Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-05, 19:40   #91
kociekotka2
Raczkowanie

Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

pewnie raczej napewno masz rację... To 27 zł poszło sie rypać Tylko co teraz... za długo z obecną fryzurą nie pochodzę (końcówki żółte, wokół twarzy białe, a odrost w kolorze gold -cos zrobić z tym trzeba, wyrównać to chociaż jakoś). Może pozbieram trochę kasy i fryzjer? Chociaz juz tyle razy się przejechałam, że nie wiem czy nie wole dalej sama na sobie eksperymentować Na szczęście po drugim myciou głowy szarość mi schodzi, więc jakos zaczynam wyglądać :P Tylko muszę naprawde szukać kolejnego rozwiązania...
kociekotka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 20:05   #92
andziuchna
Zakorzenienie

z taka mieszanka najlepiej bedzie znalezc dobrego fryzjera... ja na swoje kudly wydalam fortune ale teraz uwazam i 3 razy mysle zanim wyprobuje jakis "cudowny" pomysl ;p

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post61735726
andziuchna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 20:14   #93
kociekotka2
Raczkowanie

ja w tym tygodniu wydałam już 7 dych... rozpacz normalnie. I nic mi nie wyszło -a nie sądziłam, że rozjaśnione włosy to taki problem. Zawsze myslałam, że to idealny podkład pod wszelkie farby.
Stary 2008-09-05, 22:22   #94
andziuchna
Zakorzenienie

wlasnie rozjasnianie to najgorsza rzecz dla wlosow ale truno trzeba przebolec...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post61735726
andziuchna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:27   #95
aurea1
Przyczajenie

Niestety również i z fryzjerem można źle trafić. Nie ma przecież gwarancji na to jak wyjdzie farbowanie u fryzjera, albo czy po tygodniu od takiego farbowania na głowie nie będziemy mieć jakiegoś wybryku natury. Niestety to kosztowna sprawa aby "odzyskać kolor" na białych włosach.
aurea1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:36   #96
kociekotka2
Raczkowanie

No, no to albo bedę do końca życia blondynką, albo bedę siedzieć i czekać aż mi kudły odrosną Nie no, to nie jest śmieszne muszę sie porządnie zastanowic jaką strategie objąć. Liczę na doradztwo już mnie od jednego dramatu uratowałyście kobity -thanks
Stary 2008-09-05, 22:47   #97
aurea1
Przyczajenie

Hmm, ja jeszcze parę miesięcy temu byłam taką samą blondynką. Tleniłam włosy przez jakieś 5 czy 6 lat rozjaśniaczami. Kiedy zapragnęłam być brunetką bałam się że nie wyjdzie i kontynuowałam rozjaśnianie. W końcu się przemogłam i odważyłam zaryzykować zmianę na brąz. Zaczęłam od przyciemniania blondów, ale farba z tak tlenionych włosów szybko się zmywa i po 2 tyg znów miałam swój biały blond. W końcu się wkurzyłam i zaryzykowałam tego schwarzkopfa co ci podałam linka. Ale żeby sie nie okazało, że nałożę farbę i wyjdą zielone czy fioletowe, to ucięłam kosmyk włosów i przeprowadziłam farbowanie na nim, trzymałam tyle ile pisało w ulotce i gotowa byłam wyrzucić resztę farby jeśli kosmyk zamieniłby się w zielony. Nie zamienił się Wyszedł ładnie ciemny, graniczył z jaśniutkim brązem. I tak samo wyszła reszta włosów. Niestety po 2 tyg bardzo zbladło więc musiałam powtorzyć farbowanie. Z czasem zmieniłam odcień na ciemniejszy. Teraz mam ciemną czekoladę, nadal się trochę wypłukuje po paru tygodniach (włosy myje codziennie), ale już mniej i wygląda dobrze
Co mogę poradzić? A no tyle, że najlepiej szukać farb do włosów siwych, bo lepiej chwytają te białe włosy.
aurea1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 12:46   #98
kociekotka2
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aurea1 Pokaż wiadomość
Co mogę poradzić? A no tyle, że najlepiej szukać farb do włosów siwych, bo lepiej chwytają te białe włosy.
o widzisz -ta rada z pewnością będzie mi pomocna gdy podejme jakieś kroki pochwalę się
dzięki
Stary 2008-09-06, 13:50   #99
jagodka1802
Rozeznanie

Dziewczyny to ja mam pytanko,w ciagu trzech miesiecy przez pasemka u fryzjera zeszlam z czarnych do blondu,gdzieniegdzie mam jeszcze ciemnawe pasemka,ale super to wyglada,za to teraz mam odrosty,jasny braz,powiedzcie,moge sobie ja sama nalozyc?nie wyjdzie to plamiasto-rudo-kolorowe?to ze pasemka sie zachowaja-nie mam nic przeciwko,ale po prostu chwilowo jestem raczej pod kreska i nie stac mnie znowu wywalac kupe kasy na fryzjera.Zaopatrzylam sie w farbesuperrozjasniajaca i na opakowaniu pisze,ze wyjdzie na moich wlosach,jak myslicie,ryzykowac??
jagodka1802 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:03   #100
kociekotka2
Raczkowanie

jaka to farba? o ile tonów rozjaśnia? przestrzegam, przed rudym odrostem...
Stary 2008-09-06, 14:16   #101
jagodka1802
Rozeznanie

Z garniera Bardzo jasny naturalny blond superrozjasniajacy,ale nigdzie nie pisze,o ile tonow rozjasnia...
Stary 2008-09-06, 14:37   #102
cybercat11
Rozeznanie

ja całkowicie rozjaśnione włosy- jasny blond zastanawiam się ostatnio nad ich zafarbowaniem na brąz bo rozjaśnianie bardzo niszczy włosy ale boje się że wyjdą rude,zielone albo sinokoperkowy róż sama nie wiem.Znacie może jaką farbę która pokryje mi te jasne włosy bez niespodzianek?
cybercat11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:48   #103
jagodka1802
Rozeznanie

To moze sprobuj tym swarzkopffem co aurea1??skoro u niej wyszedl,to u ciebie tez powinien,mozesz wykonac taki sam test jak ona(swoja droga to genialny pomysl,sama bym tak zrobila,tylko nie moge sobie wyciac wlosow z odrostow )
Stary 2008-09-06, 15:20   #104
kociekotka2
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Pokaż wiadomość
Z garniera Bardzo jasny naturalny blond superrozjasniajacy,ale nigdzie nie pisze,o ile tonow rozjasnia...
powiem Ci tak, ja uzywałam dość długo palette, najmocniejszy rozjaśniacz, czyli o 6-7 tonów. Po przewidywanym czasie kolor był dość żółtawy, chociaż znośny -sama mam włosy w kolorze ciemny blond/jasny brąz. Palette niestety z powodu dużej zawartości metali ciężkich niszczy włosy (nawet jeśli na początku tego nie widać), dlatego przerzuciąm się na loreal, ale znowy blond wychodzi taki złoto-beżowy, nie typowo jasny.

Ale jak to juz bywa każdemu farby chwytają inaczej, więc raczej jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz. Ale od razu mówię: zaopatrz się w fioletową płukankę do włosów (polecam firmy delia). Aea i pasemka w kolorze ciemnym na bank zrobią Ci się rude... Dopiero po którymś razie nakłądania blondu na całość zrobią się blond... Zman to, bo kiedyś sama domowymi sposobami wychodziłam z całych czarnych włosów do jasnego blondu.
Stary 2008-09-06, 15:28   #105
jagodka1802
Rozeznanie

Yyyy,bo ja sie na tym nie znam,a co mi da ta plukanka??nie chce miec fioletowych ani rozowych wlosow znaczy wiesz,na naturalnym zawsze mi wszystko chwyta,bo wlosy mam bardzo podatne,tylko na poczatku jak rozjasnialam trafilam do fryzjerki,ktora do dzi mam ochote zabic,bo kretynka mi zrobila biale pasemka rozjasniaczem,a reszte ciemna farba,chociaz jej wyraznie mowilam,ze chce balejaz...no ale coz,terazjuz jestem prawie calkiem blond i heh,zaczynam sie bac...moze jeszcze z 2 godzinki pomysle,zanim sie zdecyduje dzieki za rade
Stary 2008-09-06, 15:37   #106
kociekotka2
Raczkowanie

Cytat:
Yyyy,bo ja sie na tym nie znam,a co mi da ta plukanka??nie chce miec fioletowych ani rozowych wlosow
Płukanka w razie czego zneutralizuje żółty odcień tylko jesli ja kupisz, bo rozumiem ze nigdy nie uzywalas, to rob taka bardzo jasna fioletowa -wlosy sie zrobia od niej biale, a nie fioletowe

niestety nikt Ci pewności nie da jaki kolor wyjdzie tak to juz jest. Napisz pozniej na co sie zdecydowalas, a jak na farbowanie to jaki efekt itp
Stary 2008-09-06, 15:41   #107
jagodka1802
Rozeznanie

A gdzie moge sie zaopatrzyc w takie cudenko?? i po jakim czasie do farbowania moge tego uzyc,albo po jakim maksymalnie moge,zeby zadzialalo jasne ze napisze,co mi wyszlo
Stary 2008-09-06, 15:46   #108
kociekotka2
Raczkowanie

Cytat:
A gdzie moge sie zaopatrzyc w takie cudenko?? i po jakim czasie do farbowania moge tego uzyc,albo po jakim maksymalnie moge,zeby zadzialalo jasne ze napisze,co mi wyszlo
w każdej szanującej sie drogerii możesz użyć przy kolejnym myciu po farbowaniu a jak masz pasemka to szoruj po to i spróbuj na pasemka -zobaczysz efekt tego się stosuje kilka kropeł, butelka starcza gdzieś na pół roku proponuje co drugie mycie włosów fajna sprawa, napradę

masz tu link jak to wygląda -ja mam identyczną i jest super! Tylko sorki za pomyłke -srebrna, nie fioletowa chociaż jak ją zrobisz to ma kolor fioletowy

http://allegro.pl/item427399201_pluk...brna_nowa.html
Stary 2008-09-06, 15:52   #109
jagodka1802
Rozeznanie

Oksuper,dzieki Dzisiaj raczej zdecyduje sie na farbowanie,a jak srednio to bedzie wygladalo,to kupie plukanke i bede sie jakos ratowac w koncu wlosy od tego sa,zeby eksperymentowac,zawsze odrosna
Stary 2008-09-06, 15:59   #110
kociekotka2
Raczkowanie

mam nadzieje, że nie sprawdzi sie to co powiem ( i bedziesz miała śliczy jednolity kolor), ale wydaje mi się, że będziesz miała odrost blond (mniej lub bardziej zółty), a resztę będziesz miała białą z rudymi pasemkami ale moim zdaniem blond z rudym ładnie wygląda sama przez jakis czas miałam białe i rudawe pasemka i to był najładniejszy okres dla moich włosów
Stary 2008-09-06, 16:14   #111
jagodka1802
Rozeznanie

Heh,no w przyszlym tygodniu przyjezdza moj chlopak z wojska,to wole teraz eksperymetnowac i miec jeszcze tydzien na ratowanie sieale teraz tez gdzieniegdzie sa rude,zolte,brazowe i biale,mam taki miszmasz na glowie,ze juz nic mnie nie przerazia w razie czego bede sie ratowac plukankaa na jednolity kolor to nawet nie licze,niech zostana pasemka,tylko nie takie....perfidnie marchewkowe
Stary 2008-09-06, 16:37   #112
kociekotka2
Raczkowanie

Cytat:
a w razie czego bede sie ratowac plukanka
No nie wiem, płukanka nie jest jakims cudem po prostu tłumi lekką żółć -jak Ci wyjdzie, nie daj boże, kurczak na głowie to nawet płukanka nie pomoże :P niestety... Poowodzenia
Stary 2008-09-06, 17:14   #113
jagodka1802
Rozeznanie

Kurczaczki są ładne ale powinna mi raczej tylko leciutka zolc wyjsctrzymaj kciuki
Stary 2008-09-06, 18:01   #114
kociekotka2
Raczkowanie

TRZYMAM!!!
Stary 2008-09-06, 19:04   #115
jagodka1802
Rozeznanie

właśnie nałożyłam farbę na odrosty,niedługo sprawdze co z tgego wyszlo i walne na calosc...heh,bedzie wesolo
Stary 2008-09-06, 19:13   #116
kociekotka2
Raczkowanie

TRZYMAM KCIUKI

I tak gadamy i gadamy o tym blondzie i tak mysle czy sama mam przy nim nie zostac Ludzie mi mowia ze wygladam blado ale ja sie ok czuje w sumie
Stary 2008-09-06, 19:24   #117
jagodka1802
Rozeznanie

Wiesz co,u mnei reakcje sa takie same,ze w czarnych to z takim pazurkiem,a teraz tak delikatnie,a jak sie nie pomaluje albo nie jestem troche opalona to jak trup...a jak ja sobie obejrzalam swoje zdjecia z czarnymi,tyo wygladala 5 lat starzej i dopiero jak swiezo z grobu wyjeta...na razie zostaje przy blondzie,jak mi sie wloski zniszcza to jest zmienie
Stary 2008-09-06, 19:43   #118
kociekotka2
Raczkowanie

ja z ciemnymi to obowiazkowo musiała byc tapeta Bo bez podkładu i pudru, czy pomalowanych oczu wygladałam fatalnie... A teraz z blondem to jakos latam bez makijażu i znośnie się czuję tylko delikatnie upudryje sie, tusz na rzeski i moge biegac i czuje sie "ładnie" tylko jakoś blado czasem mniej czasem bardziej... bym je teraz najchetniej do takiego miodowego kolorku zrobiła

odrost po nalozeniu loreala mi wyszedł w slicznym kolorze... tylko w drogerii takiego nie ma
Stary 2008-09-06, 20:24   #119
jagodka1802
Rozeznanie

Mam sliczne odrosty,takie miedziane,ale gubia sie w balejazu,reszta tez super,jestem zachwycona
Stary 2008-09-06, 20:28   #120
kociekotka2
Raczkowanie

o widzisz to fajnie
Odpowiedz

Tagi
#blondwłosy, #pomocy, #rozjaśnianie, blond, faebowanie, farba, farbowanie, fryzjer, malowanie, naturalne, pigment, przyciemnianie, rozjaśniacz, rozjaśniane, rozjaśniane włosy, rozjaśnianie, włosy, wychodzenie z blondu

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości