hmm..czy ja 造sieje? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-20, 20:58   #1
patitcz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 270

hmm..czy ja 造sieje?

wiem ze zaraz polec gromy typu " zajrzyj do archiwum" przegl康a豉m wiele w徠k闚 o wypadaniu w這s闚..bo moje w這sy najpierw wypada造 a teraz zobaczy豉m ze mam 造se ca貫 zakola nad skroniami i nie wiem co z tym zrobic , boje sie ze nied逝go ca趾iem wy造sieje ..czy wys豉wiony tutaj wax jest w stanie mi pom鏂 ?? S造sza豉m tez duzo dobrgo o olejku na gor帷o z Oriflame..poradzcie co robic..bo naprawde sie boje ze strace wlosy ..aha uzywa豉m ostatnio seboradinu..ale nie za bardzo mi pom鏬
z g鏎y dziekuje za rady --Patrycja
patitcz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-20, 21:31   #2
czeko
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565
Dot.: hmm..czy ja 造sieje?

ten olejek na gor帷o, jesli dobrze my郵e nie jest chyba na wypadanie w這s闚..probowa豉s jakies witaminy ze skrzypu polnego?moze warto by這by pojsc do lekarza, jakies badania zrobic? dowiedziec sie, czy wewnetrznie w organizmie jest wszystko okey? mi osobiscie wax w ogole nie pomog..natomiast radical p造n do wcierania w sk鏎e g這wy i ampu趾i owszem, tylko ze na efekty musia豉m czekac z 5 miesiecy do tego szampony ze skrzypem polnym i skrzypovite 造ka豉m...w這sy nie wypadaj
czeko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 15:42   #3
patitcz
Zadomowienie

aha dzieki..lekarz raczej odpada bo musia豉by mnie zarejestrowac mama..a napewno by musia豉 o tym wiedziec..a wg niej to nie jest problem i napewno nie bedzie za lekarzem..spr鏏uje tych tabletek ze skrzypem polnym ..dzieki
jeszcze jakies sugestie ??
Stary 2005-11-21, 15:45   #4
Myszi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 129

Lekarz odpada?? Przecie to jest choroba Tabletki ze skrzypem? Jejku, przecie one mog tylko wspom鏂 od篡wianie w這sa, a nie zapobiec 造sieniu...
A rezultaty wida po przynajmniej 2 miesi帷ach stosowania, ale to nie jest lekarstwo!
Musisz i嗆 do lekarza To mo瞠 by co ze sk鏎 g這wy lub co wewn徠rz ogranizmu nie tak, trzeba zrobi badania.
Myszi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 15:49   #5
patitcz
Zadomowienie

hmm dzieki Myszi ..porozmawiam jeszcze dzis z moj mam ..a jaki to by豚y lekarz ?? dermatolog? i czy te badania by造bu za darmo czy odp豉tnie?
Stary 2005-11-21, 16:06   #6
lafigue
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 114

Z takim porblemem nale篡 si uda do dermatologa. I proponuj jak najszybciej, bo na skutki leczenia te trzeba troszk poczeka, czasem pierwsza kuracja nie poskutkuje i dopiero po jakim czasie udaje si uzyska efekt. A pozostawienie w這sk闚 nie leczonych mo瞠 kiepsko si sko鎍zy...
lafigue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 16:09   #7
lafigue
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 114

A co do wizyty i badania, to u lekarza pa雟twowego jest to darmowe (przynajmniej ja nic nie p豉ci豉m), no a u prywatnego wiadomo...
lafigue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 19:33   #8
patitcz
Zadomowienie

ok dzieki
Stary 2005-11-21, 19:49   #9
paipai
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 472

Tak, badania to pierwsza rzecz jaka powinna zrobi.
Seboradin mozesz wyrzucic, bo jesli wypadaja Ci wlosy, to on nie pomo瞠. Seboradin oczyszcza w這sy i skor z t璠encja do 逝szczycy, zmacnia w這s poprzez wyci庵 z rzepy. No ale powiedzmy szczerze, sam wyciag z rzepy nic nie daje. To samo wax. On wygladza wlosy, nadaje polysk - czyli upi瘯sza. No ale nie przywroci Ci utraconych w這s闚.
Lekarz napewno sam doradzi Ci jaki szampon, witaminy, od篡wka.

Mi lekarz zaleci Vitapil, szampon Pregaine i mam sama sobie wybrac jak捷 odzywk (ale w aptece nie w drogerii). Jestem na pocz徠ku kuracji, wiec jakie b璠a efekty, nie wiem. Tyle tylko, ze jestem fenomenem: hormony idealne, badana doskonale, skora g這wy bez zarzutu a w這sy wypadaj mi gar軼iami.
paipai jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 21:28   #10
patitcz
Zadomowienie

paipai a ile kosztowa ten szampon Pregaine??
Stary 2005-11-21, 22:04   #11
czeko
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

mam pytanie czy moze farbujesz w這sy?? bo moze to powodowac wypadanie?
czeko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-22, 11:41   #12
mosticchio
BAN sta造

Wiadomo軼i: 572

Czynnikow moze byc mnostwo mam kolezanke co przeszla na drastyczna diete zaczely jej wlosy wypadac to miala lyse zakola a wiekszosc wlosow to jej wypadlo i juz nie odrosly .Slonce przejdz sie do dermatologa to ci pomoze da i witaminy .
mosticchio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-22, 12:02   #13
paipai
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 472

Pregaine kosztuje od 22zl do 27zl w zaleznosci od sklepu. Bultelka ma 250ml.

A co do farbowania w這s闚 to fakt. Jesli u篡wa si farb Schwarckopfa to jest olbrzymie prawdopodobie雟two, ze stracimy po這w wlos闚. Kusza tania cen, ale c騜 z tego je郵i potem wydaje sie tysi帷kros wiecej na leczenie wypadaj悠h w這s闚.
Kiedys promowa豉m w supermerkecie farby do wlos闚 (innej firmy), rozmawia豉m z wieloma kobietami. Wi瘯szo嗆 z nich 瘸li豉 sie ze Schwarkopf zniszczy im w這sy i nie wiedza, co teraz zrobic. Po sko鎍zonej rozmowie bra造 farb Palete (oczywiscie Schwarkopf) i szly do kasy. Bo tak taniej...
paipai jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-22, 15:30   #14
patitcz
Zadomowienie

nie farbuje w這s闚...dosc dobrze sie odrzywiam ..moze to stres w szkole :P..bo ja zawsze mia豉m cieniutkie w這ski..nigdy nie mog豉m sobie zapuscic d逝zszych bo wtedy by造 strasznie cienkie.dlatego zawsze mam troszke kr鏒sze..mia豉m zniszczone po prostowaniu..teraz nadal co dwa dni prostuje ale uzywam do tego kosmetyk闚 ochronnych i stan w這sa jest dosc dobry ..tylko ze tak wypadaj i robi mi sie te zakola
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.