, że nie ma problemu
Przyznam, ze bałabym sie w takiej sytuacji aplikować je nawet na bazę. Z oczami nie ma zartów

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:01   #1182
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczęta

Poczyniłam pewnie MACowe zakupy, właśnie opłaciłam zamówienie z podkładem Studio Sculpt (swoją drogą urzekł mnie kolor NC25, najładniejszy podkładowy kolor jaki było mi nosić na twarzy ) kliknęłam też pomadkę Pickled Plum, Syrup, Plumful i PP Perky i cień ED Smoky Mauve wzięłabym jeszcze ze dwa razy tyle, ale już w tym miesiącu postanowiłam nie przeginać

Mogłam wziąć Plumful, ale za długo się zastanawiałam
Cytat:

Cytat:
Właśnie... Podczas testów w D. też mnie tak lekko piekło :/
Cytat:
Przyznam, ze bałabym sie w takiej sytuacji aplikować je nawet na bazę. Z oczami nie ma zartów
U mnie jest tak samo jak u Miss, dlatego zwrócę Flannelka Mam wrażliwe oczy, noszę soczewki, więc wolę dmuchać na zimne.

Ech, myślałam, że doklikam Rare Breed, a tu już po ptakach
neath jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:05   #1183
anytramx
Przyczajenie

Co możecie polecić dla cery suchej i tłustej w strefie T? Studio fix powder plus foundation czy blot powder pressed?
anytramx jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:07   #1184
earthpace
Zakorzenienie

Neath, Plumful nie było już na drugi dzień ;-) To chyba, obok Russian Red, najpopularniejsza szminka MACa. Przynajmniej takie mam odczucia.

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:30   #1185
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Earthpace,ja kupiłam Pink Swoon( wkład) w Poznaniu pod koniec października, może ktoś Ci pomoże jeśli jeszcze go mają w salonie...
Na amerykańskiej stronie MACa ( i innych zagranicznych) jest ten róż dostępny, więc chyba go nie wycofują...
Jowita Agnieszka jest offline  
Stary 2015-12-28, 21:44   #1186
i_want_you_exclusive
Rozeznanie

Będę w poznańskim MAC-u w środę , mogę sprawdzić i ci ewentualnie kupić ten róż jak będzie

Nowa bluza CK kolor Mauve glow rozmiar S szuka nowego domu
i_want_you_exclusive jest offline  
Stary 2015-12-28, 22:32   #1187
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
Będę w poznańskim MAC-u w środę , mogę sprawdzić i ci ewentualnie kupić ten róż jak będzie
Dziękuje za propozycję to bardzo miłe, ale sprawdzę najpierw wrocławski grunt zresztą, mam I'm a lover, jest gdzieś w tych klimatach a pink swoon pewnie kiedyś wróci

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-12-28, 22:48   #1188
be_zludna
Zakorzenienie

Cytat:

Mam Plumful nieopłacony, ale klepnięty. Jeśli uda mi się go w środę dostać stacjonarnie, to anuluję zamówienie
be_zludna jest offline  
Stary 2015-12-28, 23:31   #1189
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Neath, Plumful nie było już na drugi dzień ;-) To chyba, obok Russian Red, najpopularniejsza szminka MACa. Przynajmniej takie mam odczucia.
Ja ją mogłam kliknąć, ale nie byłam pewna, zagapiłam się i już nie ma
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Mam Plumful nieopłacony, ale klepnięty. Jeśli uda mi się go w środę dostać stacjonarnie, to anuluję zamówienie
Właśnie... Mnie babeczka od Maca w SCC powiedziała, że stacjonarnie tej zniżki nie ma Nawet dzwoniła do kierowniczki w tej sprawie...
Dziękuję Nie mam na nią ciśnienia za bardzo, nawet jej nie testowałam Najwyżej kupię z kuponem na -40 zł, bo ciężko teraz złapać coś z anulowanego zamówienia, jeśli jest już usunięte ze strony.

Vine, Rare Breed nadal Ci pasuje? Jak wrażenia po dłuższym użytkowaniu? Udało mi się ją złapać, ale nie wiem czy opłacę...

To samo mam z paint potem Camel Coat - polecacie ostatecznie? Wiem, że polecałyście kiedyś Tailor Gray, ale on wydaje się być podobny do Color Tattoo Maybelline w kolorze Permanent Taupe. Liczę na to, że Camel Coat będzie jaśniejszy i dobry jako baza pod brazy i fiolety może...
neath jest teraz online  
Stary 2015-12-29, 00:05   #1190
be_zludna
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie... Mnie babeczka od Maca w SCC powiedziała, że stacjonarnie tej zniżki nie ma Nawet dzwoniła do kierowniczki w tej sprawie...
Dziękuję Nie mam na nią ciśnienia za bardzo, nawet jej nie testowałam Najwyżej kupię z kuponem na -40 zł, bo ciężko teraz złapać coś z anulowanego zamówienia, jeśli jest już usunięte ze strony.
Dziewczyny mówiły, że śmiga. Dziś też widziałam, że na Fejsie ktoś zapytał czy ta zniżka stacjonarnie też i D. odpisał, że tak, bez żadnej adnotacji, że MACa to nie dotyczy.

Jeśli ktoś był w Galerii Dominikańskiej i odmówiono, to dajcie znać. Nie będę bez sensu specjalnie jechać...
be_zludna jest offline  
Stary 2015-12-29, 03:08   #1191
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety wiem Na szczęście tylko po Flannel miałam taki dokuczliwy efekt, przy Hollywood nie odnotowałam, no ale kładłam na bazę. Mnie to nawet włosie kozy podrażnia, dotknę 217-stką w kąciku oka i nici z makijażu, bo płaczę cały dzień.
Cytat:

Właśnie... Podczas testów w D. też mnie tak lekko piekło :/

U mnie jest tak samo jak u Miss, dlatego zwrócę Flannelka Mam wrażliwe oczy, noszę soczewki, więc wolę dmuchać na zimne.

Ech, myślałam, że doklikam Rare Breed, a tu już po ptakach
Jeśli kolor aż tak Cię nie uwiódł, to nawet nie szkoda Mi się niestety bardzo podoba

Naklikałam takie zamówienia w sklepach z ciuchami, potem w Sephorze i Douglasie, że chyba duchy przodków mnie opuściły

Douglasa jeszcze nie opłaciłam, w związku z czym chciałam zredukować swoje zamówienie, ale wszystko już wykupione i boję się anulować i składać od nowa No nic, trzeba płacić i płakać, a potem oprzeć się pokusie testowania i zwrócić nadprogramowe dobra.

Przy okazji świątecznych wizyt osób u mnie niebywających, nasłuchałam się tekstów typu "Po co ci tyle kosmetyków, przecież nigdy tego nie zużyjesz, popsuje ci się...Chcesz jeszcze nową pomadkę? Przecież już masz tyle! Kolekcjonujesz? Masz sklep kosmetyczny" itd. itp. Też to słyszycie?
Nie ukrywam, że nie mam refleksu i nie wiem, co na to odpowiadać, a ciśnienie skacze mi momentalnie. Macie jakąś radę? Co mówicie? Jedyny tekst, jaki przyszedł mi do głowy, to, że jeden lubi kwiatki, inny lubi kosmetyki i niewtajemniczony nie zrozumie, więc nie będę się tłumaczyć, na co usłyszałam, że musimy o tym porozmawiać później, albo, że ktoś powinien ze mną o tym porozmawiać

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:05 ----------

A, i Spellbinder kliknęłam. Ktoś ze mną?
Stary 2015-12-29, 07:44   #1192
vine
it's all made up

Cytat:
Vine, Rare Breed nadal Ci pasuje? Jak wrażenia po dłuższym użytkowaniu? Udało mi się ją złapać, ale nie wiem czy opłacę...

To samo mam z paint potem Camel Coat - polecacie ostatecznie? Wiem, że polecałyście kiedyś Tailor Gray, ale on wydaje się być podobny do Color Tattoo Maybelline w kolorze Permanent Taupe. Liczę na to, że Camel Coat będzie jaśniejszy i dobry jako baza pod brazy i fiolety może...
Tak, nadal ją lubię Nie jakoś przesadnie jak ukochane Faux czy Plumful, ale fajna jest i przede wszystkim nie mam niczego podobnego w kolekcji. Te drobinki nadają fajny efekt pełnych ust i to lubię w tej szmince. Poza tym to moja jedyna Mineralize, więc też dlatego ma wyjątkowy status Ale nie jest to jakiś totalny szał - po prostu ładna szminka nude z dość nietypowym, ciekawym efektem na ustach (bo w miarę chłodny odcień połączony jest z drobinkami w złocie). Ja za nią nie szaleję jakoś kosmicznie, ale cieszę się, że ją mam i używam jej, bo jest dość ciekawa i niepowtarzalna.

A Tailor Grey jest faktycznie podobny do Permanent Taupe (jak również do Mirage Diora) Camel Coat niestety nie mam, więc tu nie mogę pomóc.
vine jest offline  
Stary 2015-12-29, 08:54   #1193
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Przy okazji świątecznych wizyt osób u mnie niebywających, nasłuchałam się tekstów typu "Po co ci tyle kosmetyków, przecież nigdy tego nie zużyjesz, popsuje ci się...Chcesz jeszcze nową pomadkę? Przecież już masz tyle! Kolekcjonujesz? Masz sklep kosmetyczny" itd. itp. Też to słyszycie?
Nie ukrywam, że nie mam refleksu i nie wiem, co na to odpowiadać, a ciśnienie skacze mi momentalnie. Macie jakąś radę? Co mówicie? Jedyny tekst, jaki przyszedł mi do głowy, to, że jeden lubi kwiatki, inny lubi kosmetyki i niewtajemniczony nie zrozumie, więc nie będę się tłumaczyć, na co usłyszałam, że musimy o tym porozmawiać później, albo, że ktoś powinien ze mną o tym porozmawiać[COLOR="Silver"]
mnie się zdarzyło powiedzieć że ja nikomu w portfel nie zaglądam albo " a co Cię to interesuje" - takie teksty mnie nauczyły że najlepiej ucinać w chamski sposób niektóre konwersacje. I mam św. spokój Ja zazwyczaj olewam bo szkoda nerwów, ale bardziej denerwujących ludziom tak właśnie mówie
Ishikawa jest offline  
Stary 2015-12-29, 09:49   #1194
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mnie się zdarzyło powiedzieć że ja nikomu w portfel nie zaglądam albo " a co Cię to interesuje" - takie teksty mnie nauczyły że najlepiej ucinać w chamski sposób niektóre konwersacje. I mam św. spokój Ja zazwyczaj olewam bo szkoda nerwów, ale bardziej denerwujących ludziom tak właśnie mówie
Dobry sposob
Mnie strasznie denerwuja takie teksty, ale czesciej slysze, ze po co ja sie maluje, ze jak bede miec faceta to rano sie obudzi i w lozku przezyje szok na moj widok bez makijazu Rozni sa faceci, ale mysle, ze jednak wiekszosc odbiera makijaz jako forme dbania o siebie, a te teksty wynikaja z zazdrosci
Stary 2015-12-29, 10:08   #1195
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Ja takie teksty od najbliższej rodziny słysze więc staram się chamsko nie odpowiadać, średni mi to staranie wychodzi czasem, ale
ciężko na takie teksty nie reagować.

Najbardziej irytuje mnie podbieranie notoryczne rzeczy, bo przecież ja tego nie zużyję to co mi szkodzi że ktoś sobie coś weźmie
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:31   #1196
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja takie teksty od najbliższej rodziny słysze więc staram się chamsko nie odpowiadać, średni mi to staranie wychodzi czasem, ale
ciężko na takie teksty nie reagować.

Najbardziej irytuje mnie podbieranie notoryczne rzeczy, bo przecież ja tego nie zużyję to co mi szkodzi że ktoś sobie coś weźmie
ja wychodze z zalozenia ze jak ktos przegina i bywa chamski to więzy krwi nie obowiązują
Z tym podbieraniem rzeczy to masakra, mieszkam z mezem i sobie nie wyobrażam zeby np. jego siostra mi kosmetyki podbierała jak nie patrze Pierwsza taka akcja byłaby jej ostatnią
wspólczuje

GlamKitty
Ishikawa jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:46   #1197
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
ja wychodze z zalozenia ze jak ktos przegina i bywa chamski to więzy krwi nie obowiązują
Z tym podbieraniem rzeczy to masakra, mieszkam z mezem i sobie nie wyobrażam zeby np. jego siostra mi kosmetyki podbierała jak nie patrze Pierwsza taka akcja byłaby jej ostatnią
wspólczuje

GlamKitty
To akurat robi moja mama i siostra dużo rzeczy im oddaje i się nauczyły.
Kiedyś jakoś róż Chanel zostawiłam i tak leżał i leżał u mamy, ostatnio jak zabrałam to już było że jej róż zabrałam

Denerwuje mnie takie coś ze samemu to szkoda kasy, ale wziąć od kogoś i używać to już spoko strasznie mnie irytuje pod tym względem, sprzedałam torebkę to był problem, bo ona powiedziała że ja ode mnie weźmie jak ja w niej nie chodzę.

Ja rozumiem parę rzeczy ale bez przesady, nie można od kogoś wymagać żeby cały czas coś oddawał i przy tym ogadac się że mam za dużo i ile ja to kasy na to wydaje.
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-29, 11:08   #1198
earthpace
Zakorzenienie

He he, widzę, że mamy jedną wspólną historię ;-) Ja staram się nie reagować na takie przytyki. No mam sporo kosmetyków, sporo ubrań, ale ich nie ukradłam a kupiłam za wypracowane monet więc w zasadzie co komu do tego. Poza tym czasem mają rację i dobrze, że ktoś hamuje ten obłęd ;-)
Moja siostra raz zrobiła taki numer, zabrała mi Speak Lauder, bo "przecież ma tyle, nie zauważy". Przeszukałam mieszkanie od podłogi do sufitu kilka razy i pewnego dnia po paru miesiącach przyuważyłam na jej ustach znajomy kolor.. oj działo się wtedy nigdy się sytuacja już nie powtórzyła no ale 1/3 szminki mi zużyła i faktycznie nie widziała w tym nic złego a wręcz "oddała mi przysługę", bo i tak nie zużyję Pięści się zaciskają..

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dobry sposob
Mnie strasznie denerwuja takie teksty, ale czesciej slysze, ze po co ja sie maluje, ze jak bede miec faceta to rano sie obudzi i w lozku przezyje szok na moj widok bez makijazu Rozni sa faceci, ale mysle, ze jednak wiekszosc odbiera makijaz jako forme dbania o siebie, a te teksty wynikaja z zazdrosci
No akurat taki tekst jest IMO straszną siarą dla jego autorki Wydaje mi się, że kobiety zadbane robią bardzo dobre wrażenie na wszystkich - mężczyznach, innych kobietach, pracodawcach i dzieciach , dobry makijaż to niekoniecznie przecież tapeta grubości muru a to, że ma się dużo kosmetyków nie oznacza, że nosi się wszystkie na raz i jednocześnie

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-12-29 o 11:09
earthpace jest offline  
Stary 2015-12-29, 11:57   #1199
OlaM
Moderator

Ja w swoim gronie jestem znana z nadmiaru kosmetyków, ale wszelkie przytyki ucinam krótko - mam tyle, bo lubię, bo makijaż to moja pasja, kupiłam za swoje i nikomu nic do tego. Kto mnie zna dłużej wie, że dyskusji na ten temat nie będzie.

Miałam ograniczyć zakupy szminek i błyszczyków, ale w ramach akcji promocyjnych w D. kliknęłam 3 kolejne szminki, a z MAC czekam na Retro Matte Liquid
Stary 2015-12-29, 12:55   #1200
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety wiem Na szczęście tylko po Flannel miałam taki dokuczliwy efekt, przy Hollywood nie odnotowałam, no ale kładłam na bazę. Mnie to nawet włosie kozy podrażnia, dotknę 217-stką w kąciku oka i nici z makijażu, bo płaczę cały dzień.

Jeśli kolor aż tak Cię nie uwiódł, to nawet nie szkoda Mi się niestety bardzo podoba

Naklikałam takie zamówienia w sklepach z ciuchami, potem w Sephorze i Douglasie, że chyba duchy przodków mnie opuściły

Douglasa jeszcze nie opłaciłam, w związku z czym chciałam zredukować swoje zamówienie, ale wszystko już wykupione i boję się anulować i składać od nowa No nic, trzeba płacić i płakać, a potem oprzeć się pokusie testowania i zwrócić nadprogramowe dobra.

Nie ukrywam, że nie mam refleksu i nie wiem, co na to odpowiadać, a ciśnienie skacze mi momentalnie. Macie jakąś radę? Co mówicie? Jedyny tekst, jaki przyszedł mi do głowy, to, że jeden lubi kwiatki, inny lubi kosmetyki i niewtajemniczony nie zrozumie, więc nie będę się tłumaczyć, na co usłyszałam, że musimy o tym porozmawiać później, albo, że ktoś powinien ze mną o tym porozmawiać

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:05 ----------

A, i Spellbinder kliknęłam. Ktoś ze mną?
No właśnie kolor mnie nie uwiódł specjalnie to i nie żałuję

Ja też tak robię, nie będę ryzykować

Ja to słyszę tylko od mamy, bo w sumie nikt inny tego nie widzi No i dobrze, bo nie zniosłabym - sama za to płacę, używam i nic nikomu do tego.

Kliknęłabym Spellbindera, ale nie jestem pewna koloru hmm...
Cytat:
Tak, nadal ją lubię Nie jakoś przesadnie jak ukochane Faux czy Plumful, ale fajna jest i przede wszystkim nie mam niczego podobnego w kolekcji. Te drobinki nadają fajny efekt pełnych ust i to lubię w tej szmince. Poza tym to moja jedyna Mineralize, więc też dlatego ma wyjątkowy status Ale nie jest to jakiś totalny szał - po prostu ładna szminka nude z dość nietypowym, ciekawym efektem na ustach (bo w miarę chłodny odcień połączony jest z drobinkami w złocie). Ja za nią nie szaleję jakoś kosmicznie, ale cieszę się, że ją mam i używam jej, bo jest dość ciekawa i niepowtarzalna.

A Tailor Grey jest faktycznie podobny do Permanent Taupe (jak również do Mirage Diora) Camel Coat niestety nie mam, więc tu nie mogę pomóc.
A to jeszcze pomyślę nad Rare Breed To bylaby ładna szminka na co dzień Jak mi $$$ pozwolą to opłacę, jak nie to trudno

Chciałabym coś jaśniejszego od Tailor Grey/Permanent Taupe właśnie i dumam

Cytat:
wspólczuje
Ja też sobie nie wyobrażam
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To akurat robi moja mama i siostra dużo rzeczy im oddaje i się nauczyły.
Kiedyś jakoś róż Chanel zostawiłam i tak leżał i leżał u mamy, ostatnio jak zabrałam to już było że jej róż zabrałam

Denerwuje mnie takie coś ze samemu to szkoda kasy, ale wziąć od kogoś i używać to już spoko strasznie mnie irytuje pod tym względem, sprzedałam torebkę to był problem, bo ona powiedziała że ja ode mnie weźmie jak ja w niej nie chodzę.

Ja rozumiem parę rzeczy ale bez przesady, nie można od kogoś wymagać żeby cały czas coś oddawał i przy tym ogadac się że mam za dużo i ile ja to kasy na to wydaje.

Najbardziej mnie wkurzają tacy co dogadują, ale jakby co to chętnie przygarną nadmiar kosmetyków
Cytat:
Moja siostra raz zrobiła taki numer, zabrała mi Speak Lauder, bo "przecież ma tyle, nie zauważy". Przeszukałam mieszkanie od podłogi do sufitu kilka razy i pewnego dnia po paru miesiącach przyuważyłam na jej ustach znajomy kolor.. oj działo się wtedy nigdy się sytuacja już nie powtórzyła no ale 1/3 szminki mi zużyła i faktycznie nie widziała w tym nic złego a wręcz "oddała mi przysługę", bo i tak nie zużyję Pięści się zaciskają..
Uuu... Wielka przysługa rzeczywiście, może powinnaś podziękować?
Mimo tego, że mam sporo rzeczy, to wiem dokładnie co i gdzie jest, więc u mnie też by to nie przeszło.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja w swoim gronie jestem znana z nadmiaru kosmetyków, ale wszelkie przytyki ucinam krótko - mam tyle, bo lubię, bo makijaż to moja pasja, kupiłam za swoje i nikomu nic do tego. Kto mnie zna dłużej wie, że dyskusji na ten temat nie będzie.

Miałam ograniczyć zakupy szminek i błyszczyków, ale w ramach akcji promocyjnych w D. kliknęłam 3 kolejne szminki, a z MAC czekam na Retro Matte Liquid
To bardzo dobre podejście, popieram

Szkoda, że poblokowali Liquidy w D. Może nas zaskoczą i przed końcem promocji będzie dało się je kupić? Chociaż ja i tak nie wiem jaki kolor bym chciała
EDIT: Próżne nadzieje, D. wstawił Liquidy do błyszczyków, a wcześniej były w pomadkach. A to cwaniaczki

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-12-29 o 13:13
neath jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości