Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-09-11, 11:15   #661
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Nie będą. Spróbować warto. Trzymasz 30minut, do godziny.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:45   #662
MilkyGirl
Raczkowanie

Dzięki SceneQuenne tylko na umyte czy nie to sie naklada
MilkyGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 12:29   #663
Lou Lou
Raczkowanie

Ja nakładałam na suche i brudne, bo doszłam do wniosku, że i tak trzeba będzie porządnie to domyć później szamponem. Trochę ciężko równomiernie rozprowadzić, ale nie trzeba się zrażać Owinęłam folią i trzymałam ponad godzinę, ok. 1,5 gdzieś nawet. Pomidory zmyły się bez problemu, do tego włosy bardzo gładkie i przyjemne w dotyku, tylko zapach lekko się utrzymuje do kolejnego mycia, mimo dwukrotnego nakładania szamponu. Ale nie jest ani bardzo intensywny, ani szczególnie odrzucający- chyba, że ktoś nie lubi pomidorów Po kolejnym myciu już zniknął. Stosowałam tę metodę na włosy w odcieniu jasnego brązu, więc nie obawiałam się aż tak bardzo ciepłych odcieni, nawet na nie liczyłam, bo podobają mi się ciepłe brązy, a i na jasnym brązie/ciemnym blondzie mniej je jednak widać, niż na jasnym blondzie, więc faktycznie zacznij od pół godziny. Zawsze zdążysz nałożyć jeszcze raz, jeśli efekt będzie za słaby.
Lou Lou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 13:51   #664
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak, też używałam na włosach suchych.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-09-12, 17:06   #665
MilkyGirl
Raczkowanie

Spróbowałam z koncentratem nałożyłam na ponad godzinkę i potem jeszcze na godzinkę maskę do włosów blond z Biovax z miodem i cytryną i powiem że włosy od razu inne znikła ta szarobura poświata i odzyskały blask i mają ładny kolor!
Stary 2015-09-12, 17:12   #666
malamyszka20
Zadomowienie

Witajcie. Chce zmienic kolor wlosow. Możecie doradzić jakiej farby użyć? Wrzucam zdjecia.. Moje aktualne włosy (zdj. z tylu)i kolor który bym chciała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (51,6 KB, 22 załadowań)
malamyszka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 17:13   #667
malamyszka20
Zadomowienie

Moje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (207,8 KB, 32 załadowań)
Stary 2015-09-12, 19:50   #668
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MilkyGirl Pokaż wiadomość
Spróbowałam z koncentratem nałożyłam na ponad godzinkę i potem jeszcze na godzinkę maskę do włosów blond z Biovax z miodem i cytryną i powiem że włosy od razu inne znikła ta szarobura poświata i odzyskały blask i mają ładny kolor!
Domowe metody, choć zaskakujące, często działają. Super

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Witajcie. Chce zmienic kolor wlosow. Możecie doradzić jakiej farby użyć? Wrzucam zdjecia.. Moje aktualne włosy (zdj. z tylu)i kolor który bym chciała.
Nie otwierają mi się fotki. Możesz gdzieś zalinkowac?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-12, 21:11   #669
MilkyGirl
Raczkowanie

Jeju!W świetle dziennym było wszystko pięknie dopóki nie zobaczyłam co mam w świetle sztucznym!seledynowe włosy a nie miałam ;( Co robić ??co jest przyczyną że taki kolor mają? Jaki kolor kłaść żeby to ochydztwo zakryć? ;( ;(
Stary 2015-09-12, 21:12   #670
MilkyGirl
Raczkowanie

Udało się załączyć fotke.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150912_205242.jpg (33,0 KB, 51 załadowań)
Stary 2015-09-13, 09:27   #671
malamyszka20
Zadomowienie

Wiec próbuje raz jeszcze😄
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (207,8 KB, 4 załadowań)
Stary 2015-09-13, 09:28   #672
malamyszka20
Zadomowienie

Taki kolorek chce😄
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (51,6 KB, 10 załadowań)
Stary 2015-09-13, 09:30   #673
malamyszka20
Zadomowienie

https://www.google.co.uk/search?q=an...CcC_8Dx-NyM%3A
Stary 2015-09-13, 15:09   #674
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja to u niej widzę coś w stylu rr line 7.34.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-13, 21:31   #675
halucynogenna
Raczkowanie

Hej, potrzebuje Waszej rady. Otóz, moje włosy ciemny blond potraktowałam żelem sunkiss castinga rzekomo przeznaczonym dla naturalnych włosów. Chciałam nadać im refleksów i tak też było, ale po czasie zauważyłam, że zrobiły się rudawe tony... Do tego po lecie włosy również nabrały jaśniejszego odcienia, który również chwilami wpada w rudawe tony;/ W świetle sztucznym jest ok, ale w jasnym dziennym świetle, jak na zdjęciach poniżej. Dodam, że pod spodem włosy nie mają tych tonów.

Myślę o zniwelowaniu tego, ale chciałabym zbliżony kolor do mojego, tyle że chłodniejszy, żeby poźniej odrosty się tak nie rzucały w oczy. Boje się również, że pofarbowane włosy będą takie jednolite...
Preferuje jedynie samodzielne metody, nie ufam fryzjerom. Myślałam o farbie Montibello Cromatone 1001, ale czy nie wyjdzie zbyt platynowa?
Jak myślicie? Jest strasznie, czy nie kombinować? Bo w razie gdyby nie wyszło szkoda mi ścinać.

Edytowane przez halucynogenna
Czas edycji: 2015-09-17 o 12:34
halucynogenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 23:01   #676
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym stonowała na 3% jasnym popielatym blondem.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-14, 10:55   #677
halucynogenna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja bym stonowała na 3% jasnym popielatym blondem.

Masz na myśli w/w farbę? Czy nie zrobi to diamentarnej zmiany na tych włosach? Boje się, że wyjdzie taki platynowy, za jasny, sztuczny.
Chciałabym kolor na mniej więcej tym samym poziomie, tyle że w chłodniejszej barwie.
Stary 2015-09-14, 11:36   #678
Lou Lou
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Masz na myśli w/w farbę? Czy nie zrobi to diamentarnej zmiany na tych włosach? Boje się, że wyjdzie taki platynowy, za jasny, sztuczny.
Chciałabym kolor na mniej więcej tym samym poziomie, tyle że w chłodniejszej barwie.
3% woda nie zmieni diametralnie koloru, bez obaw A próbowałaś używać fioletowych szamponów, np. Joanna? Często gdzieś czytam, że ładnie gasi zbyt ciepłe blondy.
Stary 2015-09-14, 12:00   #679
halucynogenna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lou Lou Pokaż wiadomość
3% woda nie zmieni diametralnie koloru, bez obaw A próbowałaś używać fioletowych szamponów, np. Joanna? Często gdzieś czytam, że ładnie gasi zbyt ciepłe blondy.
Tak, używam fioletowego szamponu, po umyciu są lepsze, ale strasznie wysuszone. Ogólnie w sztucznym świetle, albo bez intensywnego słońca na dworze, nie widać takich tonów jak na zdjęciach. Na 1 zdjęciu jak to się prezentuje. I na drugim zdjęciu kolor, jaki chciałabym uzyskać. Czy używając tego popielatego blondu+ 3% nie wyjdzie jakiś ciemniejszy, mysi kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150806_101011.jpg (47,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosssy.jpg (87,2 KB, 25 załadowań)
Stary 2015-09-14, 14:31   #680
monissio
Raczkowanie

są dedykowane szampony do takich włosów, zeby nie powstawały żołte pasma. Chyba w super pharmie
monissio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 14:39   #681
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monissio Pokaż wiadomość
są dedykowane szampony do takich włosów, zeby nie powstawały żołte pasma. Chyba w super pharmie
To są właśnie fioletowe szampony. Problem w tym, że one działają własnie na żółte pasma, a halucynogenna chce się pozbyć rudawych.
Mnie na to pomogła jedynie srebrna płukanka Delii.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 14:49   #682
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Tak. Jakiś jasny popielaty blond. Na 3% żadna platyna Ci nie wyjdzie. To procent do tonowania koloru, nie jego zmiany.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-14, 17:13   #683
sylwiaaa69
Przyczajenie

Unhappy rozjaśnianie ...

cześć mam problem i nie wiem jak mam się teraz za to zabrać chciała bym uzyskać jednolity kolor z nieudanego rozjaśniania włosów na górze jest blond a na dole siwe dzisiaj nałożyłam farbę blond na całość ale niestety nic to nie dało dlatego chciałabym prosić o radę. tutaj macie zdj webcam-toy-photo1.jpgz góry dziekuję za odp.
sylwiaaa69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 18:55   #684
Lou Lou
Raczkowanie

Cytat:
Tak, używam fioletowego szamponu, po umyciu są lepsze, ale strasznie wysuszone. Ogólnie w sztucznym świetle, albo bez intensywnego słońca na dworze, nie widać takich tonów jak na zdjęciach. Na 1 zdjęciu jak to się prezentuje. I na drugim zdjęciu kolor, jaki chciałabym uzyskać. Czy używając tego popielatego blondu+ 3% nie wyjdzie jakiś ciemniejszy, mysi kolor?
Nawet jeśli kolor wyjdzie trochę zbyt popielaty, to na pewno się szybko wypłucze, tzn. włosy zostaną stonowane, chłodniejsze, ale nie będą szarawe. Te zimne odcienie mają to do siebie właśnie, że szybko schodzą, czasem to minus, a czasem właśnie plus A skoro ten szampon trochę pomagał, ale wysuszał, to chyba jest też odżywka z tej samej serii.

Edytowane przez Lou Lou
Czas edycji: 2015-09-14 o 18:56
Stary 2015-09-15, 22:19   #685
rokmit
Przyczajenie

Z jasnego ciepłego blondu na brąz. POMOCY!!!

Witajcie dziewczyny
Moje naturalne włosy to mysi blond. Od 8 lat farbuje je na bardzo jasny blond, przez większość czasu mialam kolor podchodzący pod platynowy zimny blond, jednakże jakoś rok temu kolor zrobił sie bardziej żółty, bo zaczełam farbować je farbami, a nie rozjaśniaczem jak do tej pory. Niedawno zamarzył mi sie kolor taki jak ma np Megan Fox czyli gorzka czekolada. Tylko nie mam pojęcia czy uzyskam taki kolor np farbą drogeryjną? czy musze iść do fryzjera? mam świadomość, że na jasnym ciepłym blondzie może nie wyjść, a ja chce w koncu radykalną zmianę koloru włosów. Prosze o rady pozdrawiam Was !
rokmit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 16:23   #686
201607040946
Konto usunięte

To pytanie przewijało się w wątku sto razy - najpierw pigmentujesz, potem farbujesz na brąz (zależy, jaki masz teraz odcień)
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 18:17   #687
SceneQueene
Zakorzenienie

Dokładnie. Najpierw prepigmentacja, zawsze ciepłym odcieniem. Np 8.3 bez żadnego oxydantu, na odpowiedni czas. Czekasz, nie myjesz, kładziesz pożądany odcień już z oxydantem, np 4.15 na 6%.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-10-03, 21:48   #688
nothinq
Przyczajenie

farbowanie włosów, schodzący kolor, dekoloryzacja

Od jakiś 4 lata farbuje włosy na ciemny, na początku brąz, potem przeszło w czarny (mój naturalny to ciemny blond), w lutym tego roku zachciało mi się wrócić do naturalnego, więc rozjaśniłam włosy, wyszły rude... Więc zafarbowałam na brąz i od tego czasu za każdym razem gdy pofarbuje włosy to przy każdym myciu zmywa mi się farba, nie ma różnicy czy zrobię to sama, czy u fryzjera, bo i tak farba schodzi. Co mam zrobić by przestała? Jest to uciążliwe, że tydzień po farbowaniu mam prześwity i nie wiem co z tym zrobić Czy można jakoś zmyć całkowicie, lub prawie farbę? pomocy
nothinq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 11:13   #689
201607040946
Konto usunięte

To jest tak proste, że prościej już nie można - pigmentacja i ten wątek.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 21:27   #690
commerce
Raczkowanie

mnie już trochę diabli biorą z moimi włosami, może podpowiecie coś, a jak nie, to się po prostu wyżalę

przez około pięć lat miałam bardzo mocno rozjaśnione włosy, dosłownie do bieli targaryenów (naturalnie mam blond 7), w dodatku robiłam to samo w domu (syossem... 13). brzmi to, jakbym miała skalp lub szczotkę, ale nie było tragedii - wiadomo, wszystko przesuszone, wyglądały na tyle źle, że rozpuszczonych ich nie nosiłam, ale nie było żadnych sztywności, połamanych pasm, dziur czy czegoś w tym stylu

jakiś czas temu stwierdziłam, że wrócę do naturalnego koloru, ale przy takim kontraście odcieni z odrostem wyglądałam potwornie - góra wydawała się czarna (a gdy odrost miał koło 15 cm także i wnętrze włosów), reszta biała :O

wpadłam na świetny pomysł przyciemnienia włosów brązową farbą. szczeście w nieszczęściu nie zrobiły się zielone - w zasadzie żadne się nie zrobiły, bo po godzinie z farbą (!) trochę zszarzały, a po trzech myciach wszystko wróciło do platyny

śmiertelnie się bałam sama mocniej przy tym grzebać, więc poszłam do fryzjera (z bardzo donrą opinoą, równie piękną ceną xD, le generalnie nie mam powodów, żeby narzekać, bo człowiek mocno ogarnięty). zrobił mi pigmentację i rzucił na całość kresm koloryzujący. efekt był... w porządku, trochę popielaty, ale zniwelował ten straszny kontrast, a o to mi chodziło

po dwóch tygoniach blond wrócił, przygaszony gdzieś do poziomu 9 plus nieco się poprawiły kondycyjnie. nieźle, ale kontrast wciąz było widać, więc parę dni temu wybrałam się znowu do fryzjera (mam długie włosy, musze mierzyć częstotliwość wizyt na fundusze xD)

fryzjer zabawę powtórzył, tyle że tym rzem nałożył mi farbę, nawet trochę ciemniejszą od mojego odcienia. generalnie było lepiej, włosy złapały kolor tysiąc razy szybciej niż ostatnio. po wizycie efekt był świetny, właściwie nie było nawet śladu po tym, ze te włosy kiedykolwiek były rozjaśnianie, tylko - no właśnie - jestem po drugim myciu i widze, że całośc zaczyna się robić mnimalnie jaśniejsza, a gdzieniegdzie wylazły maleńkie jasnoblond pasemka. jest dużo lepiej niż ostatnio pod tym względem, ale wciąz...

jakiś pro tip, co robić, żeby to się nie sprało/sprało wolniej (poza oczywistościami jak "nie myj włosów" i "używaj kosmetyków do włós farbowanych" xD)? czy myślicie, że mogę te włosy ewentualnie potraktować jakąs drogeryjną farbą we własnym zakresie, gdy znowu zaczną blaknąć?

Edytowane przez commerce
Czas edycji: 2015-10-04 o 21:33
commerce jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#blondwłosy, #pomocy, #rozjaśnianie, blond, faebowanie, farba, farbowanie, fryzjer, malowanie, naturalne, pigment, przyciemnianie, rozjaśniacz, rozjaśniane, rozjaśniane włosy, rozjaśnianie, włosy, wychodzenie z blondu

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości