Urządzenia do zabiegu na cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-10-29, 19:03   #1
Chomiczek2310
Przyczajenie

Urządzenia do zabiegu na cellulit

Witam Was moje Drogie,
od kiedy tylko pamiętam miałam problem z cellulitem. Oprócz kremów, aktywności fizycznej chciałam zakupić jakiś niedrogi sprzęt do prób pozbycia się tej nieszczęsnej skórki pomarańczowej. Zaciekawiły mnie dwie propozycje http://allegro.pl/masazer-ultradzwie...716131053.html i http://allegro.pl/liposukcja-ultradz...743924460.html. Może korzystałyście z tego typu zabiegów, wiecie coś na ten temat to bardzo proszę Was o poradę. A może macie jakiś inny niedrogi pomysł?
Chomiczek2310 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 22:42   #2
lejdiDARK
Przyczajenie

Dot.: Urządzenia do zabiegu na cellulit

ja Ci powiem szczerze, że w żadne takie zabiegi nie wierzę a miałam ich mnóstwo - żaden nie pomógł, dziwi mnie, ze skoro gabinety tak zachwalają swoje zabiegi, nie prowadzą historii "cudownych" cellulitowych uzdrowień - tylko posługują się zdjeciami producenta, które kraza w sieci od co najmniej 10lat.. odzywiaj sie zdrowo, cwicz, szczotkuj skórę na sucho i pobudzaj krazenie zimno-cieplymi prysznicami i nawilzaj/natluszczaj jakims dobrym olejem, badz cierpliwa, powodzenia
lejdiDARK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 12:34   #3
natalia4566
Przyczajenie

Dot.: Urządzenia do zabiegu na cellulit

Według mnie najlepsze efekty przynosi liposukcja. Ja miałam zabieg wykonywany w klinice Pure Clinic w Lublinie na uda i pośladki. Efekty były i są nadal. Cellulitu mniej, skóra o wiele gładsza, ujędrniona. Ponadto w samej klinice podejście do klienta bardzo profesjonalne. Ja jestem zadowolona
natalia4566 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości