Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-19, 22:03   #541
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jak to się stało, ale chyba dobiłam do Golda .
Dziś po zalogowaniu zauważyłam, że mimo nieprzekroczenia progu 230 zł mam bezpłatną dostawę, a w zakładce "moja karta Sephora" widnieje złoty symbol. W sierpniu na pewno płaciłam za dostawę, kolejne zamówienia i tak przekraczały próg, ale już za ostatnie nie płaciłam, choć myślalam, że to kod zadziałał.
Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej trochę mnie przeraża, ile musiałam tam kasy przepuścić, żeby do tego Golda dobić
brawo Ty

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczytajcie sobie artykuł o oddawaniu ubrań przez stylistów. Na pewno rzuci Wam się w oczy to co i mnie- że tutejsze rozmowy podglądają dosłownie wszyscy. I tak naprawdę nie wiadomo w jakim celu zostaną one wykorzystane.
Ciekawi mnie czyt autorka artykułu zwróciła się do autorki wpisu o pozwolenie na skopiowanie tekstu i ukazanie jej "wizażowej tożsamości"... http://natemat.pl/158635,podklejane-...ca-w-sieciowce
i dlatego właśnie zawsze najpierw piorę to co kupuję w sklepach. A gdy mierzę w sklepie to staram się nie robić tego na "gołą skórę" tylko na np podkoszulek. Masakra. Najgorsze jest to że sprzedają potem te "nowe" ubrania za kosmiczne ceny w tych wszystkich śmiesznych śmieciówkach
amyz jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:07   #542
OlaM
Moderator

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Jakbyś wydawała 500zł miesięcznie, to nie wygrzebałabyś się z zapasów. No chyba, żebyś kupowała tylko esencje zapachowe. Uwierz mi, wiem co mówię.
Nie przeczę, że mam dużo kosmetyków, ale jestem pewna, że - nawet uśredniając - 500 zł miesięcznie, w samej tylko Sephorze, na pewno nie wydaję

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
brawo Ty
Tak, brawo ja
Stary 2015-10-19, 22:11   #543
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Też mi się tak wydaje. Jakbyś wydawała 500zł miesięcznie, to nie wygrzebałabyś się z zapasów. No chyba, żebyś kupowała tylko esencje zapachowe. Uwierz mi, wiem co mówię.
.
nie zgodzę się niestety. Ja dobiłam do golda tylko i wyłącznie pielęgnacją i tuszami do rzęs więc jest to możliwe bez nie wiadomo jakich zapasów

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez olam Pokaż wiadomość
----------

tak, brawo ja
:d

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-10-19 o 22:17
amyz jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:12   #544
nate
Rozeznanie

OlaM pomyłka czy nie pomyłka, nie ma co drążyć, tylko cieszyć się i korzystać, bo jeszcze zabiorą i wtedy co? Gratki

Przyszło moje zamówienie z S. i ojeju, jaki ten prezentowy kartonik uroczy
I klikło mi się zamówienie na e-glamour z okazji przesyłki za zeta Miało być mini, bo chciałam tylko kilka próbek, żeby poznać jakieś nowe zapachy, ale z rozpędu do koszyka wpadła też flaszka i jakoś tak samo się opłaciło
nate jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:12   #545
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Nie przeczę, że mam dużo kosmetyków, ale jestem pewna, że - nawet uśredniając - 500 zł miesięcznie, w samej tylko Sephorze, na pewno nie wydaję
Brawa za golda to teraz obsługa vipowska w stacjonarkach

Gdyby Sephora poszerzyła asortyment, łatwiej byłoby nabić te 6500 pkt Szczególnie jeśli wprowadziliby tańsze marki jak Douglas do oferty i poszerzyli gamę produktów już obecnych marek. A tak nie wszystko można u nich kupić. Dobrze, że chociaż boxy i miniatury wprowadzili.
Malinum jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:15   #546
amyz
Chanel Lady

a tak w temacie S to wstąpiłam dziś przypadkiem po serum i poza informacją że zestawy świąteczne będą po 11 listopada dostałam próbkę maski Abeille Royale i serum Chanel La weekend będe testować
amyz jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:16   #547
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Gdyby Sephora poszerzyła asortyment, łatwiej byłoby nabić te 6500 pkt Szczególnie jeśli wprowadziliby tańsze marki jak Douglas do oferty i poszerzyli gamę produktów już obecnych marek. A tak nie wszystko można u nich kupić. Dobrze, że chociaż boxy i miniatury wprowadzili.

Dziś wypełniałam jakaś ankietę odnośnie zamówienia w S. i bardzo ich chwalilam za miniatury :-D myślę, że ten kierunek to droga do sukcesu :-D
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:19   #548
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Racja!

Też mi się tak wydaje. Jakbyś wydawała 500zł miesięcznie, to nie wygrzebałabyś się z zapasów. No chyba, żebyś kupowała tylko esencje zapachowe. Uwierz mi, wiem co mówię
Ehm, ten tego... W moim szale zakupowym lekko mi tyle na miesiąc na kosmetyki szło... Gdybym kupowała tylko w Syforze to by pewnie już Gold był, ale obraziłam się na nich na długo przez traktowanie w stacjonarkach. No i fakt, trochę magazynowania było.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Dziś wypełniałam jakaś ankietę odnośnie zamówienia w S. i bardzo ich chwalilam za miniatury :-D myślę, że ten kierunek to droga do sukcesu :-D
Jeszcze, żeby kody zniżkowe i miniatury się łączyły to będzie bajka
Malinum jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:21   #549
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Jeszcze, żeby kody zniżkowe i miniatury się łączyły to będzie bajka
oooo tak też im to zawszę pisze w tym ankietach
amyz jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:22   #550
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
daj znac jak to zakwalifikuja, jezeli ten produkt robil wiecej niz 50% ceny to chybamieli prawo..nie wiem, moze ktos sie jeszcze wypowie

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Uzyskałam informację na infolinii, że odejmą tylko za jeden produkt, ale w systemie jeszcze dane się nie zaktualizowały. Sprawdzę za pare dni. Przy okazji sprawdzania punktów wyszło, że zakupu wcześniejszego ze stacjonarki mi nie nabiło. Cuda
Malinum jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:36   #551
11misiu11
Raczkowanie

Możecie zaproponować coś dla mamy podobnego do Eternity Calvina Kleina
11misiu11 jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:54   #552
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
OlaM pomyłka czy nie pomyłka, nie ma co drążyć, tylko cieszyć się i korzystać, bo jeszcze zabiorą i wtedy co? Gratki

I klikło mi się zamówienie na e-glamour z okazji przesyłki za zeta Miało być mini, bo chciałam tylko kilka próbek, żeby poznać jakieś nowe zapachy, ale z rozpędu do koszyka wpadła też flaszka i jakoś tak samo się opłaciło
za zamówienie

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
oooo tak też im to zawszę pisze w tym ankietach
Może wsłuchają się w nasze głosy
Malinum jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:57   #553
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Możecie zaproponować coś dla mamy podobnego do Eternity Calvina Kleina
moja mama tez je uwielbia ale nie znam nic podobnego

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-19, 23:11   #554
OlaM
Moderator

Cytat:
nie zgodzę się niestety. Ja dobiłam do golda tylko i wyłącznie pielęgnacją i tuszami do rzęs więc jest to możliwe bez nie wiadomo jakich zapasów

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

:d
Jak to dobrze, że też masz Golda - nie czuję się jak czarna owca
Ja najwięcej wydaję jednak na kolorówkę - szminki, róże, cienie itd., potem dopiero idzie pielęgnacja, a na końcu perfumy, choć te akurat rzadko kupuję w Sephorze.
Teraz tak jeszcze myślę, że to chyba chodzi o uzbieranie 6500 pkt, a nie wydanie takiej kwoty, a że czasem są promocje i punkty nabijają podwójnie, to i łatwiej zebrać

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość

Nie oddam

Tak to bywa, znam z autopsji - lepiej nie zaczynać pakować do koszyka

Cytat:

Jakoś nie nastawiam się na VIP-owską obsługę, żeby się nie rozczarować

Ja właśnie zaczęłam więcej wydawać w Sephorze jak wprowadzili kolorówkę Urban Decay, Marca Jacobsa i Burberry.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

A, jeszcze mam pytanie - czy przyślą mi złotą kartę "z urzędu" czy muszę się upominać? A może tylko w systemie widać zmianę koloru karty?
Stary 2015-10-19, 23:21   #555
buahhot
Marcelover ♥♥♥

a ja mam z ciekawosci pytanie- taka karte otrzymuje sie na zawsze? czy trzeba podtrzymywac corocznie/kwotowo te wydatki w kolejnym roku? jesli byla odpowiedz na to pytanie, to przepraszam, nie zauwazylam

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-19, 23:24   #556
Jamaika88
Zadomowienie

Cytat:
Ja najwięcej wydaję jednak na kolorówkę - szminki, róże, cienie itd., potem dopiero idzie pielęgnacja, a na końcu perfumy, choć te akurat rzadko kupuję w Sephorze.
Teraz tak jeszcze myślę, że to chyba chodzi o uzbieranie 6500 pkt, a nie wydanie takiej kwoty, a że czasem są promocje i punkty nabijają podwójnie, to i łatwiej zebrać

Nie oddam

Tak to bywa, znam z autopsji - lepiej nie zaczynać pakować do koszyka

Ja właśnie zaczęłam więcej wydawać w Sephorze jak wprowadzili kolorówkę Urban Decay, Marca Jacobsa i Burberry.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

A, jeszcze mam pytanie - czy przyślą mi złotą kartę "z urzędu" czy muszę się upominać? A może tylko w systemie widać zmianę koloru karty?
Właśnie podsunęłaś dobry patent na zdobycie golda . S. chyba na urodziny daje kupon na podwójne naliczanie punktów. Wystarczy zebrać grupkę znajomych i rodziny, zrobić listę produktów za ponad 3 tys. i gotowe .
Jamaika88 jest offline  
Stary 2015-10-19, 23:41   #557
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja mam z ciekawosci pytanie- taka karte otrzymuje sie na zawsze? czy trzeba podtrzymywac corocznie/kwotowo te wydatki w kolejnym roku? jesli byla odpowiedz na to pytanie, to przepraszam, nie zauwazylam
Tego nie wiem, ale na moją logikę jak raz dadzą, to raczej nie odbiorą.

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Właśnie podsunęłaś dobry patent na zdobycie golda . S. chyba na urodziny daje kupon na podwójne naliczanie punktów. Wystarczy zebrać grupkę znajomych i rodziny, zrobić listę produktów za ponad 3 tys. i gotowe .
I to jest dobry pomysł, tylko trzeba rodzinę i znajomych zmobilizować
Stary 2015-10-19, 23:52   #558
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Tego nie wiem, ale na moją logikę jak raz dadzą, to raczej nie odbiorą.

I to jest dobry pomysł, tylko trzeba rodzinę i znajomych zmobilizować
no to ekstra

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-19, 23:56   #559
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
I jeszcze znaleźć się w gronie szczęśliwców, którzy dostają oferty urodzinowe
Malinum jest offline  
Stary 2015-10-20, 07:39   #560
amyz
Chanel Lady

Cytat:

raczej złota owca

a co do VIPowskiej obsługi - jak wchodzisz do sklepu to oni nie wiedza czy masz golda czy nie masz - no chyba że chodzisz tam bardzo często i już Cię kojarzą więc tak naprawdę dopiero gdy przychodzi do płacenia to widzą że gold jesteś i wtedy zwykle konsultantka (przynajmniej w moim przypadku) rusza na zaplecze po "wypaśniejsze" próbki. Niby w tym całym regulaminie kart pisze żeby pokazać golda na wejściu do perfumerii (żeby niby od razu wiedzieli że jesteś VIP) no ale bez przesady - nie będę z siebie idioty robić
a kartę Ci przyślą ale ja czekałam dwa miesiące na nią - w systemie już widzą że jesteś gold, w sklepie internetowym też ale na plastik sobie poczekasz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
dostajesz raz na zawsze

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

w Hebe od 19-21 października -30 % na produkty Palmolive i Colgate

co tu tak cicho od rana? śpicie jeszcze?
amyz jest offline  
Stary 2015-10-20, 07:47   #561
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Spokojnie, rzucą świąteczne to nadrobicie
to jedyne lekarstwo

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
Mam to samo, wszystkiego za dużo, nawet jak coś przez chwilę pokusi, to po chwili mi przechodzi. Trza denkować, potem będzie i chęć i potrzeba zakupów

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Taaak, to na pewno

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Dougi nie śpi, Dougi czuwa Załącznik 6073316
Beznadzieja

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Poszaleli z tym progami mam ich nadal w
Ja też chyba na dobre przerzucę się na syforkę

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Kto by pomyślał, że D. taki wspaniałomyślny, konkurencję wspiera
nie da się ukryć

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Nie mam pojęcia jak to się stało, ale chyba dobiłam do Golda .
Dziś po zalogowaniu zauważyłam, że mimo nieprzekroczenia progu 230 zł mam bezpłatną dostawę, a w zakładce "moja karta Sephora" widnieje złoty symbol. W sierpniu na pewno płaciłam za dostawę, kolejne zamówienia i tak przekraczały próg, ale już za ostatnie nie płaciłam, choć myślalam, że to kod zadziałał.
Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej trochę mnie przeraża, ile musiałam tam kasy przepuścić, żeby do tego Golda dobić
gratuluję i zazdroszczę

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:

No właśnie mam nadzieję, że częściej będą kusić gratisami, to może w końcu się ozłocę

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
moja mama tez je uwielbia ale nie znam nic podobnego
Moja mama też

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
A ja nie wykorzystałam tego kuponu może za rok się uda

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
I jeszcze znaleźć się w gronie szczęśliwców, którzy dostają oferty urodzinowe
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-20, 07:50   #562
maarthusia

Cytat:
raczej złota owca

a co do VIPowskiej obsługi - jak wchodzisz do sklepu to oni nie wiedza czy masz golda czy nie masz - no chyba że chodzisz tam bardzo często i już Cię kojarzą więc tak naprawdę dopiero gdy przychodzi do płacenia to widzą że gold jesteś i wtedy zwykle konsultantka (przynajmniej w moim przypadku) rusza na zaplecze po "wypaśniejsze" próbki. Niby w tym całym regulaminie kart pisze żeby pokazać golda na wejściu do perfumerii (żeby niby od razu wiedzieli że jesteś VIP) no ale bez przesady - nie będę z siebie idioty robić
a kartę Ci przyślą ale ja czekałam dwa miesiące na nią - w systemie już widzą że jesteś gold, w sklepie internetowym też ale na plastik sobie poczekasz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

dostajesz raz na zawsze

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

w Hebe od 19-21 października -30 % na produkty Palmolive i Colgate

co tu tak cicho od rana? śpicie jeszcze?

Znowu dziś senny dzień

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

W D. fajne próbki: Biotherm 5ml, serum Guerlain 3ml, niespodzianka G.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-20, 07:54   #563
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Znowu dziś senny dzień

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

no trochę senny mnie D nie kusi to Serum mnie nie kręci na szczęście
amyz jest offline  
Stary 2015-10-20, 07:59   #564
maarthusia

Cytat:
no trochę senny mnie D nie kusi to Serum mnie nie kręci na szczęście
Mnie też czekam na fajne próbasy, bo muszę kliknąć zmywacz
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-20, 08:11   #565
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:

Znowu dziś senny dzień

chciałam sobie kliknąć, ale już nie było, w międzyczasie pojawiła mi się jakaś niespodzianka Sisley, ale też przepadła
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2015-10-20, 08:18   #566
Malinum
Zakorzenienie

Witam W Syforze wykupione małe płatki kosmetyczne A chciałam sobie dobić nimi zamówienie z miniaturami Marca
Malinum jest offline  
Stary 2015-10-20, 08:21   #567
maarthusia

Cytat:
chciałam sobie kliknąć, ale już nie było, w międzyczasie pojawiła mi się jakaś niespodzianka Sisley, ale też przepadła
Podglądacze nie śpią

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Witam W Syforze wykupione małe płatki kosmetyczne A chciałam sobie dobić nimi zamówienie z miniaturami Marca
Już od dawna ich nie ma chyba specjalnie nie uzupełniają braków
maarthusia jest offline  
Stary 2015-10-20, 08:24   #568
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Pytałam o tą kartę, bo np w sp zbiera się punkty na karcie, są jakiś czas a jak ich nie wykorzystasz to po jakims przepadają. To miło że taka karta w S. jest dożywotnia

buahhot jest offline  
Stary 2015-10-20, 08:30   #569
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Podglądacze nie śpią ala:

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Już od dawna ich nie ma chyba specjalnie nie uzupełniają braków
A to dziadygi, muszę coś innego w takim razie znaleźć
Malinum jest offline  
Stary 2015-10-20, 08:31   #570
maarthusia

Cytat:
Pytałam o tą kartę, bo np w sp zbiera się punkty na karcie, są jakiś czas a jak ich nie wykorzystasz to po jakims przepadają. To miło że taka karta w S. jest dożywotnia
Tylko trzeba najpierw tam zostawić trochę $$$$ szkoda, że nie mają częściej takich promocji, że naliczają podwójne punkty miałabym większe szanse
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości